Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Moge sie dolaczyc? Mam termin na 16.07, ostatni okres mialam 9.10. Niestety na samym poczatku najadlam sie mega stracha, bo nie bylo widac nic na usg i lekarz podejrzewal ciaze pozamaciczna, jednak okazlo sie, ze po prostu przesunela mi sie owulacja i mialam wczesniej nieregularne okresy. Nastepna wizyte mam za 2 tyg, mam nadzieje, ze bedzie widac zarodek i serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************* NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.........termin porodu ********************************************************* **************************** Matii2011..........?.........27.09.2011...........?...... ..........05.07.2012 Amelia1975........?.........28.09.2011...........?....... .........07.07.2012 Benica..............?........29.09.2011............?..... ..........10.07.2012 Qanchita...........?.........08.10.2011...........?...... .........15.07.2012 elita83.............?.........10.10.2011...........1..... ..........16.07.2012 kiniam85.........26..........9.10.2011......... 2..................16.07.2011 Lipcówka2012.....?.........11.10.2011...........?....... ........17.07.2012 justysia88.........23........13.10.2011..........13...... .........21.07.2012 Moka0110..........?.........17.10.2011...........?....... ........24.07.2012 luska46.............?.........20.10.2011...........2..... ..........27.07.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
elita83, ja stresow raczej ostatnio nie mialam :) ostatni @ byl 18.10 co do testow to nie wiem czy lipne, bo prosilam w aptece o test ciazowy i pani mi dawala. postanowilam ze juz nic nie sprawdzam, po prostu w poniedzialek pojde do gina i bede wiedziala. jak jestem w ciazy, to wymysle jakis nick i sie dopisze do tabelki :) trzymajcie sie, dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************* NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.........termin porodu ********************************************************* **************************** olooo.............39.........24.09.2011..........1................01.07.2012 Matii2011..........?.........27.09.2011.........?.................05.07.2012 Amelia1975........?.........28.09.2011.........?.................07.07.2012 Benica..............?........29.09.2011..........?.................10.07.2012 Qanchita...........?.........08.10.2011.........?........ .........15.07.2012 elita83.............?.........10.10.2011.........1.................16.07.2012 kiniam85.........26..........9.10.2011.........2.................16.07.2012 Lipcówka2012.....?.........11.10.2011.........?.................17.07.2012 justysia88.........23........13.10.2011........13................21.07.2012 Moka0110..........?.........17.10.2011.........?.................24.07.2012 luska46.............?.........20.10.2011.........2................27.07.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Czyżby wszystkie odpoczywały? Ja wstaje codziennie o 6 niestety :( Zrobiłam już ciasto właśnie się piecze w piekarniku potem wrzuce mięsko do pieczenia. I jeszcze obiad musze ugotowac... Czeka mnie pracowity dzień niestety.. Ale i tak znajdę chwilkę żeby się poobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_lipcóweczka
:) też się dziwiłam, że nikt się nie odzywa :) ja dzisiaj głównie odpoczywam, brzuch mnie pobolewa, w środę ide na usg i juz się stresuję, że nie zobaczę upragnionego serduszka, jestem mistrzem świata w panikowaniu ;) po południu muszę na chwilę do pracy podjechać, a od jutra bardzo intensywny tydzień, więc obijam się na zapas. I tak sie zastanawiam, skoro pracodawca musi zapewnić ciężarnej max 4 godziny pracy przy kompie, jak się ma do tego laptop w łóżku na kolanach? Chyba nie mądrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie brzuch boli chyba z przepracowania i zauważyłam u sibie takie 2 nitki brazowego sluzu... jutro ide do gina zeby mnie zbadal i sprawdzil bo sie troche boje. Mam nadzieje ze serduszko tez juz bedzie czy uwazacie ze to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_lipcóweczka
