Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

wypilam szklaneczke mleka migdalowego z kawa.... ale zamiast mnie ta kawa pobudzic to mnie na spanie bierze.... przed 7ma dzis wstalam na badania krwi.. ale wolalabym nie spac po poludniu bo potem dzien taki rozregulowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz >> No co Ty :P ja sie tylko smieje :P ostatnio jak wysylalam zdj z tel to tez poodwracane :D co do opadania brzuszka, to kazda z nas najlepiej wyczuwa ta roznice. ja do niedawna strasznie sie meczylam nawet spiac na boku z oddychaniem i wogole. ciezko mi bylo oddychac prawie w kazdej pozycji. od jakiegos czasu brzuch mi sie obniza i duzo lepiej oddycham. własnie zadzwonil Moj Nrz, ze zostaje dluzej w pracy ;/ co za du.piaty dzien.... grrr ide chyba spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj M wrocil wczesniej i poszedl spac :-) nawet nie zauwazyl ze kupilam kolderke dla malutkiej to dobrze bo by sie juz burzyl hehe dzis ladna pogoda sloneczko swieci wiec upralam pokrycie na hustwake i juz prawie wyschlo a co do opadania brzuszka to ja czuje ze opada bo jak siadam to juz nog zloczyc nie moge bo brzuch mi tak lezy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajzer
GRATULACJE!!! Ja z moją dziewczyną właśnie zaczynamy się starać. A w lipcu mamy rocznicę : ) Z tej okazji wybieramy się na koncert QUEEN do wrocławia. Koncert jest 7 lipca. mam nadzieję, że do tego czasu nam sie uda : ) jeszcze raz gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wróciłam z shopingu byliśmy w OBI mój se jakieś pierdoły pokupił a ja się rozmarzyłam nad kafelkami i drewnianym parkietem matko jaki tam wybór i w zieleni to samo tyle pieknych roślin nie które takie olbrzymie za ponad 1000zł już ja bym im miejsce znalazła, jak tylko będą tynki w przyszłym roku w domu to wpadne w szał zakupowy mówię wam. Co do siary to ja bardzo rzadko mam jakąś plamke na staniku czy piżamie ale jest to przezroczyste a nie białe czy żółte. A jeśli chodzi o sex jak mój wróci ze szkolenia końcem przyszłego tygodnia to juz ja mu przypomnę stare dobre czasy:) Skończę wtedy 37tydzień i nie ma Boże zmiłuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie powera :D U nas duchota, ale z dala slyszę grzmoty, wiec burza do nas idzie... mam nadzieje, ze lepiej się będzie oddychać i w ogole funkcjonować. Aaannneeetttaaa - co do czerwonej wstazeczki to mam zamiar cos takiego do wózeczka dać, albo grzechotke czerwoną (albo cos czerwonego)... niby głupota i śmieszne, ale po pierworodnym zauważyłam, ze pomagało przed urokami wścipskich sąsiadek, które wręcz głowy wkładaly mi do gondoli wózka, żeby napatrzyć sie na dziecko i słodzić kilka minut na jego temat. Nie żebym wierzyła w zabobony, ale moja babcia mi to podsunełam, w co niewierzyłam, ale powiem Wam, ze później sie przekonałam, że nie zaszkodzi mieć coś czerwonego blisko dziecka. Ola_Fasola - fajny sposób na loczki, muszę kiedys spróbować je w ten sposób zrobić :D werkaa_a - ja dziś lenia mam od samego rana... nic kompletnie nie chce mi się robić... Co do seksu... to ja nie mam ochoty, z racji, ze brzuch duży, że czuje się nieatrakcyjna jak slonica, a i mąż nie nalega, a widzi jak mi ciezko nawet obracać się z boku na bok na łóżku... niedługo zapomne jak to się robi :D :D :D Dziewczyny a te liście malin maja by\c wysuszone czy jak? Ja mam w ogródku krzaczki malin? No więc jam mam ten napar zrobić? Zalać gorąca wodą i po wystygnieciu wypic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla ja nie pomogę, bo nie wiem nawet jak ta herbatka wygląda. Spróbuj może zalać wrzątkiem i taki napar sobie popijać. Na pewno się nie otrujesz, albo poszukaj w necie, może coś będzie na ten temat. Madziaz bardzo ładny brzuszek :) taki okrąglutki bardzo. A na opadnięty aż tak bardzo nie