Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Justysia, musi się udać bo 11 listopada to dobry dzień na podniosłe wiadomości :)), ja trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dalej nie wiem kto jest w środku, może na następnym badaniu się dowiem:) Muszę nadrobić zaległości a trochę tego jest. Justysia też trzymam kciuki:) Asia jak u diabetologia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dopiero sie obudziłam po drzemce od 7...nie spałam od 4 do 6.40... dreptam do laboratorium u diab ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam sobie ponarzekać. A co Chyba zaczynają się nieprzespane noce- nie mogę znaleźć wygodnej pozycji, nie wspominają o przekręceniu się z boku na bok:( Wstaje bardziej niewyspana niż się kładłam, można zwariować Chyba potrzebuje trochę więcej ruchu bo zardzewiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do tematu, który ostatnio głównie zaprzata mi głowę (może przez to nie mogę spać) Myślę też o znieczuleniu zewnątrzoponowym, albo porodzie w wodzie Co myślicie? Tych dwóch opcji chyba połaczyć się nie da- w każdym razie chciałabym skorzystać z dobrodziejstw współczesnej medycyny i z akcji rodzić po ludzku Chociaż kuzynka mi powiedziała, że w praktyce rodzenie po ludzku polega na tym, że nie wrczą juz na Ciebie jak psy, albo nie mówią do ciebie jak do psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Wanda nie odpowiem Ci bo jeszcze nie myśle o porodzie. hm ale tego znieczulenia to bym sie bała,że jakoś mi krzywde zrobiąć wkłuwając sie. dziś wizyta,eh. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanda, u nas w jednym szpitalu daję ZZO darmo, ale tam nie idę, bo właśnie personel podobno warczy i wszystkie uciekają do drugiego szpitala. Podobno najlepiej, jak mąż ma kurtkę z logo TVN, wtedy masz poród jak królowa :-) Mój mąż też się ze mnie śmieje, bo zawsze mówił na mnie suchar, a teraz jesteśmy Asterix i Obelisk (nawet mam podobne galoty, tylko nie w paski) Najważniejsze to dbać o siebie. Ja się mimo wszystko czuję sexy, choć mam już +14kg, a jeszcze 8 tyg. A o porodzie nie myślę, jakoś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
po ZZO podobno głowa napiepsza 2 tyg, więc raczej sobie daruję. U nas są wanny, więc jak będzie okazja, to na pewno wlezę do wody. Podobno dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wanda...coś mówisz o nieprzespanych nocach...póki co przez mysli...potem nie mogłam spać przez kopniaki Julki i zgagę...zgagi Ci nie życzę, ale te ruchy są fajne-śpisz na prawym boku (nieświadomie) i budzi Cię taki kop-kop, przewracasz sie na lewy bok i śpisz dalej, dziecko tez :) ...ile razy w życiu doświadczymy kopów we własnym ciele....dla faceta to czysta magia :) co do znieczulenia, to chyba się skłaniam do opinii,że wydłuża on poród, kobieta nie czuje parcia i zaczyna się niesharmonizowana akcja...ale do wanny bym wskoczyła, tylko,że najbliższa 80 km... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa ma rację z tym wkłuciem, tylko,że bez różnicy czy znieczulenie czy do cc, chodzi o wbicie w kręgosłup...nie wiem nic nt.jakis większych komplikacji, ale mam przypadek,ze wbili sie dziewczynie za wysoko i laska (przy 2.cc) czuła bardziej gmeranie w brzuchu, a lekarze musieli dawac jej tlen, bo płuca sie znieczuliły i miała spore trudniosci w oddychaniu podczas operacji ...chyba muszę iść do pasmanterii poszukać naszywki tvn, albo zamówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo :) a o co chodzi z tym leżeniem czy spaniem na prawym boku będąc w ciąży? Bo jakoś nie wywnioskowałam jeszcze tego z Waszych postów :) dlaczego trzeba leżeć/spać na lewym boku? Dziewczynki, trzymajcie, trzymajcie kciuki, ale ja na razie nie będę Wam za to dziękowała, żeby nie zapeszyć :) A co do tego porodu w wodzie, to kiedyś z nudów czytałam, że dla pierworódki nie zawsze pozwalają tak rodzić... Nie wiem dlaczego, bo tam nie pisali już o tym... A też chciałabym w przyszłości tak rodzić, bo poność woda bardzo pomaga na bóle. A znieczulenia też nie chcę mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, jestes????? Odebrałam