Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

hej:) przestrzegam bo mi ładnie cukier podniosło :) ale oczywiscie to ze na mnie dziala nie znaczy ze na kogos podziala...smakuje jak melon, jest slodsze.....a wyglada pomidorowato? (grafika w google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! nie zdołam Was doczytać ale mam nadzieję że wszystko ok z Wami :) Ja mam 3 dc. Niestety znów się nie udało. Już straciłam nadzieję i widzę to po sobie że tak to ujmę obojętnie do tego podchodzę. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale tak jest niestety :/ myślę że raczej w tym miesiącu wybierzemy się do kliniki. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
co do plamien to mi sie cykle sie wydluzyly zawsze po tabtelkach mam regularne a mi sie wydaje ze to przez to grzybice mi sie poprzestawialo przez 2 dni mialam brudne plamienia 3 dnia niby byl okres a 4 dnia dopiero przyszlo i dzis jest 1 dc i tu jest problem bo mialam isc do lekarza 12 dc a wyjdzie mi ze musze do niej isc 10 dc niewiem czy to cos da i czy bedzie widac jakis pechezyk dominujacy jak dzien szybciej skoncze brac clo tydzien pozniej bedzie 17 dc przyjmuje tylko w poniedzialki i wtorki dlatego niewiem co mam zrobic i niewiem kiedy mam isc a tak po ilu cyklach brania clo zaciazyliscie bo ja bede miala 2 miesiac i juz trace nadzieje ze cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Riolek ja przy ciąży którą straciłam za pierwszym, a przy tej za czwartym. Od trzech dni boli mnie strasznie przy pachwinach, że aż trudno chodzić...nie za wcześnie na takie bóle ? kończę dopiero 15 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przy pachwinach to wiązadła - czy tez więzadła macicy - dzdzia rośnie - i to wcale nie jest wcześnie na takie bóle :))). Riolek - kurcze nie wiem - u mnie w 11 dc widział już pęcherzyk ok 18 mm więc 10 też powinien widzieć, czy jest jakiś dominujący Co tam dziewczyny w weekend się działo?? I jakie plany na ten tydzień - która ma wizytę a która testuje lub coś planuje w kwestii prokreacji??? Do mnie wróciły chyba mdłości :)))))) - HUrrrraaaaa, przecież ból miednicy, wielki brzuch i bezsenne noce to za mało ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zawsze mozna dodac jeszcze pawiki, zgagę i ból sutków:D..mega zaparcia + hemoroidy, zawroty głowy,krwawiące dziąsła i krwawy katarek...ból zębów, pierwsze żylaczki lub rozstępy... Beti ...:) 15 tydz:) to wkrótce zaczniesz czuć ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - od dzisiaj jak bedę się źle czuła będę wzywała Ciebie byś poprawiła mi humor. Rzeczywiście lista tych, które mnie jeszcze czekają jest dłuższa niż ta które już mam. :) PS. wczoraj z pomocą lusterka obsłużyłam się sama - widać chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trzymajcie kciuki ide dzis na wizyte do lekarza, boje sie bo w nocy zaczelam znowu plamic i troche bardziej niz ostatnio :( Wiem ze usg mi dzis lekarz nie zrobi bo nie ma w tamtym gabinecie ale ma u siebie prywatnie i chce by najpierw sie zaznajomil z moja historia. Szwagierka do niego chodzila i mowila ze powinien jeszcze w tym tyg mi zrobic usg. Mam stracha. Snilo mi sie dzis ze do szpitala pojechalam. Biore duphaston 2x1 ale jak zaczelam plamic wzielam jeszcze luteine dopochwowo mozna brac i to i to? Po lutce szyjka sie podniosla i nie plamie. Lezec tez leze ciagle wczoraj caly dzien w lozku i skad to plamienie? Coraz wiecej mysle o tych krwiakach co mam zeby mi nie zaszkodzily na dziecko. Nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - można brać te dwa leki. Moim zdaniem to najlepiej działa luteina dopochwowa - jak możesz to może pogadaj z ginem czy nie możesz całkowicie na nią przejść. Będzie dobrze - napisz