Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

"Jestem w stanie to zrozumiec. Nie jestem w stanie zrozumieć tego dlaczego nie próbują. Naprawdę ja już bym wolał umrzeć na randce z myślą że próbowałem, niż wegetowć tak następne 40 lat." Raz spróbowałem i się skompromitowałem. Zabrakło mi języka w gębie i powiedziałem jakąs głupotę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie próbują do skutku albo do śmierci gamoniu" Drugiej szansy u dziewczyny nie dostaniesz, kretynie. Nie każdy lata za dupami jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niż wegetowć tak następne 40 lat." a ja wolę "wegetować" wg twojej nomenklatury bo sam wcale nie uważam mojego życia za wegetację tylko dlatego ze mnie baby nie chcą. wielka mi kurwa tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry Acha
Ciekawe gdzie jest ta dziewczyna. No gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie co napisał nabijam: do skutku się próbuje. Spadłeś raz z rowerka i nie nauczyłeś się jeździć czy dalej próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dokładnie co napisał nabijam: do skutku się próbuje. Spadłeś raz z rowerka i nie nauczyłeś się jeździć czy dalej próbowałeś?" Spadłem z rowerka i rodzice mnie motywowali. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak chcą to niech gniją w samotności, nikt płakać nie będzie" dokładnie. nikomu to nie szkodzi i nikt na tym nic nie traci. może poza częścią kobiet które nie podbudują swojego ego "spławieniem frajera" który chciał ją poderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spadłeś raz z rowerka i nie nauczyłeś się jeździć czy dalej próbowałeś?" Rowerek nie oskarży cię o molestowanie gdy będziesz próbował wciąż i wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dokładnie co napisał nabijam: do skutku się próbuje." a latać umiesz czy jeszcze nie? próbujesz dalej czy jednak uznałaś że to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rowerek nie oskarży cię o molestowanie gdy będziesz próbował wciąż i wciąż." rowerek to jest całkiem niezły przykład. czy ktoś kto przez rok nie potrafił się nauczyć na nim jeździć i się przewraca podczas gdy jego koledzy w tym czasie zjeździli już pół polski powinien leczyć siniaki i naklejać plastry i dalej próbować? a może sensowniej było by uznać że się nie ma do tego warunków i talentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeelooooł
w prawiczym słowniku nie ma czegoś takiego jak ''zmiana'' czy ''próbowanie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
Offerma jesteś debilem. Koniec Co się wam nie napisze to wy mądzrzejsi. Myślicie że jesteście tacy wyjątkowi bo nalezycie do 2 procent społeczeństwa? Zamknijcie dupy ze swoimi mądrościami i czytajcie co wam piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker no właśnie. Skąd wiesz, że sam nie odrzucisz jakiejś? Skąd wiesz, że po 5 randkach nie okaże się idiotką? Czy może myślisz, że w życiu można mieć tylko jedną jedyną randkę i nie wolno później z inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hookernik
Przez rok próbował ale przez ten czas dwa razy wogóle na rowerze siedział w styczniu i w grudniu co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skąd wiesz, że sam nie odrzucisz jakiejś? Skąd wiesz, że po 5 randkach nie okaże się idiotką? Czy może myślisz, że w życiu można mieć tylko jedną jedyną randkę i nie wolno później z inną?" A skąd wiem, że mi meteor nie spadnie na głowę? A no nie wiem tylko mam to w dupie tak jak to co wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry Acha
W moim przypadku można by powiedzieć że bardziej prawdopodobne jest to że świnia poleci niż to że będę na randce z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Możecie się kurwa przestać użalać? Żadna dziewczyna nie chce cipy bo ma swoją. Jak wy na tych swoich "próbach" tak samo przynudzaliście i zachowywaliście się jak ciepłe kluchy to sie nie dziwie, bo nawet inny zdesperowany prawiczek by na was nie poleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na spotkaniach z dziewczynami i one chciały się ze mną spotykać, ale mi się nie podobały za bardzo. Podobają mi się piękne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak wy na tych swoich "próbach" tak samo przynudzaliście i zachowywaliście się jak ciepłe kluchy to sie nie dziwie, bo nawet inny zdesperowany prawiczek by na was nie poleciał" Kompromitujesz się. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przez rok próbował ale przez ten czas dwa razy wogóle na rowerze siedział w styczniu i w grudniu" to są jakieś wasze bzdurne insynuacje. pamiętam moich kolegów z podstawówki nawet. już wtedy mieli "dziewczyny". i nie robili nic innego niż ja tylko po prostu byli fajniejsi. a ja się koleżankom nie podobałem i tyle. i właśnie w ten sposób się zostaje starym prawikiem. po prostu i banalnie. mija rok za rokiem, kończy siękolejne szkoły, jakieś kursy, zmienia pracę. spotyka się wiele lasek ale one nie są tobą zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam z tematu. Koniecznie tutaj zajrzę jakoś w przyszłym tygodniu. Widzicie da się z Wami troszkę kulturalniej porozmawiać i cieszę się, że mi to udowodniliście. Nie musicie sobie niczego brać do serca, ale chociaż pomyślcie o tym, co ja i nabijem napisaliśmy. Miłego wieczoru wszystkim życzę. Dziękuję za wspólną dyskusje. Nabijem mam nadzieję, że jeszcze na jakimś topiku się spotkamy ( niekoniecznie związanym z Prawikami) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek hariboo
nimfajeziorna- skoncz, bo to i tak nie ma sensu, jedyne co to cię obluzgają sprawiając sobie tym niebywałą satysfakcję i jednocześnie rozładowując frustracje - taka alternatywa pozbawiania się napięcia(zamiast zwalenia konia ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×