Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość aguska8501
Gosia dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa nie mam takiego problemu. Jedynie nie śpię ostatnio po nocach, bo Paweł urządza koncerty albo kica jak zając od północy do około 4 rano. Nie wiem czy to od odstawienia od cyca, czy też od zębów, czy obu rzeczy na raz. Momentami włącza mi się instynkt morderczy. Średnio tak co drugą noc mam z małym wyjcem, albo zajączkiem. Poza tym jak się wybudzę w nocy to mam problemy z zaśnięciem :( Nadal walczę z piesiami. Paweł nie dostał cyca już 4 dni z rzędu, a i tak cały czas mam sporo mleka. Jak mi dają popalić bardzo wieczorem to odciągam odrobinę laktatorem, bo tak potrafią boleć. Może któraś z was ma doby sposób na takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa, patenty na zabawe mowisz? Hmm.. Ja kombinuje jak moge. Młody ma dwa kuferki zabawek ale nie daje mu ich codzien do zabawy. Wyczytalam kiedys by chowac wiekszosc zabawek i co jakis czas wyciagac. Wtedy dzieciak sh.e jak nimi nie nudzi i bawi sie jakby byly nowe. u nas sie ten patent sprawdza. Oprocz tego młody lubi bawic sie niemal wszystkim. Pudelka, pojemniki, duze guziki, czy nawet patyczki do uszu - wszystko to sprawia mu frajde. Od kilku dni maly nie zasypia w dzien we wozku. Spi na kanapie obok mnie. Do lozeczka nie daje sie jeszcze przekladac ale i tak uwazam ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, a pijesz rumianek? tak mysle ze powinnas zapytac gina lub poloznej o rade bo tak na moj rozum to czy karmisz czy odciagasz to i tak ryzykujesz skurczami macicy. Zasiegnij porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pije. Lekarz kazał odstawić Pawełka, ale na pytanie jak to zrobić wzruszył ramionami. Przepisał mi tylko duphaston. Staram się go nie przystawiać, ale np. dziś musiałam to zrobić rano, bo na jednej piersi pojawiło mi się dziwne zgrubienie jak przy zastoju pokarmu. Chyba zadzwonię po jakąś poradę do bebiko. Tam położne pomagają przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
cześć Laski :) Aga-raz jeszcze buziaczki dla Was :) ale pochwal się tu swoją drugą....Pociechą :) pomysły na zabawę?.....J dostała kuchenkę,co była w biedrze.....do obrzygania piję herbatkę i jem jajecznicę (na niby),karmię lalki i królika.....do tego plastikowe zwierzątka na farmie.... tak po cichu doniosę,że chyba się rozmnozyłam. trochę w to nie wierzę, bo jak zawsze to mój mąż wie lepiej niż ja, i on stwierdził,że jestem w ciąży (bo nie mam zespołu wściekłej krowy przed okresem)....zresztą jak usłyszałam on wie kiedy robi dziecko :) albo magia jego domu słuzy rozmnażaniu....w każdym razie od piątku nie mam @,a test pozytywny,ale bladziutki. nie zalewa mnie śluz jak przy J.rano chyba już coś mnie zemdliło lekko.węch mam wyczulony. tak dziwie trochę,bo w sumie staraliśmy się raz-pudło,potem drugi raz i powiedziałam,że jak sie nie uda to siegam po castagnusa,no i zaskoczyłam. jakoś nie trafia to do mnie,jeszcze poczekam 2 tyg i pojde do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Netta słyszałam że pod ciepłym prysznicem trzeba piersi rozmasowac,to przestana bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no nie nastepna brzuszkowa na 2014 super i gratulacje :) Hehe ten rok bedzie pelny forumowych dzieciaczkow :) Co slysze to ktoras w ciazy teraz czekamy na Aguuula kolej na Ciebie Aguuula :) Asia na kiedy mniej wiecej wyliczylas termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaaaa84
