Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Marzenciu - to sie melduje :) , a jak tam stres , wyklarowalo sie troche ? Mam nadzieje , ze szybko nadgonisz :) Toja niestety ocet nie kazdemu sluzy , ja popijam , ale bardzo nieregularnie i nigdy na pusty zoladek, bo tez dziwnie sie czulam, aha mocno go rozwadniam ! Serene super wynik , czyli wiernosc diecie przynosi dobre wyniki . Masz zamiar jeszcze tracic , czy stabilizujesz wage ? Ja z Twoja waga , wygladalabym za chudo - najlepiej mi przy 65 :) York :) Paseczki :) U mnie jutro trudne przejscie , dziecko zaprosilo nas z okazji urodzin do greka , oczywiscie my placimy ;) ,trzeba bedzie jakos rozsadne wybrac :) Za to kupilam sobie fajna kasety z fitnessem i zumba , nawet juz wyprobowalam ! Lepiej by bylo w grupie , ale kiedy na to czas znalezdz ,juz jestem w domu gosciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu dopiero sie przebilam przez ta wasza aktywnosc przedpoludniowa i tak szczerze mowiac ,troche Ci zazdroszcze tej przerwy w pracy , mnie bysie tak marzylo z pol roku w domku - albo jeszcze lepiej wychowawczy ;) :) . Za to wyjazd do Izraela , absolutnie nie na moje nerwy : dobrych kilka lat temu ogladalam reportaz , rozmawiali z mlodzieza dojezdzajaca do szkoly czy uczelni autobusami , ktore owczesnie stosunkowo czesto mialy mode wylatywac w powietrze! Taka mloda dziewczyna opowiadala , ze przeciez do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic , jest jej tylko przykro , ze wsiadajac rano do autobusu zastawia sie czy jeszcze wroci do domu :( Ja sie nie nadaje do siedzenia na wulkanie :(, jestem czarnowidzka i kocham zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczyny przez mojgo m wrzucilam cos ,co mialo ladowac na moim topiku o staraniach Sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) u mnie 2 FAZA SB-:) sniadanko-kawa,owsianka ze slodzikem przekaska-kiwi obiad-warzywa grilowane((papryka,cukinia,pieczarki) przekaska-orzechy kolacja-kawalek sledzia w galarecie przekaska-przewaznie mi wyleci z jadlospisu,poniewaz nie ma czasu Marzencia sie cze sie ,ze sie zdecydowalas i witaj na sb:) Mon-u greka mozna tez super trzymac dietke:) To ja:) Trzymajcie sie dziewczynki. do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki , na tamtym topiku mamy dziewczyne mieszkajaca rok w Izraelu , niedaleko Strefy Gazy , wiesz alarmy lotnicze itp . Ja bym sie bala ! No wprawdzie sroda ale 0,5 kg mniej - poniedziale nie wazylam ! Kurka musze leciec ,bo sie spoznie , zagladac rano jest zu knap :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny :) ja dzzis 2 dzien 2 fazy sb ale wiecej sie trzymam jakos 1 dalej Mon cheri , ja tez dobrze wygladam przy 65 kg wszedzie ale mam wtedy brzuch, i dlatego chce jeszcze ze 2 kilo mniej ale nie wiem czy mi sie uda, a najlepiej jakbym juz nie chudla tylko w pasie zmniejszyly sie obwody o jakies 6 cm gdybym w pasie byla szczuplejsza to moglabym wazyc 65 kg bo wtedy lepiej sie czuje no tez wygladam troche chudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki witaj na dwojce co zamierzasz wprowadzcic na poczatek nowego/ MOn ty chcesz do izraelu? ojej ja daleko. ja bym sie tam bala przebywac wszystkim co waga zlatuje wielkie gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w marnym nastroju Waga juz prawie 3 tygodnie stoi w miejscu zero spadku wagi-załamka!!!!! Cwicze nadal ,ograniczam moje jedzenie.Nie wiem co jest grane. Zale sie....!!!!!!!!!!! Jest mi z tym zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
