Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

oby_lipcóweczka - super gratulacje!!! i już wiesz, że chłopak - myślałam, że płeć to tak w połowie ciaży :-) czyli już było widać takiego całkiem dzidziusia? ale extra!!! też chcę już mieć to kolejne usg za sobą, a tu jeszcze 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniam - rozumiem, że u Ciebie też wszystko ok? gratulacje!!! :-) ja to nie mam pojęcia, ile powinno trwać takie badanie ja chodzę do lekarzy w lux medzie i wiem, że niektórzy są bardziej, inni mniej polecani, ale generalnie wszyscy są po prostu ginekologami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcóweczka gratulacje!!! :) i chłopaka i wogóle, że wszystko ok.Mi w 15 tyg nie było widać płci ale w sumie wole nie wiedzieć niż żeby teraz mi powiedzieli jedno a wyjdzie drugie... Może na następnym usg kiedyś tam się dowiem. To moje to na początku przez pare sekund ładnie było ułożone że zobaczyłam jego twarzyczke z profilu i brzuch a po chwili sie tak przekręciło że widziałam tylko główkę i to tak widok z góry (tzn, z góry jakby było w pionie) czyli mózg i tylko od czasu do czasu rączkę jak sobie machała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
Kurczę ja też za bardzo nie widzę ale może dlatego że jeszcze nie mamy wprawy w tych zdjęciach. Ale i tak gratuluje synka ;) Mam do Was małe pytanko powiedzcie mi czy Wy już macie jakieś zachcianki? Bo normalnie ja się sama sobie dziwię że mam już tak wcześnie. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w 3miesiącu ciągnęło do pączków ale na szczęści już mi przeszło a poza tym to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam parcie na warzywa nie wiem dlaczego jakiś czas wpierniczałam surową marchewkę a teraz mam chcice na surowe ogórki:) Cieszę się, że to nie słodycze:) Ale wszystko może się jeszcze zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytajcie to: Jeszcze nie jestem matką jeszcze nie jestem naprawdę kobietą Drżę kiedy kołaczesz się we mnie moje drugie serce innym rytm mego życia Zegar który od marca ustanowi mi nowy czas pozaeuropejski Nasze serca przestukują się ze sobą moje głośniej twoje dobitniej Dwa ptaki niepewne przyszłych lotów I powiedzcie czy tylko ja sie tak rozkleiłam jak głupia czy Was to też wzruszyło, siedze i rycze ale ze szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko oczywiście zamiast "marca" dla nas to powinno być "lipca" :). Te pół roku strzeli raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się, ze trudno wam cokolwiek na fotce zobaczyć, ja sama czasek muszę się przyjrzeć, ale to zdjęcie ze zdjęcia, dlatego kiepska jakość. zamieszczam więc fotkę z opisem, żeby było wiadomo, jak maluch się ułożył, może ułatwi :) http://w402.wrzuta.pl/obraz/7E1eNLch2qk/mmaleopis Dzisiaj robiłam badania prenatalne z krwi. To podobno test podwójny, zapłaciłam 280!!!!!! zł :( No ale wczoraj nie dodzwoniłam się do kliniki, może bym się rozmysliła? Byłam też u lekarza, dostałam luteinę ze wzgl. na mięśniaka, jest szansa, że ona troszkę sytuację rozluźni podobno. I nabiegałam się z receptą, bo najpierw w 4 aptekach nie mieli tyle opakowań, a w koncu jak były, to recepta była źle wypisana, musiałam sie wrócić do lekarza po poprawki. Neli8 ja chyba jakaś mało czuła jestem... ładne, ale łezka się nie zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcóweczka dzieki za opis teraz mi to ułatwiło i faktycznie widać aż się zastanawiam dlaczego wcześniej nie zauwazyłam takich szczegółów :) Ale przynajmniej utwierdza mnie to w przekonaniu, że takie rzeczy są