Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zorka nie wiem czy to ma znaczenie ale ja jem duuuuużżżżzo pestek słonecznika, otrąb owsianych i orzechów laskowych i u mnie HGB 11,9 przez całą ciążę. Jak tylko przy diecie cukrzycowej na początku przestałam to mi HGB spadła ... ale potem skoczyła jak znowu zaczela się tym faszerować - robię sobie takie musli do tego dorzucam jabłko lub pomarańcza i trochę jogurciku (bo jogurcik mi cukry podnosi ale Ty możesz dużo) ... super, ze Alanek zdrowiusi .... to najważniejsze. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora to jeszcze nie jest tak źle, ja juz miałam 9,2 Tardyferon podnosi, chelafer kiepsko... CZasem niskie hgb jest nie jest związane z niskim poziomem żelaza a inne tez masz zanizone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...moze sprobuj ACTIFEROL...i sok z buraka z jabłkiem... a Alanek to sporo waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anirak gratulacje :-) Cukier Nawet gdybyś w pośpiechu pakowała się do szpitala ze skurczami co 7 minut, znajdź czas na wypicie szklanki wody z łyżką miodu. nie będziesz miała problemów z trawieniem, a dzięki dużej zawartości cukrów otrzymasz sporą dawkę energii, która doda ci sił i optymizmu przed porodem. Doskonale nadają się też soki ze świeżych owoców, najlepiej pomarańczy, mandarynek, winogron czy ananasa. Zawarte w nich cukry proste natychmiast przenikają do krwi, są lekkostrawne i mają dużo witamin. Woda Oprócz jedzenia ważne są też płyny. Twój organizm powinien być dobrze nawodniony, gdy znajdziesz się w szpitalu. Aby w trakcie porodu uniknąć odwodnienia, napij się ziół, soków owocowych albo bulionu z warzyw. Zjedz porcję pożywnej zupy. Co możesz przekąsić na szybko: chrupki z marmoladą bulion z jarzyn z tostem świeży ser i sezonowe owoce, wzbogacone miodem musli z jogurtem i miodem Nie spiesz się z jedzeniem. Usiądź wygodnie i jedz spokojnie. Wykorzystaj okazję, żeby się odprężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora teraz tak patrze, że to 28 tygodni więc wypadałoby ja troche podnieść, bo jeszcze troche czasu zostało A w ciązy co miesiąc troche spada Na każde żelzo jesteś uczulona? Na mnie nie działają żadne domowe sposoby... Chociaż musze przynać że przy buraku długo nie obstawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie pamietam Love czy ty masz sie wstawic w ktorys dzien do szpitala czy w domciu czekasz az cos bedzie sie dziac?/ I czy to normalne, ze u mnie z cyckow nic nie leci?? Kurcze u niektorych to juz cos duzo duzo przed cos kapalo a u mnie ja sciskam i nic hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/u/zora85/album/948408 Zdj Alanka. Wyrazniej widac na miniaturkach ale jakby co to mozna kliknąc w ost zdj a pokaże się big buzia ;) Wanda, Tardyferon mnie narazie uczula. Dzis wyprobuje inny. Suwaczek pokazuje skonczone tygodnie, o pólnocy wskoczy mi na 29tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka Ty nic nie ściskaj:) bo jeszcze nas wyprzedzisz:) To czy masz siare przed porodem, czy nie nie ma żadnego znaczenia Vilia pisała, ze nie miała i do tej pory karmi Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, to Ty zaakceptowałaś moje zaproszenie na fotosik?? Bo tam jest zdj jakiegos dziecka i zgupiałam czy aby na pewno wyslalam zaproszenie do Ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora -śliczne jaka buziuchna słodka:) Można mu wybaczyć, że Ciż zjada od środka;) a tak poważnie to bierz to żelazo co dał gin i jedz wszystko co moze mieć żelazo, bo przed Toba jeszcze cały trzeci