Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.........termin porodu ********************************************************* *************************** neli8................23........30.09.2011..........2..... ...........07.07.2012 Amelia1975........?.........28.09.2011...........?....... .........07.07.2012 Benica..............?........29.09.2011............?..... ..........10.07.2012 Qanchita...........?.........08.10.2011...........?...... .........15.07.2012 elita83.............?.........10.10.2011...........1..... ..........16.07.2012 kiniam85.........26..........9.10.2011......... 2..................16.07.2011 Lipcówka2012.....?.........11.10.2011...........?....... ........17.07.2012 justysia88.........23........13.10.2011..........13...... .........21.07.2012 Moka0110..........?.........17.10.2011...........?....... ........24.07.2012 luska46.............?.........20.10.2011...........2..... ..........27.07.2012 Stella Polare......29........26.10.2011...........4................ 29.07.2012 Nenia..............23........19.10.2011...........12..... ... .......31.07.2012 Kropelka03.........28........16.10.2011...........?...... ..........03.08.2012 Strasznie mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_lipcóweczka
Jolla25 Jeśli chcą Cię zwolnić, to idź na L4 - zdaje się, że nie będą mogli tego zrobić do powrotu osoby, którą zastępujesz, czyli jak mówisz, pewnie do maja. Na takiej umowie masz 3dniowy okres wypowiedzenia i ciąża Cie nie chroni, więc wykombinuj to zwolnienie i miej na nim ciągłość. Sama byłam na takiej umowie prawie rok, więc troszkę się orientuję. Pozdrowionka dziewczyny wczoraj miałam tak ciężki dzien w pracy, ze zmęczenia wróciłam prawie z rykiem, w poniedziałek nie ma szefa, ale we wtorek powiem, że jestem w ciąży, nie ma co się zgrywać, ja nie daje rady na normalnych obrotach, potem ledwo dojeżdżam do domu, boli mnie brzuch, a ja umieram ze strachu, że własna głupotą i tajemnicami zaszkodzę maleństwu i sobie. Pracuję w banku, wydawałoby się, że siedzę za biureczkiem i nic nie robię, ale podźwigać np. metalowe kasety niestety też trzeba, cały czas pełna koncentracja, bo gotówka,poza tym ludzie przychodzą albo zagrypieni (jeszcze tylko bank-przychodnia-i do łózka chorować) albo z pretensjami, że coś tam. I śmierdzą 10 razy bardziej, niż przedtem, jak taki wyrzuci papierocha przed samym wejściem... Postanowiłam- mówię, a jak będzie trzeba - to L4. Zamierzam się cieszyć obecnym stanem, a nie zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby_lipcóweczka, Ja też w banku pracuję. Co prawda nie z gotówką ale z inwestycjami więc też stres jest. Zwłaszcza teraz.a my w dodatku pracujemy też w weekendy. Ja mam o tyle lepiej, że swój pokój ale wiem jak to u nas na kasie wygląda. Nie ma co się męczyć. Musisz mieć szansę na odpoczynek o posiłek. Maluch i Ty teraz najważniejsi jesteście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u was z apetytem? Bo ja wogóle nie mam apetytu cały listopad, w ciągu tego miesiąca nawet trochę schudłam ale z tego raczej się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.........termin porodu ********************************************************* *************************** neli8................23........30.09.2011..........2..... ...........07.07.2012 Amelia1975........?.........28.09.2011...........?....... .........07.07.2012 Benica..............?........29.09.2011............?..... ..........10.07.2012 Qanchita...........?.........08.10.2011...........?...... .........15.07.2012 elita83.............?.........10.10.2011...........1..... ..........16.07.2012 kiniam85.........26..........9.10.2011......... 2..................16.07.2011 Lipcówka2012.....?.........11.10.2011...........?....... ........17.07.2012 justysia88.........23........13.10.2011..........13...... ........21.07.2012 Moka0110..........?.........17.10.2011...........?....... ........24.07.2012 luska46.............?.........20.10.2011...........2..... ..........27.07.2012 Stella Polare......29........26.10.2011...........4................ 29.07.2012 Nenia..............23........19.10.2011...........12..... .........31.07.2012 Kropelka03.........28........16.10.2011...........?...............03.08.2012 Milka862..........25..........16.10.2011..........3................23.07.