wygląda, chociaż nie wiem jak było wcześniej, ale nawet jak opadł to i tak ładnie wygląda. Nie tak jakiś flak :P a ja po zakupach, idę zaraz pod prysznic, poszczypię brzuszek po i może wskoczę na męża. Mamy akurat wolną chatę, więc szalej dusza- piekła nie ma :P a dziś na polsacie wyznania gejszy jakby któraś nie miała co ze sobą zrobić wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś cały dzień na nogach, bez nospy i nic mnie nie boli - fajnie :-) Byłam u fryzjera i już mam cywilizowane włosy ;-) Potem zawiozłam męża na rehabilitację nogi, a po drodze weszłam do centrum handlowego po gadżety na PS3 - bo mój mąż właśnie uzyskał absolutorium na studiach, więc uznałam, że należy się prezent :-) Jeszcze tylko praca mgr, obrona i gotowe - ale to we wrześniu. Marka, Madziaz - fajne macie brzuszyska. Marka - ja nie wiem, czy opadł, bo ja jakoś nie trybię tego konceptu i nie rozróżniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie... mar_ka - no brzuszek juz Ci opadł... madziaz - no u Ciebie brzuszek jeszcze wysoko... ale też za bardzo się nie znam na tym... ale ślicznie się prezentują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyglądam brzuszkowi marki i przyglądam i hmm.. chyba się nie znam na opadaniu brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj hormony daja czadu... pospałam troche, za bardzo sie nie dalo bo goraco i dalej parno, nie wiem gdzie ta burza co zapowiadali, deszczu nic a nic tyle co rano popadalo a nieba blekit rozposciera sie nad moim oknem... nic nie wskazuje na deszcz.. za to ja - mialam burze - hormonow i pobeczalam sobie zdrow... oczy jeszcze mokre jak po deszczu.. jakas zdolowana dzisiaj jestem. oby to juz dlugo nie potrwalo bo mam juz dosc.. wyslalam Mojego po zarelko na miasto, bo nawet kolacji mi sie nie chce robic. ehhh czuje sie brzydka, gruba i beznadziejna. jeszcze rozstepy mi sie pojawily na dobitke... co za dzien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>> tez mam dziurke w pepku :P tez masz duzy bebolek jak ja :D nie wiem czy dobrze widze na zdjeciu ale wyglada jakby Twoj maluszek byl ulozony bardziej z Twojej prawej str bo brzuszek jest nizej jakby z tej str =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta ja tez do chudzielcow nigdy nie nalezalam, a plus 14 teraz tez gdzies sie musialo usadowac he he :) trudno sie mowi, po ciazy trzeba bedzie sie tego jakos pozbyc aha a co do pasow i majtek po porodzie , to ja dostalam dwa specjalistyczne pasy od kuzynki, mowi ze jej to bardzo pomoglo po blizniakach bo miala wiszaca skore, z tym ze nie mozna go uzywac od razu po porodzie a tym bardziej po cc, i jest troche niewygodny, ale cos kosztem czegos jak to sie mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamusiu i Ola Fasola jeśli macie obie tak "duży" brzuszek to marudzenie Oli jest bezpodstawne. Bo brzuszek jest bardzo zgrabny i jakiś duży też nie jest. Ładnie rozkłada się i nie wygląda na duży bynajmniej :) Więc Ola Fasola dostanie zaraz wpiernicz za te swoje głupie myśli! I też strajkuję, nie robię kolacji. Został kurczak z obiadu, niech sobie mężyk zje, a ja jakoś apetytu nie mam. Zaraz sobie wsunę arbuzika zimnego :) co do mego brzucha to ja też za bardzo się nie znam, jakoś tylko jakby kształt zmienił, ale to może opadanie? nie wiem :P A ja już w piżamie, mąż wymęczony i czekam na skurcze. Na razie cisza. Idę polegiwać sobie, więc życzę miłego wieczoru i nie rozpisujcie się za bardzo, żebym nadrobiła jutro Wasze posty :P aha! PINA daj znać jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, napracowałyście się dziś :-) jakwstałam bolało mnie dosłownie wszystko łącznie z uszami, szczęką i nawet palcami u rąk! Mam już dość Elita..hehe..pierwszy raz chyba uznano utwór linkina za kołysankę. Fajne to pianino, jak tylko włączyłam to Kluska