Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Chyba Was na porodówkę też zabiorę!:) Wecie co z dnia na dzień coraz bardziej się boję ciekawe jak to będzie...:(Jeszcze tylko 27 dni!:( Na wizycie ciągle to samo bada i wszystko okej.Rodzić będę siłami natury.:(Aha ten moj M się nasłucha pewnie odechce mu się drugiego dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love taki dziwne no nie :) a i jestem tego samego zdania co Twój m :) :) :) mój chyba nie lubi jak ide spać i położe sie na prawym boku to takie sie wierci i mam wrażenie jakby nie umiał sie obrócić na bok czy jak :D nie wiem czy Wam pisałam ostatnio jak wstawałam o 5 rano i tak mi sie nie chciało tyłka ruszyć to młody zasadził mi takiego kopa że mało co popuściłam :D pierwszy raz taki kopniak i to po lewej stronie bo zawsze czuje go po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii - żadnego sushi. Moim zdaniem wędzone mięsa (ryby, wędliny) też odpadają - o ile się orientuję to one są wędzone dymem i nie poddawane obróbce termicznej - ale mogę się mylić. Na początku jest ciężko przez dolegliwości ciążowe. Dużo odpoczywaj i przestań się zamartwiać bo nie masz czym - naprawdę - nikt tutaj Ciebie nie pociesza tylko piszę jak jest - nie masz powodu. Leż bykiem i czekaj aż przejdą mdłości :))) - wiem coś o nich miałam do 16 tc. Potem już tak do 30 tc jest super samopoczucie :)))>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola u mnie wizyta też tak samo wygląda:ciśnienie,waga,badania na fotelu,potem usg dopochwowe szyjki,potem normalne itp oho znów zgaga sie odzywa,mleko pójdzie w ruch :) czasem tak serce mi kołacze,mierzyłam ciśnienie to miałam 131/71 a puls 96. Zawsze mam niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa ojjj ile ja razy piłam mleko,ale teraz mam to już z głowy!:D Za to wc tam najczęściej chodzę:P Jestem już prawie przy samej końcówce a wiecie ze ciagle nie moge patrzec na pomidorówkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wc to też mój przyjaciel :) dobrze,że mleko pomaga na tą głupią zgage. Heh a mi smakują tylko kotlety z kurczaka,ewentualnie na jakiejś imprezie spróbuje innego mięska a tak to nie i koniec. Czas iść sie na balsamować i przed tv :) miłego wieczorku papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :-) Fajnie Wam ze wiecie co macie w brzuszku. Mnie każdy ruch cieszy, a najlepiej jak wczoraj M położył ręke to 4 razy skopało haha ja mówie widzisz boi sie Ciebie :-P a jak zabrał to sie uspokoiło bardziej. Fajnie Ci Karolka, ze blizej niz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Pokaże Wam (która bedzie chciała:D)jakie mi m zrobił zdjecie widac raczke niuni na brzuszku:D musi zgrac na laptopa. Ja tez uciekam pod prysznic i do wyrka czekac na Moja druga połówkę:) DOBRANOC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove- wiem że sushi odpada, i łosoś na suroweo i wędzono też :( myślam, ze sie myle, a jakbym wzieła takie cienkie kawałki i w mikrowafi na 2 minuty, to one są jak ugotowane to juz chyba można? :) Nie mam na nic ochoty do jedzenia musze sie zmuszac, a to na co mam to nie moge :) ehh Karolina- mi twój wózek się podoba, co prawda, ja różowego bym nie wzieła, bo chciałabym by był uniwersalny, bo marze, że bedziemy miec chłopca a potem dziewczynke, a ten drugi to kiedyś oglądałam z M i on powiedział, że to jest wózek jak w filmie dziecko rosmary nie wiem jak się pisze. Moim zdaniem bez sensu jest wdawac dużo na wózek, ważne by był dobry i solidny i łatwy w obsłudze, przecież kase jest na