Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

no widzisz Marzencia-:) ja wrocilam ,zajadlam-2 mielone drobiowe i 3 korniszony Wlasnie umylam dlowe i wale na ten kurs.Tylko zeby mnie o nic nie pytyli,niechce zrobic plamy:( Trzymaj cie kciuki:) papa do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki - powodzenia, trzymam kciuki :) jak na razie dietowo trzymam się ściśle według planu :) nawet nie dałam się skusić na pączka :) pracuje dziś niestety do 19 :( miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bylo udane i nie taki diabel straszny jak go maluja:) Pogadalismyi wszystko,a pan nagrywal nasze gadki po mieniicku. Dzieki za tzrymanie kciukow::) Zycze wam milego wieczorku imalych snow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam paczkowo,faworkowo i chruscikowo!!!!!! :) A ja kochane moje walcze od rany jak idiotka-hahahahaha:D Zjesc? nie zjesc??? zjem! nie zjem!!!przeciez to nie mormalne!:( sama jestem ciekawa co uczynie?JUz i tak znam odpowiedz,ale wam nie powiem!:Dhahahahahaha Sniadanko-2 jaja na miekko,grzanka ciemnego chlebka,kawa Teraz pije juz 2 kawke,zapraszam was,ale tych.........no wiecie jescze nie mam,musze kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pisze z komorki to juz literowek narobie , bo moj komp nie na chodzie;0 ja paseczki zjem paczki , i pewnie z 5 :) a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paczusiowo. A niech tam dzis z dieta i liczeniem kalorii. Ja własnie jem sobie paczusia z bita smietana i napewno jeszcze dzis 2 razy zgrzesze. Ale wybiegam wieczorkiem na orbitreku choc 1 takiego))))) marzencia70 -trzymam za ciebie mocno kciuki dzisiaj jak dasz rade sie nie skusic to jestes WIELKA!!!! A chlopy jak to chlopy walentynki maja gdzies. paseczkikropeczki -TŁUSTY CZWARTEK JEST RAZ W ROKU i na dodatek wszyscy chodza z paczuchami i ten zapach.....1 nie zaszkodzi serene63 - ty i tak chudzinka jestes smacznego wiec zycze Inkuska -witaj i macham do ciebie mon cheri -ale zawsze choc zyczenia dobre..Bo inni mowia ,ze takiego swita nie obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja mam laptopa ( ale pisze zawsze kompuer) jakos tak. tearz pisze z syna laptopa bo mi na chilke dal:) no musze go naprawic ma jeszscz egwarancje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :D oj tłusty czwartek - tłusty :D York no nie wytrzymałam i jednego pączka zjadłam :) ale tak to sobie wymyśliłam - o 7 zjadłam śniadanie ( tradycyjnie jogurt naturalny z dodatkami ) o 9 pączusia a teraz o 11 zjem jabłko potem o 14 mama mi przyniesie chrusty i oponki a o 17 zjem serek wiejski ze szczypiorkiem :) o i będzie trochę dietowo i trochę nie dietowo :):):) pozdrawiam i zmykam pracować dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poleglam,jednak dalam rade i nie skusilam sie i nie zjadlam ani jesdnego paczka i nic slodkiego:)Nie powiem bylo ciezko ,bo juz prawie stalam przed sklepem,ale powiedzialam nie!:D Jestem z siebie dumna,ale nie korcilo mnie ,bo u nas nie ma takiego swieta.Nie widzialam nikogo z tymi pokusami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
York tak , brutalnie sie tych zyczen doprosilam :( Paseczki wlasciwa odpowiez - nie zjejsc :) Ja paczkow nie rusze ,jestem grzeczna , nie grzesze , wcinam hormony (50 ) i .........znow tyje , niech mi ktos wyjasni , bo juz sama sie gubie , lekarka tez oczy robi , bo tyje , jestem senna i spokojniejsza niz bylam , to tak jakby dzialanie odwrotne !!! Ja juz nie mam pomyslu co zrobic by ta waga przynajmniej w miejscu stala Zaczne chyba zyc zupa kapustowa , bo przybieramjuz po jajkach , kurczaku bez skory i furze warzyw:(. Bialek jejsc nie moge , nerke czuje , mimo ,ze pije litrami , starosc nie radosc ,chyba wszystko sie w organizmie pie....li :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki Tarczyca , bo podobno w normie , ale nie wybitne , chcialam jeszcze dzieciaka , to ta norma jest jeszcze nizsza , wiec biore te tyroksyne i normalnie ,jak jest jej wiecej powinnam byc : zywsza ,nerwowsza ,no i raczej nie przybierac, bo napedza sie przemiana materi , a u mnie jakby wszystko odwrotnie . 