Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej. I ja tez mialam dzis wizyte,ale nie za bardzo jestem zadowolona :-(. Nie wiem jak to u Was jest, ze nawet filmiki dostajecie z nagraniami :-(. Ja dostaje zdjecia, ale co z tego jak nic na nich nie widze. Powiedzial, ze dziecko spokojne i ze slabo przy takich ruchach zobaczyc plec :-/ oczywiscie moj byl ze mna, wiec lekarz sam powiedzial, zeby wszedl no i jak to on najpierw doktor pokazal co widac i gdzie czyli, nogi rece nos usta itd, a pozniej on zapytal o plec to powiedzial, ze nie ma 100% pewnosci smutno mi sie zrobilo i ze prawdopodobnie bedzie sukieneczka na 60% ot i mi wiadomosc :-/. Mialam slaba morfologie i przepisal mi żelazo. No i powiedzialam, ze miewam skurcze wieczorami to nospe forte tez musze przyjmowac. Ehh oczywiscie moj chyba posmutnial, bo chcial chlopca nic nie wiem dokladnie. masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, jeszcze masz czas wiedziec kogo masz pod serduszkiem :) moja jest taka,ze jak nie jest pewna to nie powie, bo wychodzi z założenia,ze rodzice sie nastawią , a potem jest niezręcznie. Podejrzewałam,ze dziewczynka bedzie w 21 tyg, a w 24 bylismy pewni po 4d. Kolezance w 12 i 16 tyg mówili,ze dziewczynka, a okazało sie,że jest chłopiec. Na razie masz niespodzinakę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie chialam wiedziec, bo lepiej tak jak piszesz nie jestes pewien nie mow proste i logiczne. Sam powiedzial, ze ooooo jakie dziecko spokojne hmm a ja mowie tak a wieczorem podskakuje :-) A ON TAAAKK?? nooo eh Jakos mialam przeczucie,zeby jeszcze nie wiedziec :-( poczekac. Toż dzidzia ma zaledwie 20cm niby duzo,ale na takim monitorku to malutkie. Nawet dzyndzolek taki malutki, ze mozna nie zauważyc :-/. Nie wiem u Was moze maja lepsze sprzety jak daja nagrania u nas takie normalne i tak tam prywatnie lepiej widac niż jak bylam chyba w 13tyg w NFZ. Tam to wogole pempowine pomylil z dzyndzlem porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski nie pisałam prędzej,bo byłam BARDZO WKUR***:( Pojechałam o 14 na wizytę weszłam i mówię jej co i jak.Zrobiła USG i wiecie co?! Miałam mieć termin na 18 lub 21 gr,a ona do mnie ze wielka niespodzianka i nie wie jak to mogło się przytrafić(od wczoraj ma nowe USG)i mówi,że pierwszy raz jej się takie coś przytrafiło i z uśmiechem na PRZEPRASZAM ZA TO SŁOWO:RYJU Mówi do mnie,że przepisuje termin na UWAGA 6 GRUDNIA!!!!!!!!!!!!!!!!! Mała główką jest odwrócona w dół a jest możliwe,że wtedy tak się bardzo rusza?!!!!??? Nie wiem już co mam robić:(:(:(:(:( Aha a co do moich bóli to tak jest przy końcówce ciąży i zapisała mi tabletki:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle....a jaki termin wychodzil Ci wg okresu? mi sie pokrywa okres i usg hm....to bedziesz miala prezent na Mikołajki:D jakie tabsy dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie szczeka Cie boli jak juz ją wreszcie podniosłaś do góry...12 dni roznicy...i teraz to przetraw ...niby nic, ale przestawic sie na inna date...jak zlowiek ma cesarke, to liczy sie z wczesniejszym terminem, ale tak w pierwszej chwili to jest kubeł zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nie wiem co mam myśleć:( Według @ wychodzi NIBY tak samo,ale mnie już nic nie zdziwi:( no-spę rozkurczową a jak nic nie będzie pomagać to dostanę Fenotyrol brała go któraś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka - no to jazda. Pierwszy raz się to jej zdarza - oj biedactwo.... No nic prześpij się z tym i jutro może będzie trochę inaczej na to patrzeć. Najważniejsze by wszystko było ok z Marysią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę chciałam już iśc do innego gin ale mam dosc:( Zeby az o tyle sie pomylic?! Szkoda ze mojego M ze mna nie było on by juz jej dal wiazanke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka nie martw sie bedziesz miala wczesniej lzej na brzusiu :-). Oby wszystko dobrze sie skonczylo. To tam mozesz przeprawic w tabelce. A na jaka date Ci wychodzilo wg innych stron, bo u mnie praktycznie tak jak na usg a dzis powiedzial, ze na 5.03, ale nie przeprawiam, bo mala roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko a moze masz innego prywatnego lekarza,aby sprawdzic czy ten babsztyl dobrze mowi. Ze na 6.12 date masz hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska1 właśnie czekam na telefon od koleżanki ona ma mi dać numer do swojego gin niby super! Chyba na jedną wizytę mogę iść do innej co?Boję się,że ta będzie krzywo patrzeć o Boże co ja mam zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka - nie będzie krzywo patrzeć. Powiesz, że chcesz potwierdzić datę porodu - opowiesz co dzisiaj się spotkało. Nie martw się - wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......1 9.0 4.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn) Proszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Niezapominajka, to się porobiło... Ale z drugiej strony wcześniej będziesz miała Marysieńkę w domku :) ja bym się chyba z tego cieszyła :) mogę poprawić Ci datę w tabelce :) ale skoro masz zamiar zmienić nick na imię, to może wtedy się poprawi? :) głowa do góry :* będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz się nad tym zastanowiłam i cofnęłam do strony, kiedy Asia testowała :) i wtedy pisałaś Niezapominajko, że @ spóźnia Ci się już o tydzień... Czyli wychodzi na to, że wcześniej miałaś chyba źle wyznaczoną datę porodu... Ech... I weź tu zaufaj lekarzowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
qrczę, ktoś mnie wypiepszył z tabelki. :-( STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..........24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......1 9.0 4.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn) Hej wszystkim, Zora, teściowi powiedz raz mocno do słuchu i nie bój, że się dziadek przekręci. Wbrew pozorom jest raczej silniejszy od Ciebie. Ja tak mam z ojcem. Zawsze byłam cicho, bo on wiecznie chory, ale teraz już ju ostro pojechałam i nie gadam z nim. Toksyczni ludzie są bardzo szkodliwi dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, zapytałam gina czy to na 100% z tą plcią, powiedział że tak. Też jestem zaskoczona - nie dość że w 15tc już wiem to jeszcze lekarz ma 100% pewnośc. Powiedziałam mężowi ale w ten sposób: Zganij chłopiec czy dziewczynka? A on: dziewczynka, zaraz Ci mowiłem że laska z dlugimi nogami. To ja na to: a cieszysz się? Odp że tak ale mine miał jakąś inną. Więc mu powiedzialam że: Będziesz miał syna. No to zaraz papa mu się roześmiała i mówi że go wyszkoli ;) a jak dorośnie to na piwo z nim pójdzie. Oczywiście zaraz dostal ochrzan za to piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa, nikt Cię nie wyrzucał z tabelki :) tylko po przeniesieniu na to forum utworzona została nowa tabelka, w którą wpisywały się Dziewczynki, które chciały się przenieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×