Hej dziewczyny:)moze zacznę od tego ze przeczytałam to forum od podszewki i o castaginusie do momentu az sie przenioslyscie tu:) od lipca staramy się z mężem o dziecko,ale cos nam nie wychodzi:( miesiaczkuje raczej regularnie mam cykle co 30-32 dni,byłam u lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok,zaniepokoił mnie tez wyciek z piersi lekarz powiedział ze to pewnie podwyższona prolaktyna,nie zlecił mi badań tylko przypisał Mastodynon ziołowy lek,biorę go prawie miesiąc,jak narazie efektów brak,fakt nie mam juz tego wycieku ale piersi bolą bardzo.jeśli chodzi o leki to biorę tez magnez z witamina B6 i folie.tak sie zastanawiam zeby moze cos dla męża sprawić (jakieś witaminy) tylko nie wiem jakiej moze wy cos polecacie?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anikaaa- my sie staramy juz prawie 5 lat i tez nic... Co do witamin dla M to mojemu kiedys lekarka przepisala clostilbegyt ( tez go bralam juz wiele cykli w ciągu staran)co prawda to nie sa witaminy ale dala mu to na wzmocnienie plemników, bral go chyba 3 m-ce. Twierdzila ze ma slabe wyniki, a z kolei inny lekarz powiedzial ze wyniki sa dobre... Ogolnie teraz bierze zestaw witamin vitaral np. Dzis w tv ogladalam nawet program gdzie mowili co powinni jesc przyszli tatusiowie :-) ogolnie wszystko to czego moj nie lubi hehe. Mianowicie ryby, pestki dyni, owoce morza, pełnoziarniste pieczywo i kilka innych rzeczy ale juz zapomnialam. Ogolnie produkty zawierające duzo cynku i selenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia_1893 wielkie gratulacje !!! Węch myśliwskiego psa ;) to moja zmora. Otwarcie lodówki to katorga, tak mi z niej śmierdzi. Z Pawłem miałam o samo. Do tego na samą myśl o wędlinie chce mi się pawia puścić. Chyba kolejne miesiące będę się żywić rybami i nabiałem. Jednym słowem powtórka z rozrywki. W porównaniu do ciąży z Pawełkiem na razie wchodzą mi słodycze, ale ciekawe jak długo. M się śmieje, że kolejny samiec w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta u mnie chyba nie jest tak zle jest sporo rzeczy co mnie odrzuca ale wedline i parowki to bym jadla. Za to ryby i nabial nie bardzo do mnie przemawiaja. Dzis np zrobilam sobie barszcz czerwony i uszka co tak zajadalam sie w swieta i co nie smakuje mi to dzis zjesc zjadlam by nie byc glodna. Mam znowu smaka na fast foody jak z Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaaaa84
Ach faceci...dlaczego oni nie lubią jeść zdrowych rzeczy;p mój też dopiero od niedawna zaczął jeść warzywa i owoce więc trudno mi go namówić na branie witamin ale jeśli ja biorę to może i on niech coś weźmie:) a co myślisz o tych ziołowych lekach Mastodyn?mialaś jakieś doświadczenie z nimi?może ktoś miał?:)życzę powodzenia agula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaaaa84
*Mastodynon (lek dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Kasia,termin niby na 20.09.nie wiem,bo nie czuję się ciążowo.prócz tego,że brzucha nie mogę wciągnąć,tak mnie wzdęło. Netta,a ja przy Julce wymiotowałam jak kot do 6mies od 7 tyg. niestety włączył i się objaw ciąży który miałam przy J-nocne bezsenności....a o 6 pobudka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia u ciebie dopiero objawy moga sie pojawic ja mialam lekkie mdlosci i niechec do jedzenia a z Ania tego nie mialam teraz mdlosci minely ale ciagle bym cos jadla a sama nie wiem na co mam checi. Bardzo zrobilam sie leniwa ale pomalu wraca do normy. U mnie w niedziele bedzie koniec 8 tyg od miesiaczki a wedlug USG ciaza tydz mlodsza wiec sama w koncu nie wiem jak liczyc te tygodnie wiec licze jak przypadaja od miesiaczki.Acha Asia wzdecia tez mialam i czasem mam a tak to brzuch raczej mam taki sam martwie sie a do wizyty mam jeszcze daleko bo dopiero 7.02 bo czasem rozne watpliwosci sie pojawiaja czy serduszko ciagle bije mam nadzieje ze dziecie moje bedzie silne i zdrowe. Jakbym miala mozliwosc to co tydz sprawdzalabym na usg :P Anikaaaa nie znam tych witamin a co o nich pisza w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaaaa84
Mastodynon to lek ziołowy,podobno pomaga na bolesność piersi i PMS cos podobnego do castaginusa,ale skoro miałam wyciek z piersi to moze powinnam brać cos silniejszego?! A moze zbadać prolaktyne na własna rękę?w którym dniu cyklu sie bada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalało nam dom... szkoda słow i;e zniszczeń wywalił zbiornik wyrównawczy z parującą wodą na skutek zagotowania wody w układzie centraqlnego ogrzewania przez sąsaidów (mamy ich zbiornik w domu-długa historia) Rozmiar zniszczeń niedoopidania koszty pokryli, ale sprzątanie załatwianie, remonty na mojej głowie I jeszcze wszyscy niezadowoleni W d***e to mam cieszę się zę dzieciom się