Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

a no wlasnie co sie dzieje.. jeszcze mi sie trudno polapac kto tu jest a kogo nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamuski :) Ja tez się na razie nie mogę połapac kto jest z nami a kto nie :) Cały czas się cos zmienia:) Ja mam na imię Justyna. Mam 23lata, w sumie zaszłam w ciąże tez od pierwszego podejscia a tak naprawdę to starać się mielismy zacząć od przyszłego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka23 ihih.. no ja tak na serio to od grudnia... zeby lato przechodzis z brzuszkiem.... ale sobie mysle.. a najwyzej jak sie urodzi w lipcu to nie bede sie musiala martwic kto daniela do przedszkola zawiezie, bo wakacje ehheeh:) daniel mowi ze chce brata ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita mi się wydaje ze lepiej jak na początku wakacji urodzimy , bo nie będziemy z tym wielkim brzuchem się w upały męczyć:) Na spacerek szybciej wyjsc mozna lepiej chyba tak będzie niz jak na samą zimę się urodzic by miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza ciaza- ania
mi tez sie wydaje ze lepiej latem urodzic.Ja mam termin na 19 czerwca.Dzisiaj bylam u lekarza, zalozyl mi karte ciazy.Badania bardzo dobre, wiec sie przestaje martwic.Z pierwsza wizyta chyba nie ma sie co spieszyc, bo jak za wczesnie bedzie to rzeczywiscie moze byc widac tylko pecherzyk.Ja bylam w 8.tyg.na pierwszej wizycie i serduszko bilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam wczesniej ale bolał mnie brzuch i bardzo się bałam lekarz powiedział że dobrze zrobiłam. Mimo że jeszcze dobrze nic widac nie było ale takie bóle mogą zwiastowac różne rzeczy. Więc dostałam jakies tabl.i teraz jestem odrobinę spokojniejsza. Cos mało dziewczun się tutaj udziela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja coś napiszę :) Mam 28 lat i jestem z Wlkp. Starania zaczęliśmy tak, zeby dzidzia urodziła się przed wakacjami w czerwcu, przed tymi upałami o których wspominacie ale nie udalo sie za pierwszym podejsciem dlatego mamy termin na lipiec:) Mam już córeczkę z lutego 2010 (wtedy trafilismy za pierwszym razem). Przecudna mała gaduła:) Rzeczywiście póki co , cięzko sie tu połapać kto nalezy do lipcówek a kto wpadł tylko pogratulowac czy na zwiady:) Może przeczekamy jeszcze z 2 tygodnie i wtedy zrobimy taka małą listę z nickiem i terminem porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanchita tez tak myslę że za jakis czas zrobimy taką listę może jeszcze ktos dołączy. A ja mam cały czas uczucie że dostalam @ i latam jak glupia do ubikacji. I te dziwne bóle, mogły by się już skonczyć bo tylko się denerwuje. Chciałabym juz usłyszeć serduszko wtedy będzie już pewne że to dzieciątko jest. A w którym tyg można już usłyszeć bicie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka23, po 6 tc na pewno:) Spokojnie. Pisałam Ci już wcześniej że ja w pierwszej ciązy miałam tez takie bóle (+ delikatne skurczyki) i wszytsko było ok! A kiedy miałas ostatnia @? Ja 8.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis 10ty... mialam dzisiaj dostac ciotke..... na wszelki wszelaki zalozylam wkladke higieniczna .... racja.. jakby mnie w pon tak nie podkusilo to pewnie by poczekala z tym testem co najmniej do dzis.. lekarka cos takiego powiedziala:a taaaa jest hormon , a potem sie okres dostaje i wszystko sie usuwa.... no..ale mi powiedziala... juz mogla jakos dokladniej wytlumaczyc. ehheeh chyba jest nas 3... ja malenka i qanchita ihihi.... w sumie lepiej ze nie ma tloku eheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, choć ostatnio mniej... W pracy (na budowie) młyn, a jak wracam do domku, to tylko spać mnie się chce. Mdli mnie cały dzień, najgorzej po zjedzeniu. Nie mogę doczekać się pierwszego USG. Już bym chciała zobaczyć moją Fasolkę. Dziewczyny, czy zamierzacie chodzić, albo chodzicie na jakiś aerobik / ćwiczenia / basen - zajęcia dla ciężarnych. Ja bym się zapisała... Macie jakieś namiary? Warszawa i okolice. Qanchita - kocham Wielkopolskę! Chociaż rodowita ze mnie Warszawianka, zakochałam się w tych Waszych cudownych krajobrazach. Mój TŻ ma tam rodzinę i jak tylko możemy to mykamy do domu jego dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka.. apropos wczesneg czy poznego lata... wyliczylam na 17tego lipca termin.,...