Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Gość oby_lipcóweczka
oo, dzisiaj o jedzonku dyskusje, a u mnie z apetytem słabo, właściwie tylko kaszki i banany mi wchodzą :) i tosty czasem :) Fajnie, że możecie sobie w dzień pogadać, ja niestety w pracy nie mam dostępu do takich stronek, no ale całą ciążę przecież tyrać nie będę ;) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dziekuje za te sciskania:):) ja jestem wlasnie na etapie regeneracji sil przed walka z lekarzami, czekaja mnie badania aby znalesc wkoncu przyczyne moich niepowodzen... ale wiecie co...sama sie sobie dziwie ale mam w sobie tyle dobrej nadzieji i wierze ze i nam sie uda i wkoncu tez dalacz do szczesliwego grona!! ale was juz coraz wiecej :):) super :):) 3mam kciuki za wszystkie mamusie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiuję listę na drugą stronę........... Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 elita83********************10.10.2011@******************* ****16.07.2012 Lipcówka2012***********11.10.2011@********************** **17.07.2012 Moka0110*****************17.10.2011@********************* ****24.07.2012 Kto się jeszcze nie wpisał? Moka0110 Gratuluję wytrwałości i wyczekanej fasolki :) Dziewczyny Wy tu o jedzeniu a ja mam odruch wymiotny na samą myśl:( A jaka wzdęta się czuję...buuu:( Dobrej nocy. Może jutro będzie lepszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELIA!!! rzuc kotletem! jak sie mocno zamachniesz to moze doleci:):):) ale sobie wczoraj dogodzilam.. ze hej! po pracy polecialam zaraz di supermarketu i kazalam sobie dac jeden filecik z kurczaka grubo krojony, do tego wzielam jogurt i fiuuu do domu obierac ziemniaki nastawilam ziemniaki, zrobilam panierke jak Bog przykazal,: maka, jajko i bulka , natarlam wczensiej fileta przyprawa do kurczakow z POlski przemycona i salate krucha przyprawilam sola pieprzem i ogorkiem. pieknie usmazony na zloty koor filecikkkkkkkkkk mmmmmmmmmmmmmm tak sie objadlam ze lezalam na kanapie przez 2 godziny:):) ehhehe a na kolacyjke co???? nalesniki z drzemem!!!!!!!!doooooobreeee. nie jadlam nalesnikow sto lat. mam ochote na takie ze slodkim serkiem ale nie ma tutaj twarogu normalnego:( chcalabym zrobic krokiety z biala kapusta kto da przepis na latwy farsz???? qanchita..... solidaryzuje sie z toba.. w 1wszej ciazy nic nie moglam przlknac bo juz w myslach to wymiotowalam :(:( a dzis rano, to mnie wzial taki bol brzucha.... i krzyza.. bo jak bum cyk cyk ze jakbym miala pierwsze skurcze porodowe. az mnie zgielo.. i tak trzymalo troche.. ale przeszlo.. niefajnie:( bo mnie przerazila mysl porodu.. a przeciez jeszcze tyle czasu..... mam nadzieje ze te bole nie zwiastuja nic niemilego.( moka gratulacje:))): lipcowka 2012 gratulacje:):)): amelia, kawal chlopa z tego twojego kawalera:) pewnie panny za nim sznurem ehhehe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita83 to sobie dogodziłaś:) Na zdrowie :) Laski ja chyba Was przestane czytac na jakis czas bo mnie mdli nawet jak czytam o jedzeniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa88 Grunt to się nie poddawać i dązyć dalej do celu! Powodzenia Kochana! Mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarówki Znowu nie spałam w nocy zbyt dobrze, tylko 3 razy wstawałam do łazienki:). Zaraz chyba pójde spać bo ledwo patrzę na oczy. Dzisiaj tylko zupa na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł z tą tabelką. Dopisuję się :) Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 elita83********************10.10.2011@******************* ****16.07.2012 Lipcówka2012***********11.10.2011@********************** **17.07.2012 