Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Naela, to my z tej samej ściany wschodniej jesteśmy... Ja z podlaskiego :) Wracam na dietę. Od dzisiaj zaczynam warzywno-owocową -zdrowotną. Mam nadzieje uwolnić się od toksyn, oczyscić organizm i pozbyć się tych nieznośnych szumów usznych, które jeszcze mi dokuczają. A przy okazji schudnąć. Już byłam na takim żywieniu, znam przepisy, wiem , że to mi odpowiada, bo za mięsem nie przepadam, chleba mogę nie jeść tygodniami. Dzisiaj na śniadanie już świeży soczek z grejfruta i dwie surówki. Bez kawy, bo nie można. A po pracy idę się zapisać na kurs angielskiego. Musze nieco odkurzyć swój mózg. :)Znalazłam taką szkolę, w której nie ma uustalonych sztywnych godzin zajęć i można chodzić, kiedy ma się czas, co mi bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś w pracy byłam tylko do 12 więc teraz jestem już po obiadku, ziemniaki z surówką z czerwonej kapusty :) na śniadanie był jogurt z dodatkami (tylko zamiast płatków owsianych dziś była pszenica orkiszowa gotowana ) na drugie śniadanko było jabłko, a na kolacje tekturki z twarożkiem czosnkowym i oliwkami :) Inkuska słyszała że dieta warzywno-owocowa jest dobra, zdrowa i daje szybkie efekty wagowe , więc powodzenia , ja bez kawy mogę się obejść bez problemu. miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene,nie wódz na pokuszenie stronkami z żarciem ja już ślinotoku dostałam,a kyszzz:) Ja już dawno po obiadku,czas brac się za odrabianie lekcji (córka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm rodzinne spotkania fajna sprawa ale cięzko się wtedy powstrzymac od takich pyszności,tak jak w swięta dużo nagrzeszyłam(nieumiarkowanie w jedzeniu z piciem nie było zle):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bije sie w piers , przed chwila pochlonelam 2 kromy chleba , swierzutkiego , jeszcze cieplego ! Wiecie ,ze ja juz nie pamietam kiedy normalny chleb jadlam, kurcze na wierzchu , znaczy wedlina drobiowa , pewnie odpokutuje 200 gramami , ale rano bylo jajo ,a pozniej wchlone serek ! A ja lubilam bardzo kapuste , ale nie powinnam :( jej jejsc z powodu tej tarczycy :( Odkad kupilasmy wyciskarke do cytrusow , codzien robimy sobie z dzieckiem po szklance soku grapefruitowego z odrobina pomaranczy ! Inkuska ja sie na taki kurs nie nadaje , zwykle naprawde bardzo zajeta jestem , wiec pewnie nigdy e znalazla bym czasu , musze miec konkretne godziny , ktore staram sie jakos wplanowac ! Pozdrawiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ serene63-nic nie szkodzi,-ok,1000 cal,czasami probuje mniej jak sie uda. Na innym topiku dzewczyny bardzo sobie chwala imbirek,ponoc dobry na wszystko-co wy na to!!!! ja chyba zaczne pic-lubie wszystko co inne:) mon cheri -wazne ,ze nie slodkie:P Ja chce czy nie caly czas chodze na niemiecki,bo siedze tu 4 lata i caly czas sie ucze.Jak przyjechalam to nie umialam ani jednego slowka.Znalazlam super kurs tylko dla kobiet z Polski i odzylam bo bylo ciezko:( Buziole!