Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

no właśnie mnie też strasznie kusi ten basen, tylko boję sie infekcji no i M nie chce bo twierdzi, że sobie coś zrobie (jak mi dzisiaj działa na nerwy szok- mówi że jestem cięzka od rana, ale jak chce na basen to nie) jeju jaskiniowiec głupi niech mnie za szybe wstawi i wyśmiewa-krzywdy sobie nie zrobie a bede się czuła jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dla Juli, bo kopnęła mnie:) piersi ...trochę się wyciągnęły, ale i tak są miseczka C w granatowym i D w białym ...inne firmy... spadam, bo ja nadal z pandami pod oczami, a zaraz siostra mnie nawiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Laski:) Ja jeszcze przeżywam pieska widziałam jak ginie...ale nie o tym chciałam pisać. Chciałam Was zapytać idziecie W Święto Zmarłych normalnie na cmentarz? Jest u Was też msza normalna itd??? Ja dzisiaj upiekłam Sernik i Krówkę jutro mamy mały zjazd rodzinny z mojej strony ,a tak mi się nie chce jechać:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, mi się bardzo podoba :) chociaż osobiście nie przepadam za takimi kolorkami, bo nie czuję się w nich najlepiej :) dla mnie musi być kolorowo ;) ale krój i wygląd śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, ja chyba pójdę normalnie na cmentarz- jak będzie pogoda jak dzisiaj Wtedy coś tam zarzuce na siebie o kryję sie narzytką i już Bo z płaszczyka wyrosłam- szukam własnie jakiegoś Sukienka ładniutka, ja mam słabośc do ciuchów, uwielbiam sukienki i spódniczki, dlatego początkowo bardzo chciałam córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, a ja tam bardzo lubię zloty rodzinne :) i na pewno nie byłoby mi w głowie leżenie wtedy ;) chociaż nie wiem jak będzie, jak kiedyś będę na takim etapie ciąży, jak Ty teraz ;) kurcze, ale mi się dzisiaj nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jeszcze 38 dni Nam zostało:) Już wszystko mamy uszykowane nawet wózek stoi u Marysieńki w pokoiku:) Dziewczyny,ale bez Was nie dam rady jak nie będę miała czasu pisać w dzień to będę w nocy pisać:D Ale mam nadzieję,że Niunia będzie Aniołkiem jak jej mama(ja praktycznie budziłam się tylko do picia):D CO PORABIACIE???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :P nie chce się wychodzić na dwór :P a fotkę dostałaś :) ja to ta w niebieskiej bluzeczce z kotkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no teraz już wiem:P Oooo ktoś ma Lenia?:) Ja bym z chęcią poszła,ale....pięć kroków i bym miała dość:D A jak pomyślę,że jutro ten zjazd to mam serdecznie dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Leń to mój wierny przyjaciel :P hihihi :P oj przeżyjesz :) a to u Ciebie ten zjazd, czy wy gdzieś jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Czasami mnie nie będzie, bo wiadomo... mała niunia w pobliżu :) ale na pewno będę 5 na 12 godzin w ciągu dnia :) Siedzę w domu jak kura domowa - do pracy mi się nie spieszy, więc będę baardzo często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile mała ma???:) No ja też będę baardzo często choć może nie na początku jak urodzę,chyba że tak jak pisałam mała będzie grzeczniutka jak mamusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Moje Kochane Kobietki:P:) Mykam do łóżeczka jutro muszę dość wcześnie wstać i wyruszyć w podróż:( Będę dopiero w poniedziałek także nie zapomnijcie o mnie:) A i pamiętajcie,że dzisiaj Śpimy godzinę dłużej(tzn.kto śpi to śpi:( ) Ja muszę się M nacieszyć,bo wyjeżdża i będę sama :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( DOBRANOC Papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×