Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ale dla mnie zwierzęta są ważniejsze od ludzi. albo przynajmniej tak samo ważne. Nox, a co jej było, ze miała operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja zdechnie to ja nie wiem jak to przeżyję. Ma już 13 lat. :( pierwszy pies, ktory jest ze mną tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterylizacje tylko, bo moj drugi pies to samiec. A ona tak sie z przypadku wziela z fundacji wiec trzeba bylo co by uniknac mlodych, bo nie moge sobie pozwolic na wiecej psow. Dwa w domu wystarcza i tak wszedzie ich pelno :) No i oba toleruja swinke wiec jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka zapewniam, że dasz radę, mi też tak się wydawało, jak kochany pies odejdzie, to jak ja bez niego sobie poradzę, a miał 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabije tego chuja, ktora mi otruł psa. nie jestem w 100% pewna, ale próbował juz otruc inne więc powinien zdechnąć. KURWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki jeden skurwiel, ktory juz kilka psow probowal otruc. moj pies zostal otruty, mial wszystkieg objawy. probowalismy go ratowac, dostawal antybiotyki, sterydy, a i tak zdechł :( kurwa, ale jestem wkruwiona!! gdyby ten chuj stanął ze mną oko w oko to by kurwa nie przeżył. tyle, ze chuj często wyjezdza i malo keidy go widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec chcial cos mu zrobic z samochodem, ale nie powiedział mi co :D gdybym teraz szła chodnikiem i stanął mi na drodze to bym go zamordowała z czystą przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslalam Nox, tylko, ze nie trafilam jeszcze tak, aby mial samochod zaparkowany przy chodniku, a druga sprawa jest taka, ze kolo mnie bloki są, a on wlasnie w bloku mieszka i zazwyczaj parkuje przy blokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym dziewczyny marzycie, ja też podejrzewam otrucie jednego psa , ale nie wiem kto, a gdybym wiedział to mu gowno zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie cierpienie moje psa warte jest tego, aby zniszczyc takiego śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie cyknelam sobie fotke z moja pinduchą, nie moge zniesc jak zwierzeta cierpia. a Ty Vodka jestes wege czy nie? albo ktos z was? tak z ciekawosci pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sory, myślałam, ze o ptaka chodzi :D teraz juz widzę.. Azora :) kochany. uwielbiam psy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×