Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasi lubi wiosne

Ile kosztuje całkowity remont 35metrowego mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
te 30 minimum nie wiem co u ciebie z ogrzewaniem bo jesli i to musisz robic to duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zerknąć na ofertę wspomnianego decoroom to tak te ceny się wahają , między 600-1300 zł/m2 projektowanego i wykańczanego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalllll
Wszystko zależy od miejsca i wykonawcy. Ja wziąłem facetów z polecenia, nie powiem bo zależało mi na czasie ale i na koszcie. Kilka porad i okazało się, że sporo można taniej a równie dobrze. Widać, że fachowcy znają się na tym co i gdzie kupić. A i ze mnie za robotę nie zdarli. No, ale to świętokrzyskie. Jakby ktoś szukał polecam: http://remontyolszewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrzut dość spory, ale rozumiem, że jest to uzależnione od standardu i jakości materiałów użytych do wykończenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, ale wg mnie fajnie to jest ofertowo rozwiązane, przejrzyście i konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemało szczerze mówiąc, za takie pieniądze to masz opcję Gold w biurze projektowym Decoroom wraz z projektem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoosanka
Ja mogę się wypowiedzieć zupełnie szczerze, jako osoba przechodząca właśnie przez remont. Nam remont robi teść ze swoją ekipą ( więc mamy za free), ale za materiały zapłaciliśmy już 22 tysiące. Mieszkanie ma 38m2. Na materiałach nie oszczędzaliśmy zbytnio. Gdyby doliczyć do tego ekipę to jakieś kolejne 10 -15 tysięcy by wyszło ( w Krakowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 m2, 23 tys. oszczędzałem na wszystkim. Remont kapitalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi. Cenę robocizny łatwo oszacować, bo są z jakimiś oczywiście widełkami stawki w każdym regionie. Całość determinuje bardziej jakość i standard materiałów. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, ale taki pakiet średni powiedzmy ile kosztuje w takiej firmie jak Decoroom na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet Gold ok. 900zł/m2 projektowanej powierzchni (aranżacja, projekt + wykończenie wraz z materiałami i robocizną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie jest zła cena jak za taki zakres prac? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiowa
Ja też jesli już wybieram sie na zakupy to właśnie wole te wszystkie rzeczy kupic w takim jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellaamella
Masz racje.Jednak wiadomo ze zawsze jest tak ze masz i fachową pomoc i tez mozesz liczyć na to ze kupisz w tym miejscu dokładnie to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssiowa
Kiedy najlepiej Waszym zdaniem jest sie zabrać za zrobienie takiego porządnego remontu w domu łacznie z malowaniem ? Pewnie okolice wiosny i lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż robi remonty, np ostatnio mieszkanie praktycznie cale ok.60m 2 lazienki 3 pokoje aneks z pokojem, wywalanie starych futryn skrobanie scian stare plytki wszystko zbijal, i robil nowe z tym ze wszedzie kladl tapete z wlokna szklanego wzial 18 tys.(nie robil podlog i nie wybijal sciany aby polaczyc salon z kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 35 tysięcy, do zamieszkania. Jeśli robicie remont samodzielnie, to oczywiście dużo mniej, ale wtedy pojawiają się również koszty dodatkowe. Np. musicie mieć dobre narzędzia. Tutaj od razu polecam kupowanie narzędzi pod profesjonalne zastosowania. Wiertarko-wkrętarka celmy nie będzie droga, a poradzi sobie z całym remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystianO
Może zgłoś się bezpośrednio do firmy remontowej. Gdzieś na jakimś forum czytałem że http://www.malhaus.pl/ robi wyceny przed podpisaniem umowy, przynajmniej będziesz wiedział ile musisz zapłacić. Albo własnie poszukaj firmy która też proponuje taką wycene przed podjęciem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy remoncie swojego mieszkania oszczędzałam na wszystkim co się da. Szukałam firm gdzie mogę najtaniej kupić, tak żeby koszty były jak najniższe. nawet jeśli chodzi o pozornie małe rzeczy jak gniazdka czy kontakty warto wybierać rozsądnie, jak kupowałam u nich: http://www.schima.pl/home/dom-i-mieszkanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mis
Trzeba liczyć te 35 tysięcy, tak średnio, bez szaleństwa na wyposażeniu. Radzę np. etap usuwania gruzu, zrywania podłogi, dać na zewnątrz, Pewex robił to dla nas w 24h. Bez narzędzi samodzielnie będziecie to robili wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie remont mieszkania 35 metrowego wyniósł 40 tysi ;/ Sprzęty typu:TV,mikrofala,robot,pralka-4000 zł Farby-250 zł Żyrandole -500 zł Meble kuchenne -2500 zł ze sklepu Jeden dywan pluszowy 700 zł (dywan duży) Kanapa ,fotele skórzane kupiłam za 2500 zł Co prawda używane ,ale w świetnym stanie. Panele 600 zł (całe mieszkanie oprócz łazienki) Dywanik do przedpokoju 50 zł Zestaw mebli do sypialni:łóżko,szafa,biurko 3500 zł Hydraulika hmmm....Tata robił jest hydraulikiem to swoje materiały ma. Łazienka z glazurą koszt ok 5000 zł.Wiadomo WC ,prysznic,umywalka,glazura. Okna 500 zł (musiałam tylko jedno wymienić) Parapety (wszystkie)1000 zł Remont wyniósł mnie:21050 ;) Więc licząc 21 000 .Nie wliczając kosztu robocizny,ponieważ tata hydraulik,a brat się wykończeniówka zajmuje ;)To miałam za darmo.Wlicz sobie +/- łazienka 1500 zł ,kuchnia ,sypialnia,salon 4500 zł za robocizne.Tyle za ekipę zapłaciła moja przyjaciółka.Mieszkanie -40 m2 (ona miała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry literówka miało być 21 tysi ;)(w tym górnym wpisałam 40 ,ale się pomyliłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizkamalizka
Niestety tak to jest ze zawsze własnei wychodzi wiecej niż sie nam wydaje, czasami nawet 30%. Ale wazne zeby dobrze dobierać materiały, drzwi i wszystko to co posłuży nam na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia334
No w sumei to zalezy jakie materiały sie użyje i gdzie je kupi. Ale ktos wspomniał o Atticu w Krakowie, i tam jak pojedziecie po materiały to na pewno nie wydacie fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Wy kupowaliscie take drzwi ? U nas tez sa do wymiany i zastanawiam sie tylko nad tym jaka firme wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet najlepsze drzwi nie zstąpią Ci dobrego montażu w futrynie. Wystarczy przechył, odchył i po kilku tysiącach otwierań i zamykań będą ocierać o podłogę... Wiem co mówię.. Mi www.easyfinish.pl zamontował niby tanie ale są jak nowe cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawalerka 34 mkw stan deweloperski wyszło ok. 30 000 zł w 2013 roku, w tym 8000 zł wzięła ekipa za usługi remontowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×