Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

paseczki super że jednak się odezwałaś :) no nie byłyście całkiem same z serene bo ja też z wami pisałam :) co prawda ja do gaduł nie należę :D ale zawsze lubię wtrącić swoje trzy grosze :D:D fajnie ze ci ta dieta sb odpowiada i że dobrze się na niej czujesz , a najważniejsze że waga spada bo przecież o to nam chodzi :) Serene a co u ciebie ? całkiem już tu nie zaglądasz ? :) pozdrowionka i pomachaj nam chociaż :) a złośliwcami się nie przejmuj , oni są, byli i będą jedyne sensowne wyjście to olać ich i robić swoje :) Ja dziś bardzo grzecznie się trzymam :) na śniadanko jogurcik naturalny z dodatkami , na drugie śniadanko jabłko a teraz właśnie czekam do 14-tej żeby zjeść sałatkę śledziową z tekturką :P na obiadek warzywka (zaopatrzyłam się ostatnio w Tesco w różne mrożonki) i teraz nie patrze co mąż ugotował na obiadek tylko prychcę swoje dietkowe obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ DZIEŃ KOBIET, WIĘC CYCKI W GÓRĘ I ODRZUĆMY GRADOWĄ CHMURĘ , NIECH ŻYJE CELULIT I KURZE ŁAPKI, BO JESTEŚMY FAJNE (ZGRABNE) BABKI :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoi
i w końcu spokój moze dotarło do co poniektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoi
odwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tu na pomaranczowo wchodzicie , to skonczona historia ! Jesli chodzi o wpisy to o powazne prosze ! U mnie bez wiekszych zmian , moze zchodzi ale po gramie ! Zajrzyjcie tu ,kto ma czas- odkrylam to szukajac czegos dla siebie , czy to przypadkiem nie nasze pomarancze , takie mile wpisy pomiedzy , czyzby siedzialy na wielu watkach ??? Toja , Marzencia , Paseczki , Serene , York , Alanja , Wszystkie inne :) pozdrawiam Takze , te szybkie w ocenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri ja wchodzę :) tylko czytać nie mam co :P u mnie z dietą kiepsko , było super ale nadszedł stres a ja stresy zajadem i niestety nie umiem się pozbyć starych nawyków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres w osobistym ??? Marzencia , tak strasznie szkoda by bylo , tak swietnie dawalas rade , dogonilas mnie i mozesz byc z siebie dumna , prosze nie poddawaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak sie zastanawiałam czy bedziecie pisca po tej nagonce. Ja sie osobiscie ciesze ,ze topik jest. Macham wam . Ide czytac potem cos skrobne))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) dziewczyny hej, hej jesteście gdzieś ? czytacie? Kurcze cofnęłam się i to strasznie (dziś 83,6 kg) :( zła jestem sama na siebie , bo zniweczyłam to co osiągnęłam, a wcale przecież nie było tak łatwo. No nic trzeba zacisnąć zęby i walczyć dalej ze swoimi słabościami. Pozdrawiam i mam nadzieję ze u was lepiej niż u mnie ;) Paseczki jak tam sb? już zakończyłaś I etap? pochwal się ile cię ubyło . Muszę zagłębić się w tą dietę może też się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) jestem dzis na 13 dniu d.sb-trzymym sie dzielnie ,naprawde! Tz sie ciesze ,ze topij dalej trwa!!!! pozdrawiam was wszysciutkie:) Dzisiaj wazenie,wiec zmiana stopki nastapila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki wielkie gratulacje :) super spadek wagi :) czytałam ponownie o tej diecie i jakoś tak nie mogę się przemóc żeby ją zastosować , brakowałoby mi owoców ( od czterech miesięcy,codziennie jeden posiłek to owoce) no i jogurt naturalny też jem codziennie. Jednak zostanę chyba na swojej mż z elementami niełączenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Fajnie ,że tu zaglądacie. Ja dietowo w porządku ,waga właściwie