Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Co do lezenia w lozku i komp blisko to mam problem bo mam stacjonarny komputer a nie mam laptopa wiec ciezko by bylo takiego kolosa do lozka :P Ta kolezanka co pozyczyla mi teraz komp to raczej dzis urodzi bo juz ma 5 cm rozwarcia :) Wiec pozostanie mi tylko czytanie ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia to jutro wysle Ci na poczte zdjecie jak to u mnie wyglada. łóżko, pudło od kompa, na niej klawiatura, mysz na moim biodrze, a na przysunietej ławie monitor Karolina...słów brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dzieki. Karolina, współczuję. Ale to na Twoich oczach było? Co za slepa franca jechała tym autem?! Zmykam pod prysznic i do łozeczka bo coś słabo się czuję. Pewnie stres się ujawnił. M mnie wyzywa że sobie wkręcam glupoty i zabronil czytac info w necie na temat niedoczynnosci tarczycy w ciązy. Wiem ,ma rację. Ale do tej środy oszaleje. w poniedziałek pójdę do zwykłego lekarza - może coś doradzi, pocieszy.. Badania robilam w równy miesiąc od ostatnich. I bardzo dobrze że sie uparłam by robic je tak często bo endo kazał RAZ NA 3 MIESIĄCE!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak na moich oczach widziałąm to i strasznie piszczała ale jak doleciałam to juz nie zyla!!!:(:(:(:(:(:(:( chyba jechała 100 na godz WE WIOSCE!!!!!!!! Boże w krok w krok za mna chodziła wszedzie!!!:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina przykro mi z powodu pieska:( :( :( my w tym roku i to w niewielkim odstępie czasu starciliśmy i psiaka i kotke kochaną. I też mieszkam w wiosce niby ale przy bardzo ruchliwej trasie. :( Katia trzymam kciuki i jestem myślami z Tobą :* Zora pomogłabym Ci z tą tarczycą ale nie znam sie na tym. no i po wizycie :) szyjka sie skróciła o 2 mm,czyli ma 32 mm i jest nadal miękka. Dziś jest 27w3d a z usg wychodzi 28w5d, Tymek to mały pączuś,waży 1200 gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia- kochana trzymaj się. Jestem z Tobą !!!!! Zorka -niestety nie wiem nic na ten temat. Ale nie martw się przez 3 dni nic tak złego się nie stanie by dzidzia ucierpiała. Jak pójdziesz do endo to wszystkiemu zaradzi.....Śpij dobrze Karolina - oj współczuję!!!!! Trzymaj się. Postaraj się nie przeżywać bo dzidzi też smutna będzie!!!! Śpijcie dobrze laski !!! Wanda mam to samo od 3-ch dni śpię pólsnem -przewracanie się to masakra, ale damy radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa - to sporo waży - mój 1,5 tygodnia temu ważył 800 g. Nie wiem ie teraz może ważyć. To dziwne bo gin mi powiedział, że Mikołaj waży za dużo przez cukrzycę - widocznie wcale tak dużo nie waży :))). Super, że wszystko ok. Ja mam szyjkę 46 mm - czy to nie za dużo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa ja jestem 26t 2d - tydzień to szmat czasu :))) Nie wiem czemu ubzdurało mi się, że ja rodzę szybciej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Karolinka przykro ze stracilas swoja psine co za idiotka jechala. Ja tez nie dawno swoja kochna psinke stracilam. Trzymaj sie A ja ide spac mysle jeszcze by cos przegryzc bo tutaj ciagle glodna jestem. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove wiesz z tą wagą maluchów to tak +/-. mój mały w 20w6d miał 400 gram zresztą ja jestem wysoka,m też :) ja jak sie urodziłam to miałam 3480 a m miał prawie 4 kg :D moja znajoma z cafe miała cukrzyce ciążową i schudła 19 kg w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - cukrzyca ciązowa lepsza niż dieta dukana :))). No nic moja waga na razie stoi - za 3 tyg według kalkulatorów wagi będę mieścić się w normie :))). Ciekawe kiedy zacznę tyć :)))) Mam nadzieję, że nie w takim tępie jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :) a ja przyszłam się pochwalić moimi pęcherzykami :P wczoraj o 21:00 miałam USG i urosły z 18mm do 23 i 29mm :) a o 23 na wkładce miałam żywo czerwoną krew, czyli pewnie pękły :) dzisiaj mam śluz Białko Jajka, ale koloru kawy z mlekiem :) miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, moim zdaniem jest idelnie. TSH w ciąży skacze i wielu endo wogóle nie każe tego robić, a tylko FT4, które powinno być w górnej granicy normy (60-80% górnej normy), Ty masz