Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Wanda - z tego co się orientuję to trzeba uważać jeszcze na Tako - podobno swego czasu pękały stelaże - czyli Twój koszmar by się spełnił - dużo jest ich na ulocach - może ten nowy model warrior jest lepszy - nie chcę zniechęcać. Dzisiaj mija miesiąc na diecie :))). Właśnie dowiedziałam się, że dziewczyna na forum cukrzycowym urodziła dzidziusia z dużym językiem :((( - późno wykryli u niej cukrzyce i podobno to jest przyczyna. Martwię się bo mój mały na ostatnim filmie usg też swój język wystawiał. Boże jak mało trzeba by stało się nieszczęście - ten chłopczyk będzie miał wadę wymowy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda-to czekam na wynik! Lovekrove...a cos wiadomo co lekarze proponuja ,zeby go zmniejszyc? mozliwa jest plastyka? babeczka powinna udac sie juz teraz do porsdni psych-ped (ale musi trafic na dobrych logopedow, wiec nie zaszkodzi odwiedzoic 2-3 takie placowki) aby zaczac wczesne wspomaganie logopedyczne, tzn.oni pod wzgledem wymowy nic jej nie podpowiedza na tym etapie,ale cos doradza w sprawie karmienia,zeby sutek/smok sie odpowiednio ukladal, bo to profiluje jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem zbyt dużo bo ona dopiero urodziła i napisała o tym jednej z forum :))). Coś tam w szpitalu badają ....... Nie wiem, nie znam szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zazdroszczę wam tych zakupów maleńkich ubranek i wyborów wózków. U mnie jak zwykle jest tylko gorzej. Plamienia mam już 3 dzień, od 17 dc. Jestem przyłamana na maksa, tak wcześnie jeszcze się nie pojawiły. Do tego piersi bolą mnie jak diabli. Mam wręcz wrażenie, że mam zamiast nich dwa kamienia. Mam tego dość, a jeszcze do kompletu przypałętało się jakieś zapalenie. Tylko iść i poszukać jakiejś gałęzi i się powiesić. Nie mam pojęcia co mam zrobić tym zrobić. Wygląda na to, że mimo bromka i doopka mój organizm i tak działa po swojemu. Dziś odbieram wyniki badań i idę z nimi do gina może on wreszcie wpadnie na to co z tym wszystkim począć, bo mnie już ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta przykro, ze taka smutna dzis jestes...mam nadzieję, ze za jakis czas to sie zmieni...chodź na przytulasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - może dzisiejsze wyniki coś w końcu wyjaśnią. Jakaś masakra !!!! NO nic zostaje na razie czekać na te wyniki i wizytę lekarza. Trzymam kciuki by znalazł się w końcu ktoś kto będzie wiedział co Ci jest. Tak trudno o dobrego lekarza :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak trudno dziś o dobrego lekarza. Będą ostatnio u endo odniosłam wrażenie, że chciał mi bardziej pomóc niż mój gin :( szkoda tylko, że na wizytę do niego czeka się prawie miesiąc. Termin mam dopiero na grudzień, ale jak gin będzie kombinował to spróbuje się wcisnąć do niego wcześniej. Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poznasz wyniki to napisz nam jakie one są - nie twierdz, że damy radę coś wymyślić ale może problem leży gdzieś indziej. W każdym razie Netta - my jesteśmy z Tobą i Ty zostań z nami - równie duże problemy laski pokonywały a teraz są w ciąży i ja głęboko wierzę, że dzidzi jakaś siedzi już na chmurce i czeka by z niej zeskoczyć wprost do Twojego brzuszka. Trzymaj się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam dzis troche schizy. Od wczoraj mam wrazenie ze pieris malo bola i jakos tak jakby odeszly inne objawy. Co prawda przed chwila spawikowalam ale nie wiem czy to objawy jakies inne sie zaczely czy poprostu cos zjadlam. Rany caly tydz jeszcze do wizyty umre przez ten czas z niepokoju chyba. Nawet w nocy tak czesto sie nie budze czy do wc czy zeby cos zjesc..Najwazniejsze to ze nie plamie ale biore doopka i mam nadzieje ze wszystko jest ok. Zrobilam sobie herbate z miodem i cytryna bo lekko drapie mnie w gardle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka wam dzis wzielam ostatnia tabletke clo a od rano fatalnie sie czuje caly czas mnie boli cos po prawej stronie i po lewej w dol niewiem co to oznacza pechezyki zaczynaja tak szybko rosnac czy co glowa mnie pobolewa da sie zyc ale czasami jest takie klucie ze trzeba usiac przed chwile i sie zlapac to przestanie bolec wiecie