Moka0110*****************17.10.2011@********************* ****24.07.2012 Benica*****************29.09.2011@********************* ****10.07.2012 Macie mdłości, zachcianki...a u mnie nic, żadnych takich objawów. Jak tylko zjem to jakbym się ogromnie przejadła. Badania z krwi mam za free, więc zrobiłam wszystko co gin zalecił. I będę musiała pomyśleć o posiłkach bogatych w żelazo. Tylko nie wątróbka !!!! bleeee. I w nocy zaczęłam wstawać do toalety, co mi się wcześniej nie zdarzało. W czwartek pierwsze usg, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benica- ja tylko 1 dzień wcześniej miałam @ od ciebie:) Też badania miałam za free a grupę krwi też ci robili? Ja włąśnie zjadłam jajecznicę i popiłam colą ;) mam straszną ochote na słodkie gazowane ogólnie na słodkie mnie ciągnie. I śpię w dzień masakra Coś cicho tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dopisuję się i ja Matii2011******************27.09.2011@ **************************05.07.2012 Amelia1975****************28.09.2011@***************************07.07.2012 Qanchita******************08.10.2011@***************************15.07.2012 elita83*********************10.10.2011@***************************16.07.2012 Lipcówka2012************11.10.2011@***************************17.07.2012 Moka0110*****************17.10.2011@***************************24.07.2012 Benica*********************29.09.2011@***************************10.07.2012 I wychodzi na to że będe pierwsza no chyba że jeszcze się ktoś na wcześniejszą datę zapisze :) elita83 przepis na łatwy i ppppppyyyyyyyyyyssssssssssszzzzzzzzzznnnnnnnnyyyyyyyy farsz do krokietów mistrzyni chochli i patelni czyli mojej mamy: Trzeba pokroić cebulke najdrobniej jak się umiepotem ją przyrumieć najlepiej na maśle ale może też być olej absolutnie nie smalec. Jak się przyrumieni odstawić na chwile żeby wystygła potem ją przemielić w maszynce do mięsa. Kapuste trzeba ugotować ale najpierw pokrój ją sobie np na ćwiartki będzie Ci się łatwiej wyciskało. Ugotowaną i dobrze wystudzoną kapuste przemiel też przez maszynke do mięsa. DZIEŃ WCZEŚNIEJ ZAMOCZ SOBIE GRZYBY mogą być podgrzywbki albo prawdziwki. Na drugi dzień trzeba je ugotawać wystudzić i również przepuścić przez maszynke do mięsa. Potem to wszystko wymieszać razem i doprawić do smaku solą i pieprzem. Wg tego przepisu wychodzą wyśmienite mmmmm aż mi ślinka poleciała. Ah te ciążowe zachcianki za mną od tygodnia chodziła sałatka z tuńczyka z makaronem wczoraj nie wytrzymałam wracając do domu zachaczyłam o sklep i zrobiłam a moja druga połowa jak weszła do domu to odrazu wyczuła że z rybą coś robiłam bo nie cierpi żadnych ryb. Byłam dziś u moje gina termin miałam. Kurcze i troche mnie nastraszył bo mi powiedział że przy mojej astmie to mogę sobie wypukać z głowy poród sn:( Dziewczyny jak to jest naprawde z piciem kawy. Bo ja słyszałam różne opinie jedny twierdzą że jest absolutnie zakazana jaka kolwiek kawa drudzy twierdzą że w rozsądych ilościach można a za mną dzisiaj chodzi taka moja dobra kawusia. ja jestem z tych co szatanów nigdy nie pili moja kawa to wyglądała tak na kubek płaska łyżeczka kawy rozpuszczalnej do 3/4 woda reszta mleka zwykłego albo mleczka do kawy i czasami łyżeczka cukru. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati- ja piję kawę sypaną i też z jednej łyżeczki- do niedawna jedną wypijałam. Ale ostatnio kupuję bezkofeinową nawet mi smakuje. Też słyszałam że jedna nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata2525
