Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

trwam obecnie w ludzkim ciele, takim jak twoje. ale nie chce mi sie tego powtarzac po raz tysieczny tlumaczyc, wiec darujmy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam mówię, że nie warto do psychologa/psychiatry... chcecie skończyć jak Nox? "trwam obecnie w ludzkim ciele, takim jak twoje. ale nie chce mi sie tego powtarzac po raz tysieczny tlumaczyc" Niech to będzie dla was przestrogą. Co oni z nią zrobili... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ale wlosi to pedaly ja pierdole,wlasnie leci big brather we wloskiej tv i sie zastanawiam jak mozna takie kurwa gowno z pedalami i dziwkami ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko swiadczy o tym ze jestem soba i zaden lekarz ani prochy tego nie zmienia, nie zniszcza mojego swiata i mojej duszy. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boze ale wlosi to pedaly ja pie**ole,wlasnie leci big brather we wloskiej tv i sie zastanawiam jak mozna takie k**wa gowno z pedalami i dzi**ami ogladac " A nie przeszkadza Ci pisanie na kafe z facetem który lubi nosić spódnice? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powiedzialam nigdy lekow brac nie bede bo znam osoby ktore biora i wiem jak to mniej wiecej wyglada wole chlac codziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko swiadczy o tym ze jestem soba i zaden lekarz ani prochy tego nie zmienia, nie zniszcza mojego swiata i mojej duszy. tyle." Nox, Ty nie masz duszy, jesteś wampirem. Nieumarłym ciałem, bez duszy, które nie ma krążenia i nie jest w związku z tym niezdolne do odbycia stosunku seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka no to zdrowie niedziel, ale Twoj stan jakos specjalnie się nie polepsza, wiec chyba gorsze jest nic z tym nie robić. nie probowac przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×