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D wpadłam się pochwalić,po mimo napuchniętych i obolałych nóg przed dniem @ zmobilizowałam się i uwaga,uwaga tylko się nie śmiejcie proszę...słuchawki na uszy,komórka do kieszeni i tańcowałam zumbe i jakieś wygibasy przez 45 minut i nawet bardzo mi się to spodobało jestem cała mokra jednak na rowerze jest mniejszy wysiłek ;-) jutro też se potańcuję a co tam ..a najfajniejsze było to ja córka weszła do pokoju do mnie i patrzy co ja robię i zaczęła się śmiać i krzyczy mam co ty robisz a ja coooo zumbe ,zumbe dziecko:D pasezcki imbir jest bardzo dobry bo rozgrzewa całe ciało i wpływa na spalanie tłuszczu mon cheri takie soki to pychotka ja osobiście nie mam wyciskarki ale siostra niedawno kupiła i będę chodziła do niej robić sobie soczek Naela..ja kochanie dołączę za tydzień do kompletu @ serene..paskudzie gdzie ty grzebiesz??? łapeczki Cię swędzą jeszcze dobrze,że łapeczki a nie leci Ci ślinotok tak jak toji wiecie na mnie takie smakołyki nie robią wrażenia ja mogę oglądać i pichcić i nic mnie nie ciągnie do słodkiego,moja byłą miłość ostatnio częstował mnie czekoladą a ja mu mówię przecież wiesz,że ja słodyczy nie jem...a on nooo tak.. Uciekam kochane po prysznic ,bo już trochę ochłonęłam po tej mojej dziwnej zumbie ale zawsze jest to jakiś wysiłek prawda??? pod względem diety dzień był suuuperowy. Miłego wieczoru a potem dobrej nocki papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:D Dlugo myslalam i przemyslalam te diete i od jutra chce sprobowac! To dieta turbo-troszke poczytalam,trwa 10 dni. Grupa 1 czereśnie ,jeżyny ,limonka ,nektarynka ,cytryna ,morela ,jagody ,truskawki ,mango ,maliny ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,ananas ,kiwi ,melon ,gruszki ,jabłka ,winogrona papaja pomarańcza brzoskwinia grupa 2 sałatka z jajek ,jajka na twardo ,plasterki sera,, makrela,, łosoś ,sałatka z tuńczyka ,serek wiejski ,orzechy laskowe ,włoskie,pistacje,orzechy brazylijskie ,dorsz ,kurczak bez skóry ,miecznik ,fladra ,krewetki ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,indyka ,boczku ,orzechy ziemne ,fasola ,krab ,homar ,pstrąg grupa 3 pasternak ,kalafior ,rzepa ,cebula ,seler ,brokuły ,kapusta ,buraki cukrowe ,zielona fasola ,grzyby ,czosnek ,ogórek ,pomidor ,szparagi ,karczochy ,brukselka ,rzodkiewka , szpinak ,groszek ,pieprz ,cukinia ,bakłażan kabaczek ,sałata grupa 4 *rzodkiewka ,nektarynka ,cytryna ,mango ,sałatka z jajek ,soczewica ,jajka na twardo ,jajecznica ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,groszek buraki cukrowe ,maliny ,plasterki boczku ,serek wiejski ,czereśnie jeżyny ,winogrona ,pomarańcze ,fasola ,homar ,dorsz ,pstrąg ,sałata- *szparagi ,karczoch ,seler ,brokuły kapusta ,brukselka ,szpinak ,rzepa ,cytryna ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,śliwki suszone ,morele ,jagoda ,kumkwat ,ananas ,grzyby ,czosnek ,cukinia ,krab ,migdały ,orzechy brazylijskie,nerkowce *pietruszka ,cebula ,kalafior ,plasterki. Sera ,makrela ,łosoś ,flądra ,krewetka ,mandarynka ,kiwi ,melon ,papaja ,sałatka z tuńczyka ,kurczak bez skóry ,truskawki ,gruszki ,brzoskwinie ,jabłka ,bakłażan ,ogórek ,pistacje ,orzechy ziemne-włoskie-laskowe,pomidory wskazówki do przygotowania jedzenia wszystkie ryby nie mogą być w panierce,oraz nie dozwolone sosy polewy prócz soku z cytryny i soli wszystkie owoce muszą być świeże ,soki nie dozwolone sałatka z jajek :jajka+nisko tłuszczowy majonez+musztarda +seler sałatka z tuńczyka ;tuńczyk+majonez+musztarda+cebula+seler+pomidor bez chleba potrawy mięsne chude bez sosów dozwolone. Musztarda,sól picie można pić wszystko co ma maks kalori10 na 250 ml. Możesz pić ;napoje dietetyczne ,woda ,herbatę mrożoną ,niskokaloryczną kawa woda -duże ilości min 8 do 10 szklanek dziennie dzień1 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3 -zjedz 1 produkt z grupy 1 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 3 