Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

hej , widzialam ze na poprzed niej stronie w temacie rozmiary plodu... wiec ja bylam na usg w ciazy dokladnie 12tygodniowej (a raczej 1wszy dzien 13tego tygodnia ) i plod mial 57mm :):) czyli prAWIE 6 CM. co do tygodni i miesiecy to latwo sie pomotac....bo jak wiadomo tygodnie sie liczy od 1wszego dnia ostatniej @, ale miesiace....jak mi ostatnio gin tlumaczyl , ze liczy sie je kalendarzowo czyli ze jak ostatnia @ mialam 10 pazdziernika to po prostu kazdego 10 kolejnego miesiaca kompletuje kolejny miesiac ciazy.... wniosek z tego taki ze 4 tyg to nie jeden miesiac ciazy, tylko okolo 5 tyg. no jak w kalendarzu.. ja ten cholernby 3ci miesiac koncze pojutrze e niech go szlag trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem dokladnie 12+6 jutro (jak co poniedzialek) zaczynam kolejny tydzien, juz 13.. a dzis ...wrocilam nad kibelek......po sniadaniu wio z mlekiem do kibla.. po obiedzie zjadlam pare kesow i sie polozylam bo mnie maz wkurwil. ale to juz inna historia.... mulilo mnie wiec napilam sie soku.... i znowu rzygac nad kibel...... oh myslalam ze mam to juz za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo kogo ja widze:):):) fressia!!!!! no hej hej!!!!!:):):):)) jak sie tam czujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie miesza... jak jestem 12tyg i 6 dni... to znaczy w 13 tyg....i wlasciwie juz cale 13 tyg....bo 7 dni to przeciez tydzien. wiec w pon. to bedzie koniec 13tego tygodnia i poczatek 14.....a inaczej 13+0........13cale i 0 dni wiecej,...... no...juz sobie to wyjasnilam z polskiego na nasze.... z danielem nie mialam takich problemow.....ale z danielem nie lezalam plackiem.. ps. ja na polowe ekranu na kafe siedze a na drugiej polowie daniel cars oglada i wrzeszczy.. piston cup!!!!! czyli zloty tlokkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, a ja nie mam teraz kompletnie żadnych objawów. Wszystko jem, niedobrze było mi ze 3 razy od początku ciąży - chyba jestem jakaś dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia csssssssssssssssss.. ty tam za duzo nie gadaj.. jak sie wczoraj chwalilam mamie przez tel ze juz mi jedzenie nie smierdzi i juz mnie ni emuli itd to dzisiaj 2 razy wymiotowalam..... za kazdym razem tak..lepiej cicho siedziec hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella!!!!!!! poklaniam sie tobie!!!!!!i rece sciskam z gratulacjami.. twoja ciaza jest najpiekniejsza jaka moze byc....gdy na usg widac pieknie fikajacy plod a mama czuje sie zupelnie normnalnie...... och jak ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka... starsza corka miala 6 lat jak sie urodziula mlodsza tak??? co mi powiesza o takiej roznicy wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza sie zajela,zabawila ja w tym czasie moglam obiad zrobic cokolwiek..a na kontakt miedzy nimi nie narzekam,caly czas sie bawia ladnie razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to spocio!!!!!. sa takie dziewczynki co juz w wieku 6lat sa odpowiedzialne, potrafia potrzymac na rekach, pieluche nawet zmienic, przypilnowac:)mja szwagierka jest z takich.....nianczyla i daniela i jego kuzyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
Stella Polare wiesz ja też nie miałam wcale wymiotów tylko parę razy miałam mdłości też tylko się zamartwiałam czy z moją ciąża jest wszytsko OK ale jak rośnie i lekarze mówią że jest ok to nie ma co się przejmować a ja jestem w 12 tydz 4d dokładnie w srodę będzie 13 tydzien juz powoli zbliżam się do II trymestru zresztą jak my wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
Aha a jeżeli chodzi o wymiary fasolki to ja w 11 tyg miałam 33 mm i wyszło mi że fasolka jest młodsza o tydzien niż według ich kryteriów ale uspokoili mnie i powiedzieli że skoro miałam nieregularne miesiączki to jest od tego teraz idę na badania prenatalne 21 stycznia i już napewno będzie dużo większw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że wszystko w porządku, ostatnie USG miałam 2,5 tygodnia temu, następne za 1,5 tygodnia. Potem od 12 do 20 tygodnia to dopiero będzie szmat czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elita
wlasnie dobrze liczysz swoje tygodnie ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny! Jak tam się czujecie? Zastanawiam sie czy pociemniały wam sutki? Bo moje jakoś może minimalnie, ale ich rozmiar się nie zmienił. Czuje się ok, w nocy trochę kuło mnie w podbrzuszu, ale na szczescie przeszło. Znalazłam fajny kalkulator ciąży. Macie tu link: http://dziecko.haczewski.pl/ No i dziś jak co poniedziałek zrobiła zdjęcie swego brzucha i dalej wydaje mi się, że nie rośnie, a to już 14 tydz, 6 dz :( http://w318.wrzuta.pl/obraz/3fvshFi3rXO/14_tydzien_6_dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaa84
