Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LajzaMinelli

Czemu 36-40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość Łona jest Aniołem
Wyglądają młodziej od 50-latek i 60-latek .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat o "'lataniu jak gołębica..."pochodzi z kultowego czechosłowackiego serialu "Szpital na peryferiach":classic_cool:i żeby to pamiętać trzeba mieć ze 40-kę:D:D:Dnawet jeśli się wygląda na 2o-kę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałosne ale z takimi tępymi laskami nie ma co dyskutować. Głupota wypiera racjonalne myślenie. I nie cieszcie się tak, bo ani się obejrzycie a same będziecie się odmładzać ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat i ubieram się niezgodnie z podanymi zasadami. Noszę spodnie rurki, do tego baleriny, kozaczki. W razie konieczności mam w szafie buty na obcasie i proste, dopasowane sukienki.Nie farbuję włosów, bo nie mam siwych. Czy to źle, czy dobrze - ummmm.... , tak się dobrze czuję i już, a dobre samopoczucie powoduje pogodę ducha i tego Wam i sobie życzę jeszcze długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 49 i dopiero teraz dostrzegam negatywne zmiany. To sa drobiazgi i ogolnie trzymam sie swietnie, ale te drobiazgi wplywaja na stan duszy- nie ma co ukrywac. Kiedy mailam 45 wygladalam rewelacyjnie i tak sie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sie smieje ktos sie smieje
a plujcie sobie jadem...hahaha...i tak wszyscy sie tez zestarzejecie i zdechniecie "starość nie radość, mlodosc nie wieczność" hahahahha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 36 lat i niestety widać po mojej twarzy i samopoczuciu wiek. Odżywiam się zdrowo, nie jem mięsa, biegam po lesie, ćwiczę jogę, jeżdżę rowerem, jestem bardzo szczupła, jednak na twarzy pojawiają się już oznaki utraty kolagenu, świadczą o tym zapadnięte policzki, zmarszczki mimiczne, pojawia się zgaga, mimo że nie palę i nie piję alkoholu. Pojawiają się też pierwsze siwe włosy. Niestety, w pewnym momencie człowiek zaczyna się sypać. Na dodatek ma partnera o 6 lat od siebie młodszego i zastanawiam się, co naprawdę myślą o naszym związku jego i moi znajomi. My znamy się kilka lat, pracujemy razem. ten związek wydaje się być bardzo stabilnym opartym na zaufaniu i przyjaźni. Jednak mam świadomość, że mi za moment stuknie 40tka, a on to jeszcze dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wszyscy prędzej,czy później wylądujemy w trumnie,w lepszym wypadku w urnie.Po co kłócić się o wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoano eno
Xen bravo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 i wygladam mlodo, moze dlatego , ze jestem mala, drobna, wysportowana, maz mlodszy, nikt mi nigdy nie dal tyle ile mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze wygladaja
Ja mam wrazenie ze pokolenie naszych babc, ojcow i nasze trzymalo sie lepiej niz wspolczesne 20-latki, moze stad tak jest. Mi nikt nie dal mojego wieku, zazwyczaj daja mi 10 lat mniej, mojemu facetowi - 15 lat mniej. On faktycznie mlodo wyglada MIMO zmarszczek, ja (34 lata) zmarszczek nie mam. Wczoraj jechalam tramwajem i widzialam zuzytego nastolatka (nie mial jeszcze wasa, pryszcze , dziecinna twarz + wielkie zmarszczki na czole).U mnie w pracy sa pomarszczone i obwisle 22-latki. Moze to nie my trzydziechy mlodo wygladamy, ile obecnie mlodziez sie sypie - po czesci to komputery, brak ruchu, niezdrowy tryb zycia, po drugie - jedzenie nie tak dobre jak za czasow naszej mlodosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, przestańcie się oszukiwać. Można wyglądać młodziej, ale kilka lat, a nie kilkanaście! Z wiekiem zmieniają się rysy twarzy, wyostrzają się, oczywiście, jeśli skóra jest zadbana, nawilżona, stosuje się różne zabiegi, to nie opóźnia się powstawanie zmarszczek, ale ubywa kolagenu i jest to nieodwracalne. Twarz nastolatki albo 20latki jest z reguły bardzo gładka, promieniej, jest pucułkowata, bo przeważa anabolizm nad katabolizmem. Po 30tce przeważa katabolizm i tego się nie zmieni. 30 kilkulatki i wyżej, przestańcie udawać że wyglądacie na 20tki, bo nie wyglądacie! Sama mam 36 lat, pisałam że mam 6 lat młodszego partnera. Na pewno wyglądam ładnie, ale wyglądam na swój wiek, może kilka, ale to kilka lat młodziej, chociaż jak pisałam wcześniej, moim zdaniem postarzałam się mocno ostatnio. i nie ma to nic wspólnego ze zdrowym trybem życia, wiek robi swoje. Czym innym jest być w bardzo dobrej kondycji, czuć się młodo, mieć dobrą figurę, być pełną energii, a co innego udawać, że się wygląda na 17 lat. Popatrzcie sobie na nasze aktorki, kobiety które mają możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych zabiegów odmładzających. Np. taka Magdalen Cielecka - piękna kobieta, ale jest po 40tce i to widać, Edyta Olszówka - to samo. To są piękne zadbane kobiety, ale widać po nich wiek i nie sądzę aby chciały udawać nastolatki. Wy też nie udawajcie, bo to jest żałosne. Pracuję ze studentami idobrze wiem, co oni między sobą mówią o takich podstarzałych 'nastolatkach', śmieją się z takich prowadzących zajęcia. Natomiast można być świadomą/mym swojego wieku, pięknie wyglądać i młodo się czuć, co nie znaczy śmiesznie iw ten sposób przyciągać do siebie innych. Życzę wam wszystkim miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
