Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

poprostu on jak się dowiedzial że jestem w ciąży to się zmienił i to diametralnie...i on by gdyby mogl to nawet do toalety by mnie samej nie muszczał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzi swoja firme budowlana i nawet chłopaków samych do pracy puszcza żeby ze mną iść bo wizyte mam na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ciesz Julitek:) gorzej by było jak by olewał to byś się zastanawiała czy on chce tego dziecka. a tak to wiesz że mu zależy i że się martwi o Ciebie. i już nie tylko o Ciebie a o Was:) niech się martwi, niech się troszczy i uczy od początku że jeszcze trochę i będzie Cię musiał w wielu sprawach wyręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka zobaczymy czy mi sie uda tym razem @ ma przyjsc jutro albo we wtorek bo ostatnio mam skomplikowane te cykle ze szok a dzis troche boli mnie dol brzucha to chyba juz znaczy ze jest to nieudany cykl ale sie okaze jutro lub we wtorek myslicie ze za duzo o tym mysle ale tu sie mylicie poprostu nigdy a bardzo zadko mnie cos boli przed okresem dlatego jestem w szoku ze cos mnie boli naleze do tych dziewczyn co zadnych bolu nieodczuwaja gora 1 raz w miesiacu 2 dc a tak pozatym nic mnie nieboli a dzis trosze pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj ciociu Asiu......szkoda gadać;/ Jestem wykończona:( ale trudno chciało się dzieci... W nocy znowu miała jazdy i wyła, szybko wyszłam z nią do salonu żeby M nie obudzić bo biedak wstaje o 4, na początku mała wcale nie chce cyca chwytać mimo że budzi się z głodu, potem jak popije to zaczyna się prężyć, ma chyba ciągle te cho**lerne gazy, i znowu kładę ja na mój bruch i lulam...i tam dziś kilka razy co 1,5 - 2 godz:( oooo już się budziła..po pół godz:( masakra, drugi raz tak dziś śpi:( i całe dnie wyje, jęczy....porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
przed chwila pisalam ze boli mnie brzuch ze za lada chwile powinno byc ale ona juz mozna powiedziec ze przyszla i jutro bedzie sie lalo zemnie i od jutro zaczynamy kolejny cykl juz 3 cykl po hsg chyba mi sie nie uda juz mialam nadzieje ze po hsg szybciej zajde a tu nic teraz to juz nie ma co myslec poprostu totalna zalamka trzymajcie sie dziewuszki ja znikam ztego forum bo wiekszosc juz jest po a tym co staraja sie trymam kciuki bo mi juz nic nie pomoze zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek jesteś szczęsciarą :) naprawde taki facet to żadkość byle tylko nie popadł w skrajności :) Riolek nie musisz odchodzić z forum jesteśmy tu po to żeby się wspierać. Np Netta tyle biedna męczyła się z plamieniami, a teraz jest szczęśliwą ciężarówka :) dziewczyny naprawde długo się starały :) a może przyczyna leży po drugiej stronie?? Nie wiem jak tam jest u Ciebie ale na pewno nie możesz się poddać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za słowa:* poprostu od tego siedzenia samej cały dzień w domu to już mi na głowe pada i potem kłuce się z nim o byle co...matko a dzisiaj to mnie tak boli brzuch że tragedia jak bym miała zaraz okresu normalnie dostać... Rilolek nie odchodź skończy się ta wstręciucha i znowu można się starać:* Kala może masz za tłusty pokarm i małą kolki łapią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala,moja w czasie 100dni kolek,spala albo na mnie albo na mezu,z rak nie schodziła...może daj jej bobotik,albo herbatke na trawienie....zabki smarujesz.... nie mam pomyslu co jej szkodzi na brzuszek,skoro tylko piers... moja tez dawala czadu...od 2 do6...wierci sie,kreci,3karmienia....wrrrrr...ale za to robi pa-pa,mowi mama tata baba dziadzia bobo i popierdziela jak perszing na czworaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie: jak myjecie ząbki dzieciom? ile to trwa? my uzwamy gumowej szczoteczki i pasty,w sumie przecieram i woda przemywam i tyle...nie wiem czy nie za malo....a 2 x dziennie nocnik grajacy - zeby ddziecko nie chciało do srodka pchac raczek,zeby grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my bylismy dziś na kolejnym usg bioderek i korzystając z okazji zapytałam ortopede o porade co do główki malego. Lekarz nawet na niego nie spojrzał (maly miał czapeczkę)- powiedział ze nie mam sie przejmowac bo główka dziecka jest jeszcze miekka i ten tył sam się naprostuje i zaokrągli. Pytam go więc czy jakoś ukladac małego w konkretny sposob a on że nie :/ Zgupialam!! I tak pojedziemy do poradni rehabilitacyjnej bo wolę z siebie debila robić i 100 razy sprawdzić czy wszystko ok niz zaniedbać cokolwiek. Poza tym ten lekarz warknął mi na dziecko by się nie ruszalo przy usg! i już miałam zwrócić mu uwagę gdy spojrzałam na synka a on się zaczął śmiać na głos :D Ale komicznie to wyszło, jakby lekarza wyśmiał :D Nawet ludzie w gabinecie (wchodza po dwoje, troje dzieci) zaczeli się śmiać. Riolek, buziole. Kala, biedactwo moje kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja wkońcu dzisiaj ide do gina już nie śpie od 6 rano:P wstałam z bólem brzucha jak zwykle zresztą już zaczynam do tego bólu sie przyzwyczajać..:P Asia ale masz śmiechowego synusia jak tak zareagował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek to trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli :) Zora chciała bym widzieć mine tego lekarza jak go dziecko wyśmiało :P mój M by go zjebał bo co on myśli że małe dziecko nie bedzie się ruszać?? psychiczny jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Melduję że dziś było spokojnie w nocy, mała budziła się 3 razy bez krzyków i płaczu..ufff całe szczęście bo i tak mam dziś smutny i płaczliwy dzień :(:( Moja Kochana pierwsza córunia miałaby dziś 2 latka:(:(ajjj brak słow;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala współczuję bardzo :-( Też miałam w sierpniu rodzić rok temu... Julitek na którą wizyta ? Ja dziś beczę od rana...Bartek cały w suchych, czerwonych plamach...cały czas ulewa...już nie mam siły go przebierać ( czasem i siebie ), prać i prasować...znowu go pobolewa brzuszek i popłakuje...nie śpię od 4.40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Beti biedny...skąd te plamy:(:( Uczulenie jakieś? Wiem jak to jest jak Mała miała tradzik;/;/ wygladała koszmarnie;/ Własni siedzi w bujaku i puściłam jej baki...no trudno może źle zrobiłam ale muszę mieć chwilkę na obiad......a i mały sukces mamy...wypiła mleczko z butelki..NAN, jednak jej smakuje bo po urodzeniu też jej to dawali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala jakaś alergia pokarmowa, wygląda jak skaza białkowa...wcześniej miał tylko troszkę na policzku, teraz dodatkowo na rączkach, nóżkach i brzuszku...takie liszaje suche... Mąż jak był mały to też takie miał, a ponoć alergie dziedziczne... Kala to super, że zajada mleczko :-) Julitek czekamy na wieści z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, to nieciekawie u was :( Byłas już u lekarza? Kala, wybacz ale zrobilas literówkę i kulam się ze śmiechu bo wyszlo że puszczasz małej bąki :D Przepraszam ale zabawnie wyszło. Nasz mały cos zle sypia w nocy. Co chwile się przebudza a dziś to spac nie dawał bo tak wierzgał nożkami że az łóżeczko latalo. Najpierw myslalam ze mu za goraco i rozkopuje kocyk ale potem tez tak robił. Może mial za duzo wrażen za dnia. Poza tym zasypia mi w dzien na pól godz przed karmieniem więc dlugo nie sypia bo go budze na mleczko. Gdyby sam się obudził to z wielkim krzykiem i piłby lapczywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze naszemu małemu się jeszcze kolor oczek nie ujawnil. Wciąż zmieniaja odcień. Mąż niepocieszony bo przypuszcza że mały będzie miał mój kolor oczu (brązowy) a marzy mu się by synek był wypisz wymaluj za tatą i miał niebieskie oczka :) Czytałam ze nawet do pół roku oczka się zmieniają albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ostatnio jak byłam na szczepieniu to mówiłam o tej skórze, kazała nie pić mleka i smarować natłuszczającymi kremami, powiedziałam, że używam emolium, a ona, że dobrze... Głupia mama napiła się mleka do kawy ( piłam mleko całą ciążę szklankami i od początku jak się mały urodził i nic mu nie było ) i teraz wiem, że to chyba od mleka, aczkolwiek niekoniecznie, bo wyskakuje mu to też jak nie piję...raz to blednie, raz bardziej widać...nie jest to bardzo czerwone, takie różowawe...jadłam też brokuły, ale czytałam, że nie są alergenem...sama już nie wiem co robić...M do późna w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych Kali bąków, to też się uśmiałam, jak z Love "zwara ugana", co znaczyło: zwraca uwagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale mnie wczoraj bolał brzuch, nie wiem czy czegoś się obżarłam, czy dlatego, że cały czas rosnę wszerz ;) na szczęście po nospie trochę puściło. Zresztą dziś też trochę czuje, oby tylko