Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

no hejak laseczki:) serene-ciesze ,ze ju jestes z nami i mam nadzieje ,ze sie troszke pokurowas:) Mon-trzymam kccuiki,zeby sie wam wszystko udalo. Masle ,ze do tej 100-wy mie dojdziesz.nie masz szans,zostaw to innym:) Robie watrobe drobiowa.aiec troche wszamie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki a jak robisz wątróbkę drobiową ? bo ja robiłam zawsze tak tradycyjnie , obtaczałam w mące i smażyłam a oleju potem cebulę smażyłam i dokładałam do wątróbki. Ale teraz dostałam przepi na dietetyczną wątróbkę z ziołami i dla mnie jest pyszna i wszystkim w domu smakuje bardziej niż ta stara. Cebulę kroisz w pół piórka i lekko podsmażasz na odrobinie oleju , a jak już jest szklista podlewasz wodą i wrzucasz na cebulę wątróbkę wymieszaną z natką pietruszki, koprem i majerankiem (zioła to tak na oko daje ale żeby było ich sporo, pietruszka i koper mogą być mrożone lub suszone)i solę trochę i duszę to wszystko pod przykryciem jakieś 15-20 minut. Jak dla mnie pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochana robie dokladnie tak ja ty,ale czasami dodaje jablko i troche marjanku.Nie dopuszcza,zaby bala sucha ,lubimy taka soczysta! Moj maz woli te podstawowa wersje ,a ja lubie wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jedziemy w podwojne odwiedziny i mam nadzieje,ze sie jakos bede trzymac,a ciotka zawsze tyle wystawia lacznie z pysznym alkocholem!mowie pysznym bo to pychotkowe naleweczki domowej roboty.pycha,chlip,chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja też jutro w gości jadę i to z torem :P , bo babcia ma 89 urodzinki , i na pewno będzie walka z pokusami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrzeszylam dzis ryba z paniera z normalnej patelni tluszczowej , ale kurka pozno wrocilam i jak wparowalam do kuchni to z rozbiegu wszystkie kawalki ryby do paniery , z pospiechu normalnie sie zapomnialam , a ryby sobie nie odmowie ,no to w poniedzialek niewesolo bedzie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseczkikropeczki
czesc lasencje!!! :):):) widze ,ze wczojaj bylasmy wszystkie mocno zajete-wiadomo sobota i wiecej prycy .domowej U mnie waga dzisiaj troche podskoczy i jutrzejsze wazenie i znaiana stopki to bedzie katastrofa:( NO.....ale cos za cos ,no nie???zrzszylym,wiecc mam! Moncheri-ty sie taka rybka w paniwerce to nie przejmu,zebysmy tylko takie male grzeszki robily,tan twoj napewno na wage ci nie wplyniw. U nas pogoda-tragedia-papa i jest drzydko! na sniadanko zjadlam-poll buleczki z pasta t lososia i pomidare i kawa. Zycze udanej niedzieli i trzymajcie sie kochaniutkie bezgrzesznie:P:P:P! pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wizde paseczki ze nie tylko ja przekrecam twoj nick bo ty sama tez:) ja wzcoraj malo zjadlam jadlam kasze jaglana nie mam smaku do jedzenia , wiec dzis tez kasza jaglana i jutro tez :) potem zobacze teraz spadam , wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och.....serene.zeby to raz :( ciagle robie takie byki i gubie literki:) Zycze wszystkim dziewczynoa spokojnej i milej niedzieli! My wlasnie w trakcie obiadu i idziemy balowac,Pewnie zladujemy wieczorkiem,wiec do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny wieczór :) dzień minął mi bardzo intensywnie i wcale nie dietetycznie :P ale za to sympatycznie :) imprezka u babci się udała , babcia zadowolona z tortu :) Ciekawa jestem co jutro waga pokarze , ale szału chyba nie będzie :):):) życzę dobrej nocki :) i powodzenia w jutrzejszym ważeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez imprezka u ciotki sie udala!Nie zjadlam ciacha,ale tak jak wspominalam naleweczki sie napolam:D BYLA TAM TEZ CIOTKI RODZINKA ;ZAKA KOBITKA W MOIM WIEKU.Wazyla do niedawna 105 kilo,ale dzisiaj na wlasne oczy widzialam !!!!!wazy 65 kilo,wszystko za sprawa diety kapuscianej.I co ja wlasnie zrobilam ????ugotowalam zupke kapusciana,poczytalam i poprobuje:D Wysylam wam linka,moze chcecie poczytac tez. serene bylas juz na tej diecie,jesli tak -to interesuje mnie twoja opinia? zresza reszte was tez:) oto link: http://dieta-dukana.blogspot.com/2011/05/7-dniowa-dieta-kapusciana-zamiast-diety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka:D Mam malo czau,wiec tylko zmiana stopki i pozdrowienia dla was:D Sniadanie-zupa kapusciana-jest okropna!!!!!hahahah ja to zawsze sobie dietke wybiore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny-, paseczki -garatulacje :) ja tez amieniam stopke , troszke spadlo :) i uciekam bo mam cos do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam:) a ja stopki nie zmienię bo waga mnie dziś w jajo zrobiła i za dużo pokazała 82,6 kg a wcale aż tyle nie żarłam, no więcej słodkiego na pewno ale za to nie jadłam innych rzeczy :P no i podejrzewam że to tak przed @ mam i jutro pewnie znów będzie mniej, bo dziś do 18-tej w pracy a do jedzenia mam dwa jabłka dwie pomarańcze i duży jogurt truskawkowy :) więc nie będzie tak źle :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :D wracam popracować :) paseczki i serene gratulacje spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia , to na pewno @ , organizm zostawia wode - to tylko kilogram , ja potrafie przed @ 2- 3 kg. dolozyc :( :) Paseczki kapusta jest tylko dla ludzi o silnych nerwach :) Dla mnie panierka to juz wykroczenie - pisalam , ze tak jak wy na diecie ( bez slodyczy i pieczywa to ja jem zawsze i potrafie tyc . Zeby tracic to musze zyc o chlebie i wodzie ;) , a odkad mamwyregulowana tarczyce , to nawet to nie dziala . Tez myslalam o kapuscie , mi nawet smakuje i chudne troche , tylko jest nie wskazana przy tarczycy , bo uposledza przyswajanie jodu :( Bylam wczoraj na bnie ( park wodny ) caly dzien , naplywalam sie ,nalatalam po schodach ( zjezdzalnia ) ,waga - leki plus , ale zaczyna sie @ , a nerki tez jeszcze tak sobie , mam nadzieje , ze sie wyreguluje :( York zamilklas cos , brak czasu ? Toja tez Cie cos nie widac , ja tam malzonek bezzebowy - lepiej mu juz , mieszkanko uporzadkowane ??? Inkuska i co pomogly tance , zeszlas z wagi . W razie czego plan b - wielki post :) I racje ma Inkuska , piszcie kobietki , bo zbyt mono tematycznie sie robi !!! Judytka ty kochana ge mi sie podzialas ? Jak tam uczuciac , wiosna niedlugo !!! Naela ,nie zagladasz juz , czy tylko nie piszesz ! Olensja poddalas sie , czy przenioslas ? Izus - puscilas jakis wlasny topik w obieg ? Kasia ? Waszka? Kobitka tata tesknie za Toba ! Gosiaczek , malgosia ??? Dziewczyny walcze razem z Inkuska o to by sie tu ozywilo , tak mi brak waszych wpisow o wszystkim !!! Idzie wiosna , trzeba tluszczyk zrzucic -do roboty - damy rade - wracajcie ,bo nici ze zlotu zgrabnych lasek !!!! Kurka leniuszki jak was tu zwolac , odchudzanie ,to nie tylko odchudzanie - BRAK TU WAS !!