Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

jak moja matka albo ojciec chcial isc ze mna pod reke to musialam sie wyrywac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z babacia tylko chodze, bezpieczniej jakby sie potknela no i bliskosc. z mama raczej nie, przynajmniej jeszcze nie bo mloda jest i sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez lepiej nie dotykac raz ktos calkiem niedawno probowal mnie zlapac za reke a ja glupia mu w pysk z liscia pociaglam bo sobie wyobrazilam nie wiadomo co ale sie wkurwil na mnie :O kolejna glupia sytuacja bylo jak kolega mnie przytulil a ja nie wiedzialam gdzie uciekac juz wiecej sie z nim nie spotkalam,pozniej kolejny mnie przytulal bo widzial ze mi zimno a ja zdretwialam jeszcze bardziej :O dobranoc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego w zasadzie...zbliża się okres którego nie lubię, bo wspomnienia wracają... A teraz zastanawiam się czy zrobić pierogi(pierwszy raz w życiu), czy nie, bo wydaje mi się że długo z tym się schodzi;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie pierogi podpiekane zjadłam :D i muszę okno umyć :O Mary, a jakie to wspomnienia ? Ja w tym okresie 6 lat temu poznałam mojego obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, długo ze sobą jesteście:) Ile Ty masz lat w ogóle?;) Wspomnienia dotyczące mojej Mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat :O a Ty? Wiem, ze kiedys pisalas, ale nie pamiętam.. A mogę dokładnie zapytać jakie to wspomnienia ? jeśli nie masz ochoty o tym rozmawiac to rozumiem, bo jak sądze to jakieś przykre wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22. Przykre, choć z drugiej strony staram się pamiętać bardziej te dobre chwile:) a ogólnie dotyczą one choroby i śmierci Mamy, zmarła 1 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, ze coś koło tego. Bardzo smutne Mary, w dodatku ta data, święto zmarłych. a na co zmarła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie zapieprza niesamowicie szybko, zanim się obejrzę już będę miała 30:O Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj...zmarła na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam długo nie chcę tutaj zagrzewać miejsca :O Rak to gówno.. Ale co ja będę mówić. Dziadek na raka umarł , gdzieś niedaleko jak się urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że nawet jeśli uda się go wyleczyć to za parę lat wróci ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamananiezalogowana
halo! Pozdro z Niemiec,juz tu ponad miesiac siedze ! Dobrze jest ! Kasa ladna,mieszkanko kozak,tylko maly kacyk mnie dreczy dzisiaj :D vodka buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, u sąsiadki była przerwa jakieś 15 lat i wszystko zaatakowało od nowa. muszę się wreszcie przespać.. w poniedziałek umyję to okno. wybacz, zostawiam Cię Mary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera zakłamana !! nie wiedziałam, ze wyjechałaś do niemiec !! nie masz dostępu do internetu czy praca tak Cię pochłonęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uciekam, trzeba się czymś zająć, bo pierdolca z nudów można dostać;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamananiezalogowana
neta na razie mam w tel.w sobote umylam 9 okien,w tym balkonowe,z wrazenia w niedziele dostalam okres hahaha,interesujace co? Pracuje jako opiekunka,ale lajtowo trafilam :D wlasnie leze i ogladamy z babcia tv. Co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiekujesz się straszą panią ? nie dziwię się, ze prace dostałaś, bo wiem, ze nieźle się potrafisz dogadać po niemiecku. zazdroszczę, bo ja nie znoszę tego języka. jak widzisz Załamana i u mnie i u reszty bida. na ile wyjechałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×