co wydawatac jest tyle pięknych ubranek dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...samobójstwo to jest cos nie do ogarnięcia dla mnie...jakos jestem w stanie zrozumiec osoby, które odpuszczaja leczenie, poddaja sie, godzą sie na swoj los...ale JAKĄ odwagą trzeba sie wykazac...odwagą?...desperacją?...co musi tkwic w takiej osobie...jak wielka niemoc wyzwolenia sie z pustki Agusiiiii28...tez mialam fazę na łososia :)...na chlebku z masełkiem :) Karolina - wózek jest Twój i będziesz nim jezdziła czy sie komus to podoba czy nie!!!!! idziemy meza tulic :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, bo raz czytam, że można raz że nie, czy można jesc takie kupne nalesniki ze szpinakiem i tam jest w nich ser feta- tak mi się wydaje, są pyszne i nie ma tylko ze szpinakiem, co o tym myślicie ? Nie mam co jeśc :( od wszystkiego mnie odrzuca, jem na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fetę można gdy jest z pasteryzowanego mleka - większość polskich feta jest właśnie z takiego mleka. Te zagraniczne w większości nie są. Zrób sobie sama naleśniki ze szpinakiem i dodaj odpowiedni ser feta - czyli z pasteryzownego. Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hej czytam was o tej toksoplazmozie i zastanawiam sie czy to powoduje ze nie zachodzi sie w ciaze slyszalam ze jest ciezko i trzeba uwazac tym bardziej jak zajdzie sie w ciaze bo tak przynajmniej miala kolezanka i miala ciaze donoszano i ciezko jej bylo musiala ciagle lezec jesli by nie uwazala to by mogla stracic a pozniej to juz moze nie miec dzieci przynajmniej tak lekarz jej mowil ale wszytsko sie dobrze skonczylo urodzila a teraz zastanawiam sie czy ja przypadkiem nie mam jak mam 2 koty w domu jak zaczelam mieszkac na wsi bo kiedys nie mialam tego w bloku i jak myslicie mozna ja miec czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie wydam staroswiecka bo takie starodawne wozki mi sie podobaja :P lecz i tak bede wybierac inny przy zakupie ale nie powiem tamte maja taki swoj klimat i mnie sie on podoba. Chcialabym miec taki ale sadze ze nie jest praktyczny na nasze czasy. Ani do samochodu wlozyc ani do mieszkania w bloku bo do windy sie nie zmiesci. Beti wspolczuje takiej smutnej wiadomosci. Ide ogladac dalej program "porodowka" na TLC. Pozniej was doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już dawno wstaliśmy:):) właśnie po śniadanku i trzeba będzie się zabrać za małą robotkę...zmycie kuchenki gazowej, jak ja tego nei cierpieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Wpada koleżanka z synkiem i trzeba się ogarnąć:) No i w końcu słońce widać, tyle dni zamglonych było;/;/ Buźkiiiiii:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie tym...było tak,a potem przestaja pęczniec...i sie zatrzymały u mnie na malutkim d , ktore czasem jest c...potem robia sie ciezsze (?) i troszke wisza w porownaniu z b/c jak sprawy w administracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - Asia ma rację - cycki to robiły i u mnie co chciały - raz bolały - potem flaczały - teraz one mają swoje oddzielne życie - daj im żyć !!!! Nie martw się :))) W którym Ty jesteś tygodniu?? Gdzie suwaczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, toxo nie utrudnia zajścia w ciąże ale jest niebezpieczne dla zarodka/dziecka bo ,,... 