3 lata temu juz mi gin radzil wziasc cos na tarczyce , tylko inny preparat i egal ile bralam wyniki byly takie same ;) , ten preparat mial byc lepszy i dzialac wlasciwie - no widze , ani ciazy , ani chudniecia ani jakiegokolwiek innego pozytywnego dzialania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pojadłam sobie dzisiaj - a co człowiek ma tak mało przyjemności w życiu :P 2 pączki i chrusty drożdżowe i oponki, same pyszności , i wiecie co nawet nie mam wyrzutów sumienia, bo ta ilość co dziś zjadłam jest i tak dużo mniejsza niż w latach poprzednich :P:D jutro też jest dzień i na pewno po dzisiejszym obżarstwie nie będę miała apetytu ;) to się wyrówna :) życzę miłego wieczorku :) do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia a kiedy te sukienke przysla , moze wrzucisz jakies fajne zdjecie z nowa figurka i sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri - sukienkę przyślą pewnie w przyszłym tygodniu bo dopiero jutro zapłacę za nią :P bo miałam drobny poślizg finansowy i konto było puste :P ale jak przyjdzie i będę w niej dobrze wyglądała ;) to wstawię fotki na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurcze , ja juz tez tak kiedys sie popisalam pustym kontem , ale najwazniejsze , ze stornowac nie musialas :) A wydaje mi sie ,ze z nowa figurka bedziesz warta obejrzenia , zebys tylko do tego czasu za bardzo nie schudla , bo bedzie trzeby rozmiar wymienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:) sniadanko-pol bulki-nietety balel,ser zotly,pomidorek-dzisiaj mnie dietetyczni Waga stoi w miejscu,musze znowu popracowac nad tym:) Moze organizm sie ponownie przyzwyczai i trzeba znowu zmniejszyc dostawe kal.Trzeba cos z tym zrobic:) Ja juz pochudniemy tyle ile mymy zaplanowane,moze wymienimy sie mailami i zobaczymy sie ,co kobitki?:D fajnie by byko ,tak robilsmy na innym topiku,ale w trakcie trwania dietki.Mialaysmy radoche::) Buziaki i do pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj 2 , 5pączka ale chyba najbardziej kalorycznego bo z bita smietana))))))) a obiad duszonki.Wiec nawet wczorajszego dnia nie chciałam liczyc kalorycznie-chyba podswiadomie sie bałam. paseczkikropeczki - ztymi zdjciami fajny pomysł ale dopiero wtedy jak bedziemy peikne i zgrabniutkie. Czuć sie sexy i zgrabnie to czuc sie dobrze w swoim ciele i byc szczesliwa a nie zawsze idzie to ,ze mamy byc szczuple-wazne jak to my sie czujemy!!!! To cie omineło z paczkami..a u nas pełno na kazdym kroku ten zapach i wszczscy wcinali nie dało sie zrezygnowac!!! mon cheri -chyba najgorsze jest niezdiagnozowanie przyczyny.Kurde a przez to człowiek cierpi psychcznie i fizycznie.Moze znajdzie sie inny lekarz ktory dobierze ci dobrze leki i juz nie bedziesz dodatkowo tyc i sie jeszcze denerwowac. Bedziemy cie wspierac. Ja wlasnie dzis zrobiałam sobie salatke z białej kapusty do pracy na sniadanie. A bół nerek jest chyba tak okropny jak porodu-oby tylko było Ci lepeij. Tarczyca-duzo z nas miało z nia doczyninia..a moze upragnionego poteomka bedziesz jeszcze miała. marzencia70 - wlasnie za mało przyjemnosci w zyciu mamy i te paczucie nam to wynagrodziły. Bardzo dobrze podeszała do tematu -mniej niz kiedys i o to chodziło