Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

"ja codziennie widzę z okna jak samotne kobiety śmigają na rowerku i obstawiam ,że skoro laska jeździ sama to raczej na te 90% faceta niema." Ja też, co nie oznacza, że chcą takiego kogoś, jak ja mogąc mieć o wiele lepszego :D "Ja myślę że tutaj głównym problemem jest też fakt co kto pomyśli i kto jakie opinie o was napisze wymyśli...za bardzo się przejmujecie co kto powie ,a za mało sami działacie." Owszem ale to jest zrozumiałe. Nikt nie lubi jak wszyscy wokoło mają o nim złe zdanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
"Bo oczywiscie tego nie da się wyczuć, że ktoś pierwszy raz jest na randce, pierwszy raz całuję(co ja gadam, do tego bym nawet nie doszedł ) itp. " jak to mnie leczy takie gadanie ...jasne odwlecz to jeszcze o kolejne 20 lat Ja sam mam 27lat ,a kobietami zacząłem się interesować w wieku 24? przez 3 lata wiele się nauczyłem ..pierwszy pocałunek miałem w wieku 24lat ,a seks 26 ...teraz jestem w związku który najprawdopodobniej mi się rozpierdoli niedługo bo uwaga !!! źle dobrałem sobie kobietę ..charakter jest jednak ważny :) ..i co i żyję jestem bogatszy w doświadczenia było dużo miłych chwil jak i nieprzespanych nocy ,ale czegoś się nauczyłem coś przeżyłem jestem silniejszy , lepszy bardziej świadomy siebie. Więc przestańcie się tak zamykać na świat...już chyba lepiej pospędzać trochę czasu przy średniej z wygladu lasce ,ale za to miłej i przyjemnej i coś przeżyć spróbować życia ..niż tak wegetować bo wasze życie (i moje do czasu) to wlaśnie taka wegetacja czekanie na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja sam mam 27lat ,a kobietami zacząłem się interesować w wieku 24? przez 3 lata wiele się nauczyłem ..pierwszy pocałunek miałem w wieku 24lat ,a seks 26" Dobra, dobra nie kozacz. Sam długo czekałeś, więc co się na nas rzucasz? :D Byłes taki sam jak my. 🖐️ Pink dobra wysle ale jak nie odeslesz to się załamę psychicznie :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
Ok ..widocznie nie jesteście jeszcze na tyle zdeterminowani do działania ..twój/wasz wybór. Ja tylko opisałem swoją historię ,a jak się potoczy was los zależy głownie od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc przestańcie się tak zamykać na świat...już chyba lepiej pospędzać trochę czasu przy średniej z wygladu lasce ,ale za to miłej i przyjemnej i coś przeżyć spróbować życia ..niż tak wegetować bo wasze życie (i moje do czasu) to wlaśnie taka wegetacja czekanie na śmierć." Sredniej też bym się wstydził. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehlohonolo Ramagole
Jakbym miał szansę na dziewczynę to bym ją miał. Ci co piszą jak im to się udalo to się po prostu chwalą. I jaka ich jest niby w tym zasługa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehlohonolo Ramagole
Kto by pomyślał że Ruch Palikota ma szansę wejść do sejmu. Ma dobre sondaże. TNS OBOP - 9% Homo Homini - 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehlohonolo Ramagole
Myślisz ze na złość Ci wysłał zdjęcie jakiegoś brzydala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehlohonolo Ramagole
ale co co chodzi. znasz tego aktora co wysłał jego zdjęcie ? Myślisz że nie można być takim brzydalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, przecież to jest jakiś afroamerykański model. :D Aj Wiara, Wiara, pisali tu , że masz zakola i nagle wyrosły idealne czarne loczki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehlohonolo Ramagole
"Jak można się czuć? Kiedy jest się samotnym, a w środku odczuwa się tylko zimno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Wiara, możesz sobie udawać wielce oszukanego, ale chcesz mnie wkręcić, tyle w temacie. Też się tego po Tobie nie spodziewałam. żebyś jeszcze to był Ty, to bym zrozumiała, że się obrażasz o gadanie na forum, ale to są jakieś żarty. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
dawaj fote wiary publicznie ..moze jak wszyscy zobaczą ze nie jest taki straszny to mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lehlohonolo Ramagole
A potem będzie "Zdjęcie downa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem, że jestem łysy jak kolano tylko, że mi się przerzedziły włosy i że stosuje kuracje. Pisałem równiez ze jest poprawa 🖐️ Jak wstawi publicznie moją fotę to jest dla mnie nikim. 🖐️ I wtedy to już na pewno nikomu nigdy nie zaufam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daję nic publicznie, bo jeszcze się obrazi o dawanie cudzych fot na forum, w końcu prawie wierzy, że są jego. Człowiek z taką twarzą nie mógłby być sam, no a poza tym było kilka wzmianek o jego wyglądzie na kafe i to na pewno nie on. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie człowiek zyjący w izolacji, zadający się jedynie z podobnymi do siebie z charakteru. 🖐️ Nie potrafiący rozmawiać, niesmiały, nudny, nieciekawy, nieprzebojowy, nie mający bajeru, nie znający miasta itp. itd. 🖐️ Niby jak taki ktoś ma sobie radzić? 🖐️ Powiedz otwarcie, że szukałas pretekstu do wykręcenia się i znalazłas. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×