na którą masz wizytę i potem napisz co u Ciebie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam za tesciem ma przyjechac po mnie i mnie zawieźć lekarz przyjmuje dzis od 8 do 12 mysle ze na 10 tam bede. Zeby kolejki duzej nie bylo. Myslisz ze sama luteina by wystarczyla? Lekarz w szpitalu przepisal mi duphaston bo niby silniejszy i lepiej utrzyma ciaze. Chociaz ja zawsze bralam luteine dopochwowo i teraz ja biore jak pojawiaja sie plamienia a tak to lykam doopka. Ale mam stresa. zaczynam wariowac jak nie czuje zadnych objawow. A z objawow sa bole piersi, zgaga sie pojawila, wyczulony wech i problemy ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie moje bóle miednicy przy całym zestawie to nic :-) Asia też jestem bardzo ciekawa kiedy to nastąpi :-) Katiaa trzymam mocno kciuki za Ciebie, daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) Fajnie się macie z tymi objawami ciążowymi:):):):) Agula , nie poddawaj się. Wiem, że Ci ciężko, też chyba mam taką olewkę o której piszesz, tylko że nie do końca to tak działa. Ja niby olewam a jak przyjdzie co do czego, to wpadam w mega dół....tak jak ostatnio. Na szczęście mój ostatni dół już zakopany i dalej próbuję. Dziś owulacja więc weekend był baaaardzo przyjemny :D:D:D:D:DD: Justysia :) Pewnie już siedzisz jak na szpilkach:D:D: Ja skok miałam dziś ładny, ale nie zaznaczę bo serwer enpr padł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
tu jest problem bo w ostatnim cyklu mialam 16dc dopiero 13 mm to za malo a jak pojde 10dc to ile bedzie chyba 5mm powinien byc jakis dominujacy i tak pomyslalam ze moze mi da na rosniecie pechezyka cos zeby uroslo a pozniej pregnyl na pekniecie a mam takie pytanko czy przy monitoringu powie mi czy byla owulka w poprzednim cyklu nie chcialam brac jakiegos leku bo bylam zdziwiona ze mam pechezyki i hormony dobrze wplywaja na moj organizm jak przez cale zycie nie mialam owulacji to myslalam ze peknie a jak nie to w tym cyklu zaczynam brac te wszystkie rzeczy oczywisie jak peknal czy nie mam grarancji ze tym razem nie pojdzie tak sucho ja myslalam ze odrazu sie zachodzi w ciaze po clo a nie tak dlugo sie czeka a ktos tutaj po clo nie byl wciazy i ten lek nie pomaga bo w niektorych forach nie dziala to na koiety dlatego jestem zmarwiona tym ze u mnie tez nie zdziala cudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek każdy organizm jest inny, i każdy może inaczej reagować na clo. Jednym mogą ładnie rosnąć, a innym nie, nie ma reguły. Wszystko zależy z czym ma się problem przy zajściu w ciążę...jeśli to tylko ( albo aż ) brak owulacji, to powinno się udać, ale jest przecież szereg innych zależności, bez których ani rusz...np.drożność jajowodów, właściwości nasienia, te wszystkie hormony i masa rzeczy o których pewnie nie mamy pojęcia :-( Ja na początku nie wierzyłam, że się uda za 1 razem to się udało, potem myślę sobie, że są szanse - to 3 cykle i nici. Jak zaczęłam wątpić, że może się znowu udać, to się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ginka powinna Ci powiedzieć, czy owu była. Tak mi się przynajmniej wydaje, z tego co kojarzę, to jakiś płyn się gdzieś zbiera i po tym widać. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny U mnie to było tak- brałam clo (3 cykle)bardzo kiepsko rosły pęcherzyki. lata starań. 1 inseminacje miałam w maju tego roku - nieudana w czerwcu miałam laparoskopię i histeroskopię (jajowody przyrosły do miednicy i zrosty po cesarce) 2 inseminacja lipiec tego roku - nieudana Misiączka 28 wrzesień poszłam do gin w 8 dniu cyklu były 2 pęcherzyki 5 i 6 mm myślałam że nic z tego od 12 dc zaczęłam pić zioła ojca grzegorza mieszanka nr 3 miesiączki już nie dostałam - 2 testy siusiane pozytywne, 2 listopada beta 7348 4 listopada beta 10783. jutro mam wizytę widziałam już pęcherzyk ciązowy teraz czekam na zobaczenie zarodka. Biorę duphaston .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
