Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość KALA85
No i napłodziły znowu tych stron!!:):) Witaj Aloooooo3 wpisz się do tabelki, i bądz z Nami częściej:) Katiaa no proszę bez tych dołów Nam tutaj ok??!!!! Najważniejsze dobre nastawienie,zobacz już jak mało jest staraczek z nami, niedługo nie będzie żadnej bo wszystkie będą zaciążone. A my dzisiaj mieliśmy zakupowy dzień, teraz jemy kalarepkę i odpoczywamy, i ktoś tam w brzusiu puka że lubi kalarepkę;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie nikt nie pamięta:(:P Mam wizytę w piątek na 13 ciekawe co mi powie.... Muszę Wam się pochwalić,że ostatnią noc przespałam CAŁĄ od nie wiem kiedy!!!:) Aha a co do wózka to jest PRZEŚLICZNY!!!!:D Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu i ile czasu zaoszczędziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale wyobrażasz sobie że mnie zawożą na porodówkę i ja np. nie wiem co mnie czeka -przecdież jakbym usłyszała lewatywa, nacinanie krocza itp. to bym przez okno z 3 piętra uciekła :) a tak wiem i mimo że się boję to wiem, co mnie czeka i się nastawię Wiem, że niektórzy wolą niewiedzieć:) Zastanawiam się nad własną położną, mój gin pewnie będzie no i chciałabym M ale po obejrzeniu kilku porodów nie wiem Może bede maiła relacje z porodu sn, bo cc Vilia nie chwaliła Karolina a ja mam pytanie- bo jak pamiętasz( lub nie) planuje zakup podobnego łóżeczka Powiedz mi czy te osłonki to są na stałe, czy zdejmowane podobnie do pościeli- żeby można było wyprać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko idzie ściągnąć i prać:) Przywiązuje się to sznureczkami których w ogóle nie widać:) Dodam,że kupiłam jeszcze jeden cały taki komplet i też można prać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko idzie ściągnąć i prać:) Przywiązuje się to sznureczkami których w ogóle nie widać:) Dodam,że kupiłam jeszcze jeden cały taki komplet i też można prać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka mam problem mowilam ostatnio o tej niby grzybicy teraz zaczelo swedziec i piec macie moze jakas nazwe tabletki przeciwko grzybicy ale zeby to byla jedna tabletka zeby szybciej wyleczyc kiedys mialam taka ale byla strasznie droga i na recepte moze macie jakas inna wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
No znalałam was dziewczynki:) Ale naskrobałyście, aż ciężko nadrobić :) U mnie póki co bez zmian Dzis 22dc i teraz juz tylko czekanie... na (mam nadzieję, że nie @) Uściski i całusy dla was:) A i wpisuję się do nowej tabelki:) Mam nadzieję, że szczęśliwej skoro na niej taka przewaga ciążowych:) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 Sophia123..............25........śląsk................10.............1-3.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie..........Dz........ .06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... .....24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......1 9.0 4.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) milena witam nikt nie zauwazyl cie dziewczyny zagadane ze hoho :) Zycze ci by i tobie sie udalo ale ty to swierzynka jestes wiec zobaczysz bez nerwow i stresow a szybko sie uda :) Kala my wlasnie od znajomego wrocilismy posiedzielismy faceci piwo wypili fajnie czas zlecial i wrocilismy do domku. Hmm humor ok ale mam smaka na kebaba a moj nie chce mi kupic bo stwierdzil ze smieciowe zarcie tylko bym jadla. Zaspokoilam sie troche ziemniakami smazonymi plus ogorki po meksykansku i po tym zjadlam jeszcze banana :P i chyba zrobie sobie kanapke. karolinka to fajnie ze wozek strzalem w 10 sie okazal ja jeszcze nie mysle nad tym :) mam czas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK Pimafucin są trzy tabletki z tego co wiem innych jest więcej niestety na recepte i po nim i tak należy brać coś na odbudowanie flory bakteryjnej Chyba niewiele pomogłam:) Sophia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem, że pytam bez sensu, ale siostra miała taki, że te osłonki wokół były na stałe obszytye materiałem i tzrzeba było prać razem z tą pianką w środku, a schło to później niewiadomo jak długo Czyli kupujesz cały komplet + poszewki na pościel i