Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Aguska podaj maila to sie wymienimy:) Wanda ja też mam taką kreską,zresztą od początku ciąży ją mam :) i bardzie taki włochaty brzuch. No i robią mi sie 2 kolejne rozstępy buuuuu ;( a sie smaruje :/ Anirak uśmiałam sie,dobre :D Lovekrove super ciuszki :) mój jak miał pobieraną krew to matko jak przeżywał,potem musiał siedzieć pół godziny bo mu słabo było ;) a jak miał wypić flegamine na kaszel to już o matko ble takie niedobre itp. To mówie mu że jak mały odziedziczy po nim takie wariacje to sam będzie dawał jakiekolwiek lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Czesc dziewczyny. sorki ze sie wtracam ANIRAK- jak planowalismy ciaze z moim facetem to on od razu powiedzial ze bedzie przy porodzie a ja zakazalam. Powiedzialam mu ze nie jest mi on tam potrzebny i to jest moja sprawa, moj bol. Jestem teraz w pracy a czytajac to , co napisalas o wspolnym porodzie ryczalam i zmienilam zdanie. Masz racje , to cudowne .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) My już po spacerku, normalnie mnie wymęczył, a Bartuś jakiś nowych sił dostał. Myślałam, ze się zdrzemnie teraz, ale gdzie tam ;) Puszcza tylko szelmowski uśmiech w stylu "mama, łudź się, łudź" ;) Ale Wam się wzięło na pisanie o porodach ;) Co do lewatywy to mnie się upiekło ;) Moja cesarka potoczyła się tak szybko, że nawet nie było kiedy zrobić, ale dziewczyny z którymi leżałam na sali po cięciu mówiły, ze mogłyby mieć co miesiąc, że tak lekko dawno się nie czuły ;) Love, toż to mały elegancik będzie :) Ja teraz też tak mam, że mam sobie coś kupić, a kupuję Bartkowi... Ja niedługo będe chodzić z gołym tyłkiem, bo nie mam co na siebie ząłożyć, a mój książę elegancki ;) Rozmiar 68..cóż,rozmiar rozmiarowi nie jest równy. BArtuś mierzy teraz 62 cm (urodził się 56 cm), a niektóre 68 są w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia - dzięki za odpowiedz. No to będzie na wiosenkę wczesną jak znalazł :)). Super, że Bartuś pełen sił i dokazuje. Zazdroszczę Ci już tego etapu - ale chyba tak to jest, że każdy ma swój czas :))). Spacerek - też bym chciała już z wózkiem śmigać :))). Pozdrowienia i zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka znalazlam jakis lek nazywa sie albothyl ale to jest silny lek ma 6 tabletek tak przynajmniej pisza a ja chce wyleczyc to wkoncu i chcialabym sie zapytac czy czyms to zaszkodze i czy nie bede miala problemy w leczeniu dalszym clo jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie M zabronił zbliżać się do dziecięcych ciuszków, bo stwierdził, że za bardzo się do nich ślinię ;) szczególnie po tym jak poszłam do szmateksu i zamiast kupić coś sobie przytaszczył kilka pajacyków. Stwierdził, że w zapeszam. A ja nie mogłam się powstrzymać takie ładne były ;) Bardzo chciałabym mieć już kogo w nie ubrać. Może w tym cyklu wreszcie się uda. Na razie pozostaje mi strojenie bratanicy, która ma 1,5 roku. Jak jestem w moim ulubionym szmateksie zawsze jej coś ekstra znajdę. Ostatnio dostała cały worek ciuchów, w tym kilka odlotowych sukienek. Wygląda w nich bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
albo lek globulke 600mg Gynoxinu jednorazowo to jest chyba to a jak wy sadzicie czy on mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
albo te globulki na 2 noce Arilin Rapid juz sama niewiem jaka mam kupic doradzcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, tak myślę że ten o którym ja pisałam to ten na G. Nie wiem czy pomoze Ci. Zalezy jak długo masz infekcje i jak reagujesz na leczenie. Bo ja np.marnie póki nie mialam dopoch + do łykania. Zrezygnuj z kapieli i kolorowego, pachnącego papieru (on przede wszystkim powoduje grzybice). Pupcie wycieraj jednorazowym ręcznikiem papierowym. Zero słodyczy. Jedz przez pare dni jogurty naturalne. Tabletki to nie wszystko - musisz tez trzymać sie tych zasad bo one tez należą do kuracji. A M zdrowy? Poki nie wyleczysz to nie pszytulajcie sie. Dziewczyny, jak bedziecie przesuwały tabelkę to proszę, poprawcie mi datę porodu bo mi się spacje porobiły miedzy cyframi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 0.............1-3.11 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie..........Dz...................06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz...........24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...........28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... ..............03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... ...............30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... ..............08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH...........19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... ..............03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ..............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
