Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

A ja dzisiaj zaszalałam i wydepilowałam nogi nie było łatwo ale sposobem poszło, teraz są gładkie i liczę na 2 tygodnie spokoju:) Lovekrove - trzymam kciuki za spokojne rozwiązanie:) Zora - jeszcze szamaj szpinak, dostępny jest w biedronce i ma sporo żelaza, ja tam raz w tygodniu wciągam:) W różnej postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie to ja juz myslalam ze nasza Love juz pojedyncza a ta ciagle w dwupaku :D Oj malemu sie nie spieszy. Ja koncze kawke pic i podjadam slonecznik jesli dostane uczulenie dzisiaj to na pewno wczoraj od slonecznika mialam :P Teraz czekam za moim i na 15 jedziemy do tesciow moje dziecie cosik spokojne, ale ono zawsze jakos spokojne albo ja nie czuje jak sie rusza. Wieczorami za to troche szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, w ciągu dnia jak się ruszasz to Małe usypia za to wieczorem jest pole do popisu. Mi jak się wypycha to cały brzuch podskakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz możesz mieć taką urodę że brzuch będzie mały, albo wyskoczy po 6 miesiącu:) Ja długo też miałam malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie w sumie niedawno wyskoczyl ale zadnych rozstepow nie ma. Wczesniej tez mialam brzuch ale wygladal jakbym miala wzdecia. Zobaczymy co dzis szwagierka powie bo nie widziala mnie 2 tyg. a ona ciagle mowi ze mi brzuch nie rosnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprędzej ktoś zauważy kto dawno nie widział. Ja zdjęcia mam robione co tydzień i wtedy widzę postępy:) I dodatkowo miezę obwód brzuch żeby zobaczyć ile przybywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez robie zdjecia ale nie co tydz tylko tak co 2tyg a brzuch tez mierze i obwod w biuscie :P Juz nie mam zadnych stanikpow w ktore sie mieszcze a nie chce mi sie wystawic nosa na to zimno by isc kupic wiekszy wiec chodze bez ale mam taka podkoszulke z wszytym stanikiem sportowym wiec ja dzis zalozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bez stanika ostatnnio nigdzie nie ruszam bo tak mnie piersi bolą. Idę pitrasić obiad:) Miłego popołudnia i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na razie nie bola ale i tak trzeba isc jakis rozmiarowo kupic:) Teraz czekam za moim z obiadem i jedziemy na kawe do tesciow. Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ślepne chyba.... Rozpisuje takie tarczki, gdzie zapisuja się godziny pracy kierowcy, licze itp. I robie to od zwasze, a dzisiaj mi się wszystko zamazuje... O ile cała ciąze zawieszam się w liczeniu, to z odczytaniem nie mialam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaaa ja co miesiąc kupowałam wiekszy stanik to była moja zmora Masz sliczny zgrabniutki brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia dziekuje ja az takich byczych piersi nie mam mierzylam ostatnio bylo 90cm wiec chcialabym zeby juz takie pozostaly :) Nie sa ani male ani duze takie w sam raz i mojemu sie takie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, widziałam ten szpinak ale nie wiem czy by mi smakował. Chyba jeszcze nie jadłam. Dobry jest?? Jak smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stwierdzam że mi cycki znikneły :D A powinny zwlaszcza teraz puchnąc a tu lipa :P Brzuszek mam maly. Pod kurtką go w ogóle nie widać! A w ubraniu wyglądam jakbym dopiero zaczęła tyć w ciązy. ale co mi tam, najwazniejsze że maly ladnie rosnie itd. Gin nic nie mówil o wielkości brzucha więc pewnie nie ma to znaczenia. Może mnie wybije za miesiąc tak jaki kiedyś kumpele. Całą ciąże była w miarę szczupla a w 8mies tak spuchła i przytyła że chodzić nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja składam reklamacje...:) Tyłam od początku, brzuszek było widać bardzo szybko, rósł bardzo duży A w ostatnim miesiącu dodatkowo spuchłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala8585 jak po wizycie u gina? 31.01 pisałas ze za 2 dni wizyta,wiec dzis byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta- ja jestem strasznie zdołowana przez to że muszę jesć te tabletki. Za tydzień jadę do nowego gina i pogadam z nim o tym i będę spokojniejsza bo będę 3 m-ce "w plecy", chyba że akurat mi się coś poprawi. Jeśli cylke mi się wydłużą to zabiję tą dermatolog bo ostatnio miałam 26-8 dniowe i sie ucieszyłam. Póki co biorę je tydzień a 2 tydzien strasznie bolą mnie cyce, już