Cześć,można dołączyć?Dziś rano test potwierdził ciążę;-)na moje termin 26lipca.To moja druga ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dziewczynki piszecie o mdlosciach o tym ze na jedzenie nie mozecie patrzec a u mnie nic. Moze troche za wczesnie... W piatek rozpoczynam 6 tc a do gin mam na 8 a do tego co chce zeby prowadzil moja ciaze mam na 12 grudnia. Chciałam żeby szybciej mnie zbadali ale nie chcieli. Mnie czasami zakłuje gdzieś z boku a wczoraj koło pempka mnie kłuło strasznie. W nocy wstaje tylko 1 raz do lazienki takze przesypiam noce. Wstalam niedawno a znowu zachciało mi się spać. Musze popsrzątać w domku a dopiero póżniej zasłużony odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowie pytam...... benica, luska... niech sie wam kochane d mdlosci nei spieszy bo to straszna straszna rzecz... ja mam traume :( i teraz robie w porty na sama mysl .... no wlasnie dzis rano troche mi niedobrze.. cholera. tylko nie to.. chcialabym przejsc spokojna bezproblemowa ciaze zadnego rzygania, zadnego sciskania w gardle.. a tu tymczasem czuje sie jak flak..nie mam sily nic zrobic. jak tylko zjem to zaraz na kanape i odpoczywam 2 godz. potem mi sie nudzi ale wstac nie ma jak.no mowie wam od kilku dni czuje sie taka ociezala pije herbatke ciepla ....nie no kurde mdli mnie mdlli... ojojoj coraz bardziej.. juz mi sie podbrodek w podkowke wygina.. niech to cholera wlosy zwiaze jakby co.. chociaz i tak pewnie bedzie mnie mdlilo tylko i o... lipa no to moze teraz pozytywnie. wczoraj zjadlam rosolek:) pychotka.akurat na taka pluche dzis piekneeee slonce:):) wrzucilam do pralki stos recznikow bo tylko jak jest slonce da sie je prac. inaczej tak schna dlugo w domu ze sie zasmierdza i dupa. i znwu trzeba prac:(:( oby bylo slonce az do weekendu. wogole jak dzisiaj spojrzalam na werande to sie za glowe zlapalam.. ta wilgoc co sie skrapla po oknach to zasyfila wszystko. bedzie sprzatania.. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matii2011******************27.09.2011@ **************************05.07.2012 Amelia1975****************28.09.2011@******************** *******07.07.2012 Benica*********************29.09.2011@******************* ********10.07.2012 Qanchita******************08.10.2011@******************** *******15.07.2012 elita83*********************10.10.2011@****************** *********16.07.2012 Lipcówka2012************11.10.2011@********************* ******17.07.2012 Moka0110*****************17.10.2011@********************* ******24.07.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam tabelke, wkleilam benice tam gdzie trzeba, w kolejnosci:) bez obrazy:): mati!!! dzieki ze przepis.... az mi sie krokietow zachciewa... szkoda ze tyle roboty, smazyc nalesniki, potem farsz, potem zawijac... a potem.. wlasnie jak sie zawiniete krokiety smazy??trzeba je opanierowac??bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
dziewczyny, u mnie drugi test robiony pare dni temu znowu nie wykazal ciazy, ale robilam wieczorem. zapisalam sie w poniedzialek do gina, no i bedzie juz wiadomo...bo nawet jak nie jestem w ciazy to i tak cos nie w porzadku, bo nigdy mi sie okres nie spoznial, dzis mam 37 d.c. zaczely mnie bolec sutki... przed okresem zawsz emam nabrzmiale i bardzo obolale piersi, tym razem nie bylo nic, dopiero wczoraj mnie zaczely bolec sutki, oprocz tego troche ciagnie w brzuchu i wiecej nic. kurcze, co to moze byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tabelki trzeba nagłówki wpisać NICK*************ost @*********po którym cyklu**************termin porodu Matii2011******27.09.2011@ ***********************************05.07.2012 Amelia1975****28.09.2011@************************************07.07.2012 Benica**********29.09.2011@***********************************10.07.2012 Qanchita******08.10.2011@************************************15.07.2012 