właśnie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia to poprawiajcie :D :D :D ja TSH w tej ciąży miałam : pierwsze 2,41 i drugie jak robiłam potem 1.94. no nic zbieram sie do sprzątania,a nie chce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie tyję:) rano przytuliłam się do M włściwie kładąc się na nim to powiedział, ze jestem za cięzka Wiem, że robi to nieświadomie i niektóre rzeczy są nawset śmieszne, ale co mam zrobić, że mi przykro Coś ostatnio źle znoszę dodatkowe kilogramy i patrzenie na siebie, jeszcze mi jakieś krostki na brodzie wyszły Zrobiło się zimno i się w płaszczyk nie mieszcze Wiem, że powinnam się cieszyć ciążą, ale chyba mam jeden z gorszych dni Karolina smutne z tą psinką, ale nie zamartwiaj się, pamiętaj, żeby Marysi nie było smutno a nawet nie próbuj sobie nigdzie iść, musimy trzymać się razem:) a ja egoistycznie czeakm na relacje z porodu Będziesz miała prezent na Mikołaja;);) Zora ja tam się zbytnio na tarczycy nie znam Ale podobno w ciązy poziom tsh skacze to w góre to w dół Pewnie juz to mówiłam, że miałam na studiach koleżankę z rakiem tarczycy, która po usunięciu obu jej płatów zaszła w ciąze (mimo że lekarze powiedzieli że to niemożliwe) i urodziła zdrowego synka Co prawda brała jakieś hormony, które na czas ciązy musiał być zwiększone trzykrotnie i miała badanie krwi co 2 tyg i tak jej modyfikowali dawkę wg wyników Nie zdązyła na jodoterapie(to podobno odpowiednik chemioterapi) i zrobili jej po porodzie, lekarz była nawet w szoku bo obawiał się przerzutów na węzłach chłonnych, a ich nie było Ciąża zadziałała cudownie na jej organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Słonka :) my juz od 5 rano z otwartymi oczkami...ale leżałyśmy odłogiem :) Justysia-trzymam kciuki! Wanda, a spróbuj odrzucić makaron, mleko (kakao)--.ale nie jogurt / maslanke/twaróg naturalne, cukier, serki homo, chleb buały zamień na bułki ziarniste, i ogranicz (najlepiej odrzuc) słodycze...no i wszelkie zakazane rzeczy typu cola, kebab, pizza...w sumie tak się zywię , i od miesiąca +1kg, nawet gin mnie zrypała,ale wyniki mam w normie , więc wyluzowała...jak widać swoich kg ciut mam i jestem zadowolona ,że jestem na diecie cukrzuycowej, bo jak przestałam wymiotować, to zaczęłam jeść i szybko w niemal 3 miesiace nadrobiłam to co zgubiłam i jestem na dzis +1,8 kg ponad stan sprzed ciazy...co nie znaczy,ze zostanie mi kawałek skóry na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrzuce, ale dzisiaj mam mame w domu i obiecała mi pączki W przyszłym tyg. zrobię tę krzywą cukrową To sie dzisiaj jeszcze pączkiem naciesze Mam nadzieje ze jednak nie bedzie mnie czekala dieta- że to 75g glukozy to nie tyle 4 tosty Wydaje mi się, że staram się jeść rozsądnie, ale nad niektórymi zachciankami- np. wspomnianym przez Ciebie kakao nie moge zapanować, przynajmniej dopóki wiem, że nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, z całą pewnością starasz się jeść rozsądnie, bo raz,że jesz dla dziecka, dwa,że sama widzisz jak waga szybko potrafi w ciąży iść do góry...ale po prostu wolniej trawimy i jeszcze wolniej spalamy, dlatego nam sie odkłada (prócz Lovekrove, która biega na niemiecki i bije rekordy na basenie)...a jeszcze jak dojdą predyspozycje rodzinne, to jesteśmy całkiem w lesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra podobno ładnie wraca do normy jak się odpowiednio pielęgnuje czyli w ciązy mocno natłuszcza i nawilża a po intensywnie ujędrnia czyli masaż szorstką gąbką+dobry balsam ujędrniający Co innego wiara, że to coś da:) ja najbardziej boję się o piersi- bo znacznie się powiększyły i cały czas myśle o tych pomarańczach w skarpetach, duże piersi wogóle nie nadają sie do chodzenia bez stanika (bo są troche niżej niż byc powinny) a co dopiero po porodzie i karmeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda co do pączków...to paradoksalnie mogą one Ci nie podnosić cukru. wróg nr 1 to cukier , wróg nr 2 biały chleb. na mnie ciasto drożdżowe nie działa -moze drożdżowy pąćzek też Cię nie ruszy :) choć i w drożżówce i w chlebie jest pszenna mąka...oczywiście mówimy tu o pączku-dwóch , wiadomo,że domowe sa mniejsze...i bez cukru pudru...i jednego dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×