kiedys bralam ta Gynoxinu tak mi sie wydaje przynajmniej byla jedna a tak szybko mi sie lecza objawy a ta raczej po luteinie dopochwowej co biora od poniedzialku a grzybke mam w sumie od niedzieli bo juz czulam jak sie przytulalalismy i do dzis nic bo to straszne jemu boli ale mu wystarcz posparowoac kremem mam jakis tam specjalny i mu to pomaga gorzej ze mna ale teraz nie pamietam czy on jest na recepte bo pisze ze nie ja juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza nastala, pewnie każda poszła namawiać męża na uczestniczenie w porodzie :-p. A ja wczoraj zrobiłam 2 prania i bede wystawiac swoje rzeczy na aukcjach moze ktos kupi i skorzysta z moich nie zniszczonych ubrań, bo nie ma juz gdzie gromadzic czas leci a dla dzidzi jeszcze miejsce trzeba zrobic :-). Ide na tv zajrze pozniej moze wiecej osóbek bedzie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Karolina :* Riolek, no wlasnie u facetów albo nie ma objawów albo ich boli a penis jest zaczerwieniony. Choc równie dobrze moze to być obtarcie po stosunku. Masz rację, najcześciej facetom pomaga maść. Choc mój nigdy nie chcial jej uzywac. Jedynie tabletki - jak już go porzadnie ochrzanilam. Teraz ma spokoj bo nie ma sexu więc i nie ma infekcji :) Mnie też luteine dopochwowa podrazniala. Zmień ją w nastepnym cyklu na podjęzykową bo bedziesz tak miala co miesiąc. No i mam nadzieję że gdy sobie ją aplikujesz to nie wspolzyjecie? Bo to przeciez hormon - progesteron i skoro działa przez pochwe to i na penisa a to jest niewskazane! Obzarłam się mandarynkami a teraz mnie brzuch boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) katia, trzymam mocno kciuki, żeby z Dzidzią było wszystko w porządku :* a ja właśnie wróciłam od gina i pęcherzyki ładnie urosły :) oba miały po 18mm :) (tych w prawym nie biorę pod uwagę, ale one miały 24 i 18mm) no i dostałam zastrzyk Ovitrelle na ich pęknięcie :) no i do tego zwiększyć dawkę Acardu na 2x1, od jutra 1x1 Encorton na osłabienie organizmu, żeby organizm w razie czego nie odrzucił zarodka i od niedzieli 2x1 Duphaston. I to wszystko mam brać do 10.11. a 11 rano zrobić test... Mam nadzieję, że tym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia trzymam kciukasy obyś zobaczyła te II szczesliwe kreseczki :-) i zaznała szczescia najcudowniejszego na świecie 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, trzymaj, trzymaj :) Mikołajek też niech zaciśnie piąstki ;) a ja się właśnie dowiedziałam, że moja bardzo dobra koleżanka jest w ciąży :) dzisiaj wyszedł jej test pozytywny :) normalnie cieszę się z tego powodu, jakbym to ja zobaczyła II kreski na teście :) mam nadzieję, że teraz będzie u niej wszystko dobrze, bo jak na razie nie było za ciekawie... 2 ciąże poronione na samym początku (5-6 tydzień), a w trzeciej większość czasu przeleżała w szpitalu i w 36 tygodniu okazało się, że jej Jaś nie żyje :( gdyby i nam się teraz udało, to miałybyśmy Dzieciaczki w takim samym wieku :) prawie jak bliźniaki :) ale byłoby super :D :D :D no ale ja teraz muszę się wziąć za porządne staranka, żeby wszystko wyszło OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ileż kobiet Ci kibicuje :) :) :) czekamy cierpliwie do 11 Czytałam dzisiaj o porodach rodzinnych i myślę, że niektóre opinie są przesadzone, ja chce żeby był ze mną, Przecież nie będzie mi siedział między nogami, a nawet jeśli to nie za to co tam mam mnie kocha A więcej bólu jest wypisane na twarzy kobiety, nie jest też tak , że po porodzie zanim maż przyjedzie kobiety się umalują i uczeszą Więc też widzi je umęczone, rozczochrane itp. Co innego, gdy facet nie chce być, wtedy ma swoje powody(np.starch o kobiete) a co innego, gdy kobieta obawia się że spojrzy na nią z obrzydzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój twierdzi, że chce być przy porodzie. Jak on to mówi: widziałem już tyle porodów krów, że wie jak to wygląda :))). Płakać czy śmiać się ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie to niezmiernie :) :) :) :* A jeszcze zapomniałam napisać do Asi :) szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie, bo mogłabym Ci poprasować :) uwielbiam prasowanie :D zawsze jak do domu zajadę, to mi mama podrzuca kupkę rzeczy do prasowania :) ja to bym mogła być prasowaczką z zawodu :) całymi dniami mogłabym stać przy desce i prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove nie wiem co masz robić, ja w każdym razie śmiałam się tak, ze aż się Mały oburzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) U mnie dzis cały dzień internet nie działał w pracy......więc nawet nie zdążyłam co napisałyście:) Jutro nadrobię:):) Tymczasem życzę Wam dobrej nocki-ja padam na twarz i idę spać razem z kurami. PS Justysia fotki wysłałam:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia...to ja Ci prasowanie wysle kurierem:) trzymam kciuki za dwie krechy ! Katia,Gosia-relacja z usg? czekamy.... co do infekcji to polecam jeszcze grejfruty i maślankę i łykanie probiotyku ginekologicznego, mi bardzo pomógł w 16 tyg lacibios femina (jest tez polski odpowiednik provag, ale ma inne szczepy bakterii) i jak od 13 tyg praktycznie codzinnie mam lutke dopochwową to infekcja sie nie powtórzyła (puk-puk w niemalowane)..jest jeszcze lactovaginal, ale ponoc jest słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×