Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

"Mamy aż trzy w temacie dzisiaj.' no ja was zaszczycilam dzis dzieki wyborom i instytucji meza zaufania ktora nie ja rzecz jasna pelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Darker - a ze mna bys sie umowil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na kompie jest tak, że tam gdzie jest ta reklama to na stałe zostaje białą plama. nic się w tym prostokącie nie wyświetla jak przewijam stronę i w związku z tym zajmuje mi to pół ekranu. używam chroma. do tej pory wszystko było dobrze a od paru dni takie gówno się zrobiło. i to bez względu na to czy stosuję adblock czy nie. "bo mają za duze wymagania i tyle" no bo przecież "wiedzą czego chcą, są pewne siebie" to dlaczego mają wymagań nie mieć? to są bzdury kompletne. faceci naprawdę nie chcą takich zarozumiałych, aroganckich bladzi. lucy tu jest chyba najlepszym przykładem. ciągle twierdzi że jest zajebista i wszyscy faceci na nią "powinni lecieć" ale oni jakoś nie chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie. Oglądam i jakoś nic się nie dzieje. Hacking pełną parą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Lucy Windsor "tzn ogólnie rzecz ujmując ją tutaj traktuję, a że pewnie każdy ma jakieś kompleksy to inna sprawa. z tym ze niektórzy doskonale się maskują i dobrze na tym wychodzą" To nie ma się co maskować, tylko nie "ściągać" na nie niczyjej uwagi (mniej lub bardziej skutecznie). "tyko nie mów mi na jaką długość i grubość, bo jeszcze się zainteresuję" Jak to szło? "Nic między nami nie będzie"? Nie wiedziałem, że owo 'nic' powinno mieć odpowiednie gabaryty. :classic_cool: żaba Letycja /"ad block to jest od blokowania reklam a nie zaj**istych białych plam."/ "aaa, myślałam, że to taka zasłaniająca reklama. one tak chamsko wyłażą i latają po ekranie." Białe plamy na ekranie komputera...hmmm. :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych placków ani pasków, ale nie mam najnowszego firefoxa, w tym mam taką ładną zieloną skóreczkę i nie chcę jej psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma - widać jestem anomalią socjologiczną podobnie jak Looooser. On porządny facet, a samotny, a ja kawał podłej baby i jakoś nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszyscy faceci na nią "powinni lecieć" ale oni jakoś nie chcą " na jasnowidza to ty sie nie nadajesz kompletnie, ale oczywiście mysl co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
"Darker - a ze mna bys sie umowil ?" A ile masz lat? Ja sie pytam o randke a nie o slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciebie tym garem to ktoś chyba palnął w pusty łeb." Łańcuch za krótki bo do komputera sięgasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Prawiczek bez wiary "Aneta nie odpowiedziałaś na pytanie, jak leci na studiach." Ano pewnie jakoś jej leci, a jak nie leci, to może nawet i przeleci - wszakże studentka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak to szło? "Nic między nami nie będzie"? Nie wiedziałem, że owo 'nic' powinno mieć odpowiednie gabaryty. " czasem lubię rzucic marchewkę, a że ostatnio w użyciu był głównie kijek (nie mam tu na myśli Ciebie) to trafem się załapałeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, ale ja nie piszę tu o takich rzeczach, zresztą nigdzie nic na temat studiów nie pisałam. Jak Cię to tak bardzo interesuje to zapytaj gdzie indziej, np. @ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec zapytam - gdzie wy wynajmujecie tych detektywów którzy prostej rzeczy o kafeterianach będących przedmiotem waszego zainteresowania sprawdzić miarodajnie nie potrafią? bo tak sie skalda, ze ja ani o swoim wieku, ani o stanie uczuciowym niczego tu nie zamieszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Łańcuch za krótki bo do komputera sięgasz." "Tfu! - Za długi!" Tak mi chciałeś dopiec, że wyszło jak zawsze- tylko się pomyliłeś. Zaraz zadzwonię po hycla i powiem, że taki kundel jak ty bez kagańca biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaraz zadzwonię po hycla i powiem, że taki kundel jak ty bez kagańca biega." Twój fagas tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w intenet eksplorerze jest dobrze ale kurwa teraz z tym logowaniem będę się pierdolił, co za gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Lucy Windsor "Bo tak sie skalda, ze ja ani o swoim wieku, ani o stanie uczuciowym niczego tu nie zamieszczałam" Nie zamieszczasz? Lucy Windsor "czasem lubię rzucic marchewkę, a że ostatnio w użyciu był głównie kijek (nie mam tu na myśli Ciebie) to trafem się załapałeś" Faktycznie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×