elita83*********10.10.2011@***********************************16.07.2012 Lipcówka2012*****11.10.2011@*******************************17.07.2012 Moka0110********17.10.2011@*********************************24.07.2012 luska46***********20.10.2011***************2******************27.07.2012 Dziewczyny kopiujcie całą tabelkę. Mam nadzieję że nie macie mi za złe że dopisałam swoją sugestie. Dopisujcie po którym cyklu zaskoczyłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*************ost @*********po którym cyklu**************termin porodu Matii2011********27.09.2011@ ***********************************05.07.2012 Amelia1975******28.09.2011@******************************** ****07.07.2012 Benica**********29.09.2011@****************************** *****10.07.2012 Qanchita********08.10.2011@******************************** ****15.07.2012 elita83***********10.10.2011@***************1************** *****16.07.2012 Lipcówka2012***11.10.2011@****************************** ***17.07.2012 Moka0110********17.10.2011@****************************** ***24.07.2012 luska46***********20.10.2011***************2************* *****27.07.2012 luska bravo bravo!! wlasnie ci mialam pisac: luskaaa dopisuj sie:):) i dobrze zrobilas dopisujac naglowki:)) tabeli sa fajne bo mozna sobie porownac.. zreszta przeciez trudno wszystkich zapamietac...kto co kiedy. a tak to wystarczy spojrzec i juz:) jest nas 8 jak narazie... ktos sie nie dopisal.. pewnie ktos jeszcze o ciazy nie wie... ale juz jestesmy na koncu lipca, pewnie za pare dni zobaczymy topik sierpien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoluje sie..... jakos sie wogole nie czuje ze tam cos jest, ze tworzy sie tam czlowiek.. w sumie jeszcze nawet zarodka nie widzialam... wogole to sie boje. wczoraj mnie taki bol brzucha i krzyza wzial... chyba o tym pisalam... ze mnie zgielo... zupelnie jakbym rodzila.. cholera czy to musi byc takie traumatyczne.. od dawna juz chcialam byc znow w ciazy i miec dzidziusia...ale teraz sie boje boze jak ja bede z brzuchem sie dzieckiem zajmowac. a potem noworodek znowu.. o matk. w nocy nie bede spac... no strach mnie oblecial.... jakos sie nie czuje na silach.... powinna mnie energia rozpierac a ja sie dygocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffgg no to dziwne...... a moze zyjesz ostatnio w mocnym stresie... albo po prostu wartosci sa niskie i testich nie wykrywa.. albo lipny test.. jaki robilas? i kiedy mialas ostatnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Elita-ja wkładam mięso do naleśnika robie z nich prostokąty a potem w jajku i bułce i na patelnie:). Widzę że tabelka robi się coraz dłuższa - kfkkg-mam nadzieję że to jednak ciąża. ja w zeszłym roku nie miałam 52 dni @ okazało się że to zaburzenia cyklu brałam luteinę 5 dni i potem dostałam. Ale myślę że będzie dobrze nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza na tym forum. Była już któraś u lekarza, kto ma najblizszy termin wizyty? Jestem ciekawa jak to jest uslyszec bicie serduszka i zobaczenie naszej malej istotki na ekranie komoputera... Ja do 8 nie moge sie doczekac a 2 mam urodzinki i myslalam ze juz bd cos widziala i pochwale sie rodzicom :) Jeszcze do tabelki mozna dopisac nasz wiek, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ostatni @ miałam 19.10 dziś mamy 23.10. Cykle mam zazwyczaj 30- 32 dniowe. 