Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość luuzer ver 0.078a
jak jakas laska się do mnie odezwie to ja myslę jak to ona mnie nie podrywa bo przecie inaczej by sie do mnie nie odzywala jak bym nie byl dla niej ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooserku
kutasie nie kasuj moich opinii z powiedz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sami się uświadomicie za kilka lat bo pewnie macie koło 20. Bo widać jesteście nieprzemakalni. " ja mam obecnie już ponad 36 lat, na kafe trafiłem już po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja mam obecnie już ponad 36 lat, na kafe trafiłem już po trzydziestce." To Krem był mądrzejszy, bo tuż przed 30-stką odszedł z kafe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Introwersja to charakter i z tym się żyje." Ja się nie boje ludzi - ja za nimi nie przepadam. Wolę książkę poczytać, film obejrzeć zamiast "wyjść do ludzi" "Sami się uświadomicie za kilka lat bo pewnie macie koło 20. Bo widać jesteście nieprzemakalni. " Ciekawe co sobie uświadomimy? Że za kiepscy byliśmy? OH! Oświecenie na mnie spłynęło! A tak w ogóle to mnie bliżej do 30-stki niż do 20-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wpiszcie na youtube ''kurs uwodzenia'' i macie filmiki z jakimś śmiesznym typkiem który mówi np. jak należy chwytać kobietę za rękę " chodzi ci o Feniksa, tego pułę z wadą wymowy? strasznie śmieszny "facet" :D IMO masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "To Krem był mądrzejszy, bo tuż przed 30-stką odszedł z kafe." I nawet jedna taka odebrała mu "czystość". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randka i obycie
ale ciebie oferno jakies tam zagadywaly tu i mizdrzyly sie czemu nie lapales okazji i nie szles na rande wu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo by Aneta opowiadać, troche w życiu mi sie pozmieniało, ale prawiczkiem nadal jestem i rzadna mnie nie podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO13855 Aneta90-210 "To Krem był mądrzejszy, bo tuż przed 30-stką odszedł z kafe." "I nawet jedna taka odebrała mu "czystość"." No, ten Krem to niezły cwaniak, widocznie tylko udawał ułomnego, a tak naprawdę był mistrzem manipulacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v hehehehhhee
buahaha same prawiki na tych kursach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co mi da wyjscie do ludzi
"Sami się uświadomicie za kilka lat bo pewnie macie koło 20" Chcialas napisac kolo 30 spoko wybaczam ten maly drobiazg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stev, dobrze, że przynajmniej coś Ci się zmienia w życiu, zastój na dłuższą metę jest nieznośny. A co do dziewczyn, to w końcu jakaś się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecie dali
ta z topika pt FARIDA82 czemusz ty taka brzydka podoba wam sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie gadajcieee
że co?! cream odszedł ?? 😭 nie wierzę, mówcie co z nim! i nie jest już prawikiem ? powaznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "No, ten Krem to niezły cwaniak, widocznie tylko udawał ułomnego, a tak naprawdę był mistrzem manipulacji." Czy ja wiem. Aby zmanipulować Tyczki nie trzeba wielkiego intelektu - wszakże są to istoty omijane szerokim łukiem przez większość prawdziwych mężczyzn, co tylko przekłada się na ich parcie do intymności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszakże są to istoty omijane szerokim łukiem przez większość prawdziwych mężczyzn" Skoro prawdziwi mężczyźni omijają Tyczki, to Ty wręcz przeciwnie, tak wynika z Twojej wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"feniks to jest faktycznie gość niemożliwy. facet ma najwyraźniej problemy z czytaniem" właśnie pamiętam, że dukał jakieś maile z monitora :D może to miał być podryw na "słodkiego analfabetę" :D "Skoro prawdziwi mężczyźni omijają Tyczki, to Ty wręcz przeciwnie, tak wynika z Twojej wypowiedzi." prawdziwi mężczyźni to skaczą o tyczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "Skoro prawdziwi mężczyźni omijają Tyczki, to Ty wręcz przeciwnie, tak wynika z Twojej wypowiedzi." Wszakże gadam z Tobą. :P Co tylko potwierdza moją fakty. ;) A teraz zwijam manatki - bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×