nawet miałam schize zeby zrobić test bo czasem tak jest że niby się ma okres a jest ciąża a ja tu wpieprzam anty. zorka- dzięki za radę, w takim razie kupię jakieś witaminki o których pisałas. też własnie myślałam ze mam trądzik rózowaty bo 2 dermatologów mnie na to leczyło a tu sie okazało ze to jednak ropny :/ paskudztwo. Szkoda tylko ze nie zdążyłam zrobić badan (prolaktyne itp) Myślisz że teraz mogłabym je zrobić mimo iż już biorę tydzień anty? dermatolog powiedziała zeby je zrobić najlepiej przed okresem ale niestety się nie udało. W tabelce mnie nie ma ale z wielką przyjemnością się znów dopiszę :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.0 2 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5roku........22.02 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP...........?......... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie................ ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki troche się nie odzywałam, bo po wizycie słabo się czułam, a potem równo tydzień miałam jazdy z moim M- któremu odwalało i mnie stresował, tym co sobie wymyslił. Teraz od poniedziałku jest spokój, codziennie coś się dzieje i jestem ledwo żywa by usiaśc i coś napisac. 15.02 mam połówkowe i juz sie stresuje czy wszytsko ok Jestem teraz w 20 tc :) mały czesto się rusza dziś M rano przykłądał ręke i cieszył się że tak mocno czuje jak sie rusza:) 20.01 gin potwierdził chłopca, no zobaczymy co na połówkowym powie, cieszymy się :)) Lovekrove moze juz urodziła :) fajnie jakby mogła do nas napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP...........?......... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie................ ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Właśnie czytam co rzeczywiście stało się z Madzią... komentarz zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - twarda sztuka z Ciebie, przy takiej temperaturze:) Wanda - zgadzam się komentarz zbędny, lepiej już nic nie mówić. Monisia - a już miałam pytać gdzie się podziewasz. Zora - szpinak dobry, ale to zależy od preferancji smakowych, ja tam mogę go wciągać, tylko trzeba go doprawić i możesz go zjeść z jajakiem smazonym i kiełbaską badź jakimkolwiek innym mięsem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)na Wanda też czytałam o tym:(to takie smutne:( płakać siechce 😭 netta u mnie było minus 28:(masakra:( ja zaczynam 9 cykl...niby nie dużo...ale każdy nieudany coraz bardziej przeżywam:(w tym wypłakałam sie na ramieniu m:(zreszta on razem ze mną...i pogodziłam sie że znowu klapa:(a teraz sbieram siły na kolejne starania:)a dni płodne przypadają mi między innymi na Walentynki:)to moze ten cykl będzie szczęśliwy dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja też słyszałam o tej Madzi... Monia jak samopoczucie ? Właśnie chciałam pytać jak sytuacja, a Ty wkleiłaś tabelkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Normalnie żal, dlatego ja nie wierze ludziom, bo niektórzy sa bardzo ale to bardzo beszczelni. Tak naprawde nie wzroszylo mnie to zaginiecie, poniewaz tyle dzieci na swiecie ginie i niestety nie kazdemu pomagaja, a ze raz na tysiac pokaza jedna matke to zalosne. Jest wiele innych przykladow, ale skupiaja sie tylko na jednym, a ile jest takich rodzin>?? setki A poza ta cala hałą hmm Rece mnie bola od spuchniec, a nogi to juz wogle. Nie wiem jak polapie sie w tych ciuszkach moj M jak zobaczyl czesc ich to powiedzial a co to na 10 dzieci :-), a ja ze to nie wszystko to tylko czesc. ehhh trudno lepiej miec wiecej niz wcale, tak mnie laskawie siostra obdarowala, nie pozalowala ciotki :-). Laski a co bierzecie z kosmetykow do szpitala?? Bo ja mialam kupic ten tantum rosa, ale siostra mi powiedziala, ze na razie nie ma sensu, bo nie widomo jak bede rodzic. Love sie nie odzywa do zadnej z was z wiadomosciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam sklerozę ciążową, przypomnij tak troszkę jakie badania robiliście i jak sytuacja wygląda ? 9 miesięcy to niby nie dużo, ale...może można jakoś sobie pomóc jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre rano :) Ja rano słyszałam w radiu co sie stało z małą Madzią... masakra. U nas -21 i też niestety muszę wyjśc do pracy :/ Netta- może jutro z rana zrobię test dla świętego spokoju. Miłego i cieplutkiego dnia mimo tych temperatur wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×