Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość IMO13855
Pink_Panther "Imadło, dyplomatycznie dałeś mi do zrozumienia, że na temat swoich internetowych znajomości nie powiesz absolutnie NIC." No, no! Niby młoda, a całkiem bystra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak wiekszosc ci sie podoba to czemu nie spodobala ci sie zelek vel zaba letycja ?" kolejne brednie z których nie mam się zamiaru tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo offerma nie jojczy
ze zadna go nie chce tylko olal kompletnie laski ,wiec i zelka rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO13855 "Ba! A nawet nieinternetowe" -Cześć, jestem IMO gdzie jest dziekanat? -Tam. -Dzięki, do zobaczenia. -Proszę, do nigdy. The end. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Pink_Panther "(i nadal jestem). " Tutaj z kolei widzę Twoje próby dyplomacji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta studia sie zaczely
wiec wypierdalaj do nauki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "... gdzie jest dziekanat?" To się nazywa projekcja pierwszej klasy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
offerma skoro tyle przeżyłeś i miałeś do czynienia z kobietami i ciągle nic i nic i nic..to chyba domyślasz się że wiecznie powtarzasz jakiś błąd ..starałeś się to wychwycić ?...bo to aż niemożliwe że każda Cię spławia ...może jesteś zbyt miły ,zdesperowany ..chuj wie...jak masz kasę to może zaryzykuj i sie wybierz na te kursy uwodzenia/masowe/indywidualne co Ci szkodzi raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jaki to ma sens
zmieniania swojego zycia w wieku 36 lat? rodzine w takim wieku zakladac jest dosyc ryzykowne ktore moze miec konsekwencje do konca zycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
były prawiczek "...jak masz kasę to może zaryzykuj i sie wybierz na te kursy uwodzenia/masowe/indywidualne co Ci szkodzi raz się żyje." Przez pierwszą część Twoje wypowiedzi kręciłem sobie głową, ale tutaj już za ową głowę się złapałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaryzykuj i sie wybierz na te kursy uwodzenia/masowe/indywidualne" On w przeciwieństwie do ciebie nie jest zdesperowanym frajerem aby płacić gruba kasę za coś co inni mają gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
a co ma chłop do stracenia ?? kasę :P... ja bym poszedł chociaż z ciekawości na jego miejscu..raz się żyje i tyle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak masz kasę to może zaryzykuj i sie wybierz na te kursy uwodzenia/masowe/indywidualne co Ci szkodzi raz się żyje." jasne, kurwa, już się rozpędziłem. jaki tam bym nie był to kobiety raczej na mnie leją a ja z tego nie mam żadnej przyjemności. wskazane jest wobec tego sobie odpuścić co właśnie uczyniłem. zobaczcie np tę: http://sympatia.onet.pl/magdatomagda,user.html słowo daję że ja nie wierzę że tak można wyglądać :D to jest jakiś kosmos i nigdy w życiu nie przyszło by mi do głowy żeby szukać szczęścia u takiej panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetki_to_szmaty
Ja się rozprawiczyłem w wieku 24-lat i naprawdę nie żałuję. Ominęło mnie dzięki temu sporo kłopotów ze szmatami które dają doopy za pare spotkań i gładką gadkę. Kolega któremu spieszno było do "tego" płaci teraz alimenty, dziecka nie widuje i nawet nie ma pewności że to Jego bo badanie DNA nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
Darker ,a ty co adwokat jego jesteś ? że tak go bronisz. nie bulwersuj się tak bo niema o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie rozprawicze w wieku
50 lat by nie umrzec jako prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retusz i tona tapety
podretuszowana dopiero na 4 focce jest zblizona do naturalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker ,a ty co adwokat jego jesteś ? że tak go bronisz." A ty matka Teresa? "nie bulwersuj się tak bo niema o co." Ja się nie bulwersuję. Ot kolejny debil którego można wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Darker "On w przeciwieństwie do ciebie nie jest zdesperowanym frajerem aby płacić gruba kasę za coś co inni mają gratis." To nie o to chodzi. Większość tych "kursów" jest dostępna w internecie. Jednak pewna ich filozofia jest nie do przyjęcia (zarówno jak i fakt, iż są zdziercami). Jedyną (znikomą) częścią z jaką się zgadzam, to praca nad własną osobą, DLA SAMEGO SIEBIE - acz Ci co to głoszą, są w mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz koniec prania
juz tu przylazles darker , koniec wyciagania brudow ze wirtualnego zwiazku z zelkiem na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Pink_Panther "Offerma, masz gust, piękna kobieta, najpewniej ma styczność z modelingiem, bo foty też nie są najgorsze." No foty są całkiem dobre - chylę czoła grafikowi, które je szczodrze przerabiał...oj, Kocico. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyną (znikomą) częścią z jaką się zgadzam, to praca nad własną osobą," ale o co ci chodzi? co jest nie tak z "moją osobą"? parę stron wstecz jest filmik z tym gościem od "łapania za tyłek" (u drzyzgi). on z tego co mówi to tych panienek trochę wyobracał. i ja bym niby miał płacić żeby się zmienić w coś jemu podobnego? no kurwa niedoczekanie wasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "Offerma, masz gust, piękna kobieta, najpewniej ma styczność z modelingiem, bo foty też nie są najgorsze." Pewnie ta Magda się tak świetnie trzyma w wieku 30 lat, gdyż jest wysoka. :) To na pewno te 175cm jest jej źródłem młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
Skoro oferma sam sobie nie radzi z kobietami to obecny świat daje taką możliwość poprzez taki kurs. Jak się chcesz nauczyć angielskiego to albo sam siadasz na dupie ,albo idziesz do nauczyciela. widocznie sam się nie nauczył tego co "naturalne" więc taki nauczyciel mu może w tym pomóc ...podpowie mu co źle robi i z czym ma problem , będzie drogowskazem ,a oczywiście do tego sam "kursant" musi chcieć pracować na sobą. No sorry ,ale skoro on nigdy nie miał nawet szansy na bliższe zapoznanie się z kobieta to kurwa musi robić jakiś karygodny błąd z którego sobie nie zdaje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×