osłonkę Dobrze zrozumiałam I zgóry przepraszam, ale do mnie trzeba teraz mówić jak do... bo nie wszystko dociera:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze prośbę Dziewczyny wejdzie na castagnusa, bo ktoś tam pyta o clo, aż żal, że odpowiada tylko tarot allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cały komplet:) Idzie wszystko ściągnąć i wyprać:) Ale ten osobny komplet nie kupowałam na allegro,a to co było przy tym łóżeczku też idzie wszystko lekko ściągnąć:) Buziaki w brzuszek:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wejdzcie na castagnus jest tam osoba ktora pyta sie o plamienia przed @ te ktore tak maja wiecej beda mogly jej pomoc niz ja co sie nie za bardzo znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A was gdzie podzialo????? Halo! Oczywiscie naskrobiecie jak pojde i znowu dacie do czytania kilka stron, ech po tylku lac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, ja własnie nie pamiętam nazwy ale są 3 kapsułki (zielone) i one podobno wystarczają zupelnie. Ale sa na recepte. A jesli grzybki nie chca się odczepić lub powracaja to zastosuj taką kurację: globułki/tabletki dopochwowe + cos do łykania. Mnie to zawsze pomagało. Teraz tez mnie dopadło ale ze względu na ciąże mogę wziąc tylko coś dopochwowo więc sie obawiam że paskuda powróci. No ale wyboru nie mam. I pamiętaj że podczas kuracji: ZERO SŁODYCZY!! Grzybki żywią się cukrem! I zamiast je zwalaczac byś je dokarmiala. Wanda, ja uwazam tak jak Ty :) Lepiej wiedziec nawet o najgorszym niż bac się nieznanego. Ja M nie biorę bo on nie chce być przy porodzie a poza tym to słyszałam że kobiety z bólu i robia kupke, siusiu i w ogóle sam widok tego wszystkiego mógłby w facecie wywołać uraz. A ja chcialabym byc w jego oczach sexy jak najdłużej ;) Ale za to obiecałam mu że będę mu sie darla w sluchawke telefonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, kebab? Tez bym zjadła!!! Z M się ostatnio pokłócilismy bo mi cymbał nie chciał pizzy kupic a miałam na nia tak wielka ochotę że bym zabiła choć za mały kawalek :P Teraz mi smaka narobiłas na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że i Sophia się odnalazła , a ostatnio o niej wspominałam :)), normalnie ściągamy się myślami, u mnie bez zmian 16 dzień cyklu( bezowulacyjny0 no i dalej pchamy ten wózek, hihi jeszcze bez dziecka :)). Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Sophia :) Wanda, ja swojego nie zapraszam na porodówke :) jak w tym dniu bede rodzic sama, a wypadnie mi sn, to na pierwsza faze moze byc przy mnie, potem - nie wiem w czym mógłby mi pomoc, tylko bym miała zmartwienie jak on to przeżyje. a tak-czego oczy nie widzą , tego sercu nie żal. on nie bedzie widział jak się męczę, a ja będę miala wolną głowę od myśłi, czy on jeszcze stoi czy juz lezy pod łóżkiem Karolina-chyba tez sie rusze z tym wozkiem i lozeczkiem....nawet polowy rzeczy nie mam wyprasowanych, nie mowiac o kosmetykach... Katiaa, moze wlasnie trzeba bylo zjesc kebaba...rozbolałby Cie brzuch, albo by Ci nie smakował k miałbys spokój na dłuzszy czas, a tak zachciewajka wróci ... Zora dlatego trzeba sie godzic na lakuloze i lewtywe. po pierwszej robisz sama swoje potrzeby , a po drugiej doczyszczają Cię i wtedy nie ma przykrych niespodzianek. niektore szpitale robia to rutynowo, niektore pytaja....ale chyba lepiej zrobic to w obecnosci 1 pielegniarki, niz podczas akcji:) dla nich to codziennosc i zwykła fizjologia człowieka . poczytajcie w internecie o fazach porodu, poogladajcie filmy...ale dobre ćwiczenie na poród to pozytywna wizualizacja tego dnia/nocy i ćwiczenia oddechowe. dobrze tez dziala szkola rodzenia (uspokajająco) :) z czasem człowiek przestaje myslec, tylko czeka i czeka, a dni płyną (i ćwiczymy oddech przeponą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, a lakuloza to w ten sam sposób co lewatywa?? Jeszcze nie słyszałam tego terminu. Lewatywy też w sumie nigdy nie miałam. Ale przy moich zaparciach niech lepiej zrobią :D Bylam na pobraniu krwi i z pojemniczkiem. Wyniki mam dzis i jutro popołudniu. Zrobiłam zakupy. Spać mi się chce ale nie zasnę bo musze kupic farbę ktora sie skonczyła (pokój pomalowany do polowy) i obiad zrobic a poza tym wiercą i wala mi na balkonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! nie wiem co robic wczoraj wieczorem zaczelam krwawic wzielam lutke i poszlam spac cala noc mi sie snilo ze ciagle krwawilam ale dzis jest czysto. To nie bylo jakies tam plamienie ale tez nie bylo tego duzo ale krew byla czerwona a nie jakas brazowawa. Zauwazylam jakis kawalek skrzepu czy co to tam bylo. Mam nadzieje ze dziecko ciagle jest na swoim miejscu jajnik troche sie odzywa wiec nie wiem co myslec. Dzis leze caly dzien weszlam tylko na chwile. Popoludniu chce jechac do jakiegos lekarza boje sie jak cholera :( NIe chce znowu przez wszystko jeszcze raz przechodzic co wtedy :( :( :( na szczescie szyjka jest teraz wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, lec do lekarza! A nie zbliżał Ci się czasem termin następnej @ ? dzis też weź lutkę. Czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa leż i odpoczywaj, może weź więcej tej luteiny niż masz przepisane, ja przy plamieniach brałam po 4 dziennie. I do lekarza koniecznie się udaj. Myśl pozytywnie, ja teraz przy pierwszym czerwonym krwawieniu myślałam, że znowu poronię, rozbeczałam się na maxa, mąż mnie zawiózł do szpitala, a tam mówią, że z ciążą wszystko ok. Trzymaj się dzielnie, u Ciebie na pewno też będzie wszystko ok. Już się nacierpiałyśmy Kochana swoje...pamiętam Ty się do mnie odezwałaś jak poroniłam w styczniu, i zaprosiłaś mnie na Wasze forum. Teraz nam się uda, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam wczoraj do mojej ginki, że lutka mi się kończy, i co robimy dalej, zapytała jak się czuję, czy są plamienia itp. no i mówiła,że można odstawić,że ciąża już duża...boję się trochę...zostało mi tylko na dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co jest czysto a do lekarza pojde ale przyjmuje popoludniu. Jajnik daje znac a co do lutki to planuje teraz brac 3x dziennie a nie tak jak dotychczas 2 x dziennie. Wczoraj to krwawienie mnie zaskoczylo bo nic mnie nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszycie, a ja się boje porodu i nie wyobrażam soebie iśc tam bez M To mdlenie na porodówkach to takie filmowe A ja myślę, że bede się przy nim czuła bezpiecznie Wogóle nienawidze szpitali Wiem że jestem jak dziecko, ale boje się zostawać sama Smam nie wiem Asiu też nie miałam lewatywy, a jak o tym poczytałam to nie wiem co gorsze laktuloza średnio na mnie działa- to syropek Jeju wiece jak bardzo się boję Ja nawet nie miałam nigdy niczego szytego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaaa a jakiego koloru to plamienie najlepiej dzwoń do swojego gina, pewnie Ci będzie kazał przyjechać lub lecieć na oddział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda moja siostra przed porodem, w domu, wzięła jakiś czopek, który zakupiła specjalnie do lewatywy i zrobiła sobie sama :-) w szpitalu już jej nie robili. Zrobiła tuż przed wyjazdem i nie miała przykrych akcji przy porodzie.Chyba też tak zrobię. Co do porodów i wiedzy na ten temat - słyszałam, że w trakcie rodzenia nie można pozwolić, aby dziecko się cofnęło, bo grozi to upośledzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie straszymy Cię :) Ja mialam usuwane migdałki 3 razy i raz punkcje zatok (mega igła do nosa codziennie) a tak też żadnych operacji. Sam pobyt w szpitalu mnie przeraża. Wez męża jesli bedziesz sie lepiej czuła! :) Ale ja znam swojego i wiem że ciężko by to zniósł i o mojego męża mi własnie chodziło. 2lutki dziennie to mało jak na ciąże. Ja tyle brałam po owu a potem zaraz gin kazal brać 5szt dziennie. Teraz mam 4 a jestem już w drugim trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zora, co gin to co innego mówi... Ja cały czas brałam 2 tabl., w czasie plamień 4 ( na nic to się zdało bo plamienia trwały 20 dni ), potem plamienia zniknęły , wróciłam do 2 i wszystko jest w najlepszym porządku. Już wcześniej myślałam, że Ty więcej bierzesz niż ja, ale skoro nic się nie dzieje, to ufam swojemu lekarzowi. Może te moje plamienia nie miały związku z niskim progesteronem...jest wiele przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×