Badz dumna bo dałas rade!!!! Wlasnie post nadchodzi -pokus brak. Jak ktos moze dajcie namiary na nk moze na maila...? serene63-mam nadzieje ze z kompem juz wszystko o.k. A ja mam od wtorku okropny czas w pracy i prawdopodobnie bede tak miała z szefem przez 2 m-cy-wykoncze sie nerwowo,i psychicznie przy nim, W dodatku wczoraj poszła rura z ogrzewaniem i dzis jeszcze zimno jak w psiarni...maja cos robic kolo 12 .Wygladam z za biurka jak eskimos ubrana!!!! Pa,pa. miłego dzionka a potem weekendu. Bede grzeszyc bo mam jutro gosci wiec musze cos pogotowac zrobic bedzie nie dobrze z kaloriami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
York hej , a wyobraz sobie , dzis ogladalam swierze moje wyniki z tarczycy i sa IDEALNE wiec bede pierwszym prosiakiem z idealnie wyregulowana tarczyca :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri -dzieciaczka moze miec w kazdym wieku .Moja mama rodziła w wieku 40 i 42 lat wiec spoko. Na kazdego przychodzi pora. Super ,ze masz dobre wyniki.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Ja tylko na momencik bo zapracowana jestem dzisiaj strasznie. York ja podobnie jak ty kocioł w pracy tylko ze u mnie szybsza nadzieja na finał bo za dwa tygodnie powinno mi się już wszystko przewalić :0 no chyba ze przyjdą nowe pilne zamówienia :) waga dziś mnie mile zaskoczyła 81,4 kg czyli wczoraj nie było tak źke z tym moim obżarstwem :D dziś tak jak przewidywałam apetytu brak czyli z jedzeniem skromnie :) Pozdrawiam i życzę miłej reszty dnia :D spadam pracować dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!,troche sie zle czje,chyby mni przewialo,wszystko mnie boli:(ech....zycie! monccheri-ciesze sie ,ze wyniki masz dobre,wie pewnie sie wszystko ustabilizuje:) york-nasmialam sie jak opisalas jak wygladasz-w tej zimnocie:) GRZESZ;ale z umiarem!:) marzencia-jak juz ogarniesz to wszystko w pracy to szybciutko pisz do nas!:) serene-gdzie jestes,wszystko w porzadku???? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki mam nadzieje , bo jak tak dalej pojdzie , to ten rok zakoncze z 100- tka ;) York to nie wiek jest problemem moja cora ma 15 lat , a od prawie 13 staramy sie o 2 - gie , 3 lata w klinice . Nikt nie wie dlaczego , tarczyca dopiero niedawno zaczela troche nawalac , ale i tak byla w normie , tylko zbijali , bo juz innego pomyslu nie maja ,co by przeszkadzac mialo . Wiec rozumiesz u mnie szanse + - zerowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki życzę koleżankom :) zmęczona jestem i zmykam spać , nie nadaję się na pracoholiczkę, ja raczej kura domowa jestem , praca od 8 do 16, to tak ,ale takie maratony jak mam ostatnio to nie dla mnie :( no ale cóż i takie rzeczy trzeba przetrwać :P jedyny plus tej sytuacji to że jak się zajmę praca to nie myślę o jedzeniu :) i tym samym trzymam dietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia jak ja Cie rozumie , mnie by wystarczylo pol , lub trzyczwarte etatu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem , ale wczoraj caly dzien lezalam plackiem ,. i9 dzis chyba powtorka, dopadła mnie ajka grypa chyba zoladakowa i postrzal w plecy , masakra zle sie czuje jak nigdy, wczoraj zjadalm owsianke, jogurt i szklanke kisielu, a dzis serek maly , i kasze jaglana ( deko) , chyba do konca dnia bede jesc kasze jaglana i moze dluxej jak dam rade . bo ponoc pomad=a pzry takich dolegliwosciach ale nie potzrebnie zjadlam ten serek , bo ma byc sama kasza . ale moze 1 z rana , to ujdzie w tlumie:) laptop w naprawie, a ja pisze teraz z kompa syma , poki spi :) psaeczki ty byals kiedys na kaszce jaglanej? pozdrawiam was i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×