stoi,przyzwyczaiłam się do niełaczenia i nawet mi takie jedzenie odpowiada. Muszę jeszcze poskromic głod na słodycze ,bo raz większy raz mniejszy ,najgorsze wekendy. Pozdrawiam cieplutko ,u mnie leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia-zaczynam juz po jutrze 2 faze i tam juz sa owoce,ale ja za owocami za bardzo nie przepadam wiec jest mi latwiej.Z owocow jadam tylko te sezonowe,czyli truskawki,pozomki,jagody,malinki,Lubie tez mango.jablko ,ale tylko od czasu do czasu i kiwi,reszta moze dla mnie nie istniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toja - fajne :D Paseczki - pozdrowionka serene - a jak twoje sb? ile masz mniej po pierwszej fazie :) Kasiu nadal podjadasz w nocy? ;) no i cała reszta dziewczyn - meldować no tu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc weszlam na chwilke, dzis sie zwazylam i po 14 dniach mam minus 4,80 i minus 4 cm w pasie , nawet nie myslalam ze tyle zrzuce , bo w sumie z tych ostatnich kg chudnei sie najgorzej no ale udalao sie do tego biore dzis 11 dzien asystor slim i naprawde dziala, bylam z kotem u weterynarza mialam na 1 1 ale wczesnie mnie pzryjal bo juz tam po 10 bylam , i biedny koteki chory,i zastrzyki musze mu dawac :(tak mo go zal a co u was? juz sie nie przejmuje pomaranczowkami mam inne problemy a co u was? weszzlam tu za namowa paseczek dziewczyny pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene - wielkie gratulacje :) efekty godne pozazdroszczenia (ale to tak pozytywnie) :) no muszę wam powiedzieć że chyba jednak spróbuje tej sb w końcu dwa tygodnie zleci szybko , a wasze osiągnięcia mnie kuszą :) tak bym chciała spaść poniżej 80 kg już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-witaj!,ciesze sie ze tu weszlas!:):):) Marzencia-skus sie na sb,zobaczysz nie bedziesz zalowac! tak jak pisze serene bardzo zdrowa dietka i nie jest nudna.Ja jestem pod wietkim urokiem dan,ktore sobie pichce. Toja-:) york:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny-Serene,Paseczki,fajnie ,że wróciłyście:) Gratuluje spadku wagi,nie ważne jaka dietka ale ,ze leci z tyłka:) Marzencia u ciebie też chyba coś spadło patrząc na stopkę? Pomaranczowe na razie dały spokój,może znalazly inny topik,przecież nasz nie jedyny:) U mnie już jutro rekolekcje,dziewczyny mają wolne aż do poniedziałku (odpust na Józefa). Ja już po kolacji-3 kromki razowca z pomidorem,jeszcze by się coś zmieściło ale poprawię wodą z cytryną. dziś przestałam pic ocet jabłkowy,bo nie wiem czy to po nom czy co ale pobolewa mnie z lewej strony pod żebrami i cały lewy bok ,patrzac na anatomię to chyba nerki albo sledziona. Na razie odstawiłam ocet ,zobaczę czy to po nim ,a jak nie to lekarzowi trzeba się będzie kłaniac:( Ja już diet nie szukam ,nie łaczę i jest ok,dużoo popijam i równie często odwiedzam łazienkę. Dobranoc,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka :) no od jutra spróbuję sb, wymyśliłam sobie na jutro taki jadłospis: śniadanie - 2 jajka na twardo 2 ogórki konserwowe i parę oliwek, przekąska - jogurt naturalny z 1 łyżką otrąb i trzema łyżkami siemienia lnianego obiad serek wiejski light ze szczypiorkiem pomidor i ogórek kolacja- warzywa na patelnię i pierś z kurczaka na parze. paseczki i serene czy tak może być bo jakoś tak ciężko mi się połapać z tym jadłospisem i co wolno a czego nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toja ta moja stopka to mocno nieaktualna dzisiaj ale jej nie zmieniam bo mi wstyd przed samą sobą się przyznać że tyle przytyłam w tydzień :( a co dopiero przed wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×