Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joan collins_

Nie lubie polski

Polecane posty

Gość joan collins_

Wróciłam dzis z p-l , ostatni raz tam byłam , nie lubie tego kraju.....,było mi tam źle z kilku względów....dobrze czuję sie u siebie , tu jest mój dom.....ostatni raz tam moja noga stanęla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissy ass
No i gitara, wiec jestes w domu, happy, i nie musisz juz sie meczyc w tej zasciankowej Polsce. Nie ma to jak international, multiracial UK, buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj nejm is...
Lepiej być multiracial niż polską devotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissy ass
To sobie badz. Nie rozumiem po cholere ludzie na polskim forum pisza, ze nie lubia Polski. To przeczy samo sobie. A zreszta myjcie sobie dalej kible w UK, co mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan collins_
Mój ojciec i jego rodzina ( z mama rozwiedzeni jak mieli po 20 kilka lat).. , i jego nowa żona- uważają że muszę dawać kasę , gdzie pracuję tylko w księgowości i nie mam tyle ( mam kredyt na dom), aby dwa domy utrzymywac..... druga strona mojej rodziny opowiada , ze eldorado i tu kazdy ma biznes....ja zaprzeczam , to nikt mi nie wierzy.....z ojca strony mam dom na kredyt 140 000 zostalo mi 45000 to myslo , ze to bog wie co...????? przywiozlam kazdemu po prezencie , to powiedzieli , ze malo... mam bardzo fajny samochod , co niby swiadczy o bogactwie... cały pobyt kazdy gadal o kasie-co mnie zmeczylo..... mentalnosc jest inna...poszłam do sklepu i mowie dzien dobry , to patrza na mnie jak na idiote.... musialam jechac do urzedu....bylo 10 po siodmej....dziewczyna patrzy zla na mnie i mowi jeszcze kawy nie pilam , .....w moim wieku 27-26 lat....no kurwa..co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan collins_
Mój ojciec i jego rodzina ( z mama rozwiedzeni jak mieli po 20 kilka lat).. , i jego nowa żona- uważają że muszę dawać kasę , gdzie pracuję tylko w księgowości i nie mam tyle ( mam kredyt na dom), aby dwa domy utrzymywac..... druga strona mojej rodziny opowiada , ze eldorado i tu kazdy ma biznes....ja zaprzeczam , to nikt mi nie wierzy.....z ojca strony mam dom na kredyt 140 000 zostalo mi 45000 to myslo , ze to bog wie co...????? przywiozlam kazdemu po prezencie , to powiedzieli , ze malo... mam bardzo fajny samochod , co niby swiadczy o bogactwie... cały pobyt kazdy gadal o kasie-co mnie zmeczylo..... mentalnosc jest inna...poszłam do sklepu i mowie dzien dobry , to patrza na mnie jak na idiote.... musialam jechac do urzedu....bylo 10 po siodmej....dziewczyna patrzy zla na mnie i mowi jeszcze kawy nie pilam , .....w moim wieku 27-26 lat....no kurwa..co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan collins_
no ajak t nie myjesz kibli , to co tu robisz???....własnie o tym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśli,że napisze kissy ass
i już zna angielski i podobnie.... Połowa polaków jest taka jak kissy ass , a druga połowa jeszcze sie nie wychyla , ale swoje wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Mój ojciec i jego rodzina ( z mama rozwiedzeni jak mieli po 20 kilka lat).. , i jego nowa żona- uważają że muszę dawać kasę , gdzie pracuję tylko w księgowości i nie mam tyle ( mam kredyt na dom), aby dwa domy utrzymywac..... druga strona mojej rodziny opowiada , ze eldorado i tu kazdy ma biznes....ja zaprzeczam , to nikt mi nie wierzy.....z ojca strony mam dom na kredyt 140 000 zostalo mi 45000 to myslo , ze to bog wie co...????? przywiozlam kazdemu po prezencie , to powiedzieli , ze malo... mam bardzo fajny samochod , co niby swiadczy o bogactwie... cały pobyt kazdy gadal o kasie-co mnie zmeczylo..... nie Polska jest winna, i nie Polska jest zla, tylko masz dysfunkcyjna rodzine przykro mi bardzo z tego powodu, ale nie przerzucaj patologii ze swojego ogrodka na caly kraj:) bo ja np z kazdego pobytu z Polski wracam naladowana pozytywna energia, mam cudowna rodzine, mile doswiadczenia i nie moge sie doczekac, az wroce na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjmoi
a siedzisz na polskim forum, bo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
i co w zwiazku z tym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie polski. mentalnosci polskiej, byle by dowalic, byle po trupach, chamstwo, pchanie sie w kolejkach, przepraszam czy dziekuje czy zwykle dzien dobry slyszy sie tyle co na lekarstwo.. no i nie zapominajmy o urzedac, lekarzach. no ale urodzilam sie polka, jestem polka, moja ukochana mama i tata i siotra sa polakami i juz nic na to nie poradze. a czemu siedze na polskim forum? po pierwsze bo latwiej przychodzi mi pisanie po poslku niz napisanie cos po angielksu a potem 10-minutowe sprawdzanie ewentualnych bledow.. no i jestem od tego smieciowego, najbardziej prymitywnego forum swiata uzalezniona, ludzie maja takie problemy ze glowa mala, sa wyjatkowo chamscy, a tutaj jeszcze bardziej wyladowuja swoja frustracje, a mnie to niestety ale bawi..wiem... zal mi siebie tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubie Polski
no i co? :P A na polskie fora wchodze od czasu do czasu...z nadzieje, ze moze cos sie zmienilo i nie bedzie dogryzania, lzenia i chamskich odzywek. Za kazdym razem sie myle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
no to zmiencie obywatelstwo i wtedy juz nic was nie bedzie laczyc z Polska (niedouczonym przypominam, ze Polska i Polak/Polka pisze sie z dluzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
o dziwo najbardziej chamscy sa tu wielbiciele emigracji i ci co nienawidza ojczyzny. coz za paradoks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
joan collins_ no to po co głąbie wchodzisz na PL owskie forum. NIe masz z kim poklikac na forach danego kraju,ze sidzisz tutaj i wypisujesz pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
joan collins_ gdybym nie lubiła PL to by mi ambicja nie pozwoliła na to aby udzielać sie na jakichkoliwek PL owskich forach. Czy Wy,co tak nie lubicie PL przez takkie klikanie tutaj podwyższacie swoje ego?Nie jestescie tak lubiani,nie macie znajomych tam gdzie przebywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Jak ja czegos nie lubie,to nie mam stycznosci z tym z własnej woli,no chyba,ze innego wyjscia nie mam i musze sie stykac z czyms nie lubianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstydze sie swojego obywatelstwa, ani tego ze jestem polka, ja po prostu nie lubie polski, jednych polakow lubie bardziej, drugich mniej (wsrod tyc na emigracji spotkalam wielu przyjaciol a takze lajz, wiec tu nie ma reguly) ale polska slabo wychodzi w ogolnym rozrachunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona nie mozan uzywac zwrotu "nie lubię Polski"bo to tak jakby nie lubiło sie nikogo,niczego w PL. A tak ogólnie,to zaden kraj nie jest takiw spaniały aby go uwielbiac.Krajk jak kazdy człowiek ma wady i zalety. Ludzie,ktorzy w PL mieli źle,bo malo zarabiali bo coś tam im nie wyszło będą psioczyc na PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
ZDZ ciagle tu gadasz farmazony o polskiej mentalnosci a sama wiecznie narzekasz... a kogo top obchodzi, ze nie lubisz Polski? jak nie lubisz Polski i Polakow to tu nie siedz i nie pisz. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Co sie dzisic,ze mieszkające poza PL osoby klikaja na PL owskich forach.Po prostu nie maja z kim,o czym klikac na forach,czatach tych krajów gdzie przebywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