przeszło na amen. Na dokładkę moja matka uraczyła mnie tekstem, że "za dużo jem i się roztyję za bardzo" :( aż się zważyłam i okazało się, że od początku ciąży przytyłam ledwo 1 kg. Szwagierkę już wpędziła w anoreksję, to chyba ja mam być następna w kolejce i to z brzuchem. Wkurzyłam mnie tym tekstem jak diabli, jakbym jadła bóg wie ile i bóg wie co. Nawet M się z niej śmiał, że chyba wali jej pod beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- jak Twój Bartuś? Mój też dziś i wczoraj cały czas ulewanie- przebieram ciągle jego i siebie- dziś jak na razie 2 razy, pieluszka teterowa czasem i mnie nie ochroni Kala- mam nadzieje, że już będzie tylko lepiej, mój dziś nie śpi od 10, raz drzemka 25 min. Bardzo mi przykro z powodu Waszych smutnych rocznic, pamiętajcie, ze macie swoje teraz szczęście blisko, mocno Was przytulam Zorka- ale Twój synek spryciarz!!! super! szkoda, ze mnie tam nie było, co za głupi lekarz!! Ja teraz mam wizytę kontrolą na bioderka w poniedziałek i się denerwuje, bo kazali nam przyjechać przed 8 bo "kto pierwszy ten lepszy"!! dr przyjmuje od 8-12 boje się, ze się naczekamy, bo każdy pewnie bedzie przed 8 a my jeszcze musimy dojechać 35minut i tyle czasu w okropnym szpitalu:( mam nadzieje, że nie będzie gorąco bo tam nie ma klimatyzacji, na porodówce było okropnie duszno, gorąco itd. Asiu :) super, ze córeczka już tyle mówi!!! i jest taka sprawna i szybka :) uśmiałam się :) No tak o tym grającym nocniku i innych pomysłach co zrobić nie pomyślałam, to odpada :) RIOLEK- zostań z nami, nie można się poddawać, wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! mój lekarz chyba z konia spadł:/ czy możliwe jest zobaczyć co kolwiek w 5 tyg ciąży przez usg powłokowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek leży może uśnie, więc pisze szybko. No więc, hymm mam taki problem, że dziś rano z moim M nie mogliśmy wytrzymać i był sex, oczywiście bez gumki itd, a jestem 5 tyg po porodzie i 3 dni, od ok 3 dni polał mnie dól brzucha jakby jajniki, noi pytanie do Was kochane, mam się czym martwic ? Bo drugiego dziecka tak szybko bym nie chciała, kocham mojego synka nad życie, ale z drugim wolałabym poczekać, bo nie poradziłabym sobie, co za głupota, myślałam, że wyjmie przed!!!.... i ogarnął mnie strach. Trochę przyjemności a teraz :( miała któraś z Was podobnie ?:( Jak mój wróci z pracy to mu nagadam, nie mógł się doczekać, wszystko jego wina! :) przed wyjściem do pracy nic do niego nie dotarło był taki zadowolony ehh a możliwe, że dół tak bolał po rowerkach i brzuszkach, bo od jakiś 4-5 dni robiłam? I się wczoraj cieszyłam,że kg mniej i zostało jakieś 1-2 do wagi sprzed ciąży, ehh, gdzie moje testy ciążowe ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta nikim się nie przejmuj a zwłaszcza takim gadaniem i to głupim gadaniem, ważne że ty się dobrze czujesz i to sie liczy jak masz tylko na coś ochote to jedz :) ja jem wszystko na co tylko mam ochote, wagą się nie martwie wcale dużo nie przytyłam a po za tym po porodzie na pewno coś spadnie. Beti strasznie współczuje Ci tego ulewania kurcze, tyle roboty więcej i nawet nie wiesz dlaczego Kala współczuje widać nie da się o takich rzeczach zapomnieć na pocieszenie masz już swoje maleństwo w domu. Julitek nie wiem jak jeszcze w 7 tygodniu miałam usg dopochwowe bo mi powiedziała że na innym nie będzie nic widać, Jak było na wizycie?? Aguś a karmisz piersią czy mm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko piersią, ale od poniedzialku robie herbatke hippa z koprem na wszelki wypadek na brzuszek, na upaly i aby w miedzy czasie piersi odpoczely bo najchetniej jadlby co 30 min. Robilam 100ml na caly dzien, pil roznie. No ale nie wiem czy nie traktowac teraz tego jak dopajanie i pewnie zwieksza to ryzyko ciazy. Kurde moj M sie nie przejal " przeciez chcialas/chcemy dwojke" no jasne ale to ja bym byla w ciazy i dwojka takich maluchow, kurcze no, jeszcze tak nigdy nie mialam zawsze byly gumki lub anty. Ciaza nas rozleniwila w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar mój lekarz z konia spadl...nie zrobił mi badania ginekologicznego tylko kazal mi sie położyć i zrobił mi usg przez powłoki po czym powiedział że ciąży nie widzi...wstałam i wyszłam i powiedziałam mu że tak to i ja potrafie no masakra jakaś mój N już szuka dla mnie innego gina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×