(tuz przed moimi urodzinami ihhii)ale daniela przenosilam do 41 rownych tygodni,., niby mial sie pojawic najpierw 6tego...potem 9 lub 10tego marca a tu jednak 16ty.. wiec ja w te wyliczenia to tak wierze srednio.... cholera chcialabyn juz tego potwerdzeniaciazy i bicia serca,,,,mam paranoje bolalo mnie wczoraj.... a po stosunku to masakra... dzis mni sie wydawalo ze dostalam ciotke.. a to nie@ tylko....biala wydzielina bardzo kleista bleee.... papranina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zedikulus.... to ty kobitko na budowie?? co ty tam robisz???mdlosci nie zazdroszcze oj oj........ na kiedym asz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według kalendarza internetowego na 5/6 lipca. Ale jeszcze zobaczymy co powie lekarz. Nawet jak powie, że termin mam na czerwiec - już Was nie opuszczę ;-) A na budowie zajmuję się dokumentacją, fotografią, pisaniem umów itp. Jednym słowem wszystkim, na co inni technicy i kierownicy nie mają czasu :-) Miłego, długiego weekendu życzę! Odezwę się w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita83 dopiero @ powinnaś dostać a juz wiesz że w ciązy jesteś? Ja testowałam w dniu kiedy powinnam dostać i nic...ale @ brak więc za 3 dni powtórzyłam i były już wtedy 2 kreseczki :D Dziwnie z tym USG że tak późno pierwsze robią. Ja w I ciązy miałam na I wizycie czyli w 6 tc. I była juz fasolka z bijącym serduszkiem:) Zediculus współczuje tych mdłości. Jakiś aerobic... no własnie się tez zastanawiałam. Chodziłam regularnie ale teraz nie byłam już 6 tygodni bo miałam staw skokowy skrecony i w sumie mogłabym zacząć znów teraz chodzić ale się zastanawiam. Basen na pewno nie zaszkodzi jak lubisz a nawet jest wskazany dla kobiet w ciąży:) Miło, że lubisz Wlkp:) A Ty jak masz temin na poczatek lipca to mykaj do gina podziwiać fasolkę:) Pewnie masz juz jakiś 6, 7 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie oprócz bóli w podbrzuszu nie mam zadnych innych objawów ani mnie nie mdli ani jakos bardzo często nie chodzę do ubikacji. Chyba że 5tydz to jeszcze za wcześnie? Rano tylko troszkę mi się w głowie kręciło. A co do ćwiczeń to ja jestem strasznie bojliwa ze się cos stac może i pewnie zrezygnuję z tego :) Chciałabym poźniej zapisac się do szkoły rodzenia :D ale nawet nnie wiem kiedy można się już zapisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka23 do szkoły rodzenia zazwyczaj mozna sie zapisywać po 20tc ale zajęcia sie rozpoczyna i tak póżniej. Jak ja chodzilam to wszystkie kobietki miescily się w przedziale od 31 do 34 tc. Spotkania ciągneły sie jakoś przez 6 tygodni więc jak sie zajecia skończyły to niektóre prawie że na porodówke jechały;) Teraz już nie mam zamiaru chodzić. W sumie i tak miałam CC wiec za dużo z tego nie wyniosłam...ale fakt faktem, że była to nawet fajna odskocznia jak sie w domu całymi dniami siedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplogoraco
Witam-mam pytanie jestem w 9 tyg ciazy i mniewam uczucie lekkiego goraca w podbrzuszu i pochwie ,nie wiem o co chodzi,to moja druga ciaza i wczesniej tego nie mialam ? Moze ktoras pomoze ? Wizyte mam za tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZas pokarze co będzie....teraz jak juz wiem i chcę jak najszybciej zeby te tyg leciały to każdy dzien mi się strasznie dłuży ....Chciałabym już strasznie usłyszeć bicie serduszka ....a tu jeszcze min ze 2tyg czekania. Dzis mi 5 tydzien mija dopiero. A do kiedy pracować zamierzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka23 wcześniej pracowałam do 26 tc ale teraz ze wzgledu na to że mam juz dziecko jedno to pójdę wcześniej na L4 (nie wiem jeszcze kiedy, najchętniej juz od 12tc bym poczła ). Chciałabym nadrobic z Jolką stracone chwile... no i nie ukrywam że na niani się zaoszczędzi ;) cieplogoraco ja tez nie pomogę, ale radziłabym się udać do lekarza. Moze to jakieś zakażenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qanchita.. a no wiem wiem... juz pisalam ze zrobilam test 2,3 dni przed bardzo czuly clearblue digital bo nie wytrzymalam no i pokazal to co pokazal... @ dzis sie nie pojawila.. wiec zostalo tylko potwierdzenie u gina.. nie chce mi sie isc po skierowanie na bete bo lekarka jedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie przyszłe mamusie Nie było mnie tu troche ale musiałam sobie poukładac pare spraw i ochłonąć po wizycie u gina. Byłam u gina bo odczuwałam takie dziwne bule brzucha tak jak by na @ a że to moja pierwsza ciąża to troche spanikowałam lekarz mi powiedział po zbadaniu że to normalne bo macica się rozszerza ale dobrze że przyszłam bo lepiej dmuchać na zimne. Zrobil mi USG ( swoją drogą wydawało mi się na usg za wcześnie ) i wypatrzyl dwa zarodki czyli chyba bliźniaki ( ale czy to nie zawcześnie na takie wnioski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2011 dwa zarodki? :O Kochana mi się marzyły bliźnięta w pierwszej ciąży ale nie udało się. Teraz byłabym już w ciężkim szoku gdybym taką informację dostała :) A jak Ty zareagowałaś? elita83 rzeczywiście pisałaś wcześniej ale dopiero teraz doczytałam;) Przepraszam, zakręcona lekko jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam zszokowała mnie ta wiadomość ale pozytywnie. Teraz jak szok przeszedł to jestem podwójnie szczęśliwa. Nasz dwie kochane kruszynki. żeby tylko były zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×