Też uważam, że wcale nie jest malutki....jestem w 13 tyg3d (chyba:P) i mam mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka mi sie wydaję, że urosły mi nie co sutki ale nie mam pewności czy urosły czy wydziwiam:) Na pewno są wrażliwe najbardziej odczuwam to wieczorem jak ściągam stanik to aż bolą przez chwilę. Stella ja usg mam już w czwartek nie mogę się doczekać ale boje się długo męczył mnie ten kaszel no i jeszcze ten apap brałam nie miałam za bardzo wyjścia bo ten kaszel był na prawde silny i bałam się, że się coś stanie na szczęście już minął ale i tak będę sią bała do usg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja też męczę sie z kaszlem już 2 tydzień. Biorę tabletki do ssania i syrop prawoślazowy. Jest lepiej, ale czasem jak kaszlę to aż rwie macicę. Wizytę mam dopiero 18 stycznia, więc jeszcze ponad tydzień. A brzuch cholera chyba nie rośnie wcale :( tyć też nie tyję. Wariuję normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka a jakie tabletki do ssania bierzesz? Bo mnie od kaszlu to już kręgosłup ciągnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankis22
Witam Wczoraj załapałam jakiego wirusa. Do 4nad ranem nie spałam tylko wymiotowałam do rana :( Dzis byłam u lekarza dostalam zwolnienie i musze duzo odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeee....opisalam sie i przez omylke zamknelam wszystko uffiiiiiii ok od nowa.. no ankis......ojojojoj grypa zoladkowa niefajnie niefajnie, tutaj tez buszuje!! moj synek 4dzien ma goraczke i z nosa mu plyna zielone gluty feeeeeee.. trzymaj sie dzielnie:) ma_rka mnie pociemnialy troche sutki i zronbily sie szersze, normalnie mam male i rozowe , ale nie zeby jakos szalenie mi powiekszyl sie biust.....to pewnie dopiero po porodzie.....beda baloooony;););) ihihihihihih przynajmniej te 2 razy w zyciu moge podziwiac balony, z 1wszym dzieckiem i teraz ehhehehe ach no i wlasnie 15 minut temu czulam takie jaky mrowienie... rosna rosna ahhahahaha ma_rka no wlasnie.. zgadzam sie z ze stella polare , przeciez widac ze jestes bardzo szczupla, a taki brzuch to juz ciut wybulony..... a zreszta... biorac pod uwage fakt ze nasze dzieci maja dopiero kolo 5-8 cm.... to one sie tam doskonale mieszcza i miescic beda i brzuch niektorym moze nie rosnac i przez nastepne 3 miesiace!!! ja pamietam ze w 1wszej ciazy niby po 3,4 miesiacach cos tak niby bylo widac.. tak jak u mar_ki ale w 5tym miesiacu bylo to samo.... i tak na serio brzuszek zaczal rosnac dopiero wlasnie chyba od polowy 5tego czy jakos tak.... takze spoko maroko...chociaz pewnie juz wielu z nas w jeansach niewygodnie to na typowo ciazowe ciuchy przyjdzie czas na wiosne..... ach .. nie zebym sie madrzyla ale zazwyczaj brzuch szybciej rosnie przy 2gim dziecku, bo cialo juz wie co i jak i macica rozciagnieta... nie wiem na ile sie to u mnie sprawdzi.. dam znac... musze srobic fotke mojego wanciolka, ktory jak pojem to na 5ty miesiac wyglada ahhaha.... a tak na serio to troche zaokraglony jest ale nie zeby kto wie ile.... ok wysylam zanim sie skasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa przypomnialam sobie.. czyje to brzuszysko w 14 tygodniu.......nie pamietam nicka....ale wlasnie jak sie kliknie na wrzute mar_ ki to potem w boku na innych fotkach widac wlasnie ten brzuszek ktorejs naszej lipcowki...... ten to jest brzuch.. mialam taki nie wiem kiedy... musialabym w galerii zdjec w windowsie poszperac i po dacie poznac miesiac..... no co ja tam jeszcze..... aha.. fressia.. ty podla.... nawet sie nie przywita buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu................ ehhehee spadam na razie bo jak zwykle na polowie ekranu stukam bo daniel oczhywiscie auta po raz tsieczny oglada.. ojojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw brałam isla moos ale średnio pomagały, potem propolki i one były najlepsze, a teraz dostałam w innej aptece trachistept, też niezły. To od bólu gardła. A od kaszlu biorę syrop prawoślazowy. Jest lepiej, ale rano i wieczorem jak leżę to udusić się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłam swoje maleństwo. To chodzenie na nfz wymaga od kobiet sporo cierpliwości bo do dzisiaj nie wiedziałam czy jest wszystko ok a przecież I trymestr najgorszy no ale zacisnełam zęby i dotrwałam :). Jak sie położyłam a doktorka zaczeła mierzyc i nic ani słowem sie nie odezwała to przyszło mi na mysl ze cos nie tak i normalnie wyć mi się chciało, ale w końcu jak skończyła powiedziała że jak narazie jest w porządku i odwróciła ekran to pociekły mi łzy, wzruszyłam sie, w końcu zobaczyłam kogo tam noszę. Ten nosek i usteczka normalnie zabójcze... Długość 76mm. Nie podała mi terminu porodu wg usg więc pewnie zbliżony do OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
Neli gratulacje;) No widzisz wszytskio jest dobrze nie ma się czym przejmować a w którym tyg jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×