nic nie stało bo byliśmy w domu Jakie ja miałam szczęscie eci nie stały obok tego zbiornika Tak jak stałam z dziećmi nieubranymi zwiwalismny z domu Jak dostarczyłam dzieci do rodziców i wróciłam to mi się wyć chciało...ale szkoda juz o tym gadać Katia mąż mi duzo pomaga, ale prawda jest taka, że prawie cały czas pracuje W tygodniuu często jest tak, że wraca jak dzieci już spią Adiego usypiam czytając mu ksiązeczki czasem trwa to ponad godzinę, ale wolę to niż przez pól godziny słuchać jego wrzasków Czasem gdy poadam na reyj to biorę go do naszej sypialni, ale wtedy on budzi Karolinę, a ona jego I cała czwórka jest zła i niewyspana Chyba wyeksmituje Karolinę do innego pokoiku Chociaż ona budzi się co trzy godziny na mleko I pomyślicie, że zwariowałam, ale wracam do pracy...a dla mnie to jest własnie sposób, żeby nie zwariować:) Na razie bede pracowała głownie w weekendy na próbę, żeby zobaczyć jak to ogarniam W ogóle chodzi mi po głowie, żeby byc sobie sama sterem, żeglarzem i okrętem....ale mam tyle wątpliwości Pozdrawiam i gartuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Kasia,ja z Julą nie mogłam patrzeć na jedzenie. Teraz z wieloma sprawami jest całkiem inaczej. U mnie też doszło do zapłodnienia późno-podejrzewam 20-21dc. Czyżbyśmy zapisały się na chlopców? Wanda....nawet sobie nie wyobrażam jak musiały Ci ręce opaść, widząc cały ten bajzel i zniszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Anika, poczytałam o tym Mastodynonie i nie jestem pewna o co pytasz. Piszesz,że masz wyciek z piersi-ok,prolaktyna. Zabrałam się za skład: Vitex agnus-castus L.- zmniejsza wydzielanie prolaktyny, będące często przyczyną zaburzeń miesiączkowania, ma również działanie estrogenne, które wykorzystuje się w łagodzeniu dolegliwości związanych z przekwitaniem u kobiet. czyli składnik główny zmniejszył prolaktynę i wyciek ustał-ok Caulophyllum thalictroides D4-ziólko stosowane na szybszy poród Cyclamen D4 ma pewną siłę przeciwnowotworową, brutalne przeczyszczający ,zaburzenia żołądkowo-jelitowe z wymiotami, ciężkiej biegunki, złe samopoczucie i ból brzucha Ignatia D6-stosowany w lekkich zaburzeniach nerwowych związanych ze zmianą nastroju Iris D2-migrena Lilium tigrinum D3-meopauza,ból piersi,drożdżyca pochwy,stany lękowe wydaje mi się ,że żadna nie brała tego leku -ale mogę się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia mnie też ciągnie na fast foody. Ostatnio straszną miałam ochotę na frytki, a ketchup mogłabym jeść sam łyżką. Zresztą najlepiej smakuje mi wszystko co kwaśne i ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja stawiam ze u mnie bedzie druga corka :) Netta wczoraj maz nas zabral do pubu na kurczaki mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Kwaśne ? :) wczoraj jak sie dorwałam do ogórków w occie to skonczyłam na drugim słoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------asia, gratulacje mordko kochana :) ----------Anikaaaa, ja brałam kiedys mastodynon. To homeopatia więc moim zdaniem do doopy. Moim zdaniem placebo. Powinnas porobic badania i brac leki, np. bromergon (czy jakos tak) - ale najlepeij najnizsza dawke bo to swinstwo ma skutki uboczne. Moja znajoma mdlala po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------Anika, ten mastodynon to ja w kroplach bralam. --------Wanda, wspołczuje. U nas pare dni temu odpływ się zapchał i caly syf wanna wypłynął. Zero kapieli przez 2 dni. wiem że to pikus podług Twoich perypetii ale tak mi się skojarzyło. -------Ogólnie to mówią ze jak na kwasne to chłopak bedzie. U mnie się sprawdziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, bo co region to inny obyczaj ;) Nie będziemy się przecież kłócić :P Najważniejsze żeby dzieci zdrowe były, a ciąże donoszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie młody chorował od świąt, a dzis wystarczyl 20 minutowy spacer i katar wrócił :( A u nas gdy jest katar to za parę dni kaszel dochodzi. Zastanawiam się czy on alergikiem po mnie nie jest. Raz tylko miał antybiotyk i to w upalne lato bo oskrzela zawalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×