trymestr a na forum lutówek dziewczyny pisały o mączce chleba świętojańskiego, ale ja sama nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - jutro idę do szpitala - dziś wieczorem pożegnam się z Wami i poproszę o błogosławieństwo Zorka - chyba coś akceptowałam - to chyba jest Marysia Karoliny :)). Kiedyś prosiła mnie bym Wam zamieściła linka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love pamietaj trzymamy mocne kciuki i pchaj małego na świat :-). Kurcze teraz zwiełam kapiel i zobaczyłam, ze mam jakas wysypke pod cycami na brzuchu, takie czerwone kropki, załamać sie czy olać, drapałam sie bo mnie śwedzialo :-( Nigdy nie mialam uczulenia na nic grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love wieczorem może mnie nie być życzę Ci z całego serca dużo sił, spokoju i szybkiego porodu oby był jak najmniej bolesny dla dzidzi dużo zdrowia!! a jak już kiedyś po wszystkim bedziesz miała chwile to czekamy na relacje i zdjęcia maleństwa !! Anirak serdecznie gratuluje pozytywnego testu :))) Zora śliczne foteczki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucona bardzo.
Clo brałam trzy cykle. W tym też mialam brac ale czekam az okres nadejdzie bo jak narazie go nie widac. tylko raz bralam z monitoringiem i wiem ze owu byla ale sie nie udalo niestety.Chyba powiem gin zeby mi spowrotem przepisal metformax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - idę spać ..... jutro idę z rana do szpitala więc pewnie nie wejdę już na forum .... Czekam na transfer Waszych dobrych myśli i optymistycznych fluidów ... gdy będę tam stękać lub wyzywać położną i M .. :) Mam nadzieję, że u was też wszystko będzie ok .... Ps. nie dziękuję tym, które już mi życzą powodzenia . papa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove trzymam kciuki za Was, i wracaj szybko ze swoim Skarbem do domu:) Zabieram się za czytanie bo wczoraj byłam cały dzień bez internetu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lovekrove myślami jestem z Tobą :-) trzymaj się dzielnie. Monia Twój Tymek miał 56cm jak się urodził, te ubranka 56 były dobre ? czy już przymałe ? :-) Zastanawiam się ile tych małych kupić, bo ponoć mój synuś ma długie nogi, ok. 3 tygodni wyprzedza resztę :-) to pewnie urodzi się długaśny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam dość tego mrozu :( znowu dotarłam w wersji mrożonka do pracy. Niedługo to przymarznę do siedzenia w tramwaju :( Rano jak patrzyłam było -20 na termometrze, a jak pomyśle, że jutro ma być jeszcze zimniej to robi mi się słabo. Takie zmarzluchy jak ja przy takim mrozie powinny siedzieć w domu przyklejone to kaloryfera, a nie latać po dworze ;) Teraz siedzę i grzeje się kubkiem gorącej herbatki. Ostatnio M wpadł na genialny pomysł, że wykombinujemy maleństwo mimo że biorę anty. Pogięło go do reszty. Jak mu tłumaczyłam, że nic z tego to on uparcie wmawiał mi, że jednak się da. I bądź tu mądra i zrozum takiego. Jak były szanse to odwracał się zadkiem, a teraz raptem go naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta tacy M już są, nie da się do końca ich zrozumieć, a mówią że to my często jesteśmy trzaśnięte:) Anirak - gratulacje i czekamy na wynik bety:) Super że się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki Love pewnie walczy:) a mnie ogarnia coraz większy starch... Beti pozwole sobie odpowiedzieć jeśli bedziesz kupowała ubranka to w większości na "oko" bo romiar 56 bywa większy od 62....lub mniejszy niż 52(ubranka dla wcześniaczków) Wszystko zależy od firmy ale nie polecam duzo ubranek w rozmiarze 56 choć