luska spojrzałam w tabelkę, ja ost.@ miałam dokładnie tak, jak Ty i jak byłam u gina pierwszy raz, to kazał mi przyjść w środę za 2 tyg, czyli teraz 30.11 i ma być widać serduszko, cykle mam 28 dniowe, więc jeśli masz podobnie, to powinno być coś widać . Dbaj o siebie, nie możesz się tak forsować, lekarz kazał mi więcej odpoczywać zwłaszcza właśnie w pierwszych tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta;) U mnie weekend minął nawet ok. Wczoraj troszkę imprezowałam (miałam urodzinki skończyłam 18 lat i w ciul miesięcy;)). Goście dopisali , przyszli bardzo głodni więc prawie wszystko zjedli, oczywiście w tym roku obyło sie bez tańców...mnie już mniej gniecie brzuch dzwoniłam do lekarza kazał brać nospę 3 razy jedną. Dzisiaj odpoczywałam (tylko obiad zrobiłam). Mam nadzieję że wszystkie czujecie się dobrze i myslicie o swoich maluszkach. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też dopisuje się do Was. Ostatnia @ 5.10, termin porodu 12 lipiec 2012r. Mam straszne mdłości cały dzień - już 2 tydzień. Ja pierwsze usg będę miała 21 grudnia, ale lekarz oprócz ciąży wykrył też mięśniaka. Przyznam, że trochę się boję i mam nadzieję, iż nie będzie zagrażał maleństwu. Ogólny nastrój fatalny - cały czas mam jakiegoś doła bez względu czy jestem w domu czy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondxstar
codo pracy to ja niestety zaczełam nową i nie mogę nic powiedzieć... a niestety własnnie otwieramy nowy sklep z ciężkimi artykułami i trzeba cały sklep zatowarować... noszeniajest dużo,staram się migać jak mogę i modlę sie żeby wszystko było ok... Pracuję po 12 godzin 6 dni w tygodniu.... ale jak tylko będę mogła to ucieknę na chorobowe, bo to nie jest praca dla kobiety w ciąży... dzisiaj wolne i gin o 17.30:) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedzialek:):):) pierwsze co powiem: diamondxstar- o kurwa! dziewczyno nei zazdroszcze ci, nowa praca i do tego dzwigajaca...jak zobacza ze sie migasz t bedzie bla bla bla ze to ze tamto... nie bedziemy sie czarowac.. za kilka-kilkanascie tygodni i tak sie dowiedza ...i za pewne umowy nie przedluza, wiec badz spokojna bo choc grosiki kazdemu potrzebne to wiesz.. czasami gra nie warta swieczki. a wlasnie jestes na umowie czy jak? Do wszystkich dziewczyn ,ktore sie martwia brakiem mdlosci!!!!! ocipialyscie kochane!!! dziekujcie bogu i proscie byscie nie musialy obejmowac sie z kiblem.!!! ja sie dzis objelam , tam mnie 4 razy pociagnelo..... ale w koncu sie nie porzygalam ze przeproszeniem.... te mdlosci to jest jedna wielka lipa! okropne. przez tyle godzin. buzia w podkowke bo muli.... ta gula w gardle.. och matko nawet nie chce myslec! takze zycze wszystkim by sie obeszlo bez mdlosci!!!! kto ma dola??? ktos napisal... Jolla25 witaj :) amelia1975 Sto lattttttttttttttttttttttt!!!!! luska46 no ja mialam ostatnia @ 10 dni przed toba i dopiero teraz w sobote widac bylo maly zarodek i male bojace serduszko:) takze nie boj sie jak nie bedzie nic widac.a raczej nastaw sie na to:) najwyzej bedziesz miec potem mila niespodzianke:)) ano wlasnie!!!!!!!!! Oficjalnie oswiadczam ze jest zarodek i jest serducho!! instynktu macierzynskiego to we mnie nie wzbudzilo ( jak narazie uwielbiam tylko pierworodnego) , ale to przez mdlosci i wogole. takze ja sie tamnie przejmuje, wszystko w swoim czasie! oby_lipcoeweczka , luska a no odpoczywalymy wczoraj... przynajmniej ja.. ogladalam toy story i usnelo mi sie po tym jak zabawki odkryly ze tulis jest be! kfkkg no to czekamy na nowiny od ciebie:) kiniam! witaj :):) oby_lipcoweczka ach to ty pisalas ze nie masz objawow! OBY CIE ominely kochana !! oby oby! a no