zaczęła tańcować. Może rozpoznała..choć ja jej normalnie puszczam standardową wersję. A na porodówkę planuję zabrać bachatę...może będzie przyjemniej Marka, na moje brzuch się opuścił. U mnie też to tak wygląda. Wrzucam zaraz na pocztę kilka swoich fotek co robiliśmy z chłopem. Madziaz, piękne łóżeczko. Cudne wprost. Szczęśliwa, brzuszek śliczny, a jaki tyłek mały ... ;-) Te czerwone rzeczy to od uroków tak? Ja nawet nie słyszałam, ale zaopatrzę się :-) czemu nie. Myślę, że są na świecie siły, których nie znamy. Nie wiem czy wstążka na nie pomoże ale cóż spróbować warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka>> dzieki za mile slowa :) ale na zdjeciu chyba nie widac jaki ten moj bebol duzy :P a chyba jednak raczej widac na tych z golym brzuszkiem :P ciekawe czy sie cos zadzieje u Ciebie :) SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>> nie przejmuj sie , ja juz 20kg na plusie ;p ja to jestem rekordzistka. normalnie szok.. czuje sie jak slon, tylko traby mi brakuje :P czekam na Mojego z zarelkiem i tez spadam do wyrka. ooo wlasnie przyszedl :P milego wieczorku Wam zycze i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ladny brzusio pileczka :-) a ten rozstep to od kolczyka taki duzy poszedl?? Ja tez mam dziurke i tylo takie lekko fioletowe jest ale rozstep mi sie nie zrobil na szczescie a tak woglle to dziekuje za pochwaly brzuszka hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!!! Łóżeczko cudne, bardzo, bardzo ładne!!! Nigdy takiego nie widziałam :-) Gdzieś Ty go wytrzasnęła???? Kropelka!!! Jestem zachwycona Twoimi zdjęciami!!! Waszymi właściwie! Śliczna pamiątka! My swoją sesję mamy jeszcze przed sobą :-) Ty 34tc jesteś? Jak na moje oko brzuszek duży, ale proporcjonalny do całości :-) no bo tam też duża Kluska siedzi, nie???? Obniżony brzuszek to nam Neli kiedyś pokazywała :-) Waszym do obniżenia jeszcze daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka madziaz chyba do mnie pisala to :) no niestety taki mi sie zrobil w miejscu kolczyka... ale to chyba tez dlatego ze dziurke robila mi kolezanka i jej to zbytnio nie wyszlo i jak sie skora rozciagla to sie zrobilo takie mega cos, sliczne zdjecia kropelka :) madziaz fajne te posciele twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa nie martw się!!! Też mam podobną dziurkę po kolczyku. I jeszcze mała jakoś sobie ostatnio upodobała wypinanie "czegoś" (bo już sama nie łapię czy to pięta czy kolano...) w tymże miejscu :-) ale mąż mnie pociesza, że źle nie jest i jak się skóra skurczy, założę kolczyk i będzie pięknie! :-) ja tam mu wierzę ::-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka sorka pochrzanilo mi sie ja pisalam o Szczesliwej :-) a posciel nowa kupilam razem z kolderka tylko ochraniacza do kompletu tu nie mieli wiec z poprzednirj poscieli zostawilam :-) wrzucilam fotke na poczte a lozeczko to w Danii kupilam bylo drogie ale jedyne w swoim rodzaju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzacie czy wam nie zarosly dziurki? Bo ja ostatnio wkladalam to taka cieniutka ta skorka :-) a jeszcze jakis rok czy dwa lata temu mama mi kupila zloty kolczyk na urodziny do pepka i on ma mniejszy sztyft i tylko jego moge nosic bo mi dziurka zmalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia a no 36 i 1 juz nawet ;p madziaz wiesz co ja nie probowalam nawet, i nie proboje, ta dziurka jest teraz tak mega rozciagnieta u mnie ze wole nie probowac, najwyzej jak zarosnie to trudno sie mowi, choc ponoc w pepku ona nie zarasata, ja kolczyka mam juz 4 lata dobre wiec chyba tym bardziej nic jej nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Malutka chyba chce już na ten świat... :-) CZOP ŚLUZOWY MI ODSZEDŁ!!!! I wierzcie mi, pomylić się tego z niczym nie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×