Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Niezapominajka ja tez jakas foteczke bym chciala i podaje swojego meila katiaa85@wp.pl Ja ide sie polozyc za chwile bo malo dzis lezalam i znowu jak przychodzi wieczor tak sobie sie czuje. agusi kochana trzymam kciuki by plamienie sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, ale pisałam jeszcze gdzieś indziej bo juz mnie pewna osoba rozsierdziła :)wiadomo kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam, tylko nie zdążyłam odpisać, bo było kąpanie małego i karmienie. Teraz Bartka mąż przejął;) A ja delektuję się herbatką :D Nie ma to jak pić spokojnie ciepłą herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem fajny, myślę, że do wózka jak znalazł no i będzie maluch mógł pomachać nóżkami w środku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, śpiworek wygląda na ciepły :) Ja kupiłam latem na allegro śpiworek MAxi Cosi, wygląda na ciepły i dla mnie plus, że ma takie wycięcia na pasy do fotelika, więc będzie idealnie pasował. A kosztował wtedy 57 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fotelika też, ale musisz zwrócić uwagę czy się zmieści i czy ma jakieś mocowania, żeby maluch Ci się nie wyśliznął z tym śpiworkiem z fotelika :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówi vilia musi mieć mocowania na przeciągnięcie pasów bo maluch musi być zapięty. Wiem co mówię bo jak moja mała miała cztery miesiące to miałyśmy wypadek. Nic jej się nie stało dzięki pozapinanym pasom, na prawdę warto to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaaaa 123 - do x-landera kupuję foteli maxi cosi cabriofix - podobno najlepszy - trzeba tylko dokupić adaptery. Podobno foteliki x-car są ciężkie. Asia - obawiam się czy mój glukometr jest dobry - podsmażyłam sobie w talarkach dwa ziemniaki i zjadłam je garścią z warzywna patelnie i wynik 111 - myślałam, że bedzie więce niż 120 ??? Zorka - odezwij się - podejrzewam, ze czytasz - chciałaś pisać do woli o swoim okruszku - teraz możesz :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ja tez służe radą bo ten temat przerabiałam :). Mam pytanie dziewczyny a jak w piątek wypada mi 11dc to czy jak zadziałam w piątek wieczorem i sobote wieczorem to załapie sie na owulację jak przypuśćmy byłaby 14 dnia cyklu. Bo M wyjeżdza znowu do pracy w niedziele popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aaa - będziemy rodzić razem !!!!! W końcu Mikołaj ma kolegę rówieśnika :)))) - fajnie bo będziemy porównywać objawy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczynki rozpisały na nowym wątku :) skoro wątek jest dla staraczek i mam, to przenoszę się z Wami :) bardzo Was polubiłam i wiem, że tamto forum nie będzie już takie samo bez Was :) ja osobiście uwielbiam czytać wszystko co piszecie o swoich ciążach i akcesoriach wszelkiego typu dla dzieciaczków :) przynajmniej na przyszłość będę bogatsza w wiedzę i będę wiedziała z Waszego doświadczenia, co warto kupić, a czego nie :) zaraz dopiszę się do tabelki :) a jeszcze mam takie propozycje co do tabelki :) u staraczek dopiszę pozycję TERMIN @ :) a druga to taka, że wydaje mi się niezbyt praktyczne to, że u Ciężaróweczek jest w tabelce tydzień ciąży, bo będzie sporo zamieszania z co tygodniową aktualizacją tabelki :) od tego są przecież suwaczki, które można wstawić w stopce :) to by było na tyle z propozycji :) ale to Wy podejmijcie decyzję, co do tych tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×