tsh: 4,892 (norma 0,55-4,78) Ale ft4 mam w normie: 12,02 (norma 7,85-14,4). Powiedz mi prosze czy coś grozi mojemu synkowi??? ;( On ma juz swoją pracującą tarczycę, czy go to chroni? Do endo jadę w środę (innego niz poprzednio). Bardzo się martwię!! A czy grozi mi utrata ciąży?? Juz na głowe dostaje i nie mogę się uspokoić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Dobra tam gdzie chce rodzić też są wanny, ale jak to położnym niektórym sie nie chce to nie napuszczą wody stąd chciałabym mieć własną O tym znieczuleniu to czytałamdr gogle zaproponował jak wpisałam metody łagodzenia bólu) nie słyszałam od kogoś kto miał, dlatego pytam przy cesarce też jest wkłócie w kręgosłup A no forum ciążowym miedzy innymi teraz dziweczyna pisała o nacinaniu krocza (stąd znów mi zaświtał temat), że nie zawsze robia to w odpowiednim momencie i to naprawde boli, no w końcu cięcie na żywca musi boleć, o szyciu niewspomne w życiu nic mi nie szyli Co do zawrotów głowy ja przy hsg dostałam dolargan- dożylnie i czułam sie jak pijana, a podobno podawają go przy porodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, jesteś?? Jeśli ktos jest mi wstanie odp na moje pytania, bedę ogromnie wdzieczna!! :( Czy ktoś cos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski napiszę Wam choć może już o mnie zapomniałyście... Byłam u innego gin.i był w szoku jak mógł się pomylić skoro doskonale widać i powiedział mi że na 100%jest pewna,że poród będzie 6 grudnia. Niunia zdrowa ogólnie powiedziała ,że nie mam się czym martwić. Pozdrawiam Was wszystkie i całuję.Nie będę Wam się wtrącać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, co Ty mowisz?! Jak o Tobie zapomnaiłaysmy??? Pamietamy i czekałysmy na wieści co z tym terminem. Ostatnio akurat trafiałas ze gdy wchodziłas tu to już nikogo nie bylo - to był szysty przypadek!! Gdy ja byłam ostatnio to przeczytałam Twoj wpis ale nie odp bo mnie mandarynki popędziły i większośc czasu spedziłam w wc wczoraj. Piszemy wszystkie w wszystkimi. I nikt nikogo nie olewa. Ja sie teraz marwie podwyższonym tsh i jak narazie tylko to mi w głowie ale to nie znaczy że nie czytam waszych wpisów. Nie zawsze wiem co odpisać lub się zdarza że nie mam zbytnio czasu ale czytam codziennie. Bez marudzenia mi tu prosze ;) I tylko nam nie uciekaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy ortograficzne. Z emocji nie potrafię ani pisac ani się wyslowić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina chce chyba dostac klapsa w pupę:) za dziwne mysli odebrałam wyniki-morfologia, mocz, jonogram, magnez i proby watrobowe i jestem zdziwiona, bo miesiac temu byly niektore wartosci morfologii na granicy normy lub nieco poniżej, a dzis nieco ponizej polowy normy :) oczywiscie nie znam sie na tsh i ft...ale kiedys czytalam ,ze ft 3 i ft4 są ważniejsze niz tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki a ja wyladowalam w szpitalu pozyczylam laptopa od kolezanki i chce was uspokoic plamienia ustapily serce pika ale mam przymusowe lezenie. Moze w poniedzialek wyjde,mam nadzieje ze przed wyjsciem zrobia mi jeszcze jedno USG ciagle leze ale na sali mam fajne babeczki wiec jest z kim pogadac tylko ze ja jestem w tak wczesnej ciazy a one juz w koncowce. Trzymajcie kciuki by jednak bylo wszystko ok. Napisze jak wroce do domu o ile moj mi pozwoli bo grozi ze zabierze modem i nie bede siedziec ciagle przy komp :P Nadrobie was pozniej buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtia! w domu zrób to co ja! komp przy łóżku-leżę sobie od czerwca na lewym boczku a komp przy mnie :) wesoło macie...a jedzonko pewnie jak to na koszt nnfz-przepyszne!!!!! życzę krótkiego turnusu wypoczynkowego! pozdrowienia dla sąsiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchetniej do domku juz bym poszla. Dzis z lekow dostalam tylko kwas foliowy i lutke :P Ale wazne ze wszystko jest ok. Tylek boli od lezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psa mi przejechała jakaś kur...!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×