Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość Kobita której już zabrakło sił
Dobrze Zegarku. Ojej. Najgorzej jak coś przegapię. Albo skończę "pracę nad sobą" w wieku 89 lat i powiem: NO CHŁOPY! TERAZ JESTEM GOTOWA!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Jedziemy! :D Jeżeli chodzi o nowe osoby które tu do nas zawitały to witam! :) Nie będę rozwodził się nad tym co napisały bo autorka wszystko ładnie podsumowała. Nie mam nic do dodania. Ha! Znam wiele osób które uważają, że są fajne albo za......e. Tylko, że fajna to może być książka albo płyta z muzyką. Ludzie powinni być wartościowi. U dużej części osób można zaobserwować tzw. przerost formy nad treścią. ;) To jest jedna skrajność której należy unikać w moim mniemaniu. Są jednak tacy ludzie jak Ty, którzy mają pełne prawo uważać się za ludzi wartościowych, a jednak tak o sobie nie myślą. Może nawet nie tyle nie myślą o sobie w ten sposób co mówią sobie: "A tam pierdoły opowiada. Co jest niby takiego wyjątkowego we mnie? Phi." To jest natomiast druga strona skali. I moim zdaniem tego też trzeba się wystrzegać. Generalnie dobrze jest znać swoją wartość i mieć własne zdanie nie zamykając się przy okazji na krytykę. Baaaardzo łatwo jest przesadzić w jedną czy drugą stronę. Wypośrodkowanie tego jest nie lada sztuką. Nawiązując do tego co napisałem wyżej i przy okazji do tego o czym Ty napisałaś kilka stron wcześniej... tak się zastanawiam... nie wiem czy nie przekroczę pewnej granicy a ostatnią rzeczą jaką chce zrobić jest sprawienie Ci przykrości ale... czy przypadkiem to, że "wszystko masz opanowane w teorii" a nie praktyce nie jest trochę powiązane z Twoją mamą? Wiesz o czym mówię. Chodzi mi o to z jaką reakcją się spotkałaś kiedy jej o tym wszystkim powiedziałaś. Ciekawe jest to, że w tamtym wpisie nie ograniczyłaś się jedynie do sytuacji z baranem. Gdzieś tam przy okazji dałaś do zrozumienia (może ja to źle zrozumiałem), że z takimi reakcjami z jej strony spotykałaś się znacznie częściej. Nieważne czy chodziło o facetów czy generalnie o Twoje życiowe osiągnięcia. To są jedynie moje przemyślenia ale... brak akceptacji i wsparcia u tak ważnej osoby może dosyć mocno odbić się na czyimś poczuciu wartości. Może... to, że podchodzisz do siebie samej z takim dystansem jest po części spowodowane właśnie tym? Wiadomo, że nie jesteś już małym dzieckiem ale jednak takie rzeczy wbijają się w serce i dusze jak ciernie. Pokratkuj ten akapit jako pytanie. Reszty nie będę komentował bo widzę, że inni świetnie mnie w tym "wyręczają". :D Ożenić? Nie kuś nie kuś... ;) Żarcik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Gość123456 :) Nawet nie wiem jak zacząć. Zaczynam myśleć że mnie naprawdę znasz. Odpowiadam na cały akapit - pytanie jednym słowem. TAK! Wiem że słowa krytyki których nasluchałam się w życiu wywarły na mnie ogromny wpływ. Nie da się już tego cofnąć. Dlatego nawet gdy od tysiąca osób usłyszę pozytywy to ten jeden cierń siedzi wbity. Nie można go wyjąć. Nie wiem czy kiedykolwiek cierń ten obumrze. Może dlatego tak bardzo ważę słowa. Nigdy nie chcę nikogo zranić. Nawet jednym wyrazem. Nie jestem rozpieszczonym dzieckiem. Może dlatego ciosy od życia przyjmuję jako normalność a te wszystkie dobre i piękne rzeczy jako coś dziwnego i nie dla mnie. Nie wiem Gość. Spokojnie, nie przekroczyłeś żadnej granicy. Gdyby tak było uciekłabym i już nigdy nic tu nie napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Zegarku i jak mam normalnie spać skoro Gość robi rewolucję w moim mózgu? Znów przez niego nie zasnę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
To ja już nic więcej nie napisze! O! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Gość! Tylko spróbuj! Bede Cie straszyła po nocach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
O! :D Dobrze gada! Polać jej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
To będziesz spała czy nie? Bo jaaaak nieeeee... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Gość123456 czy widzisz ten grożący palec nad swoją głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Ty wiesz... normalnie coś jakby mi przeleciało nad głową... dziwne... ;P Aj tam wino. Wódkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Nalejcie mi też w takim razie. Po winie głowa mnie boli ale co tam! Nie będę spała - zastanawiać sie musze. Za dużo wyzwań intelektualnych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Tak właśnie. To co przeleciało to mój palec prawej ręki. Bój się więc. No to lejcie to wino i rozwiązujcie języki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Myślę więc jestem. Zdrowie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
"No to lejcie to wino i rozwiązujcie języki." Alleeeee o sssooooo chozzzzi? ;) Pytaj więc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
"Bój się więc" Kobieta mnie bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Gość :D :D :D Chozzzi o too by wznieeesćść TOAST! Wznieśmy toast. Niech to będzie coś podniosłego. Myślmy za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Hihihi no kobieta bije. Oberwiesz niczym Stuhr. Myślcie nad toastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Siiiiichoooo... nie jest aszzzzz taakk śllleeeeee... Hep! Pszerasszzzzaam! Nie wiem jak u was ale u mnie pierwszy toast zawsze brzmi - "Za co pijemy panowie?" "Się guuupio pyta! Za KOBIETY!!!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Wypijmy za JUTRZEJSZE KOBIETY! HA! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
W takim razie Ty za kobiety a my za za zdrowie mężczyzn, którzy nas zdobyli, kolesi, którzy nas stracili, debili, którzy nas rzucili i farciarzy, którzy nas poznają! :) (sama tego nie wymyśliłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Gość po jednej lampce wina wymiękasz? No litości. Ja mam słabą głowę ale trzymam się dzielnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
ZDROWIE! Gulp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
RÓżOwY sTrAcHuLeC czeeeeść! :) Dziś pijemy tu. Wysokie procenty idą w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
O wypraszam sobie! :D Ja mam POLSKI organizm i pije tylko POLSKĄ wódkę! Wino to ja bardzo... ale tylko w potrawach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×