Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Milka, stawiam na zeby. Daj znac. Moj synek zamienil sie w noworodka - 20.30 spac - 22.30 jesc - 1.15 jest teraz i wlasnie drugi raz jemy ;-) Urwalam sie dzis do Castoramy kupilam niebieskie zaslonki, lampe z Kubusiem Puchatkiem (taka dla Marki ;-) do tego puzzle piankowe na podloge w charakterze dywanu i pokoik malucha gotowy. Z koncem tygodnia oddajemy kolyske znajomym, a Mati wyprowadza sie do swojego pokoju. Nie wiem jedynie jak mama Matiego to zniesie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny my wrócilismy od lekarza mała ma tylko gardło czerwone osłuchowo jest ok a co do ząbków lekarka mówi, że dziąsła są troszkę czerwone ale nie mocno więc kulminacja jeszcze przed nami.... A dzis mała była grzeczna śmiała się dl ludzi w poczekalni a na końcu zasneła mi na rękach z nosem w moim dekolcie a u lekarki trzymała ja za rękę i się smiała do niej normalnie jak by mi ktoś dziecko podmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiaga, jak będziesz miała chwilę to napisz mi co sądzisz o steperze. Bo niby chuda jestem, ale skóra na udach, tyłku i brzuchu jest rozciągnięta trochę. I wynalazłam taki steper z linkami, że pracują też ręce. Ale nie bardzo się na tym znam i nie wiem czy pomoże. Milka, Mała będzie coraz większa, to będzie coraz mniej takich akcji, ja widzę po moim, że jest coraz lepiej. Choć czasami potrafi dać popalić. Głowa do góry ;) Najważniejsze, że zdrowa. Laski, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! Oby Nowy Rok był jeszcze bardziej szczęśliwy i radosny! I przede wszystkim, aby zdrówko nam dopisywało i marzenia się spełniały! I oczywiście SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY! :D P.S. I żebyśmy sobie jeszcze przez kilka lat takie życzenia składały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinaa podesli jakiegos linka ze zdjęciem tego steppera to może Ci coś doradzę w końcu mam mgr z w-fu:) ale jeśli chodzi Ci o uda to osobiście od steppera bardziej bym wioślarza polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys duzo chodzilam na steperze - mialam wtedy ladny tylek :-) Uda tez byly git. Mialam taki z tasmami na rece, ale ich nie uzywalam. Teraz mam taki skosny, ale mam tez zepsute kolano, wiec raczej go nie uzywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę szampańskiej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku!!! Nie wiem czy da sie żeby był lepszy niż ten bo w tym roku dostałyśmy mega skarby :).Tego sylwestra spędzę sama z syniem, czyli dzień jak co dzień. Przez kilka ostatnich wieczorów Filip już tak nie płakał, w nocy też ciut lepiej.Co do nianiek to koleżanka w Lublinie pracowała jako niańka i miała 6zł/h. A prezentów niuniek dostał 2- dres i zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wam coś napisze to padniecie. U mnie w mieście stawka dla niani 3-3,50 zł za godzinę :D MILKA a to nie jest tak, że wioślarz wpływa na uda i zrobią się taki męskie i wyrzeźbione? Ja np. nie chce mięśni, a chude nogi i co wtedy? :P ŻYCZĘ WAM UDANEGO SYLWESTRA, A NA NOWY ROK SAMYCH PIĘKNYCH DNI! A NASZYM MALUCHOM ZDROWIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny na końcówce roku, życzę wszystkim w Nowym 2013 Roku tyle samo szczęścia co w mijającym, aby nasze dzieciaczki zdrowo sie chowały i przysparzały nam mnóstwo radości. Ja również wracam w lutym do pracy, mamy już wybraną nianię ma 55 lat, myślę ze powinno być dobrze, gorzej martwię się jak ja sobie z tym poradzę. Narazie nie chce o tym myśleć, ale z drugiej strony i tak trzeba wrócić do pracy, wiec nie ma chyba sensu tego przekładać. A tak wogule to nasz Kacper kończy 10 stycznia pół roczku a dziś zauważyłam, ze przebija mu się dolna jedynka. Jak na razie wszystko ok, nie gorączkuje i jest w miarę radosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka jest racja w tym co piszesz