maz robil badania ma dobre tylko ja mam problem kiedys mialam w przysadka mozgowa ale wyniki sa dobre no i czasami prolaktyna byla ale jej tez nie ma wszystkie hormony sa wporzadku lekarz stwierdzila brak owulacji i leczenie 6 miesiacy a jak sie nie uda to zabieg na jajniki a tak nie mam nic innego zadnych chorob no oprocz dlugich cykli grzybice i raczej to wszystko na dzien dzisiejszy jest brak owulacji nie chce zwiekszac mi lekarz tabletkach bo nie chce zeby torbiele powstaly no i zapomnialam o mocnej nadrzerki i tak to nic innego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia gratulacje :-) Riolek połowę sukcesu masz za sobą. Dużo już wiesz co i jak u Ciebie a to najważniejsze. Teraz na spokojnie czekaj na kolejne cykle z clo. Jeśli masz możliwość to wyjedź gdzieś na mały urlopik, taki relaks dobrze działa. Ja w obydwie ciąże zaszłam po urlopie, a dokładnie na każdym z tych dwóch urlopów miałam @ a kolejnej już nie doczekałam. Staraj się jak najmniej stresować, bo to też bardzo źle wpływa na płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek - tak jak pisze Beti - czy w tym cyklu była owu ginka pozna po płynie w zatoce Douglasa, ale czy w poprzednim cyklu była owu to ci już nie powie - nie na podstawie monitoringu. Gdybyś miała progesteron zbadany 7dpo w poprzednim cyklu to może tak. Rilek - ja bym szła na to clo i penygryl - starasz się już trochę, hormony uregulowany, M zdrowy - może kwestia obudzenia organizmu - clo było by chyba w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. Jeżeli nie uda się to w tych 3 cyk;lach to clo super stymuluje jejniki tez do samodzielnej pracy tuż po zakończeni kuracji nim (podobnie jak antykoncepcyjne). Są przecież dziewczyny, którym w cyklach clo nic nie wyszl a wystarczyło odstawić. Trzymam kciuki. Katiaa - to czekam na wyniki wizyty. Kurcze te ciąże z wątku są takie trudne - chodź takie wyczekane. Dziewczyny jak bardzo trzeba chcieć dzieci by przejść i zostać nadal silnym po tym co większość z Was przeszła. Podziwiam i dajecie mi siłę jak nic na tym ziemskim padole :)). Hania - silna jesteś i jaja masz jak mało, który facet na tej ziemi - takim kobietom zawsze się udaje - prędzej lub później ale się udaje. Trzymam za Ciebie kciuki.. Za resztę też :))) Moje supermenki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Witam dziewczyny:) RIOLEK co to jest to "clo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Pytam dlatego że jestem na Castagnusie i mamy czas 90 dni na zajście w ciążę. I tak z ciekawości chciałam się dowiedzieć co to jest to "clo" ? A jakaś już mamusia była na Castagnusie? a jeżeli tak to po jakim czasie zażywania go zaszłyście? :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
roma01 clo to jest clostibegyt to jest na owulacje zeby miec a tak wszystko sie pokickalo dzwonilam do lekarza i mam wizyte dopiero 22 listopada w 17 dc bo nie ma miejsc szybciej i teraz sie zastanawiam czy to nie za pozno i czy dostane ten pregnyl na pekniecie w 17 dc czy to juz bedzie za pozno nacokolwiek jestem wsciekla jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma, ja zaszłam po castagnusie i oeparolu , chyba w 85 dniu sie zorientowalam...na poczatku sumiennie bralam 2 tab(waze ponad 60 kg), w chwili przytycia w ostatnim miesiacu łykałam po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) a mnie chyba coś bierze, bo coś mi nosek zatyka co jakiś czas :( Wczoraj też jakoś dziwnie się czułam, prawie na całym ciele (oprócz nóg) przy każdym dotyku miałam wrażenie jakbym miała zakwasy... A