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 6 -zjedz 2 produkty z grupy 1 dzień 2 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4 -zjedz 1 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień3 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2 -zjedz 1 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 1 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 4 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień5 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 3 produkty z grupy 3 dzień 6 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 7 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 8 posiłek 1- zjedz 5 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 9 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 10 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 4 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 Co wy na to? czytalam na portalu-5 kilo mniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( zadzwoniła do mnie sąsiadka żebym do niej przyszła bo ma do mnie pilną sprawę (a ma dwójkę maleńkich dzieci i nie bardzo ma się jak ruszyć z domu) więc poszłam a tak kawka racuszki , a sąsiadka pogadać z kimś dorosłym chciała bo niedługo bzika dostanie jak dłużej w domu tylko z dziećmi będzie siedziała ;) maluchy mają 0,5 roku i 1,5 a mąż prawie cały dzień w pracy , no i moją dietę dzisiejszą diabli wzięli :( ale jak tu odmówić zdesperowanej kobiecie :P i pedałować już mi się nie chce :P dobrej nocki życzę :) zmykam powiesić pranie, wstawić zmywarkę , prysznic i do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie) Jestem na 1 dniu mojej dietki-silne postanowienie!!!! sniadanie-pomarancz i jablko marzencia70 -daj spokoj!.male wpadki sie zdarzaja,tam bardziej,ze zrobilas dobry uczynek:) Pozdrawiam wszystkie dietowiczki,papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cos mnie ciągnie do jedzenia wiekszej ilosci białka. Czyli jesc wiecej 1600 ale produktow bogatych w białeczko..ale sie zobaczy,. Wczoraj miałam mój dzien przerwy na orbim (1 dzien w tygodniu nie cwicze)ale i tak byłam tak padnieta ,ze hej. Zajecia z dzieciakami zakupy i do domu wrociłam o 19.45 ..maskkra a wyszłam do pracy o 7. Jak weszłam do domu to napiecie calodniowe zeszło i poczułam sie taka wypompowana. A tu jeszcze kolacje zrobic ,umyc najmlodszego do spania. Dopiero polorzyłam sie o 21 a zaraz potem pizamka i wyrko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobietki! Paseczki...mam ta dietę wydrukowaną,bo rok temu przesłała mi koleżanka z topiku ale dla mnie to za dużo tych grup trzeba zjadać na jedno posiedzenie ale dieta ta jest skuteczna,bo chyba do 15 kg można schudnąć York ...takie nasze życie stale w biegu,praca,dom skąd ja to znam,chociaż ja powinnam mieć więcej czasu już,bo córka studentka ,małego dziecka nie mam a też stale biegiem i nie ma się ochoty na wiele rzeczy marzencia...tak to jest kochana,że czasami nie da trzymać się diety chcę powiedzieć,że dzisiaj i jutro jestem sama w domu,bo córcia ma sesję i egzaminy ,więc weekend od rana do 21.00 mam całą chatę dla siebie i na pewno będę tańczyła zumbe Pod względem diety wszystko ok dzisiaj będę miała sałatkę z pomidora,jabłko,kefir truskawkowy a na obiad jeszcze nie wiem ..może fasolkę z jajkiem sadzone Judytko ,dawno tu nie zaglądałaś ,czyżbyś opuściła nas bez pożegnania:( Odezwij się co u Ciebie Pozdrawiam i miłego dietowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) paseczki