30 dnia cylku robiłam test ciązowy i był negatywny, ale nie wiem czemu nie dawalo mi to spokoju wiec dzisiaj po pracy niedawno zrobiłam kolejny test ciążowy-- wynik pozytywny- czekalam na ten wynik bardzo długo ale teraz zamiast sie jakos cieszyc to sie boje...Boje sie wszystkiego, badan lekarzy czy z dzidzia wszystko ok. To moja pierwsza ciaza , mam 23 lata. Nie wiem co teraz robic, kiedy isc do gina? czy brac juz kwas foliowy? Nigdy nie byłam u ginekologa i tego bardzo sie boje- prosze nie krytykujcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenia- kwas foliowy możesz brać, Ja byłam u gin 14 X i widziałąm już serduszko to był 6 tydz i 2 dzień. Następną wizytę mam 6 XII. Właśnie zjadłam litr lodów i chyba je zwrócę -przesadziłam....ale były pyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie lepiej,tzn mniejsze mdłości i apetyt w miarę. luska46 ja mam wizytę jutro o 15:40 i mam nadzieję, że zobaczę piękne serduszko:) nenia Nie bój się. Wizyta u lekarza nie jest taka straszna:) Szczególnie w ciąży, kiedy podczas wizyty czeka Cię piękna niespodzianka...widok swojej fasolki! Ja radziłabym poczekać z wizytą do 6 tc, czyli wg Twojej ostatniej @ poczekaj jeszcze dobry tydzień. Kwas foliowy jak najbardziej już łykaj. Ja biorę kwas od dawna bo ogólnie jest pożyteczny dla kobiet. Amelia1975 To dałaś czadu z lodami:O Na zdrowie:) elita83 mówisz, że masz obawy? A ile synek ma lat? Ja też mam rozpierającą energią córeczkę:) Ma 20 miesięcy teraz i myślę że kolejna ciąża jest jak najbardziej na miejscu ;) Między dziećmi będzie 2,5 roku różnicy. Nocki nadal bywają ciężkie, bo mała chce sypiać z nami w łóżku. Co noc robi przemarsz ze swojego łóżeczka do nas. A żeby było mało to wraz z nią idą też pluszaki :O Chyba musimy w większe łóżko zainwestować bo jak mi brzuch urośnie to ciasno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qanchita- ja tez tak miałam jak synus był mały - ok 20 pluszków w łóżku i ani jednego nie mogło braknąć. Potem budzę się z małpką na twarzy z dinusiem pod plecami ....echh Lody długo się nie utrzymały w zołądku, teraz z synem zjedliśmy zapiekanki;) Dzisiaj zastanawiałam się jak to bedzie ze spaniem bo ja kocham spać na brzuchu na wznak nie umie, trzeba będzie się jakoś przemęcxzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) to i ja do Was dołączę :) według internetowych kalkulatorów termin porodu mam na 21 lipca :) u mnie ciąża była wyczekiwana od roku, ale niestety nic nie wychodziło... Gdyby za pierwszym razem się udało, to rodziłabym w lipcu tego roku... No ale cieszę się, że teraz się udało i noszę pod sercem Naszą wyczekaną i wymarzoną Kruszynkę (albo i dwie :) ). Bo właśnie mam szansę na bliźniaki, bo miałam w tym cyklu 2 pęcherzyki, które pękły (ogólnie miałam 4 pęcherzyki - po 2 w każdym jajniku, ale prawy jajowód mam niedrożny, więc z tego jajnika nie było szans na ciążę) :) zawsze mi się marzyły bliźniaki :) więc byłabym w siódmym niebie, gdyby za jednym razem spełniły się moje 2 marzenia :) w piętek mam pierwszą wizytę u gina i mam nadzieję, że już usłyszę serduszko :) z niecierpliwością czekam na ten moment :) co do objawów, to poza zgagą, która męczy mnie od soboty, nie mam na razie żadnych :) fajnie by było, gdyby już tak zostało :) no jeszcze jestem senna przez cały dzień i lekko powiększyły mi się piersi i delikatnie bolą :) ale to dobry znak, więc się tym nie przejmuję :) a i apetyt mam 2 razy taki jak wcześniej :) czasami mam takie momenty, że cały czas na okrągło mogłabym jeść i jeść :) ogólnie o ciąży dowiedziałam się 12.11. bo wtedy robiłam pierwszą betę, która wyszła 199 mlU/ml, a 14.11. była już 583 mlU/ml, więc ładnie przyrosła :) 12 badałam jeszcze progesteron i był na poziomie 47.2 ng/ml :) Mati, gratuluję bliźniaczków :) fajnie by było, gdybyśmy razem były w podwójnej ciąży :) byłoby raźniej :) pozdrawiam serdecznie i oczywiście gratuluję Wam wszystkim Maluszków pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×