Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość hookernik
lubię naśmiewać się z ludzi, to moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
bardzo lubie naśmiewać się z ludzi i ......prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co niby offerma
nie nazywa dziewczyn gównem???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chodzisz, to czemu radzisz takie rozwiązanie? :classic_cool: A tak przy okazji- wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Czy na tym forum są same półgłowkowe baby. Jakim trzeba być kretynem zeby mylić jakiś ćwierć inteligentów z prawdziwym pierwszym i jedynym Offermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
Jebać prawiczków i guziki w rozporku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
zamykam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"300 zł i po problemie prawictwa" jeżeli to dla kogoś problem to niech idzie. jeżeli już coś to jest to najwyzej "objaw".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mam takiego problemu... ciągle płączecie że jesteście prawikami a dzisiaj sobota to może by tak wyjść z domu i kogoś poznać???? Kurcze chłopaki weźcie się za siebie :) nawet jak mielibyście isć na tą dyskotekę samo, może wyszlibyście z kimś u boku?:) Zamiast się nad sobą użalać moglibyście działaś... Tutaj na forum dziewczyna pisze że przeleciała faceta z pracy... to może do pracy hmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
Jebać objaw prawictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Nie rozumiem twojego bełkotu MadziurA_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy prawik na kafe
no w sumie to masz rację... ale nieśmiałość itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Ile wypiłaś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba on ją przeleciał. Kiedyś byłem na dyskotece w podstawówce, w ósmej klasie. Przyszedłem, stałem sam, inni się wygłupiali, przemycali piwo, ja stałem i nie wiedziałem co mam robić. W końcu wyszedłem i poszedłem sam do domu. Już rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego bełkotu dobrze wam dziewczyna mówi zamiast się oburzać to jej posłuchajcie każdy z was chciałby zaliczyć i się nie ma co gniewać tylko posłuchać trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Bełkot. Niech wróci tu na trzeźwo i wtedy coś napisze bo teraz brak szacunku do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
Wygłupiać się i przemycać piwo. Jesteś debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet jak mielibyście isć na tą dyskotekę samo, może wyszlibyście z kimś u boku?" a co to ja na dyskotece nie byłem? ja jestem jednym z tych frajerów co siedzą przy barze i piwo piją podczas gdy ty się świetnie bawisz z fajnymi facetami. musiałbym być masochistą żeby tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O żesz w mordę!! :D
Czy wy zarowno dziewczyny jak i chlopaki nie czytaliscie poprzednich 12 stron i nie czytaliscie mojej historii????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 33405
Loooser a Ty? Źle się czujesz w towarzystwie znajomych??? Szczerze mówiąc to nie wiem czemu wszyscy z wastak szydzą bez przesady na pewno jest jakiś sposób żebyście poznali kogoś interesującego ale może tak jak magda napisała trochę otworzyć się na innych i nastawić się na to bardziej optymistycznie?? Szczerrze mówiąc zastanawiałam się czy tu nbapisac bo mnie zaraz zaatakujecie wiem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dyskoteki nie ma co iść w pojedynkę. Jak się nie ma swojego towarzystwa to się człowiek wynudzi samotnie, chyba, że jest bardzo komunikatywny i jest w stanie poznać kogoś, z kim mu się będzie dobrze spędzało czas w tak krótkim czasie. Tak na moje, to jednak najlepiej iść z kimś, jeśli to ma być dobra zabawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Nie chodzi o znajomych ale o dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 33405
!offerma a dlaczego nie podejdziesz, nie zagdasz kogoś, nie postawisz piwa??? Może problem tkwi w Tobie, że wmówiłeś sobie jestem frajerem, nie jestem fajnym facetm i dlatego tak już jest...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salambek Baysangurov
Dokładnie a jak się ma z kim to mówi się trudno i nie robi się z siebie pajaca i pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfa i nabijem
nie przetłumaczyli prawiczkom w ciągu 2 dni a wy przetlumaczycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
Czemu szydzą? Nie czytałaś 12 stron? Ile mieli porad? To się dopierdalają to tych co mają radzie, obracają dupcią i myślą że są fajni. To społeczne odrzuty, ani urody ani jaj. Do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek na zawsze
Dopiero co czytalem w poradniku na temat podrywania ze tylko frajerzy stawiaja piwo, ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma a dlaczego nie podejdziesz, nie zagdasz kogoś, nie postawisz piwa???" bo jakoś tak "dziwnie" jest że panny nie mają ze mną ochoty gadać :D naprawdę ci frajerzy to tam stoją nie dlatego że chcą, tylko dlatego że taki ich frajerski los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 33405
ale dlaczego pajaca i pośmiewisko faceci często tak podrywają dziewczyny na dyskotekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×