Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Ja kopiuję link. Klikam na górze na ramkę przeglądarki i wklejam linka jako zakładkę - w rezultacie mam Was na tzw belce i jednym kliknięciem się tu dostaje- ale to zależy od przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka to Cię nieżle postarzałam :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD................... .CYKL STARAŃ..... ********************************************************* *************************** Anirak................32..........pomorskie..................38 cykli....... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ..... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka....23.......mazowieckie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24.......wielkopolska......26....... ..... 01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.201 2 Wanda23.............24.......wielkopolskie......23...... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25.........zach-pom.......16......... ...30.03.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś) Laski dopisujcie się same, bo coś nabrużdżę! :) Agusiiiii-tę przyjemność wpisania się w tabelkę zostawię Tobie :) zrobisz kiedy będziesz uważała Monia__aa...wpisałam Cię w ciaze, ale nie w Mamusie, nie wpisałam Dzieciatka 10tyg., nie chce naruszac tej strefy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85- ja mam 2 listopada :) mam nadzieje, że będzie wszystko ok i usłyszymy serduszka :), Asia1893- dziękuje za wstawienie do tabelki, a możesz dopisać- bo mi tak ładnie nie wyjdzie, resztę moich danych ? wiek 28, mazowieckie, a i patrze że katie trzeba wstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii28, ja już gratuluje i trzymam za maluszka kciuki, będzie dobrze tylko odpoczywaj z dala od pracy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD................... .CYKL STARAŃ..... ********************************************************* *************************** Anirak................32..........pomorskie.............. ....38 cykli....... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ..... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka....23.......mazowieckie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska......26....... ........ 01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.201 2 Wanda23.............24.......wielkopolskie......23...... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom..........16......... ...30.03.2012 Agusiiiii28.............28......mazowieckie.......5.................06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze zapytam Asiu bo cos mówiłaś że na to USG 4d musze wziąć własną płytę?? dvd, cd czy jaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia chce sama jak będzie gotowa :) Agusiiiii28-termin porodu proszę uzupelnij, bo wstawilam na felka oko:) Wanda:) fatum.....fatum było za czasów Edypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, powinien Ci dac, tzn miec swoja, ale lepiej wez na wszelki wypadek:) nie znam sie na nagrywarkach, ale są rozne plyty dvd-rw+, rw-. rw+/- chyba...zapytaj w papierniczym i kup kazda:) albo zadzon do gina i sie zapytaj czy nagrywa i czy trzeba miec płytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz myślę że może lepiej nie wpisywać dopóki nie widać serduszka, niech już miną te 2 tygodnie- ale nie chce już mieszkać przy tabelce, niech będzie jak ma być, aby było dobrze ! :) Asia 1893 dziękuje za dopisanie :) anirak -kochana, trzymaj kciuki za nas :) mocno , ja będę trzymać za Ciebie abyś w tym cyklu wpisała się do ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu uśmiechnęłam się bo dobrze wpisałaś czerwiec na tej inf od gina mam wpisane 21.06.2012 i bardzo mi się ta data podoba, ale nie che wpisywać dokładnie, powiedział ze może się zmienić. Oczywiście jak Katia nie chce to poczekamy na wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 Nic się nie stało z tym postarzeniem Niunia jaka już by duża była:D Dała bys radę jeszcze zmienić województwo na Wielkopolskie?:) Ja za to się nie biorę bo całą Ją poprzestawiam:D Wanda super,że dołączyłaś!żadne fatum za Tobą nie idzie! Teraz nie mają się czego czepiać! Kala zapraszamy do Nas!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiiiii(przez 5i pisane) o nie! ja już Was (Ty+brzusio) nie wypisuję! zaciskasz zęby, łykasz dufaston i leżysz plackiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekam az bede pewna serduszka i dokladnej daty porodu. Z moich wyliczen wychodzi 15.06 a gin wyliczyla na chybil trafil tak mi sie wydaje na 11.06. Wiec czekam, czekam ,czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD................... .CYKL STARAŃ..... ********************************************************* *************************** Anirak................32..........pomorskie.............. ....38 cykli....... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ..... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska......26....... ........ 01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.201 2 Wanda23.............24.......wielkopolskie......23...... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom..........16......... ...30.03.2012 Agusiiiii28.............28......mazowieckie.......5...... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spadam experymentować na sobie - podsmaże dwa ziemniaczki i uduszę warzywka - ile z tego cukru w glukometrze będzie - pożyjem obaczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii28 Kochana leż leż a my z Aśką będziemy koło Ciebie latać i Ci wszystko przynosić co tylko chcesz:):P Asia dzisiaj serwuję potrawkę lubisz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam w wc i ciągle są te brązowe ślady na papierze - a miałam nadzieje, ze już ich wiece nie zobaczę :( mam nadzieje, ze ten lek pomoże , chyba pójdę spać, by się nie ruszać, trzymajcie kciuki by przestało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD................... .CYKL STARAŃ..... ********************************************************* *************************** Anirak................32..........pomorskie.............. ....38 cykli....... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ..... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska......26....... ........ 01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.201 2 Wanda23.............24.......wielkopolskie......23...... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom..........16......... ...30.03.2012 Agusiiiii28.............28......mazowieckie.......5...... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD................... .CYKL STARAŃ..... ********************************************************* *************************** Anirak................32..........pomorskie.............. ....38 cykli....... CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ..... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska......26....... ........ 01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.201 2 Wanda23.............24.......wielkopolskie......23...... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom..........16......... ...30.03.2012 Agusiiiii28.............28......mazowieckie.......5...... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK.......SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia..............27........łódzkie..........17.08.2011........Bartuś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam w formacie pdf 3 książki - poradniki: 1) dr Eduard Estivill,Sylvia de Bejar "Uśnij wreszcie: Jak pomóc dziecku zasnąć" 2) Tracy Hogg, Melinda Blau "Język niemowląt" 3) Annette Kast-Zahn, Hartmut Morgenroth "Każde dziecko może nauczyć się spać. Jak uniknąć problemów z zasypianiem i przesypianiem nocy u dzieci". Jak byłybyście zainteresowane to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×