i piszesz ze w banku pracujesz... no to chyba masz umowe jak trzeba:) dobre twoje::):):)!!! jak sie ktos zapyta czemu tak ciagle do kibelka biegasz to poweidz ze na diecie jestes i wody duzopijesz... i postaw butelke pod biurkiem ehheeh. ja jak pisalam juz chyba nic w pracy nei powiedzialam, a co bede mowic... on taki dziwny, nierodzinny.... wogole ostatni atmosfera taka.. lipna.. przysluge by mi wyswiadczyl jak by mnei do domu wyslal cholera... szkoda tylko tych paru groszy ale.. co rano to mam traume.. a siedziec tutaj bezczynnie.... a jeszcze..... powiem wam ze dzis zamiast o 9tej to 10 po 9tej tu wpadlam i byly 2 tel od niego.. ojojoj. oddzwonilam ale nie odbiera. napisalam maila na tel. odczyta.. :(:((::( ojojoj czyzby cos wisialo wpowietrzu.. chyba mnie sprawdza .niech go cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondxstar
za dwa tygodnie umowę mi przedłużają... będę w 11 tyg a od 12 jestem chroniona, więc nie wiem czy od razu dać chorobowe czy jeszcze przeczekać jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jest chroniona od początku ciazy bzdura jest to ze od 12 dzisiaj czytałam o tym. Bylam u gin ale powiedziala ze nie bd prowadziła mi ciazy bo jest chora zrobiła mi usg i widzialam pęcherzyk i kreskę w środku znaczy moja dzidzie. 12 idę do gin który bd prowadził ciaze jest sprawdzony chodziłam tam prywatnie a teraz brak funduszy dobrze ze na kase przyjmuje. Pewnie jak pójdę bd wszystko ładnie widac. Ktoś ma dzis urodzinki ze widzialam życzenia. Nie chwaląc sie ja mam w piątek :-) cieszę sie ze jesteśmy wszystkie w ciazy chciałabym juz mieć brzuszek żeby wszyscy widzieli. Ale pewnie w kwietniu juz bd widac duży brzuchol i na upały sie tez załapiemy. Fajnie ze na lipiec mamy termin bd mogły spokojnie z naszymi pociechami chodzić na spacerki. Ja jestem tak padnieta ze leżę w łóżku i pisze z tel przez te wichury nie mam neta w kompie. Dobra dziewczynki idę spać bo oczy mi sie kleją. 3 majcie sie i dbajcie o fasolki. Zajrzę jutro mam nadzieje ze bd miala co czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska widze ze ty chodzisz spac z kurami:):) no nie napisalysmy sie od wczoraj powiem z doza pozytywizmu ze sie duuuuzo lepiej czuje. w porown. z zeszlym tygodniem to czuje sie doskonale. z tym ze mdli mnie ale jakos daje rade. nawet wczoraj sprzatnelam kuchnie ALLEJUJJAAAAAAAA i ugotowalam caly car zupy kapuscianej:) zupa kapusciana czyt: zupa na wywarze z pokrojona drobno kapusta (nie kiszona), marchweka , ziemniakami, pare kawalkow kalafiora no i cebula do smaku do tego nie obeszlo sie bez kostek wolowych i na koniec smietanka:) pyyyyycha lyzki i talerze lizac oj oj a ja ciagle o jedzeniu.. no.. maz wczoraj po kapieli sie na mnie spojrzal jak wdziewalam pizame i mowi:: no ja nie moge.,.,.. juz brzusio ma.... po co bede mu gadac ze to nie brzusio tylko flak:) nie?? ehhe niech sie rozczula:) a wogole jest be bo wczoraj taka znachana i napchana (objadlam sie zupa ze hej) wlazlam do wanny i leze i mowie: umyj mi wlosy bo nie mam sily.. a ten ze mu glupio.. sama musialam.. dzieck myje a mi nie moze... mogly sie wysilic nie... bedzie cos chcial jeszcze ehhehe odezwijcie sie dziewczyny... ktos to wczoraj wizyte mial miec chyba diamondxstar o ile sie nie myle apropos pracy diamond. no ja tam nie wiem jak to jest.... we wloszech to od poczatku ciazy chyba , na umowie bezterminowej pracodawca nie ma prawa zwolnic kobniet az do ukonczenia przez dziecko 1,5 roku. a w pl to nie wiem.. ale jak dasz rade to trzymaj sie .. nikomu nie mow. jak ci przedluza umowe to tez wytrzymaj troche zeby nie bylo gadania ze od razu na chorobowe.... zawsze to inaczej na ciebie patrza... zreszta... juz po nowym roku powinnysmy sie wszystkie swietnie czuc bo te "fantastyczne " 3 miechy juz sie skoncza... oj nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( moje kochana słoneczka :(((((((((((((((((((((((( ************************************************************ ************************* NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.........termin porodu ********************************************************* **************************** olooo.............39.........24.09.2011..........1....... .........01.07.2012 Amelia1975........?.........28.09.2011.........?......... ........07.07.2012 Benica..............?........29.09.2011..........?....... ..........10.07.2012 Qanchita...........?.........08.10.2011.........?........ .........15.07.2012 elita83.............?.........10.10.2011.........1....... ..........16.07.2012 kiniam85.........26..........9.10.2011.........2......... ........16.07.2012 Lipcówka2012.....?.........11.10.2011.........?......... ........17.07.2012 justysia88.........23........13.10.2011........13........ ........21.07.2012 Moka0110..........?.........17.10.2011.........?......... ........24.07.2012 luska46.............?.........20.10.2011.........2....... .........27.07.2012 Jestem już w domu. Musze sobie jakoś to wszytsko poukłądać to druga ciąża. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati.................. :(:(:(:(:( nie wiedzialam, piszesz ze jestes juz w domu.... albo nie doczytalam albo ty nic nie pisalas :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nic nie pisalas.... co to sie stalo??? przeciez w ostatnim poscie pisalas ze widzialas 2 serduszka... ojojoj:)(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
hej dziewczyny, mogę dołączyć? kiniam85 też ostatnią @ miałam 9.10 i termin mi wychodzi na 18.07 - dziś idę potwierdzić i mam nadzieję, ze na usg będzie już wszystko widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę się dopisać do tej elity?:) ja ostatnią @ miałam 16.10 ciąża potwierdzona przez gina ale się nie podniecam 28 lutego poroniłam w 14 tyg więc teraz się boję, że znowu się nie uda do tego miałąm nie dawno plamienia i biorę luteinę, rodzinka jeszcze nie wie nie chce ich rozczarować....Następna wizyta u gina 22 grudnia ocipieje do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisujcie sie dziewczyny , i tylko spokojnie. NIe bac sie i do przodu. muli mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
mnie też ciągle muli i mam parcie na owoce, jem je bez przerwy... o 18:00 idę potwierdzić oficjalnie :) wg chińskiego kalendarza ma być chłopaczek ;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzie w domu i sie obijam. Nie moge doczekać sie wizyty i serduszka dzidzi. Siedze i czytam gazetki które dostałam od gin troche tego jest. A co sie stało matii bo nie wiem napisz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka:) u mnie tez ma byc chlopczyk wg. chińskiego kalendarza. Może się zaczernisz i wpiszesz się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
nie mogę się zaczernić bo mi nie chcą konta odblokować. zostało ewidentnie zablokowane złośliwie bez konkretnego powodu i mimo maili olewają mnie i nie chcą odblokować :( koleżanka mi mówiła, że w przypadku wszystkich jej znajomych chiński kalendarz się sprawdził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
jak to? ten link, który napisałam jest potwierdzony przez moje koleżanki, innych nie przeglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego kalendarza wyszło mi, że będzie chłopiec :) Ciekawe czy się sprawdzi. Przez ostatni tydzień miałam ogromnego stracha. Lekarka wyczuła, że mam skróconą szyjkę macicy. Szybko biegłam do poleconego lekarza od USG i na szczęście okazało się, że wszystko OK. Podobno w takich przypadkach zakłada się szwy lub pessar. Mam nadżerkę, więc chyba zaburzyła obraz. Cieszę się, że już OK. Na obniżoną hemoglobinę gin poleciła jeść rodzynki. Lubię rodzynki, ale już mi za słodko po nich. Niedługo będę zagryzać je kiełbachą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×