som jak stare póste torby po cemencie i kóż siem im sypie ino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ,pracuje w grupie ok 60 kobiet z obsługą .Prawie wszystkie uważają że są piękne i młodsze .Ostatnio występowały tancerki ,przedstawiały tańce z różnych zakątków świata ,także tańce ero .Dziewczyny jak z obrazka, wszystkie piękne , wysokie było na co popatrzeć. Wystarczyło potem posłuchać naszych kobietek co sądzą o występie .Żenada tylko one piękne. Kobiecie trudno przyznać sie że inna piękniejsza,Mnie cieszy taki widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie po Cieleckiej nie widać, że ma 40. Dałabym jej 30. I wielu współczesnym 20-latkom tyle samo. Więc jak widać w porównaniu do nich ona wygląda nawet 20 lat młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
W niektórych przypadkach jest to fakt. Z żona w wieku lat 36 nie mogliśmy wejść do klubu nocnego, sprawdzali jej dowód. Podziękowaliśmy. Inny razem piękna zakonnica stwierdziła, że małolata zrobiła sobie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 36 lat i kobieta w sklepie gdy kupowalam wino poprosila mnie o dowod- gdy go pokazalam, powiedziala ze dawala mi 19, ale chciala sie upewnic czy nie mniej.;)) .ALA kobieta ta miala z 60 lat i pewnie slaby wzrok;) Chodzi o to, ze w moim wieku mozna wygaldac mlodziej (niz na wiek) ALE BEZ PRZESADY, mnie rowniez smiesza sytuacje gdy jakas 40 latka wmawia z przekonaniem ze wygląda mllodziej od 22-27 latki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa sciemy ze baba 35letnia wyglada na 18.18stki sa swieze i MLODE a te po 30 zapadniete i pomarszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak wszyscy zdechniemy i zeżrą nas robale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czemu 36-40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??" I. Kryzys wieku średniego. II. Autosugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie obchodzi co sobie o mnie ktoś pomyśli ??? Wali mnie opinia kogoś kto jest dla mnie nikim :) tak, mam 42 i moj facet jest młodszy 9 lat! I dopóki będzie nam razem dobrze, będziemy razem. I .... Wam do tego. Pozdrawiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie byla dosc dluga przyjazn z chlopakiem mlodszym o 12 lat :P. Tyle ze nie w Pl i nikt na to nie zwracal uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajoma lat 48 ja sama mam 30. Smieszy mnie gdy ona do mnie przychodzi i probuje wmawiac mi ze czarne jest biale:) Ona jest naprawde mega zaniedbana.Szara twarz zero ust bardzo glebokie zmarszczki przy ustach oczach i na czole. Niewidoczne brwi i rzesy bardzo rzadkie wlosy przez ktore z kilometra widac skore. I do tego ma jeszcze zakola:/ Jest bardzo niska ale za to szersza od mojego meza. I gdy do mnie przychodzi wciaz mowi o swojej urodzie i o tym ze jest mloda i szczupla:D Kobieta jest naprawde niezadbana ale siebie widzi jako super laske:) to chyba wynik kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy hot grandma
Ale co jest złego w tym, że np. 36 letnia kobieta jeśli jest faktycznie zadbana i ma taki typ urody, że nie starzeje się za szybko, poszpachluje radośnie 20latka? Jeżeli ten młody kolo jest chętny to co to Was interesuje i oburza? Ja mam wrażenie, że kolesie po 40stce są wściekli, że ich rówieśniczki albo kobiety po 30stce mogą w sumie miec jakieś życie intymne i nawet czerpać z niego satysfakcję :D BOŻE STRASZNE! Tylko co to Was interesuje????? Jak nie chcecie nas to wykładajta siano na Bułgarki i Białorusińki przy drodzie do Białegostoku, wiek 20+ i szalejta w krzakach. Czy my Wam bronimy? Albo kupta se żonę z Rosji wiek 17 lat i będziecie hepi. Ja nie kumam tej mentalności polskiej - zamiast zrobić COŚ aby mieć samemu lepiej to będę stękał z oburzeniem, że ktoś inny ma fajnie :D Idźcie na podryw i klabing, albo do burdla, albo wyrwijcie jakąś licealistkę :D na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to zależy, bo nie u każdej kobiety widać jej prawdziwy wiek, mam koleżankę która ma 41 lat, a wygląda dosłownie na 33 lata, jest ładna, zadbana i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9:36 nie chciałabym mieć takiej znajomej jak Ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryzys wieku średniego mają kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnych obserwacji wiem, że nie jedna 30paroletnia kobieta wygląda lepiej niż co niektóre 20 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×