Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Cześć wszystkim ciężarnym:) Ja właśnie wstałam ale leże dalej, pije kawe i jem śniadanie w łóżku ;) Jak tak czytam co sie u Was dzieje to az boje sie jutrzejszej wizyty tym bardziej ze ja chyba jednak nie chce rodzic :p Aneta nie przejmuj się, staraj się więcej leżeć, niewiem może się nie znam ale wydaje mi się ze nie jest tak łatwo przewidzieć dokładną date naszych porodów bo może to być zarówno 2 tygodnie przed jak i 2 tygodnie po terminie, też dla mnie najbardziej ten z OM jest wiarygodny bo na usg to różnie raz tydzień wcześniej raz tydzień później a i tak zadecyduje dzidzia i organizm. Marka a czemu herbate z liści mięty?? Bo ja ją pije co wieczór, pomaga mi w trawieniu, nie strasz że to poród przyspiesza? Chyba żę chodziło o liście malin? A w sypialni śpi się dobrze chociaż dziwnie bo taka wielka jest i jakby pusta no ale jak się wstawi łóżeczko to będzie ok. Nowa sypialnia i człowiek nawet przetestować nie może ja na jednem boku chłop na drugim boku plecami do siebie i tyle ;) Amiaga też widzę miałaś przezycia na sam koniec, ja właśnie nienawidze szpitali, lekarzy i tego wszystkiego :( Jak byłam na IP na początku ciąży bo dostałam mega bóli w nocy, człowiek wystraszony bo się martwi zaraz o to małe, a położna na nas się darła że nie tym dzwonkiem dzwonimy bo żadna nie raczyła otworzyć i też mam uraz do tego szpitala a jeszcze przyjdzie mi tam rodzić. Czuje takie pracie-kłucie chyba w szyjce jak się mała rusza, strasznie nie przyjemne to jest, chyba musi być nisko jak ją tam czuje.... Ja poczytałam i piore na razie w samymproszku plus podwójne płukanie ale już bez płynu no i prasowanie na lewej stronie. A w jakich temperaturach pierzecie? Ja na wszystkich rzeczach mam temperature 40 stopni. Też czekam tak na koniec czerwca i zamierzam iść do fryzjera ogranąć głowę żeby starczyło na po porodzie i się jakoś prezentowac na spacerach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny tak sobie czytam wasze forum i widzę, że dużo wiecie i tak sobie pomyślałam, że może któraś będzie się orientowała na temat promocji w tesco, a mianowicie chodzi mi o pampersy z pampersa są po 34.99zł ale nie wiem ile jest sztuk mówię o rozmiarze 2, może któraś będzie z was wiedziała?? Zastanawiam się nad kupnem bo w rossmanie też są pampersy z pampersa jest ich 108 sztuk i po 49.99 zł i nie wiem co się bardziej opłaca a nie powiem z każdym groszem staram się liczyć... Podejrzewam że większość tak ma. Bardzo dziękuję za odpowiedzi i życzę cieplutkiej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - ja nie pomogę, bo nie mam pojęcia :-) Kropelka - ja z 'bonusowych' bóli mam bóle stawów - kostki, kolana, nadgarstki - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciuszki mam poprane i poprasowane :) podwojne plukanie bez plynu.... i tez sie zastanawiam w czym takiemu malcowi bedzie najwygodniej, bo mam tylko 3 kaftaniki i 3 spiochy, a pajaca jednego ale duzego :/ co do pampersow to ja mam huggisy 27 sztuk i pampersy 1 43sztuki, na poczatek wystarczy a reszte sie dokupi jak juz maly bedzie z nami :) amaiga trzymaj sie jak najdluzej w dwupacu, nie rob nam niepsodzianek wczesniej, i licze na to ze szpital odwiedzisz juz w fazie koncowej porodu :) a mnie dzisiaj lapia co jakis czas skurcze takie w okolicy jajnikow po obu stronach, ale tylko jak chodze lub stoje wiec teraz siedze na pol lezaco i jest ok :) i na sam koniec ciazy mi sie chyba jaks stan zapalny przyplatal bo mam duze uplawy i swedzi :( to pewnie przez te wszystkie publiczne toalety , bo co czlowiek ma zrobic jak ten malec tak uciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci często mają czkawki? Bo moja tak po dwa razy dziennie i przeważnie w podobnych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a co sadzicie na husteczki nawilzane dla maluszkow huggisa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka moja mala przez jakis czas miala 3 razy dziennie a teraz to czasem 1 dziennie sie zdazy od jakiegos tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez dłuższy czas nie wiedziałam że to czkawka dopiero jak większa jest to stwierdziłam że to na 100% czkawki bo tak rytmicznie podksakuje przez kilka minut:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą te z pampersa też muszę na kimś najpierw przetestować, jak się sprawdzą to przy nich zostane jak nie to będe próbować innych i kupiłam też takie duże płatki-waciki do przemywania ale je będe w przegotowanej wodzie namaczać do mycia bużki:) i czasem pupy i pachwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z okresu 13, a z Pierwszego USG też 13, ale prenatalne i późniejsze USG to już 6, 8, 10. U mnie jest problem z szyjką nie mam krążka i prawdopodobnie mam już rozwarcie (z doświadczenia tak przypuszcza położna). Więc daty nie można wybrać ona jest poprostu w tych dniach na dyżurze więc chce że gdyby coś to w tych dniach mam przyjeżdzać. Bo ja do 13 ie donoszę, brzuch podobno już tak nisko... Więc tu chodzi, żebym chyba doszła do tych dni, bo to już będzie bezpiecznie, a raczej dłużej nie pochodzę. A że jestem cykor to boję się porodu :-P. A czemu się pije herbatkę z mięty? Na co to działa? Diminika nie wiem ja mam na razie 30 pampersów firmy pmpers a na razie nie dokupuję, bo muszę zobaaczyć czy nie będzie uczulony to wtedy dokupię. A czkawkę ma często a wieczorem od kilku dni regularnie dzień w dzień Ja chusteczki mam nivea, nigdy nie używałam huugisów, więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, to dla pełnego bezpieczeństwa negocjuj z Maluchem jeszcze 2 tyg i potem hulaj dusza. Ale tak czy siak, masz zaończony 36 tc (jakby nie liczyć) więc nie ma takiego wielkiego strachu co? Leż i odpoczywaj. 