byalm na tej diecei tyrbo schudalm 3 kg przez 1 etap apotem pzreszlam na kalorie brakowalo mi tam chleba jednak i mialam zaczc potem onz podstawoawa ( tam mozna chleb) ale zreygnowałam :) widze ze ty tez eksperymentujesz z dietam jak ja :) powodzenia a ja se bede wazyc co tydzien w poniedzialki ; ( jutro jade po nowa wage) a le w doomu mam pozyczona ( musze dzis oddac) wage aptekarska i mam 0.5 kg mniej ale nie zmieniam stopki , zrobie to w poniedzialek po powtornym wazeniu :) teraz pije kawke 2 w 1 ale mroz u nad :) dzis mam ksiedza po poludniu , zcekam na niego bo chce w koncu remont zaczac mieszkanai , a on dopiero na sam koniec w ostatnim w sumie tygodniu juz bym byla w polowie remontui jak by pzryszedl duzo wczesnie :( ale coz ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w domu,ale przed wyjsciem. Wciagnelam 2 sniadanko-wybralam sobie: lososia i garsc orzechow Mam ustalony menu na dzisiaj i na jutro,pozniej musze sie zaopatrzyc w produkty:) kasia_68 -slyszalam o 5 kg,ale jak daloby rade "15" to by byla radoch:D serene63-pamietasz moze jak sie na nie czulas,bo poczytalam troche i niektore dzieczyny sie wypowiadaje,ze pirwsze dni sa trudne? Pozdrawiam i trzymajcie kciuki,zebym sie nie poddala i wytrzymala,bo juz jestem glodna,a nastepny posileko 12.00 Musze godziny posilkow dopasowac do mojego dnia-jest ich 6. buziaki i do pozniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kasia ale się usmiałam z twoich tańców zumba,zumba ,ugi bugi,ha,ha.,az popatrzyłam na necie na ta zumbe jak się ja tańczy,bo coraz wiecej o niej słysze a jz ciemna w tym temacie,musze też spróbowac sie tak powyginac,ale muszę byc sama w 4-rech scianach hiii. Paseczki próbuj nowej dietki,kazda z nas stara się dopasowac taką dietkę,żeby było wygodnie ,dobrze i spaaadałooo:) to i owo, a patrząc na komponowanie grup idzie oczopląsów dostac Dziewczyny dietujcie z dobrym skutkiem,ja już też po sniadaniu,kawusi,na obiad w planie 2 jajca na twardo+surówka a potem sie zobaczy. U mnie dziś siarczysty mróz -15st,pa,pa:) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja sie czulam dobrze nie bylam glodna tylko mi chlebka ciemnego brakowalo :) dasz rade :)jestes tam na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę i nie jestem w stanie odpisać Wam Dziewczyny na żadane pytania nie gniewajcie się ja po prostu nie wiem jak się nazywam nie chciałam wam wczoraj i dzisiaj rano pisać ale już teraz wiem ,że w poniedziałek muszę jechać z córką do onkologii ,to wyszło tak z dnia na dzień wczoraj wieczorem pokazała mi co ma na piersi,wiec jestem w jednym kłębku nerwów odezwę się do Was dopiero w poniedziałek albo we wtorek oby było wszystko dobrze,bo dostanę w głowę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU KOCHANA MOCNO CIE PRZYTULAM i trzymam kciuki bedzie dobrze wiem co przezywasz i twoja corka tez , sciskam was obie - bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ,bądz dobrej myśli ,że wszystko będzie dobrze ,ja też trzymam kciuki dużo zdrowia dla was oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek kochana nie bedzie zle!!!! ,zobaczysz,u mnie kidys tez cos wykryli i okazalo sie ,ze jest ok. Trzymajcie sie obie! Serene63-patasz o topik do tej diety???? Nie , nie jestem.wyczytalam to tak przy okazji Przeszedl mi dzien dietki,czuje sie dobrze,ale jestem troche glodna,wiec spadam szybko dzis do lozeczka:D Dobranic kobietki i zrymajcie sie cieplo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki i bardzo mocno przytulam Cie kasiu, na pewno będzie wszytko dobrze trzymam kciuki. mnie dopadlo grypsko ale juz jestem po antybiotyku i chyba wykurowana, uzupelniłam stopke, jak widac duzo (jak dla mnie) w doł z czego bardzo sie ciesze i mam nadzieje w ten poniedzialek byc dalej w dól. Przyznam sie szczerze że pozegnanie sie z nami przez izusie bardzo mocno przezylam bo dla mnie Iza dawala tu bardzo pozytywna energie do odchudzania moze jeszcze do nas kochaniutka wrócisz a jezeli załozysz wlasny topik to wiesz że Cie tam bede odwiedzac:). U mnie sprawy sie mają dobrze stąd może i ochota na trzymanie malego reżimu jedzeniowego, na razie kończe ide doczytam nasz topik bo zrobily sie zaleglosci pozdrawiam wszystkie dietkujace kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mam nadzieje ,ze to nic powaznego !!!!! Dziewczyny dzis lekarka zajrzala w moje wyniki i mowi - czy jest mozliwe ,ze pani pije za malo - ja jej na to ze diete zmienilam na bardziej bialkowa , to mi , ze powinnam zmienic ( a wcale az tyle tego bialka nie jadlam , no a pije ze 3 litry dziennie ! Wiec uwazajcie ! Ja przechodze na duzo warzyw , a bialko zmniejszam , bo moze podwyzsza metabolizm , ale wali w nerki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Wpadłam, bo chciałam Wam podziękowac za wszystkie miłe słowa i odpowiedziec większosci, ze naturalnie będę zaglądac towarzysko, jesli nie macie nic przeciwko.I oczywiscie zapraszam na mój topik, jak juz sie wygrzebe z silnego przeziębienia, to powstanie:) Kasiu, ze względu na Ciebie głównie weszłam.Spokojnie Kochanie, bedzie dobrze.Zapewniam Cię o mojej modlitwie, obiecuję pamiętac kazdego dnia o Was.Zobaczysz, cokolwiek wykazą badania, przyjdzie dzien, ze będziemy sie z tego smiac.Moja intuicja nigdy mnie nie myli:)Tylko błagam, nie leczcie się internetem....Ja wiem, co mówię, zrobiłam kiedys ten największy błąd mojego zycia i nigdy nie nastąpiło to, co wyczytałam w siecie, za to skonczyłam na psychotrpoach.Zaufaj Panu Kochanie i lekarzom, wszystko będzie w porządku:)Przytulam Ciębardzo mocno, trzymajcię:)Będzie dobrze:) Judytko :)Dziękuję za miłe słowa i za maila, gratuluję spadku wagi, super wynik.Odpisze juz po.....wiesz po czym:)Buziaki Kochana:)u mnie 9 lat,,,,;) pozdrawiam serdecznie, walczcie, walczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - przytulam, i wierzę że będzie dobrze,............. musi być dobrze. Pozdrawiam wszystkie walczące koleżanki :) u mnie mroźny i słoneczny poranek , muszę się wziąć za ogarnięcie mieszkania, jakieś prasowanko i pranko uskutecznić, więc dziś pracowity dzień przede mną :) waga dziś pokazała 82,9 :) więc może jak się zawezmę to i w poniedziałek będę zadowolona :) al nie wiem czy mi wystarczy silnej woli i samozaparcia:) bo wiecie, obiadek dziś i jutro trzeba ugotować i jakieś ciasto upiec więc pokus mnóstwo, dziś na razie zjadłam pól parówki na ciepło i jabłko, na obiad robię golonkę dla chłopaków a ja zjem ziemniaki z surówka , a na kolację tekturki z twarożkiem czosnkowym . Od trzech dni wspomagam się linea 40+, zobaczymy czy to coś pomoże . życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia ta linea 40+ to takie tabletki ? Jak bylam w Polsce to kupilam kiedys chyba w rossmannie linea detox czy tak jakos , to cos podobnego? , bo moich nie bralam jeszcze , jak to ma dzialac ?. Ja czasem popijam herbatke spalanie ale nieregularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×