wioslarz szybciej rzeźbi mięśnie ale też szybciej sie chudnie jak by nie było stepper też Ci wyrzeźbi uda ćwiczenie na stepperze można porównać do chodzenia po górach z tym, że musiała byś dość długo ćwiczy regularnie kilka razy w tygodniu choć by przez godzinę aby te uda zrobiły sie "męskie". poza tym wioślarz działa na ręce i brzuch a mi się zawsze wydawało, że umięśniony brzuszek u kobiety sexownie wyglada:) Swego czasu jak studiowałam i miałam regularnie wyczerpujące zajęcia na basenie wyrzeźbiły mi się mocno ramiona i powiem Ci, że fajnie to wyglądało były duzo szczuplejsze i fajnie podkreślone. Natomiast jak robiłam instruktora z siatkówki i miałąm duzo zajęć biegowych to dostałam właśnie takie "męskie" uda ale jednocześnie zrobiły sie dużo szczuplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wszystkiego dobrego na Nowy 2013 Rok!!! Wam i Waszym Rodzinom! My w domku we trojke spedzamy te noc, mysle ze nawet jak mala zasnie to o polnocy sie obudzi, u nas strzelaja z kazdej strony bloku. A ja zrobilam krowkowe szyszki, karkowka zaraz do pieca, szampan sie chlodzi :-) i mam ochote potancowac tylko maz mi sie tu katarem wykreca :-) jak nie on, to Gosiula na pewno mi potowazyszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Filipek miał włosy mokre na głowie, zmierzyłam temp i wyszło 37, a juz sie przestraszyłam że ma gorączke. Za godzine beda strzelać fajerwerki na ukrainie i ode mnie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukraińskie fajerwerki przespałam a na nasze obudziłam sie równo o północy bo huk mnie obudził. Może minute stałam w oknie i oglądałam ale wolałam sie położyć i spać ale Filipek sie wtedy obudził i nie spał godzinę :/ a raczej trochę spał ale płakał przez sen- mruczał i pociągał nosem i musiałam wstawać go wybudzać. Podobno jaki sylwester taki cały rok- oby bo niuniek zasną o 22.30 a nie o północy jak zawsze. Nie wiem co mu sie porobiło ale nie chce pić z butelki, wczoraj przed spaniem dałam mu mm to nie chciał nawet złapać i płakał. Po kilku próbach dałam mu cycka i doił, czyli był głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella, jestem pewna, ze kazdemu zalezy na porzadnej niani:) tyle tylko, ze stawki w kazdym regionie są różne, tak jak wypłaty. U nas się nie spotkałam z tym żeby niania zarabiała az 2500 zł:) u nas Bartuś obudził się na chwilkę podczas fajerwerków ale zaraz usnął i przesłał całe strzelanie chociaż huk był niestamowity. Gorzej z naszym psem ale to już inna historia. Oprócz tego pobudka co 1,5 h%2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, o taki np. http://allegro.pl/stepper-skretny-z-linkami-usa-steper-prezent-i2912562082.html Z góry dziękuję ;) Zapomniałam, że Ty wuefistka! Super! A forum wcale się nie sypie, tylko wszyscy odsypiają sylwka :P Ja też idę chwilę się zdrzemnąć. Później poopowiadam sylwka. Fotki na poczcie ;) żeby Marka nie krzyczała, że ze zdjęciami się obijam. Miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie dziś narobiłam :/ Byłam na spacerze z Filipkiem i wyskoczył na mnie z zębiskami pies, który bardzo często atakuje ludzi. Myślałam że mnie ugryzie ale jakoś się udało przejść. Wkurzyłam się i zadzwoniłam na policje bo miarka się przebrała. Przyjechał dzielnicowy ale właściciel psa nie otworzył mu bo spał w domu zalany w trupa. Policjant powiedział mi że jeszcze raz ktoś do niego podjedzie a jak ten znowu nie otworzy to sprawę skierują do sądu a ja będę jako świadek. Kurwa mać jeszcze tago mi brakowało przez jakiegoś zjebanego psa po sądach chodzić. Aż mi sie coś robi na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko nie liczy na to, że my tu bedziemy produkować kilka stron dziennie:) Co do steppera hmmm osobiście mam taki z twisterem i nie przemawia do mnie faktem, że dawno na nim nie ćwiczyłam bo został u teściowej ale tak jak mówiłam wolała bym wioslarza miał mój brat widzialam ćwiczyłam