Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama okolice Łodzi

zatrudnię Nianię 6 godz/dziennie Aleksandrów Ł.

Polecane posty

Gość mama okolice Łodzi

Witam, szukam niani dla niespełna 2 letniej córki. Praca od poniedziałku do piątku, 6godzin/dziennie. Opiekunka będzie potrzebna od stycznia. Jestem w stanie zaoferować 700zł/ miesięcznie za samą opiekę, za gotowanie córce obiadów dopłacę dodatkowo. Szukam kogoś bez nałogów, z doświadczeniem w opiece lub w trakcie studiów związanych z pedagogiką. olka.1982@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tufik
zapraszam do mini złobka www.mistrzowiezabawy.pl. mamy bardzo mala grupe dzieci od 1 roku do 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
w szukaniu ! wątpie zeby zglosila sie jakas osoba za 5,30 zl za h - na dodatek trzeba dojezdzac na jakies zadupie - a to strata czasu i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okolice Łodzi
ciekawa bylam kto sie odwzwal mimo ze temat ju z dawno zamarl:) dla twojej wiadomosci- mam nianie, ktora juz zaczela zajmowac sie corka. przyjezdza do mnie i zabiera moja corke do siebie bo ma ladny dom z ogrodem (ja mieszkam w bloku) i place jej 5 zl/godzine przy czym corka je u tej pani obiad:) zamierzam placic tej kobiecie 700zl od stycznia, ale to moja inicjatywa Aleksandrow to nie jest zadupie a poza tym nikt z Lodzi nie musi przyjezdzac, w moim miescie znalazlo sie kilka chcetnych pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×