10 % zarażonych prenatalnie płodów rozwijają się różne objawy kliniczne, czasami w postaci tzw. triady Sabina Pinkertona wodogłowie lub małogłowie, zapalenie siatkówki oraz zwapnienia śródmózgowia, któremu towarzyszy znacznie opóźnienie rozwoju umysłowego dziecka. Toksoplazmoza wrodzona może również powodować hipotrofię płodu, małopłytkowość, powiększenie wątroby i śledziony. Poronienie samoistne lub obumarcie wewnątrzmaciczne występuje w przypadku zakażeń wewnątrzmacicznych w pierwszym trymestrze ciąży...'' -info z maluchy.pl Karolina, widziałam juz taki wózek ale w innym kolorze. Jest cudny :) Kolor też ładny. Ja np.nie będę miała niebieskiego wózka bo po co komu wiedzieć co urodzialam :P Nie wiem dlaczego ale te fioletowe mnie się podobaja. Nienawidzę za to tych rudo-pomarańczowych. Ale to tylko moje zdanie a kto chce niech taki ma :) Ten Twój wózek to z tych mniejszych, tak?? Ja zdecyduje się na większy (nie wiem czemu) - może to przez te dlugie girki synka hehe :D Mam zdj usg synka i jego siusiaka :D Śmieję się bo niby maleństwo a siurek dobrze widoczny. Jak znajdę czas to wstawię na fotosik i dam wam link. Karolina, ja poprosze zdj z rączką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę, proszę, proszę!! Z M ostatnio rozmawialiśmy że będzie wlasnie można zobaczyć rączke lub nóżkę przez brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja tez dzis tak mam ze piersi mniej bola. Ja wlasnie wrocilam do domu bylam w pracy po wyplate i wstapilam do KFC na male co nieco :) Kregoslup mnie boli od chodzenia. Teraz pozmywam naczynia i ma kolezanka wstapic i bede reszte dnia lezec bykiem. Ale fajnie bylo wstapic pogadac z kolezankami z pracy,szefuncio tez byl i jaki mily :P ale i tak ma szczurkowaty charakter(szef). Asia a ty co dzis taka zamulona :P Len cie dopadl? No ladnie ,ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, to masz tak jak ja. Juz od początku ciązy mam bóle pleców gdy duzo chodze lub dlugo stoję. Czasami czuje jakby walec mi po plecach przejechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz narzekałam na swoje cycki?? dzisiaj byłam kupić stanik,(niedługo tylko te wielkie babciowe bęa w stanie zmieścić moje dorodne donice) jestem coraz wieksza- moje rosną bez przerwy...i wcale mnie to nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dziewczyna na forum lutówek napisała, że jest mama Aniołka- urodziła 26, zmarło27 normalnie lęzki mi się w oku zkręciły Nie wyobrażam sobie teraz gdyby mojemu Synkowi miało się coś stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda haha tez bylam na miescie, bo i tak musialam wyslac paczke i wstapilam zobaczyc zmierzyc staniki, bo wiedzialam ze na mierzeniu jednego nie zaprzestane :-/. To juz mialam ochote zwatpic,ale dobrze ze poszlam ze swoim M to on mi pomogl co rusz mi tylko donosil i donosil, dobrze ze tam pracuje kolezanka mojego kolegi z pracy, bo az troche wstyd tyle mierzyc. Ona wie, ze w ciazy to i wyrozumiale podeszla do sprawy. Mowi ze pobilam rekord mierzenia stanikow he. Tak tak fajnie miec cyce jak donice, ale nie do przesady. dobrze, ze choc 2 wybralam czarny i niebieski, wolalam bialy ale lepszy rydz niz nic :-). Wychodzac mowie, ze jeszcze troche a bede bez chodzic wow jaka oszczednosc, albo tak jak piszesz bielizna babcina nam zostaje. Ja nosilam rozm 80C to teraz 85. Tylko ze ja nie kupuje specjalnym sklepie z bielizna tam bym wydala 50zl pewnie za 1den stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bez chodzić nie daję rady- one są bardzo cięzkie A poza tym babka mi powiedziała, że obwislę to się właśnie robią od chodzenia bez stanika(jak u kobiet z afrykńskich plemion ojoj) Cholera jestem dzisiaj bez przerwy głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×