i podobał mi się. Jedno co dobre w tym z linku to jest fajny bo mały mozna go wszędzie wcisnąc ja mam taki duży i nie mogę go przytargać do mojego mieszkania bo cholercia nie mam go gdzie wcisnąć:( Powiem tak na stepperze na pewno skorzystają uda i pośladki ale ćwiczenia muszą być regularne minimum 30min bo inaczej to nie ma sensu! A u nas sylwester zakończony przed 3.00 w nocy:) Rano mąż wstał do małej a ja się wyspałam później mała długo pospała to mieliśmy wszyscy przyjemną drzemkę:) No i Zuzia wczoraj miała tyle atrakcji, że nawet jej w nocy fajerwerki nie obudziły a naszym blokiem aż trzęsło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina mam identyczny steper i jakoś wcale na nim nie chodzę. Te rączki już dawno poszły w odstawkę, ale może Ty będziesz bardziej wytrwała. U mnie pochrzaniła się regulacja, więc jak chodzić to tylko z oporem, więc ciężko, a ja sama wytrzymuje na tym bez przerwy jakieś 5 min :P Mati- śliczny! Włosy ma jakie długie już! A i od razu rzuciło mi się w oczy, że ma długie palce. I tak patrzę, że chyba po Tobie. I podobny do Ciebie. A Ty to chudzielec, kto by pomyślał, że taka "dziewczynka" ma już syna :P U nas strzały obudziły Małego, ale nie płakał. Oglądaliśmy w oknie wybuchy, a potem 30 min musiałam go na rękach bujać, bo w łóżku wiercił się niemiłosiernie. A pobudka o 8 :/ Poza tym Filip opanował przewroty, a przewinięcie go kończy się jego wrzaskiem, a moim zdenerwowaniem, bo on chce się przewrócić, a ja go trzymam i takie to przewijanie. Dodatkowo nauczył się dawać buzi, teraz rozdziawia buzię i daję buziaki. Ale też nielicznym. Mi, mężowi, jednej babci i cioci :) umie już przybijać piątkę, wystarczy mu podsunąć swoją rękę i wali piątki jak szalony. Postawiony na nóżki skacze jak sprężynka, aż ręce odpadają. Wydaje przy tym dźwięki jakby szaleju się najadł. I próbuje zrobić koci łapci jak mu się śpiewa, ale tylko jedną rączką. Tak dziwnie nią macha. Na "a kuku" reaguje śmiechem i ogólnie dużo ostatnio się nauczył. Izzkka jak rehabilitacja? Widzisz jakąś różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my też odsypialiśmy sylwka, hehe :) ja byłam u rodzicow a mąz grał na zabawie, a mała spała w łóżeczku turystycznym i nic jej nie obudzilo. a co do steppera to ja mialam taki, ale bez tych na ręce, ale ja bardziej wolałam na rowerku jeździć, a teraz wszystko stoi, al trzeba się wkoncu zwiąsc za siebie ;) neli kurcze czasem tak jest, że człowiek chce dobrze a potem się jeszcze wpakuję w jakieś sądy :/ a u nas daria zaczęla raczkować ale do tyłu hehe, podobno dzieci tak maja, ale tak zaczęla się przemieszczac, że mata razem z puzlami to dalej mało. marka nam ostatnio rehabilitantka powiedziala że ona nie ma co z nią robić bo tak naprawdę daria się sama rehabilituje, ma motywcję i robi rzeczy ktorych nie umiała, ale bedziemy chodzić bo to z nfz, a ćwiczenia jej się przydadza, ale jedyie czego nie lubi to obracac sie dalej na ten lewy bok. milka kurde ja sama bym poszla do pracy , nawet na pól etetu gdzies zawsze by się kasa przydała ale niestety nie mam z kim małej zostawić a na nianię mnie nie stać bo bym musiała jej oddać calą swoją wypłatę, a co do stawek to racja każde miasto ma inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip też raczkuje do tyłu :) i przemieszcza sie w mgnieniu oka. Strach go zostawić na łóżku, chyba że dookoła obstawionego poduchami. A bawi się już zazwyczaj na siedzaco bo nawet jak go opre o poduszkę tak pół siedząco to zaraz siada, wystarczy mu położyć zabawki i się bawi :). Spróbuje go nauczyć dawać buziaka, ciekawe czy się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikkaa - no wiadomo, ze w roznych regionach sa rozne stawki. Ale mi nie chodzilo o to, ze zaplace niani kazde pieniadze. Ja nie proponuje stawki tylko pytam, ile chcialyby zarabiac, żeby wybrac nianie, ktorej oczekiwania odpowiadaja naszym mozliwoscia. Chce