Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość IMO13855
!offerma "ale o co ci chodzi? co jest nie tak z "moją osobą"?" Wyrwałeś moje słowa z kontekstu - powiedz mi, co jest złego w tym, aby popracować nad SWOIM szczęściem, dla siebie samego (nie dla wyrywania "dup")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prawiczek
Jeżeli dla ciebie kurs uwodzenia to łapanie za tyłek to nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Pink_Panther "IMO, cholera, przecież ktoś musiał być na tych fotach, nieprawdaż?" Daj mi swoje foty, a zrobię z Ciebie seks bombę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto, sądzę podobnie. Drabiniasty wzrost na pewno jest tym sposobem na długowieczność urody, nie ma niskich modelek, a to one wyznaczają kanony. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
były prawiczek - chciałem napisać dłuższą przemyślaną odpowiedź, ale powiem tylko...ale Ty bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak się chcesz nauczyć angielskiego to albo sam siadasz na dupie ,albo idziesz do nauczyciela." A jak chcesz mieć dziewczynę to idziesz na kurs podrywania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "Aneto, sądzę podobnie. Drabiniasty wzrost na pewno jest tym sposobem na długowieczność urody, nie ma niskich modelek, a to one wyznaczają kanony." Sama bym tego lepiej nie ubrała w słowa! Piona Żyrafko! 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeżeli dla ciebie kurs uwodzenia to łapanie za tyłek to nie mam więcej pytań." to się nawet u nich specjalnie nazywa - KINO. Kino: fizyczny kontakt z dziewczyną, np. dotyk, przytulanie się (autor: Ross Jeffries) Kino-opener: opener rozpoczynający się od kino (fizycznego kontaktu) (autor: Gambler) http://uwodzic.wordpress.com/slownik-pua/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
!offerma "mój poziom szczęścia mnie satysfakcjonuje." Ja tu nie o tym. Jeszcze raz się Ciebie pytam - co widzisz złego w POLEPSZANIU własnego 'bytu' (nie chodzi mi tu o CIEBIE, ale o ogólną zasadę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak chcesz mieć dziewczynę to idziesz na kurs podrywania" a moich paru kolagów już żonaci i dzieciaci a na żadnym kursie nie byli. to dziwolągi jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie przyszedł na randkę ze ściągami w rękawach i teraz kozakuje jak jedna mu dała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 /////Pink_Panther "Aneto, sądzę podobnie. Drabiniasty wzrost na pewno jest tym sposobem na długowieczność urody, nie ma niskich modelek, a to one wyznaczają kanony." Sama bym tego lepiej nie ubrała w słowa! Piona Żyrafko!//// One wyznaczają kanony...i ich projektanci...geje...którzy lubią sylwetki chłopców...PIONA ŻYRAFKI! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a moich paru kolagów już żonaci i dzieciaci a na żadnym kursie nie byli. to dziwolągi jedne" Wg. tamtego gnoma to żeby się ubrać to też pewnie trzeba na kurs iść. Bez tego to krawat na czole człowiek zawiąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze raz się Ciebie pytam - co widzisz złego w POLEPSZANIU własnego 'bytu'" nie wiem jak to się ma do tematu panienek. ja polepszam swój byt i oczywiście przeciw temu nic nie mam. jednym ze sposobów na polepszenie była rezygnacja z nieudolnych prób podrywu bo to zdecydowanie mój byt pogarszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spring raiiin
ale o czym wy piszecie? przecież głównym problemem prawików jest (często skrajna) nieśmiałość, a kurs PUA nie pomoże się jej pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźcie na dziffki albo
poderwijcie jakaś kafeteriankę. Jak nie to przestańcie mendzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, zawistny Skrzacie, zamiast pisać bzdury, lepiej zastanów się co zrobić by od października przestali Cię w końcu mylić z hydrantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
!offerma "nie wiem jak to się ma do tematu panienek." Ma się, wszakże filozofia ta BYWA częścią filozofii PUA - coraz rzadziej już - fakt - ale jednak. "ja polepszam swój byt i oczywiście przeciw temu nic nie mam." I to chciałem usłyszeć. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"problemem prawików jest (często skrajna) nieśmiałość, a kurs PUA nie pomoże się jej pozbyć" Widzisz, tu jest ten myk, że jak zobaczysz rachunek całościowy za szkolenie to nieśmiałość ci przejdzie jak ręką odjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guujgujuigi
imo - a dlaczego lookrecji mierzącej 170 nigdy nie nazwałeś drabiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "IMO, zawistny Skrzacie, zamiast pisać bzdury, lepiej zastanów się co zrobić by od października przestali Cię w końcu mylić z hydrantem. " Pomyliłabyś mnie z hydrantem? Drabino, a ja myślałem, że jesteś pewna co do mojej "małości" pod KAŻDYM względem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nieśmiałość
pomaga wyjście do ludzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
guujgujuigi "imo - a dlaczego lookrecji mierzącej 170 nigdy nie nazwałeś drabiną?" (zaloguj się :P ) I nazwałem, a raczej nie Drabiną dosłownie, ale od tego pochodną. Poza tym Lukra jest młodsza nawet od Kocicy - I JESZCZE ROŚNIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nieśmiałość
ale to prawda :classic_cool: powychodzisz do ludzi 100 razy to za każdym nowym będzie łatwiej. Ale wolisz się kisić na kafe i tylko uciekać od problemu. Wszyscy razem Darkerze wyjdź do ludzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
na nieśmiałość "pomaga alkohol" O proszę! I tu się zgodzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×