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ranny ptaszek sie mekduje!!!! moni-walczysz o ten topik jak lwica:)-ciesze sie bo warto) Tylko naprawde,zeby ze skutkiem!!!! dziewczyny zagladajdzie tu do nas,faktycnie zrobilo sie sucho,do przekazywania tylko jakby slozbowych informacjii :( Ja juz po kawusi,sniadanku-owsianeszka na mlecku.Teraz druda kawa i powoli wypad z domu.Na dzisiaj mam duzo zaplanowane,wiec pojawie sie ddopiero wieczorkiem. Zycze milego i udanego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamilkłam ale teraz w pracy mam urwanie głowy. Troche podczytuje jak szef nie widzi..ale nie ma mowy o pisaniu. Ale buziaczki moje chudziaczki.!!!! Mi teraz cos waga staneła...a tam niech sobie postoi nawet i 2 tygodnie wazne aby potem zaczela spadac. A napewno bedzie wierze w to .... W weekend zjadlam tyle ze nawet nie liczylam kalorii.....wiedziałam ze przecholuje..ale cwicze nadal codziennie i mam nadzieje ze cos po malu sie ruszy w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Jestem z wami troszkę podczytuję jeśli czas pozwala, ale niestety tak ja York mam urwanie tyłka w pracy i ciągły brak czasu, a jak wracam do domku koło 19-tej to już nic mi się nie chce a na kompa to po prostu już patrzeć nie mogę jak tak cały dzień przed tym monitorem posiedzę :P Mon cheri masz racje ze to wina @ właśnie wczoraj dostałam , ale u mnie waga to tak właśnie spada około 2 kg miesięcznie więc i tak nie jest źle :) ważne ze już trójka nie wskakuje na wagę nawet wieczorem :) pomału pomału i osiągnę swój pierwszy cel :D mam nadzieję :P a potem pójdę dalej aż do celu ostatecznego :D pozdrawiam i życzę wytrwałości na ten ostatkowy dzień :) a od jutra pościmy dziewczynki , pościmy, :) wiosna za pasem to musimy się wylaszczyć :D no dobra koniec tego dobrego , zanurzam się dalej w pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ty internetowy czorcie, szalejesz po tych topikach, och szalejesz:):):):) ja na odchudzanie nie mam natchnienia na razie:( ale podczytuję Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja przytulam ❤️podczytuje te "dwa topiki" więc jestem w temacie , i wcale ci się nie dziwię ze odchudzanie wcale ci nie w głowie, ale i na to przyjdzie kiedyś pora. Fajnie ze do nas jeszcze zaglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś ostatkuję :P mąż kupił kilka rodzaj piwa i tak się ze mną dzieli różnymi smakami :) można by rzec degustujemy :D:P miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po szampanku wytrawnym , na ostatki , ale bez slodyczy , a od srody ciezki program postny ;) Marzencia ciesze sie ,ze z dieta tak dobrze Ci idzie juz mnie prawie dogonilas , :) ;) ale teraz sprobuje Ci znow przegonic , to sie nazywa zdrowa rywalizacja :) Alanja widzisz , ja jak w koncu noca tu wejde to sie troche wyzywam , wchodze na 3 moje topiki i cos tam skrobne , wczesniej nie mam czasu , a z odchudzaniem powinnas wystartowac , jakby sie jednak udalo nam jeszcze zajsc , to i tak przytyjemy :( ,wiec lepiej startowac z nizsza waga ;) Kobity wylazic , bo na pewno czasem zagladacie , a do lata trzeby zrzucic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane robaczki:):):) Wczoraj bylam pozno wdomu i juz mie sie nis chcialo nawet zajrzec,sorki:( Nawet calkiem zapomnialan o tych ostatkach,dopiero u zanajonej widze sladzik,garnele :D NIe nagrzeszylam duzo,kawalej sledzika zjadla,a reszta jedzonka molokaloryczna byla, Dzisiaj sniadanko-kaWALek kromki z ciemnego z rzodkiwka.kawa Zapraszam szybciutko,bo parze sobie druga,szybciutko:D tzrymajcie sie cieplo ido pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o......jej co tu takie pustki?????? Jestem po pracy,zaraz szykuje sie na kurs. Zjadlam-pieczarki,plaster szynki z indyka na to jajo sadzone:D sok z buraka :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×