na plecach i szyi w szczególności. Dzisiaj już tego nie czuję... Nie mam pojęcia od czego to się mogło wziąć... Ech, mam nadzieję, że to jednak tylko fałszywy alarm i nic dalej się z tego nie rozwinie... Riolek, ja teraz do piątku czekam na wynik pierwszego cyklu z clo... U mnie w 12dc były 4 pęcherzyki - w lewym po 13mm, a w prawym po 14mm :) a skoro ostatnio w 16dc miał 13mm, to myślę, że jak teraz masz wizytę 17dc to nie powinno być za późno :) a pregnyl i tak jest podawany nie wcześniej niż wtedy, gdy pęcherzyk będzie miał co najmniej 18mm (tak mi mój gin mówił)... A clo ma za zadanie sprawić, żeby pęcherzyki rosły (i u Ciebie był ostatnio, więc zadziałało), a to czy się uda, czy nie to zależy jeszcze od wielu innych czynników... Tak jak pisze Beti :) Love, weekend minął szybko jak zwykle, no i ja czekam na piątek, żeby zrobić test... Boję się trochę, ale jednocześnie nie mogę się już doczekać :P a może to u Ciebie to tylko jakaś chwilowa niestrawność i stąd te mdłości :) oby szybko minęły :) Asia :D Ty to umiesz pocieszyć :D :D :D Katia, ja też trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze :* grunt to nie poddawać się :* Hania, siedzę i czekam z niecierpliwością :) a Twój skoczek ładny :) i oby tak dalej rosło i później dłuuuuuuugo się trzymało :) a co do serwera enpr, to jak on pada, to wchodzę na owulator.pl i tam jest wszystko to samo i tylko trzeba się zalogować swoimi danymi z enpr :) tak też robiłam przez ostatnie 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zastanawiam się czy bromek i doopek nie poprzesuwały mi trochę cyklu. W sobotę (10dc) bolał mnie prawy jajnik jak diabli, aż zginało mnie w pół. Zastanawiam się, czy to przypadkiem nie była owulacja. Trochę jednak chyba za wcześnie, bo cykle mam 28 dniowe. Jakby co przytulanie było rano w sobotę. Za to w niedzielę wieczorem M obraził się na mnie przez naszego sierściucha. Mamy wyjątkowy zbzikowanego chomika, który nielubi się z M z wzajemnością. Nie dość, że dranica drze się jak diabli. To na dodatek jej ulubionym sportem jest gryzienie prętów w klatce, kiedy M ogląda telewizje wieczorem. Hałas jest jak diabli, a M ma wtedy mega nerwice i drze się na mnie. Odgrażał się ostatnio, że nakarmi sierściuchem jakiegoś głodnego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Oj Kobietki, dopiero doczytałam.....Wy to jesteście jajcary jedne......opowieści o sposobach depilacji .......... bezcenne:D:D:D:D:D Justysia nawet nie wiedziałam, że enpr dwa dni nie działał.......no wiesz byłam zajęta :D:D:D:D: Lovekrove, dziękuję Ci....ładnie to napisałaś. Wierzę że coś w tym jest i się doczekamy. Życzę Wam, żeby Wasze ciąże do końca przebiegały bez przykrych objawów !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, Tobie można teraz wybaczyć, że nie wiedziałaś co się wokół Ciebie dzieje :D :P a enpr przestało działać w sobotę koło 15-16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Jajcarki;) Czytam i doczytać Was nie mogę. Przez week jak zwykle nie piszę a po nim nadrabiam. Co do golenia się TAM:P:P to ja goliłam się sama, przy końcu jechałam już na wyczucie ;P i pozbywałam się wszystkiego;)co tamrosło;) takjest lepiej ptem przy pielęgnacji krocza i myciu. A co do Mnie i Maluszka (zaczynamy 19 tc :):) ) to już 4 dzień mam codzienne bóle podbrzusza, pod koniec dnia czuję ciągnięcie, kłucie, i wielką ochotę na to by leżeć, niewiem czy to od tego że z 4 tabl luteiny przyjmuje teraz 2 tabl, czy od tego że tak z dnia nadzień macica się rozrasta.....ehhhh, na szczęście dzidzka się rusza i to jest pocieszające. 3 majcie się cieplutkooooo;* idę poleżeć do M:) i muszę w końcu zająć się książką bo doczytać jej nie mogę.paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×