york witaj moze zamien diete na sb:) wszystkie chudniemy , moze waga ci ruszy wtedy marzencia jak tam sb???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam na ta diete ale na razie nie dla mnie Raz nie ma jak dwa obiady gotowac dwa podupadłam ostatnio bardzo finansowo i masakra jest w kieszeni.Na duzo rzeczy mie moge spobie pozwolic A jeszcze mi sie zachciało to prawko teraz robic i kolejne raty..kurde zaraz nie bede miala z czego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Coś dziś nie mogłam od ran wbić się na kafe , Melduję że sb rozpoczęta :) zobaczymy co z tego wyjdzie ;) jadłospis zmodyfikowałam śniadanie - dwa jajka na twardo, oliwki, ogórek konserwowy i kawałek ogórka zielonego (tylko tyle miałam w lodówce) :D przekąska - pomidor i pól ogórka lunch - serek wiejski light z dwoma łyżkami siemienia lnianego (dobrze robi na mój żołądek) pomidor i drugie pół ogórka , obiadokolacja - bigos z kapusty kwaszonej i pieczarek. Dziś rano pojechałam do warzywniaka i zrobiłam zaopatrzenie w różne produkty niezbędne do dietowania :) no i zaczynam działać :) choć dziś waga była już nieco przyzwoitsza niż wczoraj :) (82.9 kg czyli -0,800)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YORK witaj dzieki za gratki :) moze masz taki zastoj mam nadzieje ze wreszcie waga ruszy- trzymam kciuki marzencia ja jutro na obiad robie czerwona fasolka z puszki mięso mielone 1 cebula 3 ząbki czosnku 1 puszka groszku zmiksowana puszka pomidorow przyprawy: chili, pieprz, mieso zmazymy na patelni, potem przekladamy do duzego garnka dodajemy pokrojona cebule, 3 ząbki czosnku wyciskamy, dodajemy fasolke groszek, pomidory i niech sie gotuje. przyprawiamy do smaku przyprawami wedle uznania. miam mniam, uwaga piecze mięso troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri no co do stresów to zadziałało prawo lawiny :( niestety zamiast ubywać problemów doszły następne :( auto się posuło i naprawa 1500 zł, szef zamiast mi dołożyć za ostatnie nadgodziny to wcale mi wypłaty nie dał i unika mnie jak ognia , więc jest całkiem wesoło ale się wzięłam w garść i powiedziałam sobie basta, zamiast zajadać stresy i dokładać sobie kolejny problem w postaci utraty osiągnięć, mam zamiar ostrzej się za siebie wziąć :) boję się tylko o moją silną słabą wolę ;) czy to nie będzie słomiany zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
york rozumiem cię co do braku kasy a dieta niestety kosztuje ja dziś w warzywniaku zapłaciłam 70zł aż mi szczęka opadła, poza tym u mnie jest ten problem że ja nie mogę (no może nie umiem) gotować tylko dla siebie bo to co zrobię, to jedzą wszyscy, a 3 facety potrafią jedzonku dokuczyć :P a co za tym idzie z portfela ubywa bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka :) zaglądnę potem bo lecę na miasto :) muszę zaopatrzyć się w bilety na autobus MPK bo teraz to mój środek lokomocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz w zyciu jest jak sie wali to wszystki na raz,ale zawsze jakos z tego sie wychodzi,wie Marzencia bedzie gucio! Sere juz ci napisalam,w just:) Witaj York,szkoda sie skusisz,razem razem zawsze razniej:.:) robie wypad-wale na niemiecki:) a jutro zumbe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Dziewczyny na nadmiar kasy to chyba nikt nie narzeka,dziura i dziura. Ja ma m dwie nastolatki a i one potrafią niezle zjeśc co kupię to nie ma,one na razie się nie odchudzają :) Z moim bolącym bokiem zdeczka lepiej. York ty i tak masz już super figurę(porównuję ze sobą),podobne wymiary z tym,że mam wiecej na wadze. Ja dziś grzeczniutko wg swego jedzenia tylko mnie suszy jak po kacu ,którego kiedyś tam w swym życiu miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydalam w miesiac na kota u weta 500 i dalej w leczeniu , i nie chcee jesc tego co mu kupilam ( zalecenie weta0 masakra i tam mam go karmic jakies 2 miesiace i ciagle badania do kontroli itp teraz to mam wielka dziure fakt i na tym sie nie skonczy , ale coz trzeba wziasc odpowiedzialnosc za zwierzaki ktore sie uwielbia ponad wszystko dobrze ze pozostale w formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :) ale jak na razie wytrwałam na sb :) ale stwierdzam że jestem uzależniona od słodyczy:( no tak mi się chciało cały dzień coś słodkiego , ale zjadłam dwa tik taki a po obiedzie na deser zjadłam kostkę gorzkiej czekolady no i trochę mi lepiej :P Ugotowałam gar kapusty kwaszonej z pieczarkami i teraz tym będę się żywiła :) dziewczyny zastanawiam się nad jutrzejszym jadłospisem i mam pytanko :) jajecznicę taką z cebulką na odrobinie oliwy to mogę ? oczywiście bez wędzonych dodatków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) Marzencia-jajeczniczke mozesz.na oliwie z oliwek,czysta,ze szczypiorkiem jak najbardziej!! Jak,zadowolona z podjecia decyzji??? serene-biedny ten twoj kotek,ale i ty tez i tyle kasy.Wiem cos na ten temat,wiesz ,ze tez mam psa.5 lat temu jeszcze przed tinem ,kupilismy suczke w Posce na rynku i byla juz chora:(wydalasmy tyle kasy,a ona i tak zdechla:::(:(:( York -nie jestes sama mnie tez waga stoi w miejscu;(,chyba juz4 dzien. U mnie 2 dzien sb,jest supet:) Sniadanie-3 liscie salaty na nich odluszczny ser z plesnia,jajo na twardo,1 kiwi,kawa przekaska-kawalek ciasta sb obiad-bigos sb przekaska-galaretka owocowa(robilam wczoraj po raz pierwszy,z herbaty wisniowej ,slodzik,zetatyna i wisnie z kompotu) kolacja-twarozek wiejski Dzisiaj mam znowu burzliwy dzione,ale ja tak lubie,im wiecej zajec tym lepiej!!!! !8.00-zumba.waszaleje sie ponownie!!! waga zatrzymala sie:( Dzisiaj wale na zumbe ,wiec poszaleje troszke:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w czwartkowy słoneczny poranek :) jak tylko świeci słoneczko to od razu humor lepszy i świat piękniejszy :0 zwłaszcza że waga co dzień to mniejsza :D dziś już było 81,8 :D jadłospis na dziś :) 1) jajecznica z cebulką i ogórek konserwowy 2) 3 liście sałaty, 3 rzodkiewki, pomidorek, 1/2 ogórka 3) ten sam zestaw warzyw plus ser żółty light i pierś z indyka (po 2 plastry) 4) bigos sb 5) kostka gorzkiej czekolady :) pozdrawiam i zmykam popracować :) paseczki czuje się normalnie choć dziś bardziej niż zwykle chce mi się pić :) no i mam nadzieję ze ta ochota na słodkie mi przejdzie :) jak na razie jest dobrze i nawet nie tak trudno jak myślałam :) ale to dopiero drugie dzień :P i do tego cały przede mną więc zobaczymy jak to będzie :) zamelduje się wieczorkiem i opowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melduje sie i czytam wasze sukcesy!!!!! Przepisy nawet fajne ,pewno jedzonko równiez. Ja na obiad dzis dla rodziny.-ryba smazona i frytki z piekarnika. Nie ma co ale dieta))))))))Ale mało zjem Sniadanko do pracy -marchewka -jabłko -jogurt naturalny -banan Potem obiad Kolacja pewno biały serek Rano była owsianka z jogurtem I tak mniej wiecej wyglada moj jadłospis, tylko obiady sie zmienija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) marzencia jajecznice mozna ze szcypiorkiem na chudej wedlince ja dakje szpinak czasem paseczki najgorsze to to ze ona nie chce tych karm za bardzo za to pozostale koty i pies ja chca:) bardziej niz ona na sniadanie owsianka,i jajecznica na chudej szynce z na oliwie z oliwek i szpinakiem :) mialam tylko zjesc owsianke i akwe , ale stwierdzialm ze sobie nie pojadalm i dlatego ta jajecznica i narobilyscie mi smaka :) pozdrawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×