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apetyt mam ale mdłości mnie wykańczają jem mdli mnie nie jem też mnie mdli męczące to w dodatku są to silne mdłości kilka razy już tylko siłą woli nie pobiegłam do łazienki w dodatku nie ma jakiś określonych godzin w ciągu dnia tylko cały dzień mnie dopadają mdłości szału idzie dostać do tego wieczna senność, lekkie zawroty głowy ech jest wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam specjalnie apetytu i tez troche schudlam. Tylko ze zaczelam brac leki na tarczyce, wiec u mnie moze to byc tez od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście (odpukać) nie mogę narzekać bo tylko kilka razy tak z wieczora dopadły mnie młdłosci to sie położyłam i po jakims czasie przechodziły. Jeszcze nie wymiotowałam, chociaż raz było blisko bo zjadlam tiramisu i chyba ta masa mi zaszkodziła bo czułam się okropnie ale po jakiejs godzinie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8-> zazdroszczę ja mdłości mam rano, po południu, wieczorem i tak w kółko ale to ponoć dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ... umieram ze strachu ... okres spoznia mi sie 3 dni ... miałam w miare regularne cykle, wczoraj robiłam test wyszedł pozytywny, druga kreska pojawiła sie po 2 sekundach i nie jest bledziucheeem tylko jest porządnie gruba ... ciesze sie bardzo bardzooo .... przyznam ze nie była to planowana ciaza .... ale chcielismy miec dzidziusia tak wyszło ... mam modle sie zeby było wszystko ok.... patrze na test i nie dowierzam .... brzuch mnie pobolewa ... w ciagu dnia zdarza sie takie mocniejsze pobolewanie i boje sie zeby wszystko było jak najlepiej ... piersi mnie bola a sutki to juz nie wspomne nie da sie ich dotknac sa mega wrazliwe ... wczoraj bylo mi niedobrze ... dzis czuje sie ok ale czuje ze cos sie tam dzieje w brzuchu .... kobiety jak to jest z wami prosze was uspokojcie mnie troszke ... w poniedzialek chce isc do gina ... nie wiem czy to za wczesnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam do gina 6,5 tyg po ostatniej miesiączce i wtedy nie było wątpliwosci że to ciąża. Na twoim miejscu bym poczekała jeszcze min tydzień. Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quore1988 mnie też bolało podbrzusze dość mocno ale byłam u lekarza i po badaniu stwierdził, że nic się nie dzieje dostałam luteine ale to przez to, że miałam słabe plamienia no i leżeć miałam idź w poniedziałek do lekarza jak się nic nie dzieje to przynajmniej spokojniejsza będziesz:) a jak się coś dzieje to dostaniesz jakies leki i będziesz leżakować jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od początku okropne wzdęcia i nie wiem jak sobie z nimi radzić, więc w żadne spodnie nie mieszcze się na tyle, żeby mnie brzuch nie bolał, więc chodzę w zadużych hehe, ale chba się niedługo wybiorę na zakupy i jakieś spodnie nabędę bo wstyd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych mdłośći kompletnie nic. Bolą mnie piersi. Dziewczyny powiedzcie mi bo byłam od września do listopada na stazu no i zaszłam w ciążę planowaną. Szefowa miała mi dać umowę na cały grudzień ale bez przychodzenia do pracy poprostu ona dostaje kase że zatrudni stażyste i wiecie moze czy cos mi sie należy czy zostaje z niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porządku. Ostatnio spac nie moge w nocy bo już rozmyślam jak to będzie za tych kilka miesięcy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqella
Zastanawiam się, czy mogę do Was dołączyć, bo na razie oprócz przeczuć nie mam żadnych naocznych dowodów. Dziś jest już 38 dzień cyklu, ostatnia @ była 28.10. Okres miałam dostać tydzień temu, i do tej pory cisza. W 32 dc zrobiłam test, ale wyszła 1 kreska, najgorsze jest to, że tego samego dnia robiłam rtg zęba, a teraz się martwię, że mogłam zaszkodzić maluszkowi. Dziś dostałam lekkigo plamienia, więc marwię się podwujnie. Jutro idę na betę, więc wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qqella, lekkie plamienie może świadczyć o zagnieżdżaniu się jajeczka w macicy. A teraz i tak nie masz wpływu na to co było więc się nie stresuj bo to batdziej zaszkodzi :-) Jak tam wasze objawy? Ja mam okropne mdłości i jestem wykończona jakbym miała 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas czuje podbrzusze, nie mam kompletnie apetytu i nie jest mi moze totalnie niedobrze, ale tak raczej 'niewyraznie'. No i nie mam sily kompletnie. Nie wiem, jak ogarne prace jak mi dak dalej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnieboli brzuch i krzyyż jak na okres:( Nie wiem co jest...Najgorzej jak wstane bo poki leze to czuj e tylko bol krzyza...Strasznie sie boje ze cos moze byc nie tak...Do tego jestem chora- najgorszy jest kaszel,meczy mnie juz kilka dni i nie moze poscic...Wizyta u gina dopiero 20- nie wiem jak ja wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam termin na 28 lipca 2012;) to moja druga wyczekiwana ciąża mam w domu już 1,5 rocznego synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży wymiotowałam po kilkanaście razy dziennie do 16 tc.. w tej póki co mam mega mdłości cały dzień ale jeszcze nie wymiotuje.. popijam dużo coli.. wiem że niezdrowa ale pomaga mi i pomagała w pierwszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby, mogę dołączyć? Ja w pt zrobiłam test - jasna ale wyraźna kreska, poleciałam na betę i wynik 38,9 Uml/ml, więc jak na 12 dni po owulacji to chyba ok? Jutro idę powtórzyć betę. Mam problem bo bardzo bolą mnie plecy i brzuch jak na @. Ból pleców jest potworny. Nie mogę wstać z łóżka. Jutro idę do lekarz, myślicie że coś poradzi na te plecy? Pozdrawiam i gratuluję wszystkim brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj spokój, nic się nie dzieje. project_m i ajlin gratuluje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×