uniknac sytuacji, ze niania chcialaby 2500, ja jej zaproponuje 1700, ona powie ok, bo akurat nic innego nie ma, a potem zacznie szukac pracy za 2500, znajdzie i odejdzie :-) Ten rynek dziala jak kazdy inny. Nie masz pracy, to przyjmiesz taka, jaka Ci sie trafi, a potem bedziesz szukac takiej, jaka Cie satysfakcjonuje. Dletego wole wiedziec, ile tak naprawde osoba chcialaby zarabiac i albo kwota bedzie dla mnie +/- ok, albo bedziemy szukac kogos innego. No a ze 2-2,5 tys to duzo - wiadomo. Ale u mnie w mieście takie sa stawki i wiele na to nie poradze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo w nowym roku:) pewnie zaraz sie położe, zeby odespać sylwka. Wczoraj zaliczyłyśmy dwie imprezy. pierwsza to był roczek Mariki, druga sywek w domy. Elfik wytrzymał do 21:30 ( zazwyczaj przed19 juz śpi) No i miałam wielka nadzieję, ze pośpi do 9 a tu dupa. Pobudka o 23, 2, 30 4:30, 5:30 i o 6:30 juz był koniec spania buuuu Elfik dzis po raz pierwszy sam usiadł. musiał sie namęvzyc i pokombinować ale jak dumna z siebie była:) Oczywiście juz nie ma szans, zęby położeyła sie w wanience tylko siedzieć i siedzieć, przy przebieraniu tak samo Moja też daje buziaki ale tylko mi, mężowi też dawała ale raz miał zarost i mała sie pokuła i ryk. Pigułeczko elfik miał taką sama sukienkę na chrzcie jak twoja córa:) Oj ja tez chce do pracy a tu nikt mnie ne chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, Milka - widzicie, Wy chcecie do pracy, a ja buczę, że będę musiała zostawić malucha ;-) Pinaa - Mati jest mega czadowy! A Ty mega lasia! Ja mam żenująco typowe postanowienie noworoczne - wrocić do wagi sprzed ciąży minus 2 kg i odzyskać kondycję (czyli ćwiczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia ale z ciebie laska, a ile twoi rodzice mają lat??? I męża widać też masz młodego, ale spoko spoko ja już też męzatka więc bez obaw. Stella chyba zawsze tak jest te co pracy nie mają to chcą iść, a te co mają to chciałyby zostać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina jesli chodzi o skorę to musisz zapytac dobrego kosmetologa,bo ja tylko raz spotkałam osobę,która po zrzuceniu kg nie miała wiszacej skóry...ale jesli chodzi o jakies cwiczenia na okreslane partie ciała to pytaj smiało-to była kiedys moja bajka,co prawda instruktora siłowni nie mam,ale rekreacji ruchowej owszem. Poza tym jesteś młodziutka ,wiec wszystko może Ci sie wchłonie,mowie tak,gdyż moja kumpela urodziła w maju ubiegłego roku dziewczynkę.W ciąży bardzo spuchła i nabrała dodatkowych kilogramów.3 tyg po cesarce rozpisałyśmy plan treningu,ale ona jest mega szalona,uparta i zawzięta i dołożyła 40 km dziennie rowerek.dziś wygląda jak sprzed ciazy a nawet lepiej :)) jedyne co jej pozostało to skóra na brzuchu.Była z tym u chirurga-plastyka,ten jedank powiedział,ze do roku po ciąży nic jej nie zrobi,bo nadmiar skóry moze sie jeszcze wchłonąc.Ma się do niego zgłosic pod koniec kwietnia na kolejna konsultację. A synuś przeuroczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie wy jesteście laski. Nie mam pytań. Pinaa, nie wiem czemu masz obiekcje co do swojego biustu. Na zdjęciu wygląda apetycznie ;-) Stella, ja mam takie samo postanowienie noworoczne i już od dziś dieta. Jutro siłownia a za tydzień zaczynam endermologię. Wykupiłam 10 zabiegów ale dokupię jeszcze 10. Do lata muszę zacząć wyglądać normalnie. My z sylwestra wróciliśmy przed 4 a że młoda była u mojej mamy to spałam z małą przerw na dłuuuuugie śniadanie do 13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiaga, Ty jesteś z łodzi nie? Może ja się u Ciebie skonsultuję z planem ćwiczeń? Bo chcę zrzucić min 10 kg (nawet do 13 ) i chciałabym to zrobić wydajnie. Będę chodzić na siłownię mam nadzieję 3 razy w tyg ale z tego raz na zajęcia grupowe. Masz pomysł jak zaplanowaćtrening na siłowni ( tak do 1,5 godziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×