co moze to oznaczac justysia88 w jakim cyklu dostalas ten pregnyl na pekniecie i czy mozna to samemu zrobic czy tylko lekarz takie rzeczy robi i jescze jedno czy lekarz nie kazal brac luteine od 20 dc tak jak moj bo przez luteine zawsze jest @ bo ja biore luttke i niewiem czy ona przypadkiem nie szkodzi na ta owulacje czekamy czy jestes naprawde w ciaze mialas niby dzis isc do lekarza potwierdzic ta ciaze trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Riolek, ja na pęknięcie miałam Ovitrelle, ale działa on na takiej samej zasadzie jak Pregnyl. A ten zastrzyk można zrobić sobie samemu, ale musi go zlecić gin (jest na receptę), po zrobieniu USG i ocenieniu wielkości pęcherzyków (można zrobić ten zastrzyk wtedy, gdy pęcherzyki mają co najmniej 18mm). A ten zastrzyk miałam w tym obecnym cyklu, który zakończył się plusikiem i pozytywną betą :) a co do luteiny, to mi nie kazał jej brać, ale ja dostałam od 18dc duphaston 2x1, a one oba działają na tej samej zasadzie, z tą różnicą, że luteina jest naturalnym progesteronem, a duphaston sztucznym... No i oczywiście cena... Bo luteina jest refundowana i kosztuje 3zł, a duphaston ok 30zł... Ale to jaki lek przepisze gin zależy od jego, że tak powiem upodobań, bo jedni przepisują to, a drudzy tamto :) jeśli bierzesz lutkę wg zaleceń gina, a do tego masz USG, to raczej na pewno nie zaszkodzi ona na owulację, bo tylko wzięta sporo wcześńiej ją blokuje, a tak 2 dni przed już nie, bo wtedy organizm też zaczyna produkować już progesteron (gdzieś kiedyś czytałam artykuł na ten temat) w ciąży jestem na pewno, bo beta wskazała to jednoznacznie :) a dzisiaj miałam iść tylko po receptę na Encorton i Duphaston, bo mi się kończy. A na wizytę to mam się dopiero umówić na przyszły tydzień :) mam nadzieję, że będzie już widoczne serduszko :) a i jeszcze mam do Was pytanko, bo się nie mogę zdecydować :P podpowiedzcie mi :) iść na powtórkę bety, czy dać sobie spokój? Niby gin nie kazał powtarzać badania, ale trochę mnie ciekawi jak przyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - jeżeli masz taką możliwość to idż - nie zaszkodzi. A do gina idź tak ok 7 tc - bo wcześiej to z serduszkami różnie bywa :))) 0 - u jednych już biją u innych jeszcze nie - i wtedy martwisz się niepotrzebnie - zresztą co ja Tobie piszę - Ty to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, ale tu właśnie nie chodzi o to kiedy mam iść do gina, bo to on mi kazał przyjść pod koniec następnego tygodnia :) tylko właśnie ciekawi mnie czy będzie już serduszko :) będzie wtedy 27-28 dni od owulacji :) a na betę chyba jednak pójdę :) tylko nie wiem jeszcze czy dzisiaj, czy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
a w ktorym dokladnie cyklu wzielas na pekniecce tyie nie chce zeby tym razem cykl yl nie udany dlatego pytam sie jak glupia a ty pewnie po 1 cyklu zaszlas w ciaze a ja nie dlatego teraz bede miala i robila wszystko zeby miec ta owulke bo ja juz wariuje nadal mnie boli dol brzucha a dotego piersi myslicie ze pechezyki rosna czuje sie fatalnie jak nigdy dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wrocilam wsrod żywych. Justynko gratuluje :-) Super mam nadzieje, ze niedlugo ktoras inna dzieczyna sie zarazi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, brzucho boli bo jajniki pracują. Nie miałas swojej owulacji więc były one uspione i teraz dopiero po raz drugi zaczynaja pracować i dlatego je odczuwasz. Bol piersi tez podobno jest na owu! Piszę PODOBNO bo ja go nie mialam ale gin pytał czy przy owu mam i się zdziwił gdy zaprzeczyłam. Nie stresuj się! Clo bierze się chyba do 6 cykli a potem robisz przerwe, ale pamietaj że nawet podczas tej przerwy przez 3 cykle ,,clo nadal działa''. Więc masz w sumie z 8 cykli szans. Ale myslę że teraz jajniki i jajeczka Ci się bujną ;) i będzie ok :) Ja dostawałam pregnyl od samego początku -recepte od gina a potem szłam do zabiegowego na zastrzyk. Raz szłam pod wieczór a drugi raz o 23:00 bo tak kazał gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, na pewno musisz (powinnaś) iść przed 10 tc -chodzi o becikowe ...i Kobiety rodzące w 2012 roku...kto nie był pewnie i tak dostanie pieczątkę od gin, bo przecież zdarzają sie przypadki okresu w Itrymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki ksiązkowe na czczo 87 po godz 109 po 2 godz 100 Cieszę się, że ominęła mnie ta przypadłość, ale z tostami bede ostrożna:) Ale wiecie jaką miałam dzisiaj niemiłą sytuację. ByŁam na zakupach i przytarłam gościowi samochod, otwierając drzwi. Z tym wielkim brzuchem wsadzałam bratanicę do fotelika i poprostu za bardzo otworzyłam drzwi I żeby jakieś zrozumienie gośc jak się na mnie wydarł. Nawet tego nie zauważyłam, ale rzeczywiście na jego aucie była nasza granatowa farba. Normalnie to bym się na niego rzuciała, ale w moim obecnym stanie coś mi sie w głowie poprzestawiało i prawie sie poryczłam Dobrze, że M wyjechał już z wózkiem z zakupami i załatwił to z gościem. Nasza polska rzeczywistość, zero zrozumienia, brak kultury i ogłady Zeby toi jeszcze jakos normalnie powiedzieć A tak się burzył, że aż mała sie rozpłakała, no i ja prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Justynka ogromne gratulacje :-) trzymam kciuki za kolejny wynik bety :-) Karolinka również buziaki przesyłam, jak się dziś czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu masakra. A ja do soboty rano mialam goraczke 38.7 pojechalismy na pogotowie i wredna baba byla ze to nic takiego, ze leczyc sie tak jak zwykle przeziebienie tylko, ze ja nie mialam ani kataru ani gardlo nie bolalo. No i wypisala paracetamol i rutinoscorbin i wit.C kazala, ale po co jak rutinoscorbin to to samo ehh. W niedz z rana wstaje i to samo goraczka sie utrzymuje, wiec nie wiedzialam co robic, ale Asia zmusila mnie abym zadzwonila do ginka i powiedziala co i jak, no i zadzwonilam to powiedzial, ze tak nie moze byc i zebym pojechala na izbe, ze moze to jakas infekcja. I mowil ze jak kaza klasc sie to klasc bez zastanowienia i pojechalam. A co tam zastalam?? Wredna blond babe :-( myslalam ze sie porycze. Powiedzialam jej co i jak a ta zaczela z podniesionym glosem gadac, ze to nic takiego malo tego, prosze sie polozyc na badanie gin. dotyka dotyka nic normalnie brzuch miekki tak jak powinno byc mowi, a jak mi w srodku dotknela to myslalam ze jej z piety zawale mowie, ze tu mnie boli a ta z podniesionym glosem spokojnie to tylko MACICA, a ja mialam takie wrazenie jakby mi cos wyrywala na sile. Czy to jest normalne taki bol przy badaniu?? Nigdy tak nie mialam :-(. A najlepsze to to, ze mowi do mnie ze nie wygladam na osobe, ktora ma goraczke, myslalam ze szlag mnie trafi, a ja mowie ze mierzylam z rana, przed wyjazdem mierzylam, zebym nie miala dalej 38 to bym nie jechala przeciez. A ona mowi do mnie, ze to nie goraczka, ze gdybym miala 39.5 to dopiero goraczka heh zal. Dzis jest juz lepiej, a jutro mam do ginka pewnie sie zdziwi ze nie polozyli. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka dzis w dobrym humorze 🌼 Chyba maż wczoraj wybuzial ze tak potraktowal brzydko. A tescie gdzie mieszkaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czuję? Ciężkoooo,ale wiem ze teraz będzie już tylko ciężej:( Jak dużo chodzę to nogi mam jak banie:( No i zostało 22 dni 37 tydzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z M hmm dobrze,ale mówi że bardzo ciężko ze mną wytrzymać:) Wczoraj zabrał Nas na kolację do kawiarni byłam w totalnym szoku myślałam,że żartuje a tu patrz takie zaskoczenie!:) Ale ostatnia kolacja w kawiarni na kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak dziwnie troche, ze pojachal. Brzydko postapil, ale widac ze zrozumial :-) i to jest najwazniejsze. Ale mam nadzieje, ze z nim rozmawialas o tym, ze jak pojawi sie dzidzia i sie poklocicie to tez ucieknie od obowiazkow?? Ja to przed slubem przeszkolilam :-) Musilam wiedziec wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecał,że nigdy Nas nie zostawi.Zawsze będzie opiekował się nami,że jesteśmy jego najważniejszymi kobietami na świecie. Powiedziałam mu,że jak jeszcze raz tak zrobi to nie wiem,czy Go spowrotem tak przyjmę i będzie wszystko ok. Zobaczymy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrowe, ja kupiłam wózek z daleka i przywiózł go kurier. Może to faktycznie trochę ryzyko, ale nie żałuję. Justysia, a czemu bierzesz w ciąży Encorton, przecież to silny steryd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×