dla mnie tez nie ma kraju idealnego, dlatego zawsze smieje sie z tych, co zachwycaja sie nawet psim gownem na emigracji. wszedzie sa plusy i minusy i te wieczne obrzucanie blotem PL robi sie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze nie lubie polakow bo wsord polakow mam przyjaciol, mam polska rodzina no i sama jestem polka, ale nie lubie ogolnej morlanosci, tego jak polacy wychodza w ogolnym rozrachunku. ja mialam bardzo dobra prace w polsce, tzn . bardzo odpowiedzialna, bardzo ambitna, prowadzilam biuro firmy projektowej, i to nie byly domki, to byly supermarkety, ogromne hale, magazyny znanych firm, mielismy kontakty miedzynarodowe z niemcami, japonczykami, wlochami, ja prowadzilam przetargi, wszystkie kontakty, problemy to musialo isc najpierw do mnie, nic nie odbywalo sie bez mojego udzialu, a rozchodzilo sie o miliony zlotych, co sprawialo ze owa praca byla bardzo stresujaca, do tego szef bardzo nieprzyjemny, placil malo, darl ryja, traktowal nas jak niewolnikow bo na moje miejsce zawsze byly setki chetnych ludzi. tak wlssnie wyglada praca w polsce - jak ty nie ruchasz w dupe to ciebie ruchaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam PL lubię
za każdym razem gdy odwiedzam PL to jestem mile zaskoczona. Jeżdżę po różnych regionach i widzę, że wiele zmienia się na lepsze. W moim małym mieście (ok. 100tys. mieszk.) pozytywne zmiany widoczne są gołym okiem. Zadbane centrum, nowy kompleks handlowy, całkowicie odnowiony budynek Teatru Miejskiego, nowe osiedle domków, w planie elegancki apartamentowiec. W urzędzie miasta bardzo mile zaskoczyła mnie życzliwa obsługa i pomocne informcje (Punkt Info - gdzie pokierują petenta do odp. pokoju lub wręczą potrzebny druk). ludzie na ulicy faktycznie niezbyt uśmiechnięci ... Zaskoczyła mnie ilość banków w tak małym mieście ..... czyli na kredyty jest rosnące zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balia
Smiac mi sie chce z Polakow ktorzy pisza ze nie lubia Polski:-)Ja tez mieszkam w UK i czekam tylko na urlop aby moc znow byc w Polsce choc na kilka dni :-)Wiele osob ktore pisza ze nie lubia Polski sami sie oklamuja bo byc moze jeszcze nie spedzili w UK wystarczajaco duzo czasu.A i tak siedza tu na forach i pisza po polsku:-D.Ja jestem tu 6 lat i mam dosc nie moge sie doczekac kiedy wroce do Polski.Wszystko co kojarzy mi sie z Polską wyoluje u mnie usmiech na twarzy i wspomnienia.Jestem tu w UK bo remeontuje mieszkanie w Polsce i potzrbuje jeszcze troche odlozyc ale gdybym mogla juz dzis bym wrociła do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
ja jakos nigdy nie mialam takich doswiadczen w pracy wiec nie wrzucaj wszystkich do swojego wora bo to zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona nie ośmieszaj sie kobieto :-) niby,że za granicą nie ma wyscigu szczurów i przełozeni sa tacy cacy i praca jest miniej stresująca niz w PL :-) A co do moralności etc.to co,niby ludzie gdzies poza PL sa tracy super,nie wtrącaja sie w niczyje zycie,nie plotkujką,są dobrzy nie zakłamani. A tak ogólnie to co Ty robisz tutaj przez lata :-( i na erotycznym i wszedzie.Coś wątpię w to,ze otaczasz sie takim wianuszkiem niesamowitych ludzi w kraju w którym mieszkasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Wy,co PL nmie lubicie,a mieszkacie poza jej granicami to albo nie lubicie ludzi mieszkajcych tam,albo sami jestescie niezbyt lubiani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×