Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zora nie wiem, mi kazała wybierać witaminy zawierające dha, albo dha+witaminy osobno. Asia pisała,że też brała, chyba,że źle zrozumiałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mnie się wydaje że jak masz w wit DHA to już nie ma sensu jeszcze kupować witamin z samym DHA- bo powójna dawka nic nie da. Im więcej chemii tym gorzej. Same kwasy możesz naleźć w rybach, ewentualnie jeśli jesz ich mało (zresztą tez nie wiadomo jakiej są wrtości) możesz pić tran Ale to tylko moje zdanie Mnie gin kazał tylko wybrać jedno opakowanie elevitu, gdy MAluszek wolno rósł- ale jak podkreślił tylko dla mojego spokoju Jest przeciwny witaminom, bo mówi, że z moją budową nie dam rady urodzić wielkiego dziecka-a takie ponoć rosną po wit sztucznych Biorę żelazo i magnez, wcześnie do 3 m brałam kwas foliowy A DHA sama rozważam ze względu na wzrok- ja jestem krótko widzem, u męza w rodzinie jest astygmatyzm, ale bez konsultacji z ginem nie próbuje Tylko nie sugeruj sie proszę mną, bo jak pisałam mój gin jest człowiekiem starej daty, ma swoje twarde poglądy, których nie przeskoczysz Może Wam akurat te witaminki sa potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane. Wanda, mnie tez się obiło o uszy z tym wielkim rozmiarem po wit.!! Ale mój gin nic o tym nie mówił. A nie napisałam wam: przybył mi kolejny kilogram :) Ważę 54 z kawałkiem. TAk, tak, tak - teraz wielkie oczka robicie.. Nigdy nie ważyłam więcej jak 53 kg!! Po poronieniu schudłam do 46 chyba i nie moglam wrócić do swojej wagi aż do zajścia w kolejną ciąże. Gdy zrobilam test, ważyłam 50kg!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa buziaczki urodzinowe 🌻 taa...brałam dha i tran osobno (jak sobie przypomniałam), nie miałam ich chyba w składzie ogólnym witamin, których tez nie jadłam , bo wymiotowałam po wszelkich wit.,...ryb raczej nie jadłam,bo latem dorsz sie koci i jest niesmaczny..wogóle latem ryba jest niesmaczna. no i jem tylko dorsza, flądrę lub śłedzia jesli chodzi o smażone, łósoś , makrela, szprot,pstrąg wędzony...a reszty nie uznaję. Zora...ręce opadają spadam robic cisnieniew oku...za radą Małgosi...oj,chyba bęe miala, bo mnie nerwy wzięły, bo chyba dzis czegos ważnego dla nas nie załatwimy wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora 46 to ważyłam sporo przed ślubem, w okolicach ślubu ok.50, a teraz po dwóch latach przed ciążą ok.60 :-( a teraz ok.63 :-( Źle się z tym czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelam focha....63 kg to ja ważyłam hmmm jakis czas przed ślubem :) juz kiedys pisalam ile mam na liczniku..ale pocieszam sie ,ze w ciazy mamstałą wage ok. spadam, bo mezus juz wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) niech Maluszek będzie łaskawy dla Mamusi i nie kopie za mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie chciałam Cię urazić, wybacz proszę... Lovekrove pisała, że bardzo ładnie wyglądasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, który dziiaj jest? :) 9 czyli czekamy do piatku i a ni chwili dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie przesadzaj!! Ja jestem szczupła -mam dosłownie figurę gimnazjalistki i nawet teraz czasami się zdarza że ktos mnie bierze za gówniare i mówi mi na ,,TY'' -co mnie doprowadza do białej gorączki :P Widząc wasze fotki, pomyslałam: ,,no ,one wyglądaja jak kobiety a ja jak dziewczynka!'' Każdy robi wielkie oczy gdy mówię ile mam lat bo nie wygladam przez tą figurę dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamiętajcie że kości też sporo ważą + tłuszczyk itd. I tak jestesmy Piekne!!!!! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja przed lecZeniem castagnusem i duphastonem miałam 47 kg Teraz nie ptrzyzna sie ile, bo co prawda w karcie ciaży przybyło mi 9, ale w chwili jej założenia- czyli pomiesiącu lezenia, zajadania mdłosci i sotsowania 6lutein i 3 doopków- nie misciłam sie w żadne spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że chociaż nie jestem zbyt niska. Mierzę 168cm bo by mnie wzieli za przedszkolaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szczuplaki jesteście :))). Ja przed ślubem 57 - 3 lata temu 53 - 2 lata temu 59 przed ciążą 69 teraz - w 29 tc to się nazywa rozwój osobisty :)))). Właśnie zrobiłam zdjęcia - nie ma chyba takiej tragedii. Na diecie przytyła 0,5 kg a to prawie miesiąc - jeszcze podejrzewam, że gdzieś z 4 kg przytyje - w sumie w ciąży przytyje 14 kg. Na szczęście u mnie dużo mięśnie ważą :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mezus robi obiadek a ja was podczytuje. Co do wagi ja waze 47 przy wzroscie 155 :) Najwiecej chyba wazylam 51kg. Lecz wcale szczupla nie jestem mam wystajacy brzuch a teraz w ciazy niby brzucha ciazowego nie ma lecz jelita chyba rozpychaja mi brzuch ze jeszcze bardziej wystaje. Co do witamin ja na razie nie biore jeszcze zadnych tylko doopka i kwas foliowy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3572c7cbd6c9f177.html :):) Hej kochane Kobitki. Muszę to napisać, jakaś menda zalogowała się na moim pseudonimie KALA85, i dziś nie mogłam wysłać żadnej wypowiedzi, nagryzdałam tyle i nic, musiałam się zalogować na KALA8585 więc to JA jakby co...no co za małpa jedna. Asiu Kala ma się dobrze, siedzi i żre:):P:P i Was czyta, nie mogę tracić limitów neta bo mamy iPlusa, a muszę przejść przez duzo slajdów w necie, mąż robi kursy dla kierowców, a żonka siedzi i patrzy, nawet nie można tego przesunąć, więć jak się kończą to klikam tylko dalej...ale bezsens;/;/ jeszcze na dodatek w klatce ktoś remontuje mieszkanie ..kur... wiercą już 3 dzień szału ożna dostać, najgorsze jest po obiadku gdy chcemy drzemać z M....MAM DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no ile można;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie jestem już pomarańczowa, aż mi dziwnie.........;/;/ teraz pewnie będzie na MOIM pseudo wysyłać jakieś porąbane wypowiedzi;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Asiu, miło że pytasz :) U mnie niestety bez zmian, dalej mdłości i nieludzkie zmęczenie, na nic nie mam ochoty i kładę się spać o kilka godzin wcześniej jak zawsze. Uświadomiłam sobie, że jednak tabletki Mamma Mamarin działały coś tam gdyż wczoraj się skończyły i mdłości były bardziej nieznośnie ...staram się teraz ratować witaminą B6 i herbatką z imbirem :) Justysiu, ale piękny ten Twój wykresik, prawdziwy rasowy trójfazowy wykres :) Co do pielęgnacji pępka u maluszka to niestety też będzie mnie to stresować :( Mojemu synkowi pomimo przemywania pępka kilka razy dziennie zrobiło się zapalenie (może czymś go zainfekowali przecinając pępowinę :(). Kiedy zauważyłam, że pępek koszmarnie zaropiał pojechałam na ostry dyżur i niestety zatrzymano już nas w szpitalu. Spędziłam tam z synkiem 2 tygodnie (bakterie dostały się już do krwi więc był to początek sepsy :( i naprawdę mało brakowało) i nie wspominam tego dobrze. Jak synek zasypiał to go wybudzali, wieczne przekłuwanie wenflonów a ja ryczałam razem z nim, po szpitalu zrobił się bardzo nerwowy :(, do tego złapał tam szpitalnego wirusa i miał zapalenie ucha, mnie też szpital uraczył krążącym tam wirusem jelitowym i tak się strułam jak chyba nigdy w życiu ....brrrr). Mam nadzieję, że tym razem pępek maluszka nie wykręci mi takiego brzydkiego numeru ;) Co do ruchów to ja pierwsze w 1 ciąży poczułam dość wcześnie bo już w 17 tygodniu ....ale chyba tylko dlatego, że doświadczona już "macierzyńsko" siostra bliźniaczka :) wytłumaczyła mi jakie to dokładnie jest odczucie więc wiedziałam "pod jakim kątem" wsłuchać się w swój organizm :) Monia, wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa pora wpisać się do forumowej tabelki :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 0.............1-3.11 Roma01.................25.......małopolskie.........6... ...........9-11.