Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Siedzi 3 ziomków w barze jeden mówi: - Moja córka ma 15 lat, a za jej łóżkiem znalazłem paczkę papierosów. Nie wiedziałem, że pali! Na to drugi: - Moja córka ma 15 lat, a za jej łóżkiem znalazłem lampkę wina. Nie wiedziałem, że pije! Na to trzeci: - Moja córka ma 15 lat, a za jej łóżkiem znalazłem paczkę kondonów. Nie wiedziałem, że ma fiuta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy po pijanemu gada glupoty. ja zazwyczaj na imprezach tez z dziwczyn pijana najbardziej. niedziel, ameryki nie odkryłeś. a ja tworzę w swojej głowie film..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami dziewczyny, eh żeby ja miał imprezy co tydzień?:( mi tam film się nie urywa i wiem co robię po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja się tutaj oddaje. niekoniecznie po pijanemu, ale tez i nie na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto powiedzial ze sie oddalam po pijaku?chcialam sie rozebrac wybilam szybe po czym stwierdzilam ja pierdole i gleblam sie na wyro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i w tym filmie gram sobie rolę. dopracowuję moją wizję codziennie do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mi na szczescie nic za to szyba peknieta praktycznie na pol dobrze ze dwuch nie rozwalilam bo by polecialy na ziemie a tak jedna druga przytrzymala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i by sie dalo sama nie wiem w kazdym badz razie powiedziala znajoma zebym sie nie przejmowala ze to stare meble do wymiany ale i tak mi glupio jak skurwysyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×