Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość loooser niestety nie ma
pięknych z zespołem Downa a na inną szans nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak wy na tych swoich "próbach" tak samo przynudzaliście i zachowywaliście się jak ciepłe kluchy to sie nie dziwie, bo nawet inny zdesperowany prawiczek by na was nie poleciał" no i właśnie o to chodzi. skoro to wiesz to czego się dopierdalasz. tu się niby "nie dziwisz" a trujesz dupę jakbyś nie wiem czego się spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kpina
"Jutro już wyjeżdżam cieszyć się życiem" I kolesie majacy prawie 30 lat maja sluchac rad nastolatki wyjezdzajacej na studia zalosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Ten loooser to udany jest:) Popatrzcie jaka partia, 27 lat, nieuzywany, nie zmeczony pracą,na utrzymaniu mamy i mu się piękne dziewczyn podobają, jaki wybredny. A może najpierw coś od siebie? A może nie tylko wygląd sie liczy co? Jak one przeżyły takiego kosza? Nadal sa dziewicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nabijem mam nadzieję, że jeszcze na jakimś topiku się spotkamy" Widzicie? Prostak i kretyn a ta na niego leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Ta dziewczyna co wyjeżdża na studia jest 5X bardziej doświadczona od tych 30 letnich maminsynków, wiec gdzie tu kpina? :) Chyba ją zainteresowałem, skoro napisała, że ma nadzieje na spotkaniu na innym topicu:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker widzisz - bierz przykład" Nie chcę być chujem jak on. Nawet jeśli to przyciąga takie starocie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry Acha
NimfaJeziorna śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kpina
"Ta dziewczyna co wyjeżdża na studia jest 5X bardziej doświadczona od tych 30 letnich maminsynków, wiec gdzie tu kpina?" Ty tak samo jestes ogar jak ona :O moze dawac codziennie innemu CHUJ MI DO TEGO :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kpina
"Nie jadę na studia i nastolatką nie jestem" A ja nie jestem 30letnim prawikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Nimfa i ja to jedno pajace :) pisałem na dwa konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker starasz się pozować na chama, ale i tak ci to nie wychodzi sądząc po tym że nie miałeś dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker starasz się pozować na chama, ale i tak ci to nie wychodzi sądząc po tym że nie miałeś dziewczyny." Trzeba mieć dziewczynę aby mieć poglądy? Z tobą jest naprawdę coś mocno nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kpina
"Autorko tematu, nie przyznawaj się ile masz lat." Nie musi widac jak na dloni ile ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo, możesz się tylko domyślać, a jak się przyzna otwarcie, to już zawsze będą tego używać w dyskusji przeciwko niej, chyba, że już stoi nad grobem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Ja przeciwko Tobie?! Wprost przeciwnie;) Cham i prostak to jesteś ty baranie. Ja poprostu z facetami (nawet potencjalnymi) rozmawiam tak jak rozmawiają faceci, nazywam rzeczy po imieniu i nie głaszcze po główce...no ale wy taaaaaaaaaacy wrażliwi jesteście.....z mamą rozmawiam inaczej, z szefem inaczej a z kobietami inaczej ale wy cipy tego nie zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry Acha
Wiadomo że prostak śmieje się z brzydkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kpina
"Pomarańczo, możesz się tylko domyślać, a jak się przyzna otwarcie, " Rownie dobrze moze napisac ze ma 102 lata i przezyla obie wojny swiatowe ale nie zmieni to faktu ze pisze jak nastolatka. Poza tym zadna kobiete prawiczki dluzej nie interesuja niz 30min pisania , a ta udzielala sie w jednym temacie pol dnia a nawet swoj wlasny topik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazne kto_______________
looser - naprawdę nie zauważyłeś że darker to największy skurwiel ze wszystkich prawików na tym forume ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Jasne że na mnie:P No a na kogo miałaby polecieć? Na któregoś z was? No jasne że nie, nawet stary gej by nie poleciał, bo by tego marudzenia nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kpina
looooser seryjnie ma cos z glowa dziwne ze w ogole ktos z nim pisze , pewnie widzi w nim bratnia dusze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×