2 tyg jeszcze posiedzi (nawet połtora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też masz husteczki nivea. Na sobie stosowałam na razie te i jeszcze clinica. Obie b. Dobre. Nivea maja bardziej "dzidziusiowy" zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chusteczki Huggies, ale to dlatego, że kupiłam zestaw - chusteczki mokre, suche i pieluchy. Potrzebuję od Was namiarów na fajne cienkie kocyki, ręczniki dla malucha i dobre białe pieluchy tetrowe - kupiłam 10 sztuk kolorowych, a chciałabym jeszcze 10 sztuk białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 kocyki. Jeden bez firmy kupiony w mama i ja (mały) a drugi był w zerstawie z pościelą w mothercare, tyle, że duży. Oba cienkie, więc chyba nie pomogę. Pieluchy kupowałam tetrowe na allegro od wasal83 ale myślę, że taniej będzie jak pójdziesz po prostu do pepco, widziałam, że tam też mają. Chyba jeśli chodzi o tetrę to nie ma co wybierać. Chyba, że rozmiar. Tak, to chyba za dużo się od siebie nie różnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden kocyk taki: http://allegro.pl/sliczny-koc-bobas-kocyk-na-wiosne-nowosc-04-i2379215314.html i jeden taki kupowałam razem z pościelą: http://allegro.pl/kocyk-polarowy-haftowany-darland-i2404639354.html ten pierwszy ma fajną aplikacje i jest super milusi;)i pieluchy kupowalam u tego pierwszego sprzedawcy zarowno kolorowe jak i białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w sumie chyba 13 tetrowych i 2 flanelowe nawet mi sie wydaje ze 10 Ci wystarczy jak zamierzasz chowac dzidzie na pampersach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko te są raczej cienkie musze dokupić jeszcze z jeden gruby ale to już jak dzidzia będzie... Albo może któraś babcia kupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i rezcniki tez u tego pierwszego zamawialam mam dwa wieksze i dwa mniejsze. A pieluch mam 5 kolorowych, 15 bialych i 4 flanelowe mysle ze sie przydadza bo i do wycierania czy przykrycia w upaly i zamierzam na dno wanienki klasc bo materacyki to podbno skupisko bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zamierzam na pampersach, ale słyszałam, że tetra szybko schodzi ;-) A w jakości tetry jest różnica, bo kupiłam jeden zestaw w motherhood i są super w dotyku, a drugi jakiś inny i wyłażą z nich nitki i w dotyku nie są takie fajne. Haha a te kocyki z głowami zwierząt super fajne :-) Ja mam na razie 1 gruby mały kocyk i rożek, który po rozłożeniu może robić za kołderkę. Więc myślę, że jeszcze jakiś cieniutki kocyk by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cienki kocyk z cienkiego polaru i gruby kocyk taki milusi w dotyku. Pościel do wózka nie jest za gruba więc gruby kocyś się przyda :-). Pielucg tetrowych mam ho ho ho 50 a flanelowych 10.W tesco tetra byłam chyba po 3zł a flanela po 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rożków mam w sumie trzy i też musze jeszcze pościel do wózka dokupić, czekałam na wózek bo nie wiedziałam jaki kolor, teraz musze dopasowac zeby sie kolorystycznie zgralo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella ja mam kocyk z polaru, taki fajniutki w dotyku :). Kurde dziewczyny wczoraj przeżyłam szok jak zerknęłam w lusterko- chyba brzuch mi się obniżył bo jak kilka dni temu sterczał jak piłka, tak wczoraj normalnie mi "zwisał" :(. Boję sie bo podobno od opadnięcia brzucha 2tyg i się rodzi a na dodatek za jakieś 2tyg będę miała akurat ściągany krążek i koniec przespanych nocy. Mam stresa :[. W czwartek mam wizytę i zobaczę co mój lekarz mi powie czy faktycznie młody już się obniżył do wyjścia bo jednak on się bardziej zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrałam sie w koncu, umylam glowe, zjadlam obiad i najchetniej polozylabym sie spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli - ale dlaczego stresa? Leci Ci 37 tydzień, już zaraz czas :-) Ja tylko czekam na koniec czerwca i koniec 36 tygodnia. Wtedy zamierzam już być wyluzowana i wyczekiwać porodu. No bo ile można z tym brzuchem ;-) A tak w ogóle to jak wygląda obniżony brzuch? Mój najbardziej wystaje na wysokości pępka i po bokach też na wysokości pępka jest go najwięcej. To potem jaki będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Werka to masz taki sam dobry timing jak ja ;-) Ja też się z godzinę temu ubrałam, umyłam głowę, zjadłam barszcz ukraiński (by moja mama ;-) i posprzątałam w kuchni. Teraz książka i na balkon, bo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×