Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja się ostatnio zastałam, choc nie bylo tak ze mną źle, nawet szpagat robiłam :D chciałabym być tak wygimnastykowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wf mialam zawsze zwolnienie wiec sportu nie tknelam, ale jesli chodzi o chodzenie to spacerowac moge godzinami, zawsze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam spcerować, długo z moim łazimy. nie usiedziałabym na miejscu, ale muszę zacząć ćwiczyć. ja wf znienawidziłam w liceum, w gimnazjum jeszcze bylo ok, fajne dziewczyny, ale pozniej to tragedia. w sumie to rzadko keidy cwiczylam, raz opuszczalam, raz mialam zwolnenie na miesiac, raz udawalam, ze mnie cos boli, ze nie mam stroju i tak jakos zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rower rzadko wsiadam, kiedys częściej jeździłam, ale najbardziej lubię gimnastykę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widuję go ostatnio w ogóle i bardzo się z tego cieszę. dalej nie wiem co zrobić z tą koszulką, najlepiej będzie do pieca ją wrzucić :D mialam ja podac przez zaufanego (nie)znajomego, ale w sumie nic mnie juz to nie obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Nox.. odciąć, spalić wszystko.. gdyby tylko wspomnienia dało się z głowy wyjąć i też spalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Nox, juz nie mysle tak intensywnie jak wcześniej o tym wszystkim. wręcz przeciwnie. wydaje mi się, ze to co sie stalo bylo jakims złym snem, minęło wszystko tak szybko.. teraz czuję jakbyśmy się w ogole nigdy nie poznali, jakby tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, wlasciwy etap...teraz powinno byc juz tylko lepiej... ech wzielam tabsy wiec zaraz pewnie mnie zmozy, dobranoc, do napisania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie stalo, ze dziaij tak dlugo siedzę. keidys miala faze, ze sypialam po 2 godziny i b. dobrze sie czulam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację.. chcualabym tak nie spac całą Nox i byc wypoczęta w dzien.. szkoda czasu na sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam melancholia cały rok doskwiera, także rożnicy nie widzę, z tym, ze jesień kocham, piękna jest.. uwielbiam zimno, uwielbiam spadające liści, mgłę, deszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×