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie.................Dz............06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH.......17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.........................03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom........................30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie.......................08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH...........19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie......................03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie......................06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie......................22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 👄 👄 No Araguaia - ten pępuszek to u Was masakra. Chyba Mikołaj ma czkawkę :))) - czuję regularne puknięcia w brzuchu i brzuch lekko podskakuje - tak ok 10 min - to chyba czkawka ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia :) na temat wagi to ja sie nie wypadowiadam bo brak słów u mnie :( a kiedyś byłam fajnie chuda :( kupiłam dla Synka czapeczke na wyjście ze szpitala :) Kala piękny brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, na 100% czkawka :), mojego Krzysia jak jeszcze siedział w maminym brzuszku też często męczyła, śmieszne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę, że nie tylko ja mam problem z wagą. Mam tylko 160 cm i obecnie ważę 61 kg. Nie powiem, żeby było mi z tym dobrze. Tylek strasznie urósł mi po tabletkach anty, nie licząc tego, że jestem łasuch. Jak szłam na studia ważyłam niecałe 50 kg i mogłam ubrać się w Smyku. Dwa lata temu przed ślubem udało mi się zbić do 58 kg, a potem znowu do góry. W styczniu ważyłam ponad 63 kg i myślałam, że się załamie. Na szczęście udało mi się do wakacji trochę schudnąć. Najgorzej, że po tych lekach znowu waga idzie w górę, ale czego się nie robi, żeby mieć dzidzie. Jedyny problem to taki, że mnie przeważnie idzie wszystko w biodra i biust. Obecnie mam 70G-75E i zakup biustonosza jest dość trudny, nie licząc bluzek które się nie dopinają w biuście. Jak zajdę w upragnioną ciąże to mleczarnie będę wozić chyba na taczkach. Biustonosz to chyba będzie namiot kilkuosobowy. Na dodatek jestem bardzo często brana za małolatę. Mam chyba taki typ urody, bo do dziś mam problem z zakupem głupiego piwa. Bez dowodu ani rusz, a potem mają głupią minę jak zobaczą datę urodzenia. Czasem to, aż mi się chce płakać ze śmiechy przez to. Ostatnio na jakimś kursie usłyszałam, że jestem wyszczekaną gimnazjalistą. Myślałam, że padnę po tym tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze było jednak jak poszłam na studia, a koledzy z pracy mojej matki dawali mi 12 lat ;) stwierdził, że nie będę ich uświadamiać. M kiedyś stwierdził, że wsadzą go za pedofilie bo wyglądam jak przedszkolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia, tak jeszcze 2 dni czekania... I raczej dłużej nie wytrzymam z nietestowaniem i w piątek na pewno zrobię :) mam nadzieję, że będzie pozytywny... Boję się trochę tego testu :( Zorka, z tym młodym wyglądem, to już tak jest, że na początku się na niego narzeka, ale z biegiem latek będzie to na pewno dużym plusem :) mi też nikt nie daje tych 23 lat, które mam i dziwią się jak mówię, że kończę już studia :) Love, ja też poproszę Twoje zdjątka z brzuszkiem :) na pewno są śliczne :) Kala, śliczny brzuszek :) Araguaia, to prawda wykresik ładny się zaczął robić, ale teraz się boję się że jutro już tempka będzie niższa i nie będzie tak ładnie się trzymał... Ale pożyjemy zobaczymy co będzie :) mam nadzieję, że te 11 i 13 przyniosą mi szczęście :) (11, bo w piątek jest 11.11.11r, a 13, bo to mój 13 cykl starań, 13.10 miałam pierwszy dzień cyklu, a w piątek będę miała 13 dzień wyższych tempek :P ) netta, to faktycznie niezłe przeżycia miałaś w związku z młodym wyglądem :) a można spytać z którego jesteś roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, nie przejmuj się jak tempka spadnie, sama zobacz, że u mnie po skoku zleciała trochę w dół http://enpr.pl/1712, w ciąży rośnie i progesteron i estrogen, piki jednego i drugiego powodują wahania tempki. Trzymam mocno kciuki, wykres wygląda naprawdę obiecująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie mnie w piątek nie będzie :((((( JUsta jak ja się dowiem :(((. Chyba, ze zrobisz go rano i napiszesz - to zdążę :))). Mam dobre przeczucia - oj mam Justa daj adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja chcę już piątku!! :P i chcę zobaczyć II kreseczki na teście... ja chyba zawału dostanę jak będę czekała na wynik testu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88 jestem rocznik 84 :) a mimo to ostatnio nie chcieli mi sprzedać bez dowodu nawet piwa Karmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×