czytelne tylko dla matki i nie powinno sie nimi chwalić nie zrozum mnie źle nie mówię o tobie bo my wszystkie mamy taką samą sytuację i zżyte jesteśmy chodzi mi o to, że po moim ostatnim usg a był to 9tydzień koleżanka pisała do mnie żebym koniecznie zeskanowała i wysłała jej fotke oczywiście nie zrobiłam tego tylko ta prośba mnie bardzo rozbawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka 862 Ja nie widzę nic złego w pokazywaniu takich fotek:), tym bardziej, że chodziło mi o pokazanie wam, że już można na tak wczesnym etapie zobaczyć, bo dla mnie to była ogromna niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcóweczka nie chodziło mi o ciebie ja po prostu mam kolezanki które strasznie interesują się moją ciążą aż mnie to denerwuje, co innego jak ty pokarzesz zdjęcie bo jesteśmy na podobnym etapie i przezywamy to razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihihih:) no nareszcie zamiast narzekac moge radosnie zaczac!!!! a ja sie pochwale ze jak otworzylam pierwsza fotke bo po 2 sekundach myslenia:yyyy rozpoznalam noge i kolano i cos co mi wygfladalo na 2 wielkie jajeczka ehhehehe_) potem dojrzalam i reke i cos na ksztalt ucha.. stopy zauwazylam dopiero po opisie:):):) milka- ja sie prosilam o fotke bo ciekawska ze mnie bestia, ja swoje wszyskim pokazuje :) zrobilam nawet fotke fotce i zaraz zapostuje na facebook'u ehheh... wlasciwie t zazwyczaj mamy sie chwala na prawo i lewo takimi fotkami,ale nieznaczy ze ktos nie moze chciec zachwac tego dla siebie... ja to wogole...nie wiem czy chce znac plec...nie chce sie zbytnio do tej ciazy przywiazac na razie...... oby_lipcoweczka no gratuluje raz jeszcze i pewnie dlatego umialam tam cos dostrzec bo ja tez mam fotki w 3d z pierwszej ciazy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis o 17 wizyte u gina i kolejne usg. Wychodzi na to ze jestem już jakoś w 12- tym tygodniu ciązy. Ostatnio jak byłam to był prawie 8 tydzien. Ciekawe co od tego czasu sie zmieniło....aj strasznie sie denerwoje czy wszystko ok. Chyba milka ma dzisiaj tez wizytę jak dobrze pamiętam..Odezwe sie jak bede juz cos wiedziala...Mam nadzieje ze z dzidzia wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcoweczka aha dzieki za wyjasnienia... wlasnie dziwne jest to ze wszyscy ci mowili ze to nic, to nic, ze miesniak nie przeszkadza a teraz o.............. poczytalam potem na necie i widzialam fotki...nie nieciekawe bydle.. trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok aha no i juz wszystko wiem..... czasami mi sie miesza bo terminy po wlosku i po polsku sa inne i wychodze na ignorantke ale... to usg co by mialas to byl tutejszy bi-test , wlasnie pewniejszy nic to z 14*20 tyg , ktore ja bede miala a tutaj to sie nazywa tritest.... ale jak sie zdarzy ze tristest wyjdzie pozytywny...to sie robi takie badanie ktore sie tutaj nazywa: amniocentesi , i jesli sie nie myle to polega na tym ze sie pobiera przez pepek plyn amniotyczny... chyba wlasnie tak jest... i wyniki tego badania sa na 100 procent pewne.:) mam nadzieje ze nie bede musiala tej amniocentesi robic.... kiniam85 masz wyniki genetycznego czy dopiero c dadza?? jak masz fotki 3d i chcesz sie podzielic to elitka chetnie popodziwia:)): stella POlare, doczekasz sie doczekasz!!!ja juz w sobote mnam wizyte ...i pewnie mi zrobi usg zeby sprawdzic bicie serca i to lozysko jak ono sie zachowuje.. neli8 ja to jestem wogole bezduszna eheheh i sie nie wzruszam.......ale moje droga jak hormony szaleja to sie placze i przy reklamie pampersow ehhehehe... pamietam jak bylam w klinice na