Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość ale co mi da wyjscie do ludzi
ja jestem niesmialy w stosunku do lasek bo jestem brzydki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niesmiałość pomagają
suszone muchomory czerwone po rozmoczeniu w spirytusie. Taki odjazd, że widać tylko bułeczki i drabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to prawda" Nie prawda "powychodzisz do ludzi 100 razy to za każdym nowym będzie łatwiej. " Ja wychodziłem 100.000 razy i nie pomogło. A zatem zamknij pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem po te zdrapki, proszę dziewczynę o 4 zdrapki, a ona do mnie "a co będzie jak się nie zgodzę?", a ja "nie ma takiej opcji" cicho i z kamienną miną. Będzie ze mnie PUA? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wychodź do lasek
po 100 koszu przestaniesz się przejmować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
na niesmiałość pomagają "suszone muchomory czerwone po rozmoczeniu w spirytusie. Taki odjazd, że widać tylko bułeczki i drabiny." I TO MA NIBY POMÓC!? Bułeczki owszem, ale Drabiny?! Trauma gotowa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nieśmiałość
to kiepsko jakoś wychodziłeś. Ale jak komuś się nie chce to szuka usprawiedliwień. Introwertycy też mają życie towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to kiepsko jakoś wychodziłeś" zajebisty tekst. właśnie darker, powinieneś "lepiej" wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co mi da wyjscie do ludzi
"Introwertycy też mają życie towarzyskie." Pewnie ze maja jestem tego przykladem , ale moje zycie towarzyskie jest pozbawione lasek :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
na nieśmiałość "to kiepsko jakoś wychodziłeś." Widocznie zamiast prawą, to zaczynał lewą nogą. :D "Introwertycy też mają życie towarzyskie." Mylisz pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nieśmiałość
To daj parę rad koledze. Laski to najmniejszy problem o ile te laski to nie są takie najbardziej hot z popularnego klubu. Przeciętną dziewczynę to prawie każdy może poderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "Drabiny można traktować jedynie jak trofea" Tutaj się zgodzę, wszakże nie można Drabin traktować jak KOBIETY. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaj**isty tekst. właśnie darker, powinieneś "lepiej" wychodzić" A czego się spodziewasz po jakimś pomarańczowym durniu co nie ma pojęcia o życiu? "Mylisz pojęcia..." Oczywiście, że myli. To kretyn co pisze bo mu się nudzi bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "Aneta, daj spokój, to tylko taka przekora, przecież jak na dłoni widać, że Imadło kocha Drabinki." A powiem Ci, że często się z tym spotykałam, że niżsi zabiegali o względu takich Drabin, nie wiem czego oni się spodziewali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
na nieśmiałość "Przeciętną dziewczynę to prawie każdy może poderwać." Racja. Bo jak dziewczyna jest 'przeciętna', to jej zdanie, ani preferencje/wymagania się nie liczą/nie istnieją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przeciętną dziewczynę to prawie każdy może poderwać" A nie mówiłem, że kretyn? Powiedz kolego ile twój tatuś mamusi śniegu nałożył, że takiego bałwana urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "..nie wiem czego oni się spodziewali." Też nie wiem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiszny ten luzerek
ciało faceta umysł chłopaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tym komicznego? Taka prawda. Dzisiaj mnie jedna próbwała poderwać, ale przeciętna, nie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
śmiszny ten luzerek "ciało faceta umysł chłopaczka" O Boże! Krem opętał nam Luzera! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Co tym komicznego? Taka prawda. Dzisiaj mnie jedna próbwała poderwać, ale przeciętna, nie w moim typie." Co?! Tylko przeciętna Cię podrywała? Co za niedomyślna idiotka! Trzeba było jej strzelić w pysk, to by się nauczyła żeby następnym razem nie próbować tam gdzie są za wysokie progi jak na nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nieśmiałość
Nieśmiałość to zaburzenie i to się leczy. Introwersja to charakter i z tym się żyje. Mając znajomych. Było to pewne uprzedzenie faktów bo pewnie zaraz byśmy się dowiedzieli jacy to oni nie są introwertycy i jak to nie mogą mieć życia towarzyskiego przez to. Przeciętna dziewczyna może polecieć na przeciętnego chłopaka. Nieprzeciętna tez może. Chyba, że wy wszyscy to bezrobotni nieudacznicy po 30 co siedzą 20 godzin dziennie na forum. No to wtedy sorry ale wasze na wierzchu. Sami się uświadomicie za kilka lat bo pewnie macie koło 20. Bo widać jesteście nieprzemakalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v hehehehhhee
wpiszcie na youtube ''kurs uwodzenia'' i macie filmiki z jakimś śmiesznym typkiem który mówi np. jak należy chwytać kobietę za rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×