wygladajaą słodko to lepiej na początku podwinąć rekwek w 62 niz za miesiąc mieć wszystkie przymaławe A mój Synuś tez ma długaśne nózki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie zdąrzyłam pożegnać Love, no ale pewnie da rade i niedługo będzie po wszystkim:):):) Anirak GRATULACJE, jesteś żywym dowodem na wytrwałość i dąrzenia do celu mimo wszystko, niech inne biorą z Ciebie przykład, a teraz zarażaj...:) Zorka Ty się kobieto nie przejmuj że mały tyle waży, jeszcze dojdzie do tego że bedziemy rodzić razem:) lepiej jest słyszeć że chłopek jak dąb niż ciągle że za małe to Pani dziecko, że słabo rośnie:( moja pierwsza córcia w 31tc ważyła 1627g, teraz mam też 31 tc ale wątpie czy zrobi usg, a chciałabym porównać.... Jak tu nie zgłupieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA Chyba to nie ma wielkiego znaczenia ważne żeby przekroczyła te 2-2,5kg Poza tym dzieci rosną w róznym tempie- czasem przybierają kg w miesiąc a czasem tylko 200gram- biorąc pod uwagę granice błedu usg A Zorę rozumiem- pewnie nie ma wielkiej róznicy w rodzeniu małych i dużych bobasów, ale sama mam starch przed tym ze usłysze 4 kg A jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmucona, ja Ci radzę wrócic do clo. Tylko żebys ten monitoring miała cały czas. Mnie leczono tak: od 3 - 6 dc Clo. Mniej wiecej 8dc monitoring - sprawdzenie czy pecherzyki rosną i czy z jajnikami ok. Potem wizyty co 2 lub 3 dni - dalsze sprawdzanie. Az gin dostrzegał dominujacy pecherzyk i mowił w jakie dni się starać. Potem około 4 dni pozniej sprawdzenie czy owu była na pewno :) I powiem Ci że w każdym cyklu miałam ją w innym dniu!! Raz 12dc, potem 16dc i 14dc więc uważam że jeden monitoring cyklu to za mało i może przegapilas owu. Ja skonsultowalam sie z endokrynologiem swoim (mam też niedoczynność tarczycy), koleś wzruszyl ramionami i powiedzial że z pcos raczej w ciąże nie zajde a juz na pewno jej nie utrzymam! Zapisał mi wtedy ten metformax? (zawsze zapominam nazwe) i powiedział że CZASAMI POMAGA. Taka bylam wściekla po tej wizycie że sobie nie wyobrażasz. Poszlam do apteki, kupiłam ten lek i przy okazji test ciążowy bo endo ze 100 razy mowil że nie wolno brać go w ciązy. Pare minut pozniej zdębialam na widok dwóch kresek na teście. Więc moim zdaniem nie trać czasu na ten lek bo on hamuje nasze schorzenie ale go nie leczy! W cyklu w którym go odstawiasz wszystko wraca do dawnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja się właśnie boję, że te małe to będą od razu za małe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, pytalam gina czy ta waga może przyspieszyć poród to odp że nie. Cos niebardzo dowierzam ;) Wanda, nie rodziałam jeszcze więc nie do konca zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji ale bardziej się boję że mi mały utknie w kanale rodnym lub urodzi się z połamanym obojczykiem czy coś.. Wiem, wyobraznie to ja mam :P Zjednej str to do kwietnia mało czasu a z drugiej wydaje się tak daleko. Juz sama nie wiem, bo czasami leci mi piorunem ten czas az panikuje czy zdąże ze wszystkim a czasami jeden dzień trwa wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja jestem w lepszej sytuacji bo moja siocha jest w ciąży i ciuszki się nie zmarnują :) Tez sie boję o te nózki długie, że przez nie spioszki beda za małe ale z drugiej str gdy ogladalam te większe rozmairy to na bank są za wielkie na naworodka i juz sama nie wiem. Najwyżej trzeba będzie pietki poucinać w tych małych i niech ,,chodzi'' jak w kowbojskich kalesonach :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×