ratowaniu ciazy to jak bylo slychac placz noworodkow to mnie az sciskalo...... i czulam taka zazdrosc ze ja tz bym chciala juz ..... zeby juz widziec to dzidzi, piekne i zdrowe , zeby juz byc na mecie...... a wiecie co jest z tej calej mojej przygody bozonarodzeniowej z lozyskiem najsmieszniejsze??? ze ja sie tutaj zalewalam krwia i lzami , ze lozysko sobie chcialo isc w pizdu (za przeproszeniem) a dzidzi.... a dzidzi jak talala sobie plywa, i ma wszystko w dupie hehehehe a na usg jak zadzieralo tylek do gory.. no mowie wam pociesznie to wygladalo, tak siup siup dupa do gory ihihihihi:):):) izzka ja to zachcianki to mam od ho ho......szczegolnie na polskie jedzonko..... mysle sobie ze lepiej miec zachcianki (zwlaszcza gdy mozna je zaspokoic) nic miec jadlowstret tak ja ja z danielem w ciazy..... tymczasem spadam cos zjesc....zobaczymy czy nie zwroce.... nawet sie nie chwalilam ze dzisiaj juz 2 razy nad kibelkiem kleczalam.....o tak sobie zeby mi nie bylo zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenia, czekam na wiesci:) na pewno sie zmienuilo bardzooooo duuuuzo..... zamiast przyslowionej fasolki bedzie juz maly dzidzius z jeszcze nieproporconalnie duza glowa ale juz taka mala istotka co ma nogi i rece:):)) fotka ktora wrzucilam to jest wlasnie z 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita mam wyniki, wszystko dobrze tak powiedzial lekarz. nie mam ladnych fotek, mam jedno ale dzidzi wyglada jak alien, bo to od srodka jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita ja też miałam ostatnie usg w 12 tyg ale Zosia chyba ułożyła się lepiej, choć Twoje zdjęcie też jest czytelne :) http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/387917_303894946322514_100001060329103_927367_582788982_n.jpg a to moja Zosia. Śmiejemy się z męzem, że jest na Hawajach, jedna ręka pod głową, druga na twarzy, nogi w górze i leniuchuje :P Niesamowite uczucie oglądać takie usg. Dlatego zawsze tak się czeka na wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - i co??? Po usg??? Ja zrobilam dzis morfologie - obnizone hematokryty (?) reszta w normie + hormony tarczycy - troche spadly, jutro ide do endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje juz po usg wszystko ok 12+3 z usg więc prawidłowo maleństwo ma 6cm:) Niestety nie pochwalę się fotka bo nie jest za ciekawa a dziś miałam usg przez powłoki brzuszne i jeszcze cytologie robiona i teraz lekkie plamienie od tego mam:( generalnie mam zezwolenie na sex ale mąż nie chce boi sie co za uparty dziad no:( Jeszcze tylko w poniedziałek to usg genetyczne mnie czeka. Stella teraz będę trzymać za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Hej dziewczyny, nie mogę się doczekać USG 20go... strasznie chciałabym już znać płeć maleństwa :) W jakiej pozycji Wam najwygodniej spać? ja jak na razie na brzuchu bym chciała, ale boję się tej torbieli i śpię tak na boku, podparta nogą. Nie wiem jaka pozycja jest najlepsza dla dziecka (choć tak wcześnie to chyba jeszcze nie ma znaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka:) myślę, że jak na razie to bez znaczenia jaką masz pozycję leż na brzuchu jeśli możesz bo jeszcze troszkę będziesz sie kulać i nici z tej pozycji:) Dziewczyny mam pytanko wczoraj miałam cytologię lekarz uprzedził, że mogę mieć plamienie po tym i faktycznie mam nie mocne ale jest ślad na bieliźnie lekko brązowawy tez tak miałyście? wiem, że panikuje ale jakoś każde plamienia mnie martwią i zastanawiam się czy to nie przez to, że dusił mnie po brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×