Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
No Gosciu nie mow, ze mam Ciebie uczyc co masz robic i to jeszcze faceta hahahaha dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
I obym nie byla prorokiem ale moze byc i tak, ze zakochasz sie na zaboj w starszej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Są takie często dlatego, że mają po temu jakieś powody. Niestety z doświadczeniem nie zawsze idzie w parze mądrość. I tu jest kłopot. Taki mam charakter. To w sumie też mam wpisane w swój znak. Zegarek będzie wiedziała o czym mówię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie... uczyć mnie nie musisz! Wiesz... wiek wiekiem... charakter charakterem... życie życiem... ale jeść trzeba nie? :P:P:P Haha! W starszej? A kto wie? Chciałbym kobiety która mogłaby mnie jeszcze czegoś nauczyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahahahaha no to wychodzi na to, ze jestem doswiadczona i nie wiem jaka :D glupia nie bo nie mam faceta a i madra tez nie bo tez go nie mam :D:D:D:D:D Uciekam z pola bitwy. Jutro rano trzeba wstac i jeszcze sie doprowadzic do stanu uzywalnosci:D Dobranoc i 69-ych snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... nie martw się! My tu wszyscy jesteśmy dziwni! :P Tobie też życzę miłych snów i takich... no żebyś się spocona obudziła. ;) Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
My tu wszyscy jestesmy dziwni... Czy z powyzszym mamy jakies szanse? :( Echhh te mysli i analiza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludzie myślący i analizujący! ;) Rzeczywiście teorię to my wszyscy tu mamy obczajoną do granic możliwości. Tak - każdy z nas po przejściach.... Jakże żałuję że nie było mnie (albo zbyt późno zauważyłam) stronę 69!!!! :D Ale dlaczego jesteśmy dziwni? Dlatego że chcemy więcej od życia, że zastanawiamy się nad sensem wielu rzeczy... Nie jesteśmy dziwni a jeżeli już to na pewno nie w tym negatywnym tego słowa znaczeniu, prawda? :) "Taska" ma świętą rację. Osoba odbierająca tak jak my (w dużym uogólnieniu oczywiście bo przecież każdy z nas się różni od siebie) może być tylko szczęśliwa z kimś podobnym. Tylko gdzie szukać tego podobnego. ;) Właściwie powinnam zacząć od pytania: jest tu w ogóle dziś ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam dzis :) Dla kazdego mam garsc promieni slonecznych, ktore przywiozlam z krotkiego wypadu :) Nie moglam wysiedziec sama w domu ;) Dzik pumba - lepiej juz dzis? Goraczka poszla precz? Kobitko - Ty mowisz, ze marudzisz, a ja ucieklam bo dopadl mnie dol wiekszy ode mnie :D Ale chyba go jakos troche zasypalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wlasnie widze, ze wszystkich gdzies wywialo :D Mily weekend, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć i ja wracam do sił po rodzinno-imprezowym weekendzie, oj wywiało mnie wywiało..chyba zarzucę sobie gorącą kąpiel i kieliszek wina (plus resztka torta!)..... pozdrawiam ciepluchnooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
A nie moglam wysiedziec, wiec pojechalam do kolezanki sie pouzalac :) I na wejscie dostalam w leb :) Znow sie podolowalam a potem przegonila mnie po lesie dla nabrania sil. Ale jak mozna nabrac jak sie kogos bacikiem po tylku leje, zeby troche do mozgu trafilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
To mi sie podoba Zegarku, huczne urodzinki :) No to moze po tym kieliszeczku winka na zdrowie :) A znalazlam jakies w szafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Najcenniejsza to ta, ze jestem kretynka :D Doluje sie nad czyms, co nie wroci i nad kims kto nie jest mnie wart. Kolezanka po rozwodzie, wiec jej wskazowka brzmiala, ze czas potrzebny do zrozumienia i zaakceptowania calej sytuacji jeszcze nie nadszedl dla mnie ale i tak jestem dzielna. A najcenniejsze, ze po dole i najgorszym przyjdzie taka chwila, ze zaczne wszystko widziec inaczej i znow zyc. Samo przyjdzie, nawet nie spodziewajac sie tego. O tak w skrocie dostalam wskazowki ;) Jej rada zaakceptowac tak jak jest a potem bedzie tylko lepiej, bo czasu nie da sie cofnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
w sumie ogolniki same ale bardziej pojechalam sie wygadac niz po jakies rady i zebym nie byla sama ;) Galop po lesie pomogl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Staram sie wcielac ale to nie takie proste. Myslalam, ze z miesiac temu juz jest w miare ok, juz lepiej i ku gorze. Te listy od niego mnie zdolowaly na nowo i moja reakcja na nie :( To chyba ta zazdrosc i nienawisc, ze u niego wszystko szczesliwie a u mnie nie:( Tak to chyba zazdrosc i to, ze mi tak bezceremonialnie o tym pisze, wrecz chwali sie :O Wstyd pisac ale tak jest :( I stad ten dol :( Dla kazdego jest zagadka po co to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taska" ja też tak miałam ale chyba z zazdrością sobie poradziłam. Powiedziałam sobie tak: nooo tak. on teraz ma w życiu tak jak najlepiej mieć tylko można, nie brakuje mu niczego, jest idealnie, szczęśliwie itd. Przyjmuję to do wiadomości i postanawiam więcej w to nie wnikać. Nie myślę o tym jak on sie ma fajnie. Niech ma. Szkoda mi energii na zazdrość. Wolę ją przekierować w czasie dobrych dni na walkę o poprawę a w czasie złych dni chociażby na dołowanie się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko ja sie staram to zwalczyc, wczesniej to potrafilam i zaakaceptowalam tak teraz jest mi ciezko. Zaraz przed oczami mam jego slowa jak to jest szczesliwy. Czuje sie jakbym byla nikim, jakby chcial mi pokazac, ze nie jestem nic warta mimo, ze pozniej pisze jaka to jestem wyjatkowa